Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel U zoekt plezierig werk Wij zoeken chauffeurs Magazijn- medewerken conne» ion 0800 999 38 84 duinn I SlaapkamerCentrum Ziekenverzorgenden m/v Fulltime verkoper m/v conneXXion vacaturelijn ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2000 Het SlaapkamerCentrum is een dynamische, zichzelf vernieuwende onderneming met 7 vestigingen in de Randstad en een hoofdkantoor gevestigd te Leiderdorp. Als gevolg van een voortdurende toename in de verkoop bestaat er momenteel behoefte aan uitbreiding van ons magazijn-team. Wij zoeken een vlotte, actieve, energieke jongeman in de leeftijd van 19-24 jaar. Een 'doener' die absoluut zelfstandig kan werken in een klein team en die: een flexibel karakter bezit een collegiale instelling heeft bereid is om zich maximaal in te zetten voor z'n job Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Woninginrichting. (binnen 2 weken) richten 2 Het SlaapkamerCentrum, t.a.v. Dhr. J. Stegeman, Postbus 129, 2350 AC Leiderdorp. I Slaapcomfort voor iedereen! 0? I Zorggroep Stichting Zorggroep Valent is een samenwerkingsverband var Woonzorgcentrum en Verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, Woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Stichting Zorggroep Valent Locatie de Wilbert Overrijn 7 2223 ER Katwijk Telefoon 071 - 406 15 00 Locatie de Wilbert Verpleeghuis en Reactiveringscentrum de Wilbert is een gecombineerd Verpleeghuis met een capaciteit van 199 bedden (93 psychogeriatrie en 106 somatiek) alsmede een somatische dagbehandeling van 8 plaatsen en een PG-dagverzorging van 6 plaatsen. Voor de verpleegafdelingen van locatie de Wilbert zoeken wij per direct Functieomschrijving Wij zoeken kandidaten die 16, 24, 32 of 36 uur kunnen werken in een rooster van 8 uur. In samenwerking met het team biedt u zorg aan de bewoners bij de ADL. Functie-eisen: diploma Ziekenverzorgende goede contactuele eigenschappen zelfstandig en in teamverband kunnen werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Wij bieden een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen en sollicitatie Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Zorg, telefoon 071 -406 15 21. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan Stichting Zorggroep Valent, locatie de Wilbert, t.a.v. de heer G.E.A. Linssen, Postbus 592, 2220 AN Katwijk. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar, een nette vertegenwoordiger/ster die ons team wil komen versterken voor twee da gen per week. Royale beloning naar werkzaamheden, en eigen tijdsindeling. Vraag vrijblijvend naar onze werkzaamheden, of maak een afspraak voor verdere informatie. b.v. 1 SPECIAALZAAK IN AUDIO - VIOEO - CAMCORDER Gevraagd: Inlichtingen: J. van Berge Henegouwen 071-5130828 Heeft u een flexibele instelling, kennis van of belangstelling voor het gebied van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening er een middelbare beroepsopleiding? Solliciteer dan naar de fundi KATWIJK X Medewerker (28 uur per week) Afdeling Ruimte, Wonen en Economie v/m Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee. het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en loeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar De afdeling Ruimte. Wonen Economie maakt deel uit van de sector Ontwikkeling Deze afdeling heeft als taak de ruimtelijke ontwikkeling van c gemeente. Hieronder vallen aspecten op het gebied van ruimtelijke ordening volkshuisvesting en economische ontwikkelingen Uw functie U zult met andere medewerkers de taak hebben inlichtingen te verstrekken aan de centrale balie over de werkterreinen van de sector Ontwikkeling aan burgers, maar ook aan externe instanties. U staat woningzoekenden te woor en neemt aanvragen in behandeling voor o a huursubsidie en u beoordeelt deze op volledigheid. In het kader van de Wel Huursubsidie en de Vangnet regeling Huursubsidie verricht u administratieve werkzaamheden Voorts verricht u administratief juridische werkzaamheden op het gebied va de ruimtelijke ordening. Hiertoe behandelt u meldingen van afwijkingen van bestemmingsplannen volgens de daarbij behorende procedures, evenals ver zoeken in verband met planschade volgens artikel 49 van de Wet Ruimtelijl Ordening. Wij vragen Een enthousiaste, klantgerichte en accurate instelling en een opleiding op MBO-niveau (bv. basiscursus Bestuursacademie). Ervaring op of kennis van het vakgebied strekt tot aanbeveling Wij bieden Een afwisselende parttime-functie en een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van minimaal 2.721,- en maximaal 4.409,- bruto per maan (functieschaal 6) op basis van een fulltime dienstverband. De werktijden ziji in overleg vast te stellen De gemeente beschikt naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variabele werktijdenregeling, gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden om volgens een cafetariamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets aan te schaffen Informatie Voor nadere informatie over deze vacature kunt u terecht bij de heer J.H Mennema, hoofd van de afdeling, telefoon 071-40 62 110 of bij de hee A A Hazenoot, telefoon 071-40 62 111. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u totlS september a s. sturen naar de gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie Sr Informatievoorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 40 0/00/01/LD op brief en enveloppe. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-4062397 of mailen via het internetadres vacatures@katwijk.nl Wie wij zoeken Wij zoeken enthousiaste, gekwalificeerde en gemotiveerde chauffeurs voor op de bus, taxi en touringcar. U gaat graag met mensen om en kunt flexibel optreden in onverwachte en soms moeilijke situaties. Natuurlijk bent u representatief en klantvriendelijk. Wat wij bieden Een zeer afwisselende functie, waardoor het werk uit dagend en aantrekkelijk blijft. Naast een prettige werk sfeer goede verdiensten en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (mèt vrij busvervoer voor het hele gezin).Tenslotte goede opleidingsmogelijkheden. Geïnteresseerd? Bent u geïnteresseerd en wilt u meer weten? Bel gratis naar de conneXXion vacaturelijn 0800 999 38 84. Onze medewerkers kunnen u alles vertellen over onze vacatures en sturen u graag een informatieset toe. U kunt ook kijken op www.connexxion.nl. DeconneXXion banendag U bent van harte welkom op de conneXXion banendag. Kom op 23 september naar de Hoogeveenseweg 5 in Boskoop. Medewerkers van conneXXion vertellen u daar alles over het boeiende en afwisselende beroep van chauf feur. Tevens kunt u een proefrit met een bus of taxi maken. De banendag is van 10.00 tot 14.00 uur. Met conneXXion naar Duinrell! Voor iedere vijftigste chauffeur die wordt aangenomen, hebben wij meteen een leuke verrassing: een geheel verzorgd, lang weekend voor het hele gezin naar attractiepark Duinrell in Wassenaar (max. 6 personen). De winnaars logeren in luxueuze Duingalows en ontvangen diner bonnen voor de sfeervolle restaurants van het park. Uiteraard kunnen zij tijdens de vakantie onbeperkt gebruik maken van de vele attracties die Duinrell rijk is. Deze actie geldt tot en met november 2000. Personenvervoer is conneXXion op het lijf geschreven. Onze medewerkers vervoeren dagelijks ruim een miljoen reizigers over de weg, over rails en over water. ConneXXion is een jonge, ambitieuze organisatie met tegelijk een enorme traditie op het gebied van openbaar vervoer, taxi's, tourbussen en vervoer over water. Onze missie is 'mensen bij elkaar brengen'. Om dit in de praktijk te brengen zijn wij op zoek naar mensen die zichzelf herkennen in de conneXXion- kernwaarden: betrouwbaarheid, ondernemerschap, enthousiasme en plezier in het werk. Mensen bij elkaar brengen

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18