Katwijk speelt te slap na droomstart Nederlandse sprinters vliegen elkaar in de haren Sport DUIVENtil SCOREbord Amstel Cupduel gestaakt AiUISTELcup WOENSDAG 23 AUGUSTUS 2000 Amslel Cuptoernooi voorbij na 4-2 nederlaag tegen Dordrecht Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) dj gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-5321921. E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl Dordrecht '90 - Katwijk was twee minuten oud. De Dordtse linksback had geel gekregen, de voorstopper rood en Barry Dubbeldeman had vanaf de elfmeterstip voor 0-1 gezorgd. „Daar gaan we even lekker voor zit ten", dachten de Katwijkers op de tribune. Die op het veld schakelden echter een tandje terug en gaven de Dordtenaren alle ruimte om het duel over te nemen. Katwijk, dat moest winnen om de volgende ronde te be reiken, verloor met 4-2 en is uitgeschakeld voor de Am- stel Cup. Vincent Bon en Barry Dubbel deman), maar ook aan de be zetting van het middenveld. Het vertrek van Danny Guyt en vooral Peter van Duyn stelt Mouter voor problemen waar niet 1-2-3 een oplossing voor te vinden is. Wesley Slingerland wordt ge zien als de opvolger van Van Duyn, maar kan dat pas vanaf deze week bewijzen. Gisteren stond de zojuist herstelde Slin gerland voor het eerst in de ba sis en gelijk was duidelijk waar om hij welkom is op De Krom. De Leidenaar maakte zich met een flitsende actie los van zijn bewaker, had de snelheid om de voorsprong te behouden en de slimheid om in het straf schopgebied een overtreding uit te lokken. De strafschop (Dubbeldeman scoorde) en de rode kaart voor Leon van Dalen hadden het begin moeten zijn van een mooie Katwijk-avond, maar werden het einde daar van. De ploeg vergooide het voordeel van het mannetje meer door slap en hautain te gaan voetballen; Katwijk koos de verkeerde manier om te la ten zien hoe goed het is en faal de daar dus in. Pas na de drie Dordtse doel punten herpakten de oranje hemden zich. Heymans ver huisde naar rechts en Toine l'A- mi nam de bewaking van Boo- gers over. In de 30ste minuut verdiende Dubbeldeman een tweede strafschop, maar hij DORDRECHT GERARD BAAS De Katwijkers op de bank vroe gen zich na afloop af of ze mis schien eerder hadden moeten ingrijpen. Al snel was namelijk gebleken dat Patrick Heymans de grootste moeite had met Marco Boogers. De baas van de Katwijk-bank, trainer Laurens Mouter, legde uit waarom de verdediging pas werd omgezet nadat Boogers tussen de veer tiende en de achttiende minuut van 0-1 3-1 had gemaakt. ,,In dit duel was het accent toch meer gericht op de voor bereiding. Dan kan het nuttig zijn om te bekijken hoe spelers die onder druk staan, zich hou den en op zich deed Patrick het niet slecht", sprak Mouter. Met die laatste opmerking had hij groot gelijk. Het is een verdedi ger immers niet te verwijten dat hij in talloze een-tegen-een- duels met een ervaren prof een paar keer moet passen. „De fout lag op het middenveld. Daar had Dordrecht de