Personeel Personeel Personeel auma 3 U ITI a Benelux B.V. CENTRAAL BUREAU VOOR GENEALOGIE 'tp medewerkster doktersassistente ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2000 Het centraal Bureau voor Genealogie is hèt landelijke documentatiecentrum voor familiegeschiedenis. Er worden uitgebreide collecties beheerd. Het CBG heeft een publieksfunctie, die gestalte krijgt in studiezalen en in schriftelijke, telefonische en elektronische dienstverlening. Tevens wordt het publiek ondersteund door het uitgeven van tal van publicaties. DRIE KANSEN OP EEN BAAN IN DE GENEALOGIE Het Centraal Bureau voor Genealogie heeft de volgende vacatures: Een bureauredacteur (m/v), die in een team van vijf medewerkers werkt aan de publicaties van het bureau. Dat zijn behalve het kwartaalblad Genealogie en het Jaarboek educatieve uitgaven en naslagwerken. In deze functie zal het accent liggen op de redactie van Nederland's Patriciaat. Concept-teksten zullen moeten worden geredigeerd, op juistheid gecontroleerd en waar nodig aangevuld en verbeterd. De bureauredacteur die wij zoeken is een ervaren genealoog met redactionele vaar digheden, heeft goede contactuele eigenschappen en is in staat binnen een zelf te bewaken planning een betrouwbaar product te realiseren. Kennis van het uitgevers vak kan met cursussen worden uitgebreid. Het betreft een volledig dienstverband. Het CBG volgt de arbeidsvoorwaarden van de Rijksoverheid. Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 4.735,- bruto per maand (schaal 7). Een medewerker onderzoek (recente generaties) (m/v), die met een collega on derzoek doet naar personen uit de twintigste en eenentwintigste eeuw. In deze func tie worden vooral in opdracht van notarissen gerechtigden in nalatenschappen opge spoord. Daartoe wordt samengewerkt met diverse (overheids)instanties. De mede werker die wij zoeken heeft speurzin en doorzettingsvermogen, maar ook respect voor privacybelangen en de regelgeving ten aanzien van recente persoonsgegevens. Hij kan goed omgaan met vertrouwelijke gegevens en heeft sterke contactuele eigenschappen. Het betreft een halftime dienstverband. Het CBG volgt de arbeidsvoorwaarden van de Rijksoverheid. Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 4.735.- bruto per maand (schaal 7) bij fulltime dienstverband. Een medewerker inlichtingen/PR (m/v), die binnen de afdeling onderzoek en in lichtingen informatie verschaft over veel gestelde vragen, administratieve ondersteu ning geeft en assisteert bij onderzoeksprojecten. Tevens levert deze medewerker een bijdrage aan de PR, waaronder de voorbereiding van (deelname aan) manifestaties. De medewerker die wij zoeken heeft belangstelling voor genealogie, administratieve vaardigheden, goede contactuele eigenschappen en een goede kennis van de Neder landse en de Engelse taal. Het betreft een halftime dienstverband. Het CBG volgt de arbeidsvoorwaarden van de Rijksoverheid. Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal 4.113,- bruto per maand (schaal 5) bij fulltime dienstverband. Informatie/sollicitatie De globale beschrijvingen van deze drie functies is, evenals meer informatie over het CBG, te vinden op de internetsite www.cbg.nl. Nadere informatie over de eerste functie kunt u inwinnen bij de heer drs R. J. F. van Drie, hoofd uitgeverij, telefoon 070 3150591, over de beide andere functies bij de heer N. Plomp, plaatsvervangend directeur, telefoon 070 3150522. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u, binnen tien dagen, zenden aan Personeelszaken CBG, Postbus 11755, 2502 AT Den Haag. Het CBG is gevestigd aan Prins Willem-Alexanderhof 22, naast NS Centraal Sta tion. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Barendse Loodgieters is een bedrijf dat reeds 40 jaar bestaat. Ons werk bestaat voornamelijk uit gas-, water-, riool-, dakwerkzaamheden, voor particulieren, woningbouwvereni gingen. aannemers en bedrijven. Door de groei binnen ons bedrijf zijn wij op zoek naar medewerkers voor de volgende functies: Flevoweg 6 Leiden Rioleringsmonteur. Rioolwerkzaamheden, alsmede reinig 38 uur/week. Auto van de zaak. Leerling loodgieters 16-23 jaar Installatiewerkzaamheden gas, water en riool. Leerling dakdekkers 16-23 jaar Lood-, zink- en bitumendakwerkzaamheden. 