Hillegom Personeel Rijnland Zoeterwoude Teamleider centraal poliklinisch archief v salarisadministrateur m/v management-assistent a. ervaren technisch medewerk(st)er milieu b. technisch medewerk(st)er milieu Gemeente ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 ziekenhuis Bij de afdeling medische administratie bestaat een vacature voor een: 36 uren per week (100%) Het centraal poliklinisch archief omvé De medewerker is verantwoordelijk Aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van één jaar. - plannen en coördineren van de werkzaamheden; - beheren van de archieven, zoals het opbergen en opzoeken van medische dossiers, alsmede de bewaking van de privacy en bescherming tegen misbruik; - bewaking van de kwaliteit en de voortgang van de uitgevoerde werkzaamheden; - uitlenen en innemen van dossiers en het verrichten van bijbehorende administratieve werkzaamheden; - opschonen van medische archieven en dossiers; - microfilmen van medische gegevens. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-niveau; - stabiele persoonlijkheid; - gevoel voor systematiek; - zeer grote mate van accutaresse; - praktische en flexibele instelling, - ervaring in een voortrekkersrol; - enige ervaring met geautomatiseerde systemen 071 -545 44 31. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen tien dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v mevrouw E. Schoneveld, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 124LD 1 De Zorg. Het echte werk. zaterdag 16 september a.s. van 12.00-16.00 uur, locatie Leiderdorp bent u van harte welkom op onze open dag. Research voor Beleid Holding is de moedermaat schappij van vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA Instituut voor stra tegisch consumentenonderzoek en Key Net marketing services. De Holding telt ruim 180 medewerkers. Meer informatie is te vinden op internet: www.rvbh.nl Research Facilitair Bedrijf ondersteunt deze werk maatschappijen met facilitaire diensten. De afdeling administratie maakt deel uit van Research Facilitair Bedrijf. Voor deze afdeling zoeken wij een Taken: het verzorgen van de salarisadministratie en salarisbetalingen het onderhouden van contacten met arbodienst, GAK en ziekenfondsen andere bijkomende administratieve werkzaam heden Functie-eisen: een relevante opleiding, bij voorkeur aangevuld met enige jaren werkervaring bij voorkeur kennis van Exact, Word en Excel zelfstandig kunnen werken sociaal en communicatief vaardig Het salaris wordt gebaseerd op de zwaarte van de functie en de ervaring van de kandidaat. U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie richten aan: Research,. Facilitair Bedrijf T.a.v. dhr. E. Kemner Postbus 985 2300 AZ Leiden Voor de onderzoekbedrijven van de Research voor Beleid Holding zoeken wij een Taken: bijhouden van management-informatie administratieve ondersteuning personeelsbeleid verrichten van diverse ondersteunende secretariële werkzaamheden ten behoeve van de directie Functie-eisen: minimaal opleiding op MBO-niveau computervaardig (Word en Excell) sociaal en communicatief vaardig U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie richten aan: Research voor Beleid Holding T.a.v. dhr. drs. B. Dekker Postbus 985 2300 AZ Leiden SB3 «fe ls de gemeente Hillegom de volgende stap in uw carrière? De gemeente Hillegom is een aantrekkelijke gemeente, gelegen in de Bollenstreek. De gemeente is gunstig gesitueerd ten opzichte van de steden Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. De gemeentelijke organisatie bestaat uit twee productgerichte sectoren, Gemeentelijk Grondgebied en Gemeentelijke Dienstverlening, een Bestuursdienst en een stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie. De organisatie kenmerkt zich door haar slagvaardige en publiekgerichte wijze van werken. Het is een platte organisatie waar van medewerkers wordt verwacht dat zij hun taken met een grote mate van zelfstandigheid en eigen verantwoordelijkheid uitvoeren. Voor de sector Gemeentelijk Grondgebied, afdeling Milieu, zijn wij op zoek naar een Wat wordt van u verwacht: Als ervaren technisch medewerker milieu zorgt u voor de milieukwaliteit in een aangewezen gebied dat bekend staat als complex met com plexe bedrijven. U doet dit door middel van een integrale aanpak door uitvoering te geven aan o.a. de Wet milieubeheer (vergunningverlening, meldingen), handhaving, behandelen van klach ten en een milieubrede advisering. U draagt zorg door lokaal beleid en uitvoering van duur zame ontwikkeling en u heeft affiniteit met ruimtelijke ordening. Ook geeft u uitvoering aan overige werkzaamheden binnen de afdeling Milieu op basis van een thematische en/of branchegerichte aanpak. U heeft een signaal functie naar andere beleidsvelden en onder steunt de milieubeleidsvorming. Tenslotte bewaakt u de voortgang van werkzaamheden en het budget. Om deze functie naar behoren te kunnen vervullen, heeft u een' afgeronde relevante opleiding op hbo-niveau, bij voorkeur hbdo- differentiatie milieu. Ook vinden wij minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie belangrijk. U heeft een flexibele instelling en u beschikt over goede communicatieve vaardig heden. Wat wordt van u verwacht: U zorgt voor de milieukwaliteit in een aangewe zen gebied. U doet dit door middel van een integrale aanpak door uitvoering te geven aan o.a. de Wet milieubeheer (vergunningverlening, meldingen), handhaving, behandelen van klach ten en een milieubrede advisering. Ook heeft u affiniteit met preventieadvisering op het gebied van afval en energie. U heeft een signaalfunctie naar andere beleidsvelden en ondersteunt de milieubeleidsvorming. Tenslotte bewaakt u de voortgang van werkzaamheden en het budget. Om deze functie naar behoren te kunnen vervullen, heeft u een afgeronde relevante opleiding op mbo-niveau, bij voorkeur mbo- milieukunde. Ook vinden wij ervaring in een soortgelijke functie belangrijk met name op het gebied van handhaving. U heeft een flexibele instelling en u beschikt over goede communica tieve vaardigheden. Specifieke ervaring met bedrijveninformatiesystemen is een pre. Wat kan Hillegom u bieden: De gemeente Hillegom biedt u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. Als mede- werk(st)er kunt u gebruik maken van een aantal gunstige regelingen zoals variabele werktijden, uitstekende studiefaciliteiten, betaald ouderschapsverlof, fiets- en PC-privé-project. Het salaris dat wij u voor de uitvoering van de functies bieden is, bij een werkweek van gemiddeld 36 uur, voor: functie a. maximaal f 6.872,-- bruto per maand (gemeentelijke salarisschaal 10); functie b. maximaal f 5.473,- bruto per maand (gemeentelijke salarisschaal 8). Nadere informatie: Nadere informatie over beide functies kunt u verkrijgen bij de heer W. Slotboom, hoofd van de afdeling Milieu, telefoonnummer (0252) 537 308. Sollicitatie- en selectieprocedure: Uw schriftelijke sollicitatie, met duidelijke vermelding van de betreffende functie, kunt u toezenden aan het college van Burgemeester en Wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. De reactietermijn sluit 14 dagen na plaatsing van deze advertentie. Een vertegenwoordiging van het personeel is betrokken bij de selectieprocedure en voor functie a. maakt een psychologisch onderzoek deel uit van de selectieprocedure. Taxameter Centrale, is een gerenommeerde technische handelsonderneming die zich bezighoudt met de levering, installering en onderhoud van onder andere parkeer-, stadsafsluitings-, ontruimings-, en signaleringssystemen. Voor onze softwareafdeling zoeken wij met SPOED: productspecialisten embedded software m/v Na een gedegen inwerkperiode en een producttraining bij één van onze leveranciers in Frankrijk, ga je binnen ons team master e-proms maken zodat de producten precies voldoen aan de wensen van onze klanten. Dus heb jij het werk- en denkniveau van een mts-er of hts-er, een uitstekend analystisch denkvermogen en ervaring met communicatietechnieken zoals modemprotocollen? Ben je in staat je kennis op een dui delijke manier over te brengen aan je collega's en aan onze klanten? Spreek en schrijf je goed Engels, ben je bekend met de computerbesturingsprogramma's Dos en Windows 95/98 en met MS Office en vind je het een uitdaging om problemen op een professionele wijze op te lossen? Reageer dan snel op deze advertentie. *assistent productspecialisten embedded software m/v Na een gedegen inwerkperiode en een producttraining bij één van onze leveranciers in Frankrijk, ga je binnen ons team e-proms kopiëren zodat de producten precies voldoen aan de wensen van onze klan ten. Dus ben jij in het bezit van een lts of mts diploma? Kun je zelfstandig en zorgvuldig werken? Spreek en schrijf je goed Engels, ben je bekend MS Office en ben je stressbestendig? Reageer dan snel op deze advertent,e. *Specja[jsten opplicotiesoftware m/v Na een gedegen inwerkperiode en een producttraining bij één van onze leveranciers in Frankrijk, ga je onze applicatiesoftwarepakketten en managementinformatiesystemen configureren, installeren en aan passen aan de wensen van onze klanten. Dus heb jij lts of mts diploma en een uitstekend analytisch denkvermogen? Ben je bekend met modemprotocollen en analoge en digitale(ISDN) communicatie-infrastructuur? Kun je zelfstandig en zorgvuldig werken? Spreek en schrijf je goed Engels, ben je bekend Windows 95/98, Windows NT, MS Office en ben je stressbestendig? Reageer dan snel op deze advertentie. Je tekent en vervaardigd op *ontwerper/tekenaar m/v een i-Mac onder andere de frontplaten van onze onze parkeerautomaten. Dus ben jij in het bezit van een mts-diplorna? Kun je zelfstandig en zorgvuldig werken? Heb je ervan'ng met Apple computers en ben je bekend met de computerprogramma's MS Office, Clans Draw en Corel Draw? Beheers je de Engelse taal en ben je stressbestendig? Reageer dan snel op deze advertentie. euromedewerkers m/v Voor 2002 moeten al onze parkeerautomaten geschikt zijn voor de betaling met euro's in plaats van guldens. Na een gedegen producttraining ben jij verantwoordelijk voor het aanpassen van de kaartle zers van onze automaten. Dus heb je een lts of mts diploma en kun je zelfstandig en zorgvuldig werken? Kun je werken met de computerbesturingsprogramma's Dos en met MS Office? Reageer dan snel op deze advertentie. Voor al deze functies gelden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Zowel kandidaten op projectbasis, fulltimers en parttimers zijn van harte welkom. Geïnteresseerd? Stuur dan snel je sollicitatiebrief en c.v. naar Taxameter Centrale b.v., t.a.v. de heer R. Doodkorte. Postbus 94143, 1090 GC Amsterdam. Of bel voor meer informatie T 020 462 0 462 PSYCHOGERIATRISCH CENTRUM MARIËNHAVEN MARIËNHAVEN PROJECTEN. HUN BIJDRAGE LEVEREN AA Voor de Centrale Keuken zoeken wij per direct een ZELFSTANDIG WERKEND KOK m/v voor gemiddeld 36 uur per week Je werktijden zijn: Van maandag tot en met vrijdag en om het weekend werken. Je werkzaamheden zijn o.a.: het bereiden, portioneren en controleren van de maaltijden; het bereiden van aanvragen voor bijzondere gelegenheden; mede leiding geven aan keukenassistenten en de algehele leiding in de keuken en centrale afwas bij afwezigheid van het hoofd en/of plaatsvervangend hoofd voedingsdienst; mede leiding geven aan leerling koks. Wij verwachten van je: een diploma zelfstandig werkend kok of daarmee gelijk te steller diploma aangevuld met brede werkervaring; kennis automatisering; goed zelfstandig en planmatig kunnen werken; ordelijk en hygiënisch te werk gaan volgens H.A.C.C.R richtlijnen bereidheid om in teamverband te werken; bereidheid om trr te vallen bij bijzondere gelegenheden en op feestdagen; een flinke dosis enthousiasme bij het werk. Wij bieden je: Een prettige werksfeer en arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen (V &V) op basis van een één-jarig contract. Het is niet uitgesloten dat het dienstverband daarna voor onbe paalde tijd wordt verlengd. Informatie en sollicitatie; Voor nadere informatie over bovenstaande functie kun je je wenden tot Willem Vogels, hoofd Voedingsdienst, telefoon (07130 51 999. je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 14 dagen richten aan Dana Gieles, assistente Personeelszaken. Postbus 6.2360 AA Warmond. De gemeente Zoeterwoude zoekt een enthousiaste teamleider sociale zaken, economische zaken en huisvesting m/v voor 36 uren per week De gemeente: Zoeterwoude is een aantrekkelijke groene gemeente midden in de randstad, op de grens van het Groene Hart en telt ca. 8.Ó50 inwoners. De gemeentelijke organisatie bestaat uit drie sectoren, te weten Welzijn/Burger Grondgebied en Middelen. Onder de gemeentesecretaris ressorteert een projec bureau voor de begeleiding van een aantal projecten op het terrein van infra structuur en ruimtelijke ordening. De sector Welzijn/Burgerij bestaat uit het team Welzijn en Burgerzaken en het team Sociale Zaken, Economische Zaken en Huisvesting. Uw werkzaamheden: U geeft dagelijkse werkleiding en draagt zorg voor een goede realisering van de beleidsmatige en vakinhoudelijke taken van het team, dat bestaat uit 9 medewerker U bent verantwoordelijk voor de werkorganisatie en -planning. U bevordert de kwaliteit en kwantiteit van de te leveren producten. U bent eerste aanspreekpun binnen het team en u vervult een intermediaire rol richting het sectorhoofd. U bent belast met de beleidsontwikkeling en -uitvoering op het brede terrein vo sociale zaken. Tevens bent u mede secretaris van de raadscommissie Welzijn/Burgerij. Uw profiel: U heeft een voor het taakveld relevante opleiding op hbo-niveau en ruim< ring op dit werkgebied. U beschikt over managementvaardigheden en -e U heert ervaring met bestuurlijke beleidsprocessen binnen een gemeente. Automatiseringskennis is een pre. Voor deze functie zijn goede communicatief en redactionele vaardigheden een must. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan het salaris maximaal f 7.403,- (salarisscnaal 10a) bruto per maand bedragen. Informatie: Nadere informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer J.W. Harland, teamleider Welzijn en Burgerzaken, fel. (071) 580 63 41 of mevrouw J.R H.J. Munir-Evers, medewerker Sociale Zaken, tel. (071) 580 63 De gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie he ben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten, De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de procedure. Sollicitatie: Wanneer u belangstelling heeft voor deze functie kunt u binnen 10 dagen r verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief sturen naar het college vai burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "teamleider SEH" in de linkerbovenhoek de enveloppe. Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24