tijd en de ruimte om Boogers aan te spelen. En misschien hadden mijn spelers zelf al lang voor een oplossing moeten zorgen. We hebben gelukkig nog even de tijd." Amateur-landskampioen Kat wijk is niet klaar voor de com petitie, die over tien dagen met de kraker tegen Noordwijk be gint. Dat ligt aan een gebrek aan speelritme bij belangrijke spelers (Marco van der Plas, kreeg geel voor een 'schwalbe' nadat Dennis van der Pennen het iets te zware lijf van de Leidse spits tegen de grond had gesmeten. Even later scoorde Marco de Ridder 3-2 uit een aanval die eens niet werd on derbroken door onnodig bui tenspel of onzuivere passing. In de tweede helft, Sander Molenaar had de vermoeide Slingerland vervangen, begon Katwijk brutaal. Na een vloei ende aanval kreeg Molenaar een vrije schietkans, maar dat leverde slechts een afzwaaier op. Even later scoorde Dor drecht 4-2, toen Dirk Varkevis- ser te laat reageerde op een schuiver van de opkomende Michel van Zundert. Doelman Hugo van Duyn kon niet spelen, omdat hij maandag op de training de pink van zijn linkerhand blesseerde. De hand is in het gips gezet, maar Van Duyn heeft goede hoop dat hij er tegen Noordwijk bij kan zijn. Dordrecht beperkte zich na de 4-2 tot verdedigen en liet zich terugdringen door Katwijk, dat veel balbezit had maar wei nig vernuft toonde. Toch was er nog een uitgelezen kans toen doelman René Ponk de doorge broken Alex Redel vloerde. Ponk kreeg geel, de zoveelste inconsequente beslissing van scheidsrechter De Graaf, maar revancheerde zich door de slappe inzet van Dubbeldeman te stoppen. Katwijk: Varkevisser; Heymans (70. Redel), Van der Meer. Robbers; l'Ami, Bon, Slingerland (46. Molenaar), Van der Plas; Hajji, Dubbeldeman. De Rid- utrecht gpd Sprintwinnaar Fabrizio Guidi gilde het uit op de streep in Utrecht. Maar het meeste ge schreeuw in de Ronde van Ne derland was gisteren hoorbaar na de finish. Jeroen Blijlevens haalde verhaal, na zijn fysieke misstap in Parijs nu alleen ver baal, bij Rudie Kemna. De twee spurters waren el kaar op honderdvijftig meter voor de eindstreep tegengeko men. Blijlevens week ver af van zijn lijn, waarna Kemna - om zich staande te houden aan het shirt van Blijlevens trok. Het duo was kansloos, en ruziede vervolgens hardop verder bij de ploegleiderswagens. Guidi lach te om alle heibel. „Die Olan- desi, dom hoor", reageerde hij. Blijlevens (28), vooral in de boeken toch nog topsprinter, kan in het Italiaanse Polti-shirt nog steeds niet overtuigen. Hij won dit jaar maar twee koers- jes, in De Panne en Maarheeze. Vaker dan ooit werd hij geklopt, zijn benen waren niet sterk ge noeg om het krachtspel win nend te beëindigen. Polti- ploeggenoten hadden weinig vertrouwen in hem en vormden zelden een treintje in de finale. Naar Blijlevens idee lag zijn falen overigens vaak aan een ander, gisteren had hij er deels gelijk in. Zelf week hij veel te ver van zijn lijn af. Blijlevens kwam op de Utrechtse Konin- r de meet. Hij profiteerde van de ruzie ti gin Wilhelminalaan van uiterst links naar uiterst rechts, maar Kemna had natuurlijk wel zijn handen aan het stuur moeten houden. Dat de jury louter Kemna declasseerde klopte niet, ook Blijlevens had - van wege zijn geslinger - teruggezet mogen worden. Na de Ronde van Frankrijk maakte Brabantse 'Jerommeke' op de Champs Elysees nog amok met Bobby Julich, aan wie hij zich zo'n beetje de hele Tour had geërgerd en die hem bovendien de kans op etappe winst in Parijs ontnam. Voor heen had hij mot met zo'n beetje alle grote jongens van de sprint. Het hoort er ook een beetje bij. In vliegende vaart richting streep gaat het niet altijd zoals het de heren renners belieft. En, waar de belangen groter worden, gaat het wel eens mis. Blijlevens zelf geeft toe dat voor hemzelf 'de druk ook steeds groter wordt'. Blijlevens trok gistermiddag eerst het boetekleed aan, alvo rens vlot daarna uit te pakken. ,,Ik weet dat wat ik in Parijs deed, niet kan. Maar, wat hier gebeurde was belachelijk. Toen ik naar rechts kwam, pakte Kemna me vast. Ik stond met een stil, kon niks meer uitrich ten. Zegt Kemna dat hij anders in de hekken was gevlogen? Nou, hij kan toch ook in de remmen knijpen? Hij heeft er net als de rest van het peloton twee, niet dan?" Kemna, lid van de kleine BankGiroLoterij-ploeg, zege vierde vorig jaar nog in de etap pe naar Denekamp. Nu echter kreeg hij te horen 'niet in het profpeloton thuis te horen'. Robbie McEwen, die achter de twee kemphanen zat en zijn kansen daarmee ook verspeel de, veroordeelde Kemna tot 'een amateurtje'. Blijlevens: „Ik word er in ieder geval zo lang zamerhand wel moedeloos van. Nu dit weer. En dat terwijl ik voelde dat ik goede benen had. Ik vind dan ook dat dit zwaar moet worden bestraft." Kemna was, logisch, een an dere mening toegedaan. Toen ploegleider Arend Scheppink hem kwam vertellen dat hij ge declasseerd was, fulmineerde de spurter uit het Overijsselse Deurningen. „Dit is de over winning van een grote bek. Eer lijke sprinters als ik worden zo onheus bejegend. Ik ben hier goed ziek van. Na de streep liep hij hier bij onze auto vreselijk te blèren, herrie te maken. Terwijl ik toch ook benadeeld word. Als hij niet naar rechts komt, is er niks aan de hand. Sprinten hoort in een rechte lijn, en dat deed-ie niet. De hekken kwa men angstig dichtbij, ik wilde op de been blijven. En dan pak je inderdaad een ander vast. Is dat zo raar? Iedereen probeert zijn eigen kansen te verdedi gen." De rumoerige massaprint was overigens een onlogisch vervolg op een etappe zonder al te veel ophef. Erik Dekker ver dedigde zijn leiderstrui met succes. Lars Teutenberg en Ne derlander Stefan van Dijk kre gen weliswaar een voorsprong van 2.40 minuten, maar in de finale was het duo al ingelopen. In de spurt krikte Fabrizio Guidi, dankzij de heisa van de Hollanders, zijn marktwaarde op. Guidi, van La Frangaise des Jeux, was dit jaar met een pols breuk in de GP Haribo slecht begonnen, wist nadien alleen nog maar een rit in de Giro d'Italia te winnen. Voor volgend jaar heeft hij nog geen contract. PRIJSVRAGEN Lucky Day. Trekking van dinsdag 22 au- l" 13 - 14- 17 -20 -25 -27 -31 - 35- 38 - 48 - 49 - 50 - 51 - 57 - 60 - 61 - 64 - 70-71 (onder voorbehoud) VOETBAL Eredivisie: Ajax - Fortuna Sittard 5-0 (1-0). 9 Arveladze 1-0. 57. Knopper 2-0, 75. Ar- veladze 3-0, 77. Hosé 4-0, 90 Witschge 5-0. Scheidsrechter Van Huiten. Toe schouwers 37.000. Gele kaart Dassen (Fortuna). Amstel Cup. Poule 2: Tonegido - Excelsior R. 0-5 (0-2). Doelpunten Connolly 2. Supusepa 2. Den Ouden. Excelsior 2-6 Tonegido 2-3 Noordwijk 2-3 Excelsior M. 2-0 Poule 4 AD0 Den Haag - KBV 2-1 (1-0). Doelpunten Den Haag: Noorlander, Leo nardo. Dordrecht'90 - Katwijk 4-2 (3-2). Doelpunten Dordrecht '90 Boogers 3, Van Zundert. Katwijk. Barry Dubbeltjeman en Marco de Ridder. Bijzonderheden: Dor drecht '90 speelde vanaf de 2de minuut met tien man omdat Van Dalen rood kreeg; Ponk stopte een strafschop van Katwijk. Eindstand: AD0 Den Haag 3-9 Katwijk 3-3 Dordrecht'90 3-6 KBV 3-0 Poule 8: Barendrecht - Baronie 1-0 ge staakt (wegens overlijden toeschouwer). Spijkenisse - NAC 1-4 (0-4). Doelpunten NAC: Van Vliet 2, Thomson. Cristiano Stand: NAC 3-9 Barendrecht 2-3 Baronie 2-3 Spijkenisse 3-0 Poule 13: Be Quick'28 - Heracles 0-0, Quick'20 - Urk 0-4. Eindstand: Heracles 3-5 Be Quick'28 3-5 Urk 3-5 Quick '20 3-0 Poule 15: Gemert - Geldrop 2-3. Fortuna 1-3 Gemert 1-0 Geldrop 2-3 Poule 19: Bennekom - HSC'21 3-2, Elink- wijk - De Graafschap 0-3 (0-3). Doelpun ten: Meerdink 2. Tumba. Eindstand: De Graafschap 3-9 Bennekom 3-3 Elinkwijk 3-4 HSC'21 3-1 Poule 20: Panningen - VVV 0-2 (0-1). Doelpunten Zegers, Leferink. EHC - MVV 0-2 (0-1). Doelpunten: Taiwo, Vonk. Eindstand: WV 3-9 Panningen 3-3 MVV 3-6 EHC 3-0 Champions League. Derde voorronde, tweede wedstrijd. Slavia Praag (Tsj) - Shaktor Donetsk (Oek) 0-2 na verlenging (0-0 0-1). 90. Vorobeiev 0-1, 97. Atelkine 0-2. Eerste wedstrijd: 1- 0, Shaktor Donetsk naar Champions Lea gue. Dinamo Zagreb (Kro) - AC Milan (Ita) 0-3 (0-2). 23 Sjevtsienko 0-1, 43. Sjevtsjen ko 0-2. 56. Mari 0-3. Eerste wedstri|d: 1- 3. AC Milan naar Champions League. Galatasaray (Tur) - Sankt Gallen (Zwi) 2-2 (2-1). 22. Zellweger 1-0 (eigen doel). 28. Jardel 2-0 (strafschop), 30. Gane 2-1, 85. Amoah 2-2. Eerste wedstrijd: 2-1, Galata saray naar Champions League. Intertoto. Finales, tweede wedstrijd. St. Petersburg (Rus) - Celta de Vigo (Spa) 2-2. Eerste wedstrijd: 1-2, Celta naar UEFA-cup Udinese (Ita) - Sigma Olomouc (Tsj) 4-2 na verlenging. Eerste wedstri|d: 2-2. Udinese naar UEFA-cup. VfB Stuttgart (Dui) - Auxerre (Fra) 1-1. Engeland, competitie: Middlesbr - Totten- ham 1-1, Ipswich - Manchester 1-1. Bradford - Chelsea 2 - 0 Barcelona. Trofee Juan Gamper. FC Barce lona - PSV 2-1 (2-1). 13 Rivaldo 1-0 (strafschop). 25. Gérard 2-0, 33 Claudio 2-1. Toeschouwers: 40.000. Gele kaart Ooijer. cugis (Fra/8) 6-3 7-6, Sugiyama (Jap) - Kandarr (Dui) 6-4 6-4, Zuluaga (Col) - Tu (VSt) 7-5 6-1, Henin (Bel) - Appelmans (Bel) 6-2 6-4. Tweede ronde: Seles (VSt/2) - Brandi (VST) 6-2 6-3. Venus Williams (VSt/1) - Likhovtsjeva (Rus) 6-3 7-5, Tau- ziat (Fra/3) - Shaughnessy (VSt) 6-1 4-6 6- 4. Van Roost (Bel/6) - Talaja (Kro) 6-3 7-5. WATERPOLO Hoofddorp. Oefenserie. Vierde wedstrijd: Nederland - Taiwan 1-2. Stand in de serie van vijf wedstrijden: 3-1 voor Taiwan. Rotterdam. Vrouwen, NK. Eerste ronde: De Blécourt - Peng 0-1, Bosboom-Lanchava - Jan Tjoen San 1-0, Slingerland - Harmsen 1/2-1/2. TENNIS Commack, Long Island. Mannen, 1 mil joen gulden. Eerste ronde-. Bjorkman (Zwe) - Mirnyi (WRu) 6-3 6-2, Meligeni (Bra) - Spadea (VSt) 6-7 6-3 6-4.Tweede ronde: Bastl (Zwi) - Prmosil (Dui) 6-4 4-6 6-3, Santoro (Fra) - Clavet (Spa) 7-5 4-6 6-3, Rafter (Aus'7) - Koubek (Oos) 6-7 7-5 7-6, El Aynaoui (Mar/8) - Pozzi (Ita) 7-6 6-3, Byron Black (Zim) - Vanek (Tsj) 4-6 6-1 6- 2, Gambill (VSt) - Johansson (Zwe) 7-6 7- 5, Ferrero (Spa/6) - Popp (Dui) 3-6 6-4 6- 2. Tamo (VSt) - Alarm (Mar) 4-6 6-3 6-3, Krajicek (Ned) - Ulihrach (Tsj) 6-4 6-1 WIELRENNEN Ronde van Nederland. Eerste etappe. Den Bosch - Utrecht: 1. Guidi (Ita) 181,5 km in 4.14 50 (42,733 km/u). 2. Van Hees- wqk (Ned), 3. McEwen (Aus), 4. D'Hont (Bel). 5. Smirnov (Lit), 6. Van Steen (Ned). 7. De Jongh (Ned), 8 Voskamp (Ned), 9. Hunter (Zaf). 10 Hincapie (VSt), 14 Van Schalen. 26. Blijlevens. 27. Hoffman, 30. Dekker, 34 Knaven. 45. Vierhouten, 46. Boogerd. 47. Van Bon, 48. Meijs, 74. Van Dijk, 76. Lucassen, 78. Van Velzen, 80. Jeurissen, 88. Den Bakker, 90. Ypenburg, 91. Jonker, 98. Moerenhout, 105. Van de Meulenhof, 107 Kemna (teruggezet). Klassement: 1. Dekker 4,19.16. 2. Hunter 0.02, 3. Knaven 0 05, 4. Bodrogi (Hon), 5. Van Heeswijk 0.06, 6. Guidi, 7. Hamil ton (VSt) 0.07, 8. Van Petegem (Bel), 9. Sandstod (Den), 10. Hincapie 0.08. 11. Van Bon. 18. Voskamp 0.13, 19. Den Bak ker 0.13, 20. Jonker, 31. Vierhouten 0.17, 36. Bli|levens 0.18, 38. Hoffman, 47. Van Velzen 0.19, 48 Moerenhout. 49. De Jongh 0.20, 52. Ypenburg. 53 Van Schalen 0.21, 60. Kemna, 63. Jeurissen 0.22, 70. Boogerd 0.26, 75. Van Dijk 0.27, 88. Lucassen 0.31. 95. Van Steen 0.35, 99. Van de Meulenhof 0.36, 104. Meijs 0.40 Zottegem. GP dr. Tristaert. 1 Vanhaecke (Bel) 187 km in 4.13.00. 2. Bruylandts (Bel). 3. Baguet (Bel) 0.05. 4. Sunderland (Aus). 5. Omloop (Bel) 0.58. 9. Pronk, 10. Boerman 1.37. li Bijnen, 14. Kroon 3.24, 17. Van der Ven 5.01. 25. Engels 5.50, 27. Ter Schure. leiden Roodenburg-voorzitter Ron van Poelgeest was zelf niet bij het duel aanwezig. „Ik heb uit de tweede hand gehoord dat een van onze spelers zich ern stig heeft misdragen", zegt Van Poelgeest. „We gaan dat verder uitzoeken en als de verhalen kloppen, nemen we zeker maatregelen. Dit kan absoluut niet. Een heel trieste zaak." Gidi Ciggaar, de voorzitter van ASC, kan zich vinden in de beslissing van Beij om niet ver der te gaan. „Hij heeft groot ge lijk dat hij van het veld liep. Wat tegen hem gezegd werd kan niet door de beugel." Beij stuurt vandaag zijn rap port aan de KNVB. Het Amstel Cup-treffen tussen ASC en Roodenburg is gister avond na zestien minuten ge staakt. Scheidsrechter Beij uit Leiderdorp voelde zich bele digd en bedreigd door uitlatin gen van Roodenburgers. „Ik gaf een vrije trap aan ASC en een gele kaart aan een speler van Roodenburg. Wat er vervol gens tegen mij gezegd werd is niet voor herhaling vatbaar", vertelt de arbiter. „Al vanaf de eerste minuut liepen ze te pra ten. En door die laatste opmer king kon ik niet meer goed functioneren. Ik moest wel stoppen." Natalie Geeris keert vanavond terug in het Nederland vrouwenelftal. De speelster van de Boston Renegades - die eer der als prof uikwam in Japan en Zweden en daarvoor bij het Sassenheimse Ter Leede actief was - maakt haar opwachting in het oefenduel tegen België. Ger Scheffer (ex-voetballer en bestuurder van LFC en De Sleutels) is met Ton Arroyo (Fo- reholte) opgenomen in de scoutingsgroep van Ajax. De re gio Leiden behoort tot hun werkterrein. Zij richten zich op de jeugd van acht tot veertien jaar Op vrijdag 1 september om 18.30 uur wordt bij de voet balvereniging Alkmania de fina le afgewerkt van de penalty competitie voor de jeugd uit de gemeente Alkemade. De voorron den werden afgewerkt bij DOSR, RO- AC'79 en SVOW» Zaalvoetbal vereniging Simeko '82, verguld met de nieuwe sponsor taxicentrale De Ambas sadeur, houdt vrij dag 25 au gustus een toernooi voor vrou wenteams. Westlandia (win naar van vorig jaar), RKAW en Ter Leede nemen deel. Er wordt om 19.00 uur in de Leidse Vijf Meihal afgetrapt Het ontslag van trainer Jack van den Berg bij Zwart Wit '28 krijgt een staartje voor de arbitragecom missie van de KNVB. Van den Berg, momenteel trainer van SHO, heeft vanaf januari geen cent meer ontvangen van zijn oude club De Sassenheimse zaterdagvierdeklasser GWS is op zoek naar een trainer voor het eerste elftal Bij Stompwijk '92 doet het zaterdagvoetbal zijn herintrede. Van het Haagse MVO '72 kwamen 17 nieuwe spelers over Leroy Echteld voetbalt de komende vier jaar voor zondaghoofdklasser FC Omniworld in Almere. De club heeft een licentie voor het be taalde voetbal aangevraagd In navolging van de meeste Bol lenstreekclubs heeft nu ook za terdaghoofdklasser ARC zijn aanvangstijd naar 14.30 uur vervroegd. Alleen Quick Boys begint dit seizoen om 15.00 uur De Voorhoutse arbiter Evert Brouwer debuteert in de hoofd klasse met.de wedstrijd Capelle - Delta Sport. Ex-Leidenaar Col lin Prooi mag de landelijke jeugd van Feyenoord tegen FC Twente fluiten. Lukas Zirkzee werd aangesteld voor de lande lijke B-juniorenwedstrijd Feyenoord - Vitesse Op zater dag 26 augustus houdt voetbal club DOSR in Roelofarendsvea een open jeugddag. Aanvang 10.15 uur. Aanmelden: 071- 3315033 Kees Pouwiel is tem bij UVS. De oud-speler, die op bij DSO en Valken '68 (als trai ner) heeft gewerkt, is nu fysio- theurapeut bij de Leidenaars» De Ride for the Roses (initiatii van Lancé Armstrong), eency closportieve toer over 115 kilo meter, gaat Hennie Kui per, Gianni Romme, Gerry Knel mann en Leo van Vliet, doen ook Zoeter woude en Hazerswoi de Rijndijk aan Swffi wielrenner Aart Vierhouten heeft voor een jaar bijgeteken bij de Rabo-ploeg, die ook de Belg Geert Verheyen bij Lotto wegtrok Organisator Henk Voogt wil alleen de vrouwen van de nationale selectie en Farm Frites/Hartol in zijn we reldbekerwedstrijd startgele genheid geven. Dat betekent dat aanstaande zondag in Rol terdam slechts 10 Nederlands wielrensters aan de start staan Irma van der Salm (Stompwij Astrid van Tol (Nieuwveen)f Angela van Smoorenburg (La geraar) blijven aan de kant. I rensters proberen via een p test bij de KNWU alsnog stan gelegenheid te krijgen Leon tien van Moorsel neemt niet deel aan de Holland Ladies Tour. Eerst zou de wereldkan pioene nog enkele dagen rijdt maar na overleg met de Leids organisatie gaat zij trainen op de baan Zwem- en waterpol club Barendrecht (ZPB) heeft een nieuwe sponsor. H&Lver vangt Profus De Voorschote se gewichthefster Yvonne van der Stoep werd afgelopen weekeinde derde bij het EK bankdrukken. In de klasse to| 67,5 kilogram bracht zij eeng wicht van 105 kilogram om hoog Het Leidse duo De Va /Brouwer werd afgelopen weekeinde vierde in de West brabant Rally. Klasse 1. SJC (zo)-Sleutels 7-0. Doelpun ten Patrick Scheurwater (2). Ben Said(2). Mohammed Bougrine, Mohammed Ait el Houssi en Arjan de Ridder VVSB (zo)-Quick Boys 2 1-1. Doelpunt WSB: Martin Aanhane. Quick Boys-. Daniel Koegler. SJC zo. 2-4tanQuick Boys 2 2-2 VVSB zo. 2-4 Sleutels 2-0 Klasse 2. UVS -RCL 2-4. Doelpunten UVS Walter de Kievit en Raymond Bennekers. Doelpunten RCL: Pepijn Brands, Alex Bar- endse (2x) en Patrick Kamperveen. RCL 2-6 UVS zo. 2-0 Quick Boys 2-6 Docos 2-0 Klasse 3. ARC-RKAVV 2-3 Forum Sport - Blauw Zwart 2-1. Doelpunt Blauw Zwart: Gary Thompson. Stand RKAW 1-3 ARC 2-3 Forum Sport 1-3 BI Zwart zo. 2-C Natalie Geeris terug in Oranje Zeist Bondscoach Ruud Dokter heeft de Haarlemse 26-voudig inter national teruggehaald na kritiek uit de spelersgroep die vond dat de trainer te weinig ervaren speelsters selecteerde. In de se lectie voor het treffen in Tielen zitten vier speelsters van Ter Leede; Cindy Burger, Daphne Koster, Jeanet van der Laan en Sarina Wiegman. Klasse 5. KRV-Meerburg 2-4. Doelpunten KRV: Huig Hoek (2x). Doelpunten Meer burg: Sacha Tuyt (2x). Michel Turk en Joop Tegelaar Bijzonderheid: Huig Hoek (KRV) mist strafschop bij stand van 2-4. Stand Meerburg 2-4 KRV 2-3 Lugdunum zo. 2-3 SEV 2-1 Klasse 13. Voorschoten (za)-Wilhelmus 5-1. Doelpun ten Voorschoten: Marcel de Bruin (2), Niels Karremans, Arwin Visser en Ronald van Delft. FC Lisse (za)-Alphense Boys 3-0. Doelpun ten: Robert Hoever (2x) en Tom Clobus. Stand FC Lisse za. 2-6 Alp. Boys 2-0 V'schoten za. 2-6 Wilhelmus 2-0 Klasse 14. DOSR-Alphia 0-0. SJZ-Koudekerk 4-4. Doelpunten SJZ: Jo- chem Verhei). Fred de Koning, Jan Rietker ken en Andres van der Hoeven. Koudekerk: René Schellingerhout (3x) en Barry Scheer Stand Alphia 2-4 Koudekerk 2-1 DOSR 2-4 SJZ 2-1 Klasse 15. Alphen-Hazerwoudse Boys 2-1. Doelpunten Alphen Huib van Duinen (2x). Hazerwoudse Boys: Ernst Jan Pels. Real Zoetermeer-BSC'68 3-2 Stand Real Z'meer 2-4 BSC'68 2-1 Alphen 2-4 Haz. Boys 2-1 Klasse 16. UDWS-Kagia 3-6. Doelpunten UDWS: Martijn van der Ham (3) en Hi cham Maatoug Kagia. Bernard Naron (3x), Amaral Reijgersberg (2) en Armand Kat- tenberg. Roodenburg-SVOW 1-2. Doelpunt Rooden burg: John Dermirgis. Doelpunten SV0W. Antonio Serafino en Romano Alexander. Bijzonderheid: rode kaart voor Wils van Oosten (Roodenburg). Stand Kagia 2-6 UDWS 2-3 SVOW 2-3 Roodenburg zo. 2-3 Klasse 17. Leiden-FC Lisse (zo) 4-2. Doel punten Leiden Dennis Laurier (3) en Alex Leeflang. FC Lisse: Rick Hoogkamer en Jack Schrama. Abbenes-LFC (zo) 4-2. Doelpunten Ab- benes: Remco Zijlsing, Erik Kuiper, Rick van de Berg en Joep Zwartelee. LFC: Aad Otgaar en Michael Jordens. Stand 2-6 Abbenes 2-3 LFC Klasse 18. Lugdunum (za)-Archipel 7 Doelpunten: Boudewijn Kamphues Harm de Vos (2), Bryan van Hooven(2 Peter Sloos. LSW'70-Oosterheem (zo) 16-0. Doelf ten: Joost van der Burg (4), Peter Wiere (4), Frans Blom (2), Rutger Waalkes Marcus Roofthooft (2), Martin Guyt en vanAlem, Stand LSW'70 2-4 Archipel/0. Lugdunum za. 1-3 Oosterheem Klasse 19. Blauw Zwart (za)-Kickers'fi 5. Doelpunten Blauw Zwart: Roland Deurse, Alex van Leeuwen, Steven op Heijde. Raymond Brouwer. Gerard I senberg en Guido Hoogenboom. Kic Rogier van der Spek (3) en Edwin va* marschen. MVKV-Foreholte (zo) 3-0. Doelpunten lem Klinkenberg (2) en Kees Balemans Stand MVKV 2-6 BI. Zwart za. Foreholte zo. 2-3 Kickers'69 Klasse 20. Bernardus-Oegstgeest Ji Doelpunten Bernardus: Jeroen van Mi van Kampen en Si|men de Boer. Ol geest: Peter Heemskerk (2x) Stand Bernardus 2-4 Zoetermeer SV'35 1-1 Oegstgeest Klasse 21. Stompwijk '92-Woubrugge Doelpunten Stompwi|k '92: Vincent mijn, Jeroen Ramekers (3x) en j Oudshoorn. Woubrugge: Danny Schijf- tior-TAVV donderdag. Stand Stompwijk 2-4 TAW Woubrugge 2-1 Altior Klasse 22. Valken '68-UDO 0-1. Doe) UDO. Werner Knetsch. LFC (za)-VCl 2-6. Peter Zaalberg (2x), Dennis Beefc Ron Neuteboom, Martijn Ligtvoet en frey van Heel. LFC: Johan van Sti Aelx Alberda. Stand UDO 2-6 Valken'68 VCL 2-4 LFC za. Klasse 24. ASC-Roodenburg (za)gesö Alkmania-UVS (za). 1-1. Doelpunt Al ma: Rob Opdam. UVS. Frank Maasks* Stand Alkmania 2-4 UVSza. ASC 1-3 R'burgza. Stand VCL za. 0-0 V'schoten zo. Oosterheem 0-0 FC Rijnland Klasse 44. ROAC-VNA 6-0. Doelpjj Ton Borst, Wouter van der Hulst, Strijk, Perry van Es, Walter Koek en P* Vrind Stand Teylingen 1-3 VNA Roac'79 1-3 Klasse 45. Warmunda-Wassenaar Doelpunten Warmunda Barry van Rf Michel Schouten (2x), Robert Rijn5t> (strafschop), Ron Schuiling. MMtW GWS teruggetrokken. Warmunda 1-3 Wassenaar MMO 1-1

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22