38 uur/week. Ben je geïnteresseerd neem dan tijdens kantooruren contact met ons op. Tel. 071-5233239 Of stuur een e-mail naar barendse@tref.nl GLI Gaming Laboratories International) is een test laboratorium voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten getest en ge certificeerd voor onder meer Amerika. Europa en Afrika. Door het internationale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid om naar deze landen te reisen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek n Test Engineer Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit automaten: vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden: uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring). Mogelijkheid tot reizen. Gevraagd: raagd: Afgeronde MTS/HTS-opIeiding elektronica of computertechniek: interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal: oeneersing van ae cngeise laar. beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren n GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com GEVRAAGD in kleine wasserij liefst met ervaring RANDSTAD CLEANING SERVICE Aaltje Noordewierlaan 53 2324 KT Leiden TEL/FAX: 071-5761239 Gevraagd voor parttime functie in moderne huisartsenpraktijk met goede werksfeer. Wil je meer weten? Tel.: 071-3620277 Brieven/CV naar Huisartsenpraktijk Vinkeveld, Bonnikeplein 33, 2201 GK Noordwijk. Tel.: 071-3620277 E-mail: Dr. Dekker@12move.nl 'David 7tiecccue*t&cci<jf v.&.jfo ,.crkunst Herengracht 40 2312 LD Leiden Telefoon 071 - 512 08 Jvc f /o Doezastraat 18 2311 HB Leiden Telefoon 071 - 512 73 98nj /kUtCHttb HfUembln'bc.t mf Ben je gemotiveerd, creatief en zelfstandig? Dan hebben wij dé baan voor jou. Wil je werken in een prettige werksfeer en in een gezel jong team?!! Bel dan snel voor méér informatie en een afspraak!Tot dan. David Nieuwenburg tel. (071) 5 12 08 29 Sinds haar aanvang in 1974 heeft AU MA Benelux B. V. in de Benelux-landen een vooraanstaande positie weten te veroveren op het gebied van elektrische en mechanische aandrijvingen ten behoeve van het bedienen van afsluiters, de zgn. Auma Actuators. Auma Benelux B.V. is een dochteronderneming van de wereldwijd opererende Auma Groep. Auma Benelux B.V. heeft 20 medewerkers in Nederland en 1 medewerker in België. \fo(ukoUS /or (X UX>r(of fu De wereld is volop in beweging. Overal worden vloeistoffen door middel van leidingen van de ene plaats naar de andere gebra De beweging van deze vloeistoffen kan uiteraard niet aan het toeval worden overgelaten. Op veel plaatsen zijn dan ook maatrep1 len genomen om de aan- en afvoer van deze vloeistoffen in goede banen te leiden. Aandrijvingen spelen daarin een belangrp' rol. Zo worden de Auma elektrische aandrijvingen wereldwijd toegepast bij de waterindustrie, zuiveringsinstallaties, stuw industriële installaties en energiecentrales. Maar ook de techniek staat niet stil. Vroeger moest de aandrijving een puur "mechanische" beweging realiseren. De aandrij' moest een afsluiter kunnen openen en sluiten. Maar tijden veranderen. In het kader van de verdergaande automatisering moet aandrijving aan steeds meer vereisten voldoen. Kwam een aantal jaren geleden de vraag naar een geïntegreerde besturing, teg[ic woordig praten wij over busbesturing en "smart actuators". Ook de wereld van de procestechniek is dus volop in beweging. De aandrijving van toen is niet te vergelijken met de aandrijving van vandaag. Wij als Auma Benelux B.V. hebben een advisere en voorlichtende taak richting onze klantenkring, ook op dit veranderende gebied van de aandrijftechniek. Al deze verandering vormen een enorme uitdaging. Wij durven die uitdaging aan. En u? Durft u die uitdaging ook aan? In verband met de groei van ons bedrijf zoeken wij 4 enthousiaste medewerk(st)6 met pit, die een no-nonsense denk- en handelwijze erop nahouden. Servicemonteur buitendienst Functie-informatie: het "on site" monteren en in bedrijf nemen van de Auma producten het modificeren van de Auma producten het verrichten van service- en reparatiewerkzaamheden het zoeken naar de oorzaak van storingen en het oplossen van de problemen het geven van technisch advies aan de klanten inzake deze storingen het