Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel LISSE rethinking YOUR FUTURE? Makelaar O.G. (m/v) Hoofd Technische Dienst m/v I ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 Wij zijn een gerenomeerd NVM kantoor gevestigd in Hillegom en werkzaam in de Duin- en Bollenstreek Wegens toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar een die na gebleken geschiktheid in de nabije toekomst kan worden opgenomen in de directie en de mogelijkheid heeft te participeren. Profiel Leeftijd 30 -40 jaar Ruime ervaring in de makelaardij Bekendheid met de regio strekt tot aanbeveling Uitstekende communicatieve vaardigheden j Beëdigd of in het bezit van SVM-diploma i wij uw reactie op korte Indien u zich hierin herkent termijn tegemoet onder recente pasfoto. U kunt uw reactie richten aan: Heemborgh Hillegom b.v. Hoofdstraat 142, 2181 EH Hillegom t.a.v. de heer J. Stempher Desgewenst kunt u vooraf telefonisch informati verkrijgen via nummer 06-53389402. HEEMBORGH MAKELAARS IN ONROEREND GOED £7 Groene Hart Tunnel Join our team Construction engineers/super Mechanical engineers/super Electrical engineers/super Hydraulic engineers/super Automation engineers/supervisors Koop Tjuchem b.v. Truckdrivers "N/ V Koop Crane operators Please contact Co van Doesburg, PO box 76. 2350 AB Leiderdorp. Phone 071 -581 7019. Fax: 071 -5817070. Email: c.vandoesburg@groenehart.bouygi ding Europe t Heijmans Vastgoed Duurzame samenwerking, klantvriendelijkheid, creativiteit un eon duidelijke visie Succesfactoren voor Heijmans Vastgoed, waardoor onze activiteiten sterk groeien. Daarom zijn we op zoek naar professionals, die verder willen Ixxiwen aan dit succes. De vestiging Leiderdorp zoekt een ervaren verkoopmanager (m/v) Heijmans Vastgoed opereert op landelijk niveau en houdt zich binnen de divisie Bouw en Vastgoedontwikkeling bezig met vastgoedontwikkelingWoningbouwprojecten en commercieel vastgoed worden, zowel afzonderlijk als integraal, zelfstandig ontwikkeld. De organisatie kent naast Leiderdorp nog een tweetal andere vestigingen, Almere en Rosmalen. Jaarlijks worden ongeveer 2.500 woningen en 50.000 m- commercieel vastgoed gerealiseerd. Hiervan neemt Leiderdorp 1.200 woningen voor haar rekening. Door de sterke toename van de woningbouwprojecten is versterking van het huidige verkoop team noodzakelijk. Binnen de verkooporganisatie zoeken wij een tweede verkoop manager, naast de huidige verkoopmanager Samen met uw collega verkoopmanager geeft u leiding aan een enthousiast verkoopteam. Tevens adviseert u de projectontwikkelaars tijdens het ontwikkeltraject vanuit het consumentenoogpunt. U bepaald in overleg met de projectontwikkelaar; de verkoop strategie en de verkoopprijzen. Voorts bent u met uw team verantwoordelijk voor de kopersbegeleiding, meer- en minderwerk en de kopersadministratie. t affiniteit in de techniek en woningbouw. Verder beschikt ervaring. U bent representatief, integer en communicatief, zowel mondeling als schriftelijk. Voorts bent u accuraat, zelfstandig en stressbestendig. Kennis van Windows 95, Word en Excel is vanzelfsprekend. Kennis van e-business is een pré. Deze boeiende functie kan de start betekenen van uw carrière binnen Heijmans. een ambitieuze en snel groeiende onderneming. Bij het realiseren van uw en onze ambities krijgt u natuurlijk de steun die u nodig heeft, maar vooral de vrijheid die u verdient. De dynamiek van Heijmans staat garant voor een uitdagende werkomgeving waarbij uw inspanningen worden. Algemene informatie over Heijmans en overige vacatures vindt u op internet: www.heijmans.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen 10 dagen richten aan: Heijmans Vastgoed B.V., afdeling Personeel en Opleidingen, t.a.v. de heer I.S.A.M. Kozica, hoofd Personeel en Opleidingen, Postbus 2, 5240 BB Rosmalen. Onder vermelding van vacaturenummer: HVG20060 Heijmans Vastgoed B.V. maakt deel uit van istgoed is gespeclal De openbare basisschool De Tweemaster in Lisse is op zoek naar 'nthousiaste fulltime leerkracht m/v (of eventueel twee parttime leerkrachten) voor de bovenbouw Obs De Tweemaster verzorgt met haar twee locaties (Trompstraat en Ruishornlaan) het openbaar onderwijs in de gemeente Lisse. De locatie Ruishornlaan zal in het schooljaar 2001-2002 een nieuw schoolgebouw betrekken. Wij zijn op zoek naar iemand, die: - voorstander is van openbaar onderwijs; - plezier heeft in het werken met kinderen; - deel wil uitmaken van een enthousiast team; - een positieve bijdrage wil leveren aan het onderwijsproces en onderwijs vernieuwingen kan vertalen naar de praktijk. Gezien de samenstelling van het team gaat onze voorkeur uit naar een mannelijke collega. De gemeente Lisse bemiddelt aktief bij het verkrijgen van woonruimte in Lisse. Voor inlichtingen over deze functie kunt u contact opnemen met r M. Suttorp, tel. (0252) 41 29 55 of privé (0252) 41 33 32. U kunt voor informatie ook terecht bij mevrouw M. Kleijhorst, tel. (0252) 41 03 04 of privé (0252) 41 12 42. Wij nodigen u van harte uit om binnen 10 dagen r blad te solliciteren. obs De Tweemaster t.a.v. de directie Postbus 107 2160 AC Lisse i het v chijn i dit GEMEENTE De functie Een functie waarin het beheer van ons grote frees- machinepark inclusief transportmaterieel centraal staat. Als spil in een technische omgeving, ben je niet alleen verantwoordelijk voor de technische exploita tie. maar ook voor de inkoop van het materieel. Je geeft leiding aan de afdeling Technische dienst en legt verantwoording af aan de directie. Je kunt goed omgaan met personeel op verschillende niveaus. Je bent collegiaal en houdt van afwisseling. De werk plek is in Mijdrecht, maar je bent regelmatig te vin den in één van onze werkplaatsen. Kortom een veel zijdige managementfunctie waarin de nadruk ligt op plannen en organiseren en waarbij techniek een grote rol speelt. De belangrijkste functie-eisen op een rijtje: HTS werk- en denkniveau, bij voorkeur WTB Bedrijfskundige kennis Leidinggevende capaciteiten Goede contactuele eigenschappen Kennis van Arbo-, veiligheids- en milieubepalingen Kennis van de Duitse en Engelse taal Rijbewijs B Ons aanbod De Frees Mij biedt je een afwisselende functie dynamische onderneming met een prettig werk maat. En tevens een auto en telefoon van het bed) Vakmanschap en inzet worden uitstekend beloon Solliciteren Als de functie je aanspreekt en je herkent jezel het profiel van Hoofd Technische Dienst, stuur dan snel een brief met cv. Je sollicitatie wordt trouwelijlc behandeld. FREES MIJ Communicatieweg 10. 3641 SE Mijdrecht Postbus 422. 3640 AK Mijdrecht e-mail info@freesmij.nl. URL www.freesmij.nl Yacht is een nieuwe organisatie in professional services voor talentvolle mensen en bedrijven. Wij willen talenten en bedrijven helpen hun potentie en ambities te realiseren. Om dat te bereiken hebben wij ons als doel gesteld de beste werkgever van Nederland te worden. Bij Yacht kunnen gemotiveerde professionals werken bij verschillende bedrijven en organisaties. Wij zijn gespecialiseerd in Finance, ICT, Management en Technology. Onderstaand vind je een selectie van onze functies. Waarbij we veel meer kunnen bieden dan alleen interessant werk. Als jouw opvattingen over werken en leven aan het veranderen zijn. Als je met je kennis wilt uitdagen en uitgedaagd worden, dan zijn wij klaar om je te ontmoeten. junk STRUCTURAL ENGINEER De uitdaging Je loopbaan onder handen nemen door in dienst te treden bij Yacht Technology. Als junior structural engineer maak je ontwerpen en berekeningen voor constructies en hijsmateriaal die nodig zijn bij transport en installatie van (grote tot zeer grote) off shoreconstructies. Afhankelijk van het project begeleid je de bouw op de werf en de installatie offshore, in Nederland of in het buitenland. Je profiel Je hts- of tu-opleiding Civiele Techniek, Werktuigbouw kunde of Scheepsbouwkunde heb je afgerond. Daarnaast ben je flexibel ingesteld en resultaatgericht. Interesse? Als je op zoei< stuur dan je sollicitatie met c van Johannes Sugito, Westei johannes.sugito@nl.yachtgrou bellen met (070) 337 0000. ent naar een uitdagende functie, naar Yacht Technology, ter attentie 10, 2275 AD Voorburg. Of e-mail: am. Voor meer informatie kun je de provincie Zuid-Holland voor een groot-onderhouds- of renovatie project of als klachten/mutatie-opzichter. Je bewaakt als opzichter de voortgang en kwaliteit van de uitvoering van renovatieplannen, groot onderhoud of mutaties. Je.coördineert en controleert het werk van de diverse aannemers en rapporteert hierover aan de projectleider of je directe chef. Je profiel Je hebt een bouwkundige opleiding afgerond en enige jaren ervaring in de uitvoering of als opzichter. Daarnaast heb je een goede bouwkundige kennis en goede sociale vaardigheden. Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Vincent Velthuijs (070) 337 0000. Je sollicitatie, met c.v., kun je sturen naar Yacht Technology, t.a.v. Vincent Velthuijs, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg, of e-mail: vincent.velthuijs@nl.yachtgroup.com. rzzL FREQUENCY DESIGNER De uitdaging Aan de slag gaan als radio freguency designer bij Yacht Technology. Je optimaliseert de frequentieplanning en bouwt deze uit voor een mobiele operator. Je bent verantwoordelijk voor het plannen en realiseren van nieuwe GSM-sites en zorgt ervoor dat de bouw hiervan soepel verloopt. Ook stel je het betreffende opstelpunt in werking in het gehele GSM-netwerk. Daarnaast maak je analyses van de dropped calls en de dekkingsgraad van het GSM-gebied. Om vervolgens met deze gegevens een optimalisatie in de aan jou toe gewezen regio te realiseren. Je profiel Je hebt een hbo-werk- en denkniveau in de richting Technische Bedrijfskunde, Elektronica, Informatietechnologie of Technische Natuurkunde. Je bent een echte teamplayer en je wilt je kennis op het gebied van GSM-technologie graag uitbreiden. Ook beschik je over goede communicatieve vaardigheden, ben je sterk analytisch en creatief. Verder heb je een verantwoordelijke en flexibele instelling. Interesse? Ben je bereid je loopbaan een nieuwe wending te geven, stuur dan je sollicitatie met c.v. naar Yacht Technology, ter attentie van Michel de Krieger, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg. Of e-mail: michel.de.krieger@nl.yachtgroup.com. Voor meer informatie kun je bellen met (070) 337 0000. opzich t WONINGCORPORATIE De uitdaging Je ambities waarmaken om vanuit de functie zichter door te groeien naar projectleider. Dit vanuit een vas verband bij Yacht Technology als opzichter bij een woningcorp traineePROJECTLEIDER De uitdaging Een nieuw dienstverband aangaan bij Yacht Technology als trainee projectleider. Je gaat een belangrijke bijdrage leveren aan de voorbereiding en uitvoering van civieltechnische projecten, zoals aanleg en reconstructie van onder- en bovengrondse infrastructuur en het ontwikkelen van VINEX-locaties. Ontwerpen doe je met behulp van AutoCAD 14 of MicroStation. Ben je wat meer ervaren? Dan vervaardig je bestekken met behulp van de RAW- systematiek. Ook het begroten en calculeren van hoeveelheden behoren tot je werkzaamheden. Uiteindelijk zul je doorgroeien naar projectleider en steeds uitdagender projecten tot een goed einde weten te brengen. Je profiel Je hebt een afgeronde hts-opleiding Civiele Techniek en bij voorkeur reeds ervaring in het vakgebied. Verder bezit je een goed analytisch denkvermogen, een flexibele instelling en goede contactuele eigenschappen. Interesse? Als je op zoek bent naar een uitdagende functie, stuur dan je sollicitatie met c.v. naar Yacht Technology, ter attentie van Eric Peters, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg, of e-mail: eric.peters@nl.yachtgroup.com. Voor meer informatie kun je bellen met (070) 337 0000. Ons aanbod Een unieke werkgever die voor jou de projecten uitzoekt die het beste aansluiten bij je wensen en ambities op persoonlijk en professioneel vlak. Ons arbeidsvoorwaardenpakket is uitstekend. Wij investeren in jouw professionele ontwikkeling door opleidingskosten geheel te vergoeden. Je wordt ondersteund door een persoonlijke coach die je motiveert en inspireert. Daarnaast ben je aangesloten op een uitgebreid k vachtqroup.com FINANCE ICT MANAGEMENT TECHNOLOGY

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34