Personeel Personeel Personeel iV DRAKA/ A f- Secretaresse Programmeur PROCES OPERATOR met organisatietalent WERNINK BETON Administrateur ERDAG 26 AUGUSTUS 2000 Nederlandse Transplantatie De stichting Eurotransplant International is een non-profit organisatie, die sinds 1967 bemiddelt i donororganen, zoals nieren, hart, longen en lever, ten behoeve van transplantatiedoeleinden. ETI werkt daarbij samen met donorziekenhuizen, transplantatiecentra, orgaanbanken en laboratoria ii Nederland, België, Luxemburg, Duitsland, Oostenrijk en Slovenië. Ook steunt de organisatie wetenschappelijk onderzoek om de resultaten van transplantaties verder te verbeteren. Voor het secretariaat zijn wij op zoek naar een: EUROTRANSPLANT Stichting BIS rol bij de bemiddeling van donororganen en -weefsels voor transplantatiedoeleinden. ert sinds de inwerkingtreding van de Wet op de ndonatie imseptember 1998 als een zogenoemd jncentrum. Een belangrijke taak van het orgaan- urn is het toewijzen van beschikbare organen en weefsels aan patiënten die voor transplantatie in ntiële donoren. Bij ETI als het gaat om organen, bij BIS als het weefsels betreft, medewerkers van beide organisaties raadplegen ■en melding het Donorregister, zorgen ervoor dat relevante gegevens over de donor beschikbaar :n en zoeken op basis van strikte selectiecriteria geschikte ontvanger. Kwaliteit, zorgvuldigheid en veiligheid staan daarbij voorop. 36 uur per week Het secretariaat verricht, met een team van 4 personen, werkzaamheden voor de directie van de stichting Eurotransplant International (ETI). Verder verzorgt het secretariaat correspondentie voor de medische staf van ETI. De secretaresse werkt in eerste instantie voor de algemeen directeur. Daarnaast werkt hij/zij nauw samen met de secretaresse van de medisch directeur. Zij vervangen elkaar bij afwezigheid. Functie Als secretaresse bent u verantwoordelijk voor: de telefoonbehandeling; het agendabeheer; de postverwerking; de tekstverwerking; het maken van diapresentaties (Power Point) het archiefbeheer. m/v Profiel er een relevante opleiding op bij voorkeur secretaresse- beschikt u MBO-nive; opleiding; bezit u bij voorkeur werkervaring soortgelijke functie; beheerst u de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift en heeft u een redelijke spreekvaardigheid in het Duits; bént u bekend met gangbare tekstverwer kingsprogramma's; bent u in staat om prioriteiten te stellen en beschikt u over een flexibele werkinstelling. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden van ETI volgen de CAO Ziekenhuizen op basis van een 36-urige werk week. Mogelijkheid tot opleiding wordt geboden. Uw reactie U kunt uw sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen richten aan: Stichting Eurotransplant International, afdeling P&O, t.a.v. mevrouw A. Pardon, Postbus 2304, 2301 CH Leiden. Voor meer informatie over bovenstaande functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.A.A. Franzen-de Waal, hoofd secre tariaat (071 - 579 57 06). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Duinrand Salem de Vlietstede rzorgingscentrum "Huize Salem wordt gevraagd e< Bejaarden- of ziekenverzorgende rotestants Christe- Stichting Woon- 'entra DS V beheert derne verzorgings- a: Duinrand met 'erzorgingsplaat- ïalem met 125 en ietstede met 60 rgingsplaatsen. het samenbouwen \e goede sfeer van n en werken ligt in Stichting een \telijke levensover- ig ten grondslag. Wij zoeken een medewerker die: bereid is alle diensten te draaien; het diploma verzorgende MDGO-VZ ziekenverzorgende of verzorgende OVDB bezit; een positief Christelijke levensovertuiging heeft. Wij bieden: een contract voor 36 uur per weck; in eerste instantie een aanstelling voor één jaar; arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor verpleeg- en verzorgingshuizen Voor verdere informatie kunt u tijdens kantooruren contact op nemen met mevrouw M. Z. Houwaart, locatiemanager, tele foonnummer 071-4015641 2225 RT Katwijk zh Centraal Bureau voor de Statistiek Statistics Netherlands .or het CBS: |S zoekt voor de standplaatsen Voorhout en Leiden: TERV1EWER M/V k behulp van een laptop interviews afneemt bij huishoudens jeden: e werk lasisopleiding tot interviewer ng op basis van aantal vraaggesprekken jagen: jkende communicatieve vaardigheden iele beschikbaarheid, ook in de avonduren t zijn zelfstandig en nauwgezet te werken fikken over een telefoonaansluiting en een auto ■t computers icties van 50-plussers stellen wij op prijs. n stuur deze binnen twee weken naar het CBS, Kamer N401, |rdnummer 5050, 6400 WC te Heerlen. Voor informatie of het aanvragen van citatieformulier kunt u contact opnemen met onze Helpdesk, tel: 045-5707954. Man Vrotn Kies je voor een geprogrammeerde baan of één die nog alle kanten op kan... Solid Solutions International B.V. is een geautoriseerd Exact dealer en gespecia liseerd in klantgerichte oplossingen. Op dit gebied zijn wij uniek in Nederland. Tot onze klanten rekenen wij enkele zeer gerenommeerde bedrijven. Wij willen onze activiteiten sterk gaan uitbreiden. Ons team bestaat uit een tiental enthou siaste medewerkers die het een uitdaging vinden om een optimaal resultaat neer te zetten. Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een Uw werk- en denkniveau is HBO bedrijfskunde of een gelijkwaardige praktijk ervaring. Programmeertalen: VB en Acces. Enige jaren programmeerervaring is een pre. Wat wij u bieden: Een uitstekend salaris. Auto van de zaak. Indien u nadere informatie wenst kunt u contact opnemen met de heer P. F. Hoekstra. Wij zien uw sollicitatie met grote belangstelling tegemoet. Solid Solutions International B.V. Postbus 519 2220 AM Katwijk Telefoon 071-4080890 E-mail: info@solsol.nl SOLID SOLUTIONS Hotel restaurant Sassenheim Is een dynamisch 4 sterrenhotel, met 72 luxe kamers (uitbreiding tot 135 kamers), een druk a la carte restaurant en verschillende zalen voor partijen en congressen. Vanwege doorgroei zijn wij op zoek naar: Medewerker Nachtdienst (M/V) Onze gedachten gaan uit naar echte „nachtuilen", Zij die het een uitdaging vin den om 's nachts de rol van gastheer te vervullen. Naast de receptietaken verricht u lichte administratieve handelingen en bent u verantwoordelijk voor de veilig heid van onze gasten. Daarnaast wordt van u verwacht dat u gedurende uw dienst lichte huishoudelijke werkzaamheden verricht. Enige computerervaring is vereist. Deze functie is zeer goed te combineren met een studie. Tevens zijn wij op zoek naar enthousiaste: Kamerdames Medewerkers spoelkeuken Medewerkers afwas Wij bieden een gezellige werksfeer, goede verdiensten en flexibele werktijden. Bent u geïnteresseerd in één van deze leuke en veelzijdige functies stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Hotel Sassenheim Warmonderweg 8 2171 AH Sassenheim T.a.v. dhr. R. Verbeek Telefoonnr.: 0252-219019 E-mail: rene@sassenheim.valk.com INTERFOAM INTERFOAM DRAKA INTERFOAM B.V., gevestigd te Hillegom', is al meer dan 35 jaar gespecialiseerd in de productie en bewerking van kunststofschuimen en is toeleverancier voor met name de matrassen en meubelindustrie. Met bekende namen als Drakacel, Pantera, Safety Foam en Clinicel neemt deze dochteronderneming van de in Engeland aan de beurs genoteerde British Vita Group, Euro pees marktleider op het gebied van kunststofschuimmaterialen, een vooraanstaande positie in. Een lange traditie m.b.t. kwaliteits- en milieubeheersing, de ontwikkeling van een aantal specifieke, gepatenteerde productieprocessen en de sterke klantgerichtheid verklaren het succes van Draka Interfoam. Voor onze afdeling Schuimproductie zoeken wij een die gewend is om in teamverband een goede prestatie neer te zetten. De functie: U draagt samen met 6 collega's zorg voor de dagelijkse voortgang van ons schuimproductieproces, het verbeteren hiervan en het mede realiseren v Werkzaamheden: - Productiegereed maken van de schuimmachine. - Beoordelen, controleren en sturen van de kritische procesvariabelen. - Aanleveren van grondstoffen t.b.v. het productieproces en het aanmaken van de benodigde mengsels. - Mede zorgdragen voor logistiek en opslag van (schuim)producten. Uw profiel: - MTS niveau met leidinggevende aspiraties. - U bent praktisch ingesteld en heeft oog voor kwaliteit. - U heeft enige jaren werkervarihg (bij voorkeur in een productiebedrijf) en heeft affiniteit met techniek. - U bent enthousiast en weet van aanpakken, type kartrekker. - Flexibele werktijden zijn voor u geen probleem. - Zelfstandigheid spreekt u aan. Draka Interfoam biedt u: Een interessante en perspectiefvolle functie. Aantrekkelijke opleidingsmogelijkheden. Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden waaronder een eindejaarsuitkering van12,5%. Informatie en sollicitatie: Zoekt u een zelfstandige functie en heeft u leidinggevende aspiraties dan reageert u. Stuur uw brief met CV voor 11 september a.s. naar Draka Interfoam B.V., t.a.v. mevrouw J. M. Pijpers, Afdeling P&O, Van den Endelaan 15, 2182 ES Hillegom. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met de heer Ad van Nispen (manager operations), tel. 0252-578888. UUR Ccmentbouw Handel Industrie is gevestigd tc Cruquius (Heemstede) maakt 150 zelfstandige ondernemingen/ vestigingen produceert, verhandelt en vervoert Handel Industrie bouwmaterialen, bouwstoffen en doe-het-zelf- artikelen De n zijn (MBA/SPD) marktsegment en regio (veelal marktleider) en zijn verenigd in vijf productgroepen Betonmortcl, Bindmiddelen Logistiek. Bouwmatcrialcnhandel, Detailhandel (Gamma- en Karwei bouwmarkten) en Industrie 1 landcl Industrie zal in het jaar 2000 met behulp van ongeveer 4000 omzet realiseren van rutin 0 2 miljard Dankzij een voortgaande diensten en de open dialoog met haar opdrachtgevers, leveren de ondernemingen eer belangrijke toegevoegde Het bedrijf Wernink Belon, gevestigd te Leiden, is al meer dan honderd jaar een landelijk bekende producent van prefab betonproducten en maakt onderdeel uit van Cementbouw Handel Industrie. De onderneming bestaat uit circa 30 medewerkers, productie en verkoop Vanwege een interne promotie is de vacature van administrateur ontstaan De functie U voert zelfstandig de gehele administratie van de onderneming en handelt alle werkzaamheden af die voortvloeien uit de financiële administratie. U levert periodiek de benodigde managementinformatie. U coördineert de jaarlijkse budget- en investeringsplanning U bent spin in het web en aanspreekpunt met betrekking tot de informatie voorziening. Van u wordt verwacht dat u initiatiefrijk bent en uit eigen beweging komt met administratieve/bedrijfseconomische adviezen. U bent contactpersoon binnen de onderneming voor automatiseringprocessen en -systemen. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Functioneel rapporteert u aan de groepscontroller. Uw profiel Voor deze uitdagende functie dient u minimaal over een afgeronde MBA opleiding te beschikken, zo mogelijk aangevuld met SPD, dan wel in opleiding hiervoor. Een relevante werkervaring van enige jaren is vereist, bij voorkeur binnen een productiebedrijf U bent een allrounder die zowel bij technische als commerciële bedrijfsprocessen de gewenste administratieve ondersteuning kan bieden. U communiceert gemakkelijk en helder, weet van aanpakken, bent betrokken en kunt sparringpartner zijn van de directeur. Reageren Als u aan bovengesteld profiel meent te voldoen en uw kennis en kunde verder wilt uitbouwen binnen een professionele, florerende, industriële onderneming, dan verzoeken wij u een bondige sollicitatiebrief, inclusief curriculum vitae te richten aan de afdeling Personeel Organisatie t.a.v. mevrouw G van Camerijk, Postbus 666, 2100 AR Heemstede. Het e-mailadres is g.vancamerijk@cementbouw.nl. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van Schagen, directeur Wernink Beton, telnr. 0715769212. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld zijn. In het kader van deze organisatie ontwikkeling wordt op dit moment een belangrijke vervolgstap gezet. De huidige ambtelijke organisatie bestaat uit 3 sectoren en 2 stafbureaus, te weten Ruimtelijke Zaken. Welzijn en Burgerzaken, Middelen en de stafbureaus Bestuursonder- steuning en Personeel Organisatie. bijstandsmaatschappelijk werker m/v (0,6 fte) Functie-inhoud: - het bij toerbeurt verrichten van intake-werkzaamheden; - het verrichten van werkzaamheden gericht op arbeidsmarkttoeleiding. - het behandelen van en adviseren over aanvragen en heronderzoeken ingevolge de aan de gemeente opgedragen uitkeringsregelingen incl Wvg; - het behandelen van verhaal en terugvorderingszaken. - het verrichten van overige op de functie afgestemde werkzaamheden Functie-eisen: U dient minimaal te beschikken over een relevante opleiding op mbo-sd niveau Daarnaast heeft u -bij voorkeur- ervaring op het werkterrein, bent u aantoonbaar dienstverlenend, stressbestendig, kunt u zelfstandig en in teamverband werken en heeft u een klantgerichte en flexibele Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarbij initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 4.831bruto per maand bij een fulltime dienstverband (salarisschaal 7).

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 35