reviseren en testen van de Auma producten Vereisten: opleiding MTS-E (studierichting energietechniek of elektronica) of gelijkwaardige opleiding kennis van elektronica en besturingstechniek (kennis van PLC-systemen is een pre) goede contactuele eigenschappen het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken bezit van rijbewijs B(E) VVA-1 certificaat (of bereidheid om dit certificaat te behalen) kennis van de Engelse taal (kennis van de Duitse en/of Franse taal is een pre) Tel. info: dhr. J. D. van der Linde (071-5814040) Technisch commercieel medewerker binnendienst Verkoop (NL) Functie-informatie: het uitwerken van specificaties het maken van offertes het verstrekken van technisch advies aan de klanten het onderhouden van telefonisch contact met de klanten (offerteopvolging) het onderhouden van contacten met het Duitse moederbedrijf inzake (inter)nationale projecten het administratief verwerken van de projectinformatie het ondersteunen van de Verkoop buitendienst Vereisten: opleiding MTS-E (studierichting energietechniek of elektronica) of gelijkwaardige opleiding interesse in besturings- en aandrijftechniek het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken goede contactuele eigenschappen accuratesse goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal (kennis van de Duitse en/of Franse taal is een pre). Tel. info: dhr. T. Bervoets (071-5814040). Wij bieden: een boeiende functie vol afwisseling en uitdaging een prettige collegiale werksfeer veel ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid de mogelijkheid om uzelf verder te ontwikkelen op het eigen vakgebied een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Technisch commercieel medewerker binnendienst Service Functie-informatie: het makèn van offertes inzake reserveonderdelen, het modificeren en het repareren van Auma producten het onderhouden van telefonisch contact met de klantégj (offerteopvolging) het verzamelen en verwerken van statistische gegever m.b.t. de voor reparatie/revisie benodigde materialen eti tijd (voorbereiding servicecontracten) het waarnemen van de taak van de service manager i£e geval van diens afwezigheid, waaronder begrepen het plannen en/of voorbereiden van servicebezoeken het verstrekken van technisch advies m.b.t. inbedrijfname van de Auma producten en/of het verhelpen van storingen Vereisten: opleiding HTS-E (studierichting energietechniek of elektronica) of gelijkwaardge opleiding kennis van besturingstechniek en PLC's HBO denk- en werkniveau goede contactuele eigenschappen het vermogen om zelfstandig en in teamverband te kunnen werken accuratesse VVA-1 -certificaat (of bereidheid om dit certificaat te behalen) goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelsi taal (kennis van de Duitse en/of Franse taal is een pre Tel. info: dhr. J. D. van der Linde (071-5814040) Verkoopleider (NL) Functie-informatie het uitwerken van specificaties het maken van offertes het verstrekken van technisch advies aan de klanten het onderhouden van contacten met de klanten het onderhouden van contacten met het Duitse moederbedrijf inzake (inter)nationale projecten het leidinggeven aan de Verkoop binnen- en buitendiei verantwoordelijk voor de coördinatie en optimalisatie afdeling Verkoop (commercieel en technisch) Vereisten: HBO denk- en -werkniveau opleiding HTS-E (studierichting elektronica) of gelijkwaardig kennis van besturingstechniek en PLC's ervaring in soortgelijke functie gevoel voor verbetermogelijkheden en gedreven zijn het nastreven daarvan in staat zijn mensen te motiveren en te stimuleren goede contactuele eigenschappen accuratesse goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse, Engelse Duitse taal (kennis van de Franse taal is een pre) Tel. info: dhr.T. Bervoets (071-5814040) Heeft u belangstelling voor een van de bovengenoemde fiM ties, stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae iP Auma Benelux B.V., ter attentie van de heerT. Bervoets. U H1' uw brief en c.v. uiteraard ook per e-mail zenden. Het e-nf1 adres is BervoetsT@benelux.auma.com. Le Pooleweg 9 - 2314 XT Leiden, Postbus 179 - 2350 AD Leiderdorp, Telefoon 071-5814040

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20