Personeel Personeel Personeel Personeel Personee onze arbeidsvoorwaarde tri Formid< J ZATERDAG 19 AUGUSTUS 2000 Thuiszorg Groot Ri/nland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn Daartoe behoren onder meet: verpleging, verzorgingen schoonmaakhulp, maar ook het geven van cursussen voor aanstaande moeders en een kappcr-aan-huis service Wc zijn er letterlijk voor jong tol oud van -9 maanden tol +100 jaar) Op dit moment bestaat onze organisatie uil zo'n 1.600 medewerkers We werken voor mensen in Leiden, Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Thuiszorg neemