BEL NU Personeel Personeel tb Wil ZITTEN OM U TE SPRINGEN! Helpenden Verzorgenden Verpleegkundigen KOM NAAR DE REGIONALE INFORMATIEAVOND! Ondernemen in je eigen Albert Heijn filiaal TEYLINGEN DIPLOMAT - KUNSTSTOF - KOZIJNEN TOPVERKOPERS (voor de buitendienst) VERTEGENWOORDIGER BLOEMBOLLEN/VASTE PLANTEN m/v AG Rl Fl RM Twee Assurantie-adviseurs binnendienst! bij Univé Zuid-Holland West Bij Univé Zuid-Holland West, vestigingen Roelofarendsveen/ Sassenheim, bestaan twee vacatures voor de functie van adviseur binnendienst. Functie Als adviseur binnendienst heeft u een veelzijdige functie binnen ons verzekeringsbedrijf. U heeft telefonisch, schriftelijk en persoonlijk contact met onze klanten. Het betreft de advisering van zowel particuliere als zakelijke relaties. Bovendien werkt u nauw samen met de buitendienst-adviseurs en verricht u voor hen ondersteunende werk/aamheden (zoals offerte- en polisopmaak). Voorkomende administratieve handelingen behoren eveneens tot uw werkzaamheden. In de toekomst zal de nadruk van de/.e functie steeds meer op zelfstandige advisering van on/c klanten en minder op de administratie en ondersteuning komen te liggen. Profiel U functioneert op MBO-niveau en bent in het bezit van het assurantie-B diploma. Klantgerichtheid en goede communicatieve vaardigheden zijn vereisten. Ervaring spreekt in uw voordeel. Met het oog op de beoogde accentverschuiving in de functie zullen trainingen in commerciële vaardigheden worden aangeboden. Het functioneren in een vestigingsteam binnen een overzichtelijk regionaal verzekeringsbedrijf spreekt u aan. Aanbod Wij bieden u een afwisselende baan waarin u zich zult ontwikkelen tot zelfstandig binnendienst adviseur. Gezien de omvang van ons verzekerings bedrijf is een verdere doorgroei mogelijk, dus ook ervaren binnendienst adviseurs worden uitgenodigd te reageren. Uw salaris is overeenkomstig de CAO voor hel verzekeringsbedrijf met onder andere een dertiende maand en een premievrij pensioen. De secundaire voorwaarden omvatten onder andere een studickostenregeling en spaarloonregeling. Geïnteresseerd? Bent u de klantgerichte (junior) adviseur die wij zoeken? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar:Univé Zuid-Holland West l.a.v. de heer G. Kuiper. Postbus 72, 2370 AB Roelofarendsveen. Voor nadere informatie nodigen wij u uit tijdens kantooruren contact op te nemen met de vestigingsmanager, de heer G. Kuiper, telefoon (0713320110. U kunt ook onze Ondcrlinge-pagina raadplegen via: www.univezlnv.nl Univé Zuid-Holland West is een zelfstandige regionale Onderlinge Verzekerings Maatschappij in het Westen van Zuid-Holland, met vestigingen in. Sassenheim. Roelofarendsveen. Zoeterwoude, Hazerswoude, Leidschendam, Berkel en Rodenrijs, Den Hoorn, Maasland en. Schiedam. Univé Zuid-Holland West biedt naast de brandverzekerin gen een totaalpakket zorg-, schade- en levensverzekeringen. Wij werken daarbij volledig op Onderlinge basis, in een verenigingsstructuur en zonder winstoogmerk. Bij Univé Zuid-Holland West zorgen 50 mensen voor een persoonlijke dienstverlening aan de verzekerden. Univé Zuid-Holland West is per juli 2000 ontstaan uit een fusie van zes Ouderlingen waaronder Univé Roelofarendsveen. Univé Zuid-Holland West is aangesloten bij Univé Verzekeringen, een landelijke Onderlinge verzekeringsmaatschappij met zo 'n 2000 medewerkers die samen de belangen behartigen van bijna anderhalf miljoen verzekerden. Daar plukt de vruchten van! De Zorggroep biedt de vol gende diensten: Thuiszorg Verzorgingshuiszorg Jeugdgezondheidszorg Algemeen Maatschappelijk Werk Gezondheidsvoorlichting en opvoeding Voedingsvoorlichting en dieetadvisering Het werkgebied van Zorg groep Horst en Vlietstreek bestaat uit Rijswijk. Leid schendam, Voorburg, Voor schoten en Wassenaar. Heeft niet iedereen wel eens steun nodig? Een schouder; een rots? Zorggroep Horst en Vlietstreek is zo'n rots. Een rots in de branding. Door zorg op maat te leveren streeft de Zorggroep ernaar om degenen die van zorg afhankelijk zijn, zoveel mogelijk houvast te bieden. Dat kan alleen met de hulp van medewerkers, die zich met hart en ziel willen inzetten voor de zorg- en dienstverlening. Deze 'keien' tezamen maken het mogelijk dat de doelstelling van de Zorggroep kan worden waargemaakt. Zorgen is mensenwerk met een Missie. Wij zoeken op korte termijn voor de thuiszorg: Voor sommige functies heeft u geen diploma/ervaring nodig. Er zijn mogelijkheden voor grote en kleine contracten (minimaal 6 uur per week). Flexibele werktijden, ook in de avonduren (met aantrekkelijke toeslag) behoren tot de mogelijkheden, zodat er bijvoorbeeld met schooltijden rekening gehouden kan worden. Kinderopvang behoort ■tevens tot de mogelijkheden. Wij bieden een passend salaris en een gezellige, collegiale werksfeer met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling door het volgen van cursussen en opleidingen en doorstroommogelijkheden. Bent u sociaal, geïnteresseerd in de mens, houdt u van aanpakken en zoekt u werk waarin u wordt gewaardeerd en gerespec teerd? de Infodesk Personeelszaken Eventuele schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: .Zorggroep Horst en Vlietstreek, afdeling Personeelszaken, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. Zorggroep HORST EN VLIETSTREEK ZATERDAG 26 AUGUSTUS 2000 A, stuur mij een uitnodiging voor de regionale informatie-avond op 11 september 2000 in Leidschendam, aanvang 19.30 uur. tuur deze bon óór 6 september a.s. blledlg ingevuld in een gesloten envelop na: brggroep Horst en Vlietstreek iv. Afdeling Personeelzaken Antwoordnummer 30 lQ01280 WC Rijswijk Mevr./Dhr. Achternaam Voorletters Adres Postcode/Plaats Telefoonnummer Voorkeur functie :en postzegel Is niet nodig) helpende verzorgende^/ verpleegkundige geen Doorhalen wat niet van toepassing is Albert Heijn is met ruim 680 supermarkten de grootste kruidenier van Nederland. Het bedrijf maakt deel uit van Koninklijke Ahold nv. Een snelgroeiende, internationale detailhandelsonderneming met vooraanstaande supermarkt ketens in Europa, de Verenigde Staten, Latijns-Amerika en Azië. Albert Heijn richt zich op de verkoop van levensmiddelen en een beperkt assortiment non- foodartikelen aan de consument. De klant staat in het denken en handelen van Albert Heijn centraal. Wekelijks doen ruim 2,8 miljoen mensen er hun boodschappen. Ben jij ondernemend en heb je een flexibele instelling? Houd je ervan met mensen te werken en wil je graag eigen verantwoordelijkheid? Neem dan contact op met Content, want Albert Heijn heeft Content ingeschakeld voor de werving en selectie van Verkoopmanagers m/v Bijzonder goede voorwaarden Als verkoopmanager verdien je een goed salaris met daarnaast iedere vier weken een variabele extra beloning naar prestatie. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Zo beschik je over 24 vakantiedagen en 19,5 dag ADV. Albert Haijn kent een spaarloonregeling, een premiespaarregeling en een voordelige collectieve ziektekostenverzekering. Er is een regeling voor kinder opvang en bij ziekte krijg je je loon honderd procent doorbetaald. Albert Heijn biedt daarnaast volop door groeimogelijkheden en steekt bovendien veel tijd in de scholing en ontwikkeling van medewerkers. Veelzijdige functie Gedurende de eerste negen maanden krijg ie als verkoop manager een betaald trameeship. Deze intensieve oplei ding, ter waarde van 50.000,-, bestaat voor een groot deel uit training on-the-job. Je geeft direct leiding a?n twee of meer verkoopteams die verantwoordelijk zijn voor meerdere afdelingen binnen de winkel. Je ontwikkelt samen met je teams steeds nieuwe ideeën en initiatieven die de verkoop stimuleren. Tevens lever je ook een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van het beleid, datje vervolgens vertaalt naar herkenbare, duidelijke (omzet)doelstellingen. Je profiel Je hebt een mbo-diploma en twee tot drie jaar werkerva ring of je hebt een hbo-opleiding. Je leeftijd ligt tussen de 21 en 30 jaar. Vanzelfsprekend heb je affiniteit met de levensmiddelenbranche en vind je het leuk in een winkel te werken. Het is belangrijk dat je goed met mensen kunt omgaan. Daarbij horen goede sociale en communicatieve vaardigheden, maar ook het vermogen mensen te kunnen coachen. Je bent commercieel gedreven, flexibel en kunt zelfstandig werken. Geïnteresseerd? Ben jij die ondernemende manager en heb je interesse in een afwisselende loopbaan in de levensmiddelenbranche in Leiden en wijde omgeving? Neem dan contact op met Addo van der Laan van Content, tel. (071512 89 80, of mail naar addo.vander.laan@content.nl Kraanverhuurbedrijf vraagt met spoed montagewerkers vanaf 18 jaar De werkzaamheden omvatten: Het monteren van staalconstructies en montage in de bruggenbouw hoofdzakelijk in de Randstad. Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen die van aanpakken houden en bieden voor diegenen die goed gemotiveerd zijn een prima salaris. Heb je interesse, kom dan even langs of bel Teylingenlaan 67, Sassenheim 0252-213326 Nieuwgraaf 78, 6912 RK Duiven Tel. 026-3113945, Fax 026-3113783 Internet http://www.diplomat.nl Diplomat Kunststof Kozijnen is een landelijke verkooporganisatie, die gericht is op woningverbetering voor de particuliere markt. Diplomat kunststof kozijnen is toonaangevend in kunststof kozijnen producten zoals Kozijnen, schuifpuien, serres, dakkapellen en deuren. Diplomat Kunststof Kozijnen zoekt op zeer korte termijn: in de regio Noord-Zuid Holland die ons team komen versterken. Functie: U adviseert uw klanten over verschillende mogelijkheden van onze producten, in de middag- en avonduren met ondersteuning van ons eigen telemarketingbureau. Diplomat Kunststof kozijnen biedt u: een afwisselende en zelfstandige functie. Een vast salaris met een uitstekende provisie-regeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een spaarloon- en pensioenregeling. Daarnaast een representatieve auto van de zaak alsook telefoon- en faxvergoeding. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 10 dagen uw brief met c.v. naar Mevr. M.A. Bayens. Nieuwgraaf 78 6921 RK Duiven. Voor het werkgebied Lisse-Heemskerk zijn wij op zoek naar een De Vertegenwoordiger bloembollen/vaste planten heeft een veelzijdige adviserende functie naar de professionele tuinder. Het takenpakket bestaat uit zowel het verkopen van het productenpakket gewasbeschermingsmiddelen, meststoffen en bedrijfsbenodigdheden als het relatiebeheer en het uitbouwen van het klantenbestand. Agrifirm vraagt een enthousiaste collega met sterke communicatieve vaardigheden. Daarnaast hebt u goede commerciële vaardigheden en bent u klantgericht ingesteld. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en hebt gedegen kennis van de teelten U woont in de regio, of bent bereid te verhuizen. Agrifirm biedt een goede salariëring, een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een eindejaarsuitkering, premievrij pensioen, diverse spaarregelingen alsmede de mogelijkheid uw kennis verder uit te breiden door middel van studie. Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de Verkoopleider Vollegrondsteelten, Henry van Haaster tel.: werk 06 - 22 51 13 77. Indien u geïnteresseerd bent in deze vacature, verzoeken wij u uw schriftelijke sollicitatie met C.V. te richten aan: Agrifirm is ontslaan uit een fusie tussen «te coöperatieve aan- en verkooporganisaties t AVO LATUCO/ De Tuinbouw, Kringkoop en CTAV. Agrifirm is markt leider voor plantaardige productie in West- NederhmL /.ij heeft activiteiten op het gebied van retail, handel en distributie, cash-and-carry, technische installaties en export. Van hieruit levert zij een bijdrage van kwekers en akkerbouwers. De agrarisehe sector ontwikkelt zich ra/endsnel. Daarom hiedl .Agrifirm haar 4311 medewerkers op 23 vestigingen de ruimte voor initiatief en ontwikkeling. In een prettige werksfeer wordt betrok kenheid bij de markt vertaald in nieuwe producten cn diensten. Moderne, doel gerichte bedrijfsvoering, in- en externe klantgerichtheid en een doorlopend verbeteringsproces, dragen bij aan de positieversteviging van het bedrijf. Binnen liet bedrijf zijn goede doorgroeimogelijk heden. Een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden past daar vanzelfsprekend bij. Agrifirm T.a.v. Anna-Paulien Baars Postbus 40262, 3504 AB UTRECHT E-mail: p&o@cavolatuco.nl Acouisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23