Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I VT verkerk ts> Internationaal Transportplanner Rijnseest té DE LEEUW Boekhoudkundig Medewerker verschil bij BDO is, dat je niet vóór, maar mét MKB-ondernemers werkt'. ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 915 I topa verpakking bv MEDEWERKSTER SECRETARIAAT KWALITEITSDIENST De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit: Ondersteunen van de kwaliteitsdienst Assisteren van het secretariaat Bijhouden van de cursusadministratie Verzorgen van mailing Wij vragen: Mavo/Meao-niveau Een goede uitdrukkingsvaardigheid in zowel de Nederlandse, Engelse als Duitse taal Kennis van MS Word en Excel Goede communicatieve vaardigheden Wij bieden: Een afwisselende functie in een dynamische omgeving Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Een goed salaris Brief met C.V. graag binnen 14 dagen richten aan: Topa Verpakking B V. t.a.v. mevrouw Bets van Ruiten Torenlaan 10 2215 RW Voorhout Voor inlichtingen, telefoon: 0252 - 245256. transport logistics Postbus 654 2400 AR Alphen aan den Rijn is een logistieke dienstverlener met nationale en internationale transporten en moderne warehousing faciliteiten. Wij zijn op zoek naar een De functie Verantwoordelijk voor de indeling en planning van internationaal opererende vrachtauto's Contacten onderhouden met opdrachtgevers met betrekking tot de uitvoering van transport- en distributieopdrachten Contacten onderhouden met chauffeurs, loodspersoneel met betrekking tot de lading etc. Persoonskenmerken: Opleiding op MBO-niveau Aantoonbare meerjarige ervaring als internationaal planner Flexibele en besluitvaardige instelling Uitstekende communicatieve vaardigheden en teamspeler Vaardigheid in Duitse taal Bij voorkeur woonachtig in de regio Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod er de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend ei verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Ter ondersteuning van de Raad van Bestuur zoeken wij voor de locatie Oegstgeest e Secretaresse Raad van Bestuur 32 uur De afdeling Bestuurs- en Managementondersteuning i.o. bestaat uit Bureau Bestuursondersteuning, Bureau Zorgontwikkeling en het Projectbureau. Het zijn ondersteunende diensten die de werkzaamheden van de Raad van Bestuur en het management faciliteren. Onder het Bureau Bestuursondersteuning vallen onder meer de secreta riële en administratieve ondersteuning ten behoeve van de Raad van Bestuur. Tot uw taken behoren: - voorbereiden van diverse overlegvormen en vergaderingen met ver schillende doelstellingen; zorgdragen voor volledigheid en beschik baarheid van relevante stukken en het verzorgen van verslaglegging; - voortgangsbewaking van diverse actiepunten; - verzorgen van uitgaande post en correspondentie; - agendabeheer van leden van de Raad van Bestuur; - uitwerken van conceptbrieven; - overige secretariële werkzaamheden. De werkplek is Kasteel Endegeest. De functie kent e Uw profiel Voor deze functie dient u te beschikken over een mi opleiding op Havo/VWO'niveau, aangevuld met een opleiding. Verder zijn vereist: - een goede beheersing van Microsoft Office, inclu; PowerPoint; erkweek v - vaardigheid in het notuleren van complexe vergaderingen; - goede contactuele eigenschappen en een goed ontwikkeld vermogen tot samenwerking; - een pro-actieve werkhouding; - heldere mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, gelet op de diversiteit aan contacten met interne en externe relaties; - grote mate van zelfstandigheid, accuratesse, gevoel voor ordelijkheid en representativiteit; - gevoel van verantwoordelijkheid voor eigen kwaliteit van het werk; - discretie: u moet goed om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie: - ruime ervaring in een soortgelijke functie; - bij voorkeur kennis van grote organisaties. Ons aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een boeiende en afwisselende werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 45. Daarnaast kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Ook is er sprake van een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheids bevordering en verbreding van de functie. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer H. Dijkema, manager BMO a.i„ telefoon (071) 517 92 91. Vacaturecode 103000/EM Voor een nieuwe woonvorm voor mensen met stoornissen in het autistisch spectrum van de afdeling Beschermd en Begeleid Zelfstandig Wonen in de regio Rijnstreek zoeken wij meerdere Woo nbegeleiders 24 -36 uur De afdeling Beschermd en Begeleid Zelfstandig Wonen maakt deel uit van de sector Langerdurende Zorg Rijnstreek en beschikt over verschillende wonin gen. bestemd voor mensen met een langdurige psychiatrische proble matiek die (nog) niet zelfstandig kunnen wonen. In het najaar start de afdeling in Alphen aan den Rijn met een unieke woonvorm voor mensen met autismegerelateerde stoornissen. De begeleiding richt zich op alle levensterreinen, zoals wonen, dag besteding/werk, leren en sociale contacten. Daarbij wordt nauw samen gewerkt met hét Centrum Autisme Noordelijk Zuid-Holland. De functie Er wordt gewerkt volgens de rehabilitatiemethode. Als woonbegeleider formuleert u samen met de cliënt diens wensen en doelen. Vervolgens begeleidt u de cliënt bij de realisering daarvan. Daarnaast signaleert u probleemsituaties in een vroeg stadium en advi seert en bemiddelt u naar externe hulpverlening. U onderhoudt contac ten met ouders, werkmeesters en leerkrachten, U werkt zowel zelfstandig als in teamverband. Uw profiel U beschikt over een voor deze functie relevante opleiding op minimaal MBO-niveau. bijvoorbeeld Z, ZV. B. IW of SPH. Daarnaast heeft u goede contactuele en sociale vaardigheden, kennis van psychiatrische ziektebeelden en affiniteit met de doelgroep. U bent actief aanwezig en bent in staat tot eenduidige, zeer correcte en directe communicatie en het bieden van structuur middels begelei dingsplannen. Verder levert u een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van het beleid en bent inzetbaar voor alle diensten, inclusief slaapdiensten. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een boeiende en afwisselende werkomgeving. Met volop mogelijkheden om mede gestalte te geven aan de ontwikkeling van de nieuwe woonvorm. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. In afwachting van de indeling in Functiewaardering Gezondheidszorg 3.0 is het salaris vastgesteld volgens de huidige FWG. functiegroep 40. Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer R. Bakx, hoofd woonvorm, telefoon (071) 522 18 25. Vacaturecode 070600/AS Als medewerker van de Rijngeest Groep kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Ook is er sprake van een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheids bevordering en de verbreding van uw functie. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicit. e graag uiterlijk 11 september a.s. onder vermelding van de bij de functie vermelde vacaturecode. Jsroep U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk De Leeuw Adviesgroep B.V., opgericht in 1951, is een geren ommeerde onderneming in de financiële dienstverlening. Met ca. 100 medewerkers, levert zij als tussenpersoon adviezen aan particulieren en bedrijfsleven op het gebied van assurantiën, pensioenen, kredieten, hypotheken, makelaardij o.g. en taxaties. De Leeuw Adviesgroep staat voor zichtbaar onderschei dende dienstverlening aan relaties die kwaliteitseisen stellen. Dit kenmerkt zich door het bewust en verrassend inspelen op huidige en toekomstige wensen van haar cliënten. Er zijn vestigingen in Rijnsburg, Katwijk, Leiden, Hoofddorp, Monster en Alphen aan de Rijn. Voor de komende jaren heeft De Leeuw Adviesgroep ambitieuze groeiplannen. Om deze groei in goe de banen te blijven leiden op het gebied van financiële administratie, zal aan steeds hogere eisen moeten worden voldaan. Ter versterking van de organisatie zijn wij namens onze opdrachtgever op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van financiële spilfunctie met verantwoordelijkheid De functie: Na de inwerkperiode wordt u verant woordelijk voor het zelfstandig voeren van de totale financiële administratie van diverse onderdelen van De Leeuw Adviesgroep B.V.. Hiertoe draagt u zorg voor een betrouwbare en tijdige credi teuren-, debiteuren- en grootboek administratie. Naast uitvoerende taken, wordt tevens van u verwacht dat u meedenkt over mogelijkheden om de financiële administratie verder te opti maliseren. Daarnaast stelt u kwartaal rapportages op en levert u heldere management informatie en analyses ter ondersteuning en advisering van de directie en het lijnmanagement. Voor het voeren van een optimale financiële administratie heeft u veelvuldig contact met klanten (telefonisch), maar ook met collega's binnen de organisatie. U werkt op de vestiging in Rijnsburg. Binnen uw team met vijf collega's werkt u nauw et en rapporteert u aan het Hoofd Financiële Administratie. Gevraagd wordt: - Een accurate, praktisch ingestelde doener, die hoofd- en bijzaken weet te scheiden. - Een stevige, zelfstandige persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel en goede communicatieve vaardigheden. - Open en leergierige instelling, en het vermogen om samen te werken binnen een team. - MBO werk- en denkniveau met minimaal PD- /MBA-diploma, aangevuld met enkele jaren werk ervaring in een vergelijkbare functie, alsmede kennis van Excel. Kennis van assurantiën is een pre. - Leeftijd 25 - 35 jaar. Geboden wordt: - Een verantwoordelijke en veelzijdige functie binnen een marktgerichte en succesvolle organisatie. - Veel ruimte voor eigen initiatief en de kans om uw ideeën neer te zetten in de praktijk. - De mogelijkheid om binnen een professioneel bedrijf uw vakkennis te verbreden en te werken aan verdere persoonlijke ontwikkeling. - Een informeel team van dynamische, enthousiaste collega's in een no- nonsense omgeving. - Een goed salaris en prima secundaire voorwaarden. Bent u geïnteresseerd In deze boeiende functie? Schrijf of e-mail dan een brief met c.v. onder vermelding ref.nr. 238.00109H Mercuri Urval B.V. Westblaak 132, 3012 KM Rotterdam. E-mail: sol.rdm@mercuriurval.nl urval.com en De kennismakingsgesprekken zijn, na uitnodiging, gepland op 19 september 2000. 49 beste bedrijven om voor te werken! BDO Waigemoed CampsObers is met ruim 40 vestigingen en 2.000 medewerkers m Nederland hét accountants- en advieskantoor voor het Nederlandse middenbedrijf en marktleider in het segment van familie bedrijven. Wereldwijd is BDO actief m meer dan 80 landen. Het personeelsbeleid van BDO is gericht op het ontwikkelen en behouden van competente en betrokken medewerkers die als ondernemers de klanten bijstaan in hun bedrijfsvoering. Dit beleid vertaalt zich in een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid resulterend in een relatie met onze J. cliënten die zich het beste kenmerkt als een zakelijke vriendschap. BDO Waigemoed CampsObers is een uiterst aantrekkelijke werkgever met carrièrekansen, met een werksfeer die gekenmerkt wordt door korte lijnen, informeel en direct, en een s mentaliteit. In het kader van de fusie tussen BDO CampsObers en Waigemoed Accountants Adviseurs worden de twee vestigingen in Leiden geïntegreerd. Beide kantoren hebben een goede reputatie en een gevestigde naam in de Leidse regio. Door de integratie zullen op de nieuwe locatie in Leiden in totaal circa 70 mensen werkzaam zijn. Cliëntmanager Betrokken, Dynamisch en Ondernemend Bi| BDO in Leiden ben je als cliëntmanager direct Betrokken bij onze MKB-klant€ Nu je (bijna) klaar bent met je AA-studie en inmiddels een aantal jaren ervaring de accountancy hebt. ben |e eraan toe 'de kar mee te gaan trekken' Ie hebt de ambitie en potentie om binnen onze Dynamische organisatie zelfstandig een cliëntenpakket te bedienen Immers Ondernemerschap zit in |e bloed Ook het coachen van assistenten gaat |e goed af Door jouw managementvaardigheden b ie in staat je team te motiveren en te stimuleren Kortom zin de letters BDO op jouw lijf geschreven, dan ben jij de nieuwe collega die wij zoeken! Salarisadministrateur Die op zoek is naar inhoud, variatie en plezier in het werl Als salarisadministrateur bij BDO ben ie samen met je collega's, verantwoordeli voor de geautomatiseerde salarisadministraties van onze cliënten |e hebt jezelf, het behalen van |e Praktijk Diploma Loonadministratie (PDL). ontwikkeld tot ervaren salarisadministrateur Met jouw enthousiasme en inzet, je cliëntgerichte instelling en je goede communicatieve vaardigheden wil je deze ervaring nu vei uitbouwen. Kortom li|kt het je een uitdaging om kennis op te doen van veel verschillende branches en bedrijven in een informele en professionele organise dan is dit een mooie kans! Als je nog niet veel ervaring hebt als salarisadministrateur maar wel |bi|na) in bezit bent van je PDL en beschikt over administratieve ervaring, ook dan nodigt je uit om te reageren Interesse? Ben jij de nieuwe collega die we zoeken? Wil je werken in een organisatie di heeft voor je persoonlijke situatie0 En wil je werken in een prettige en persoonl sfeer? En spreekt een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaa je ook aan0 Stuur, fax of e-mail dan je sollicitatie met CV binnen twee weken naar BDO Waigemoed CampsObers. t a v Berendien Dondergoor. afdeling P&O. Postbus 43. 1620 AA HOORN E-mail-pz.hoorn@bdo.nl Voor meer informatie kun je bellen met de heer Gerard lonker (accountant) op telefoonnummer (0711 517 74 41 of onze site op internet raadplegen http://www.bdo.nl. nn Accountants Adviseurs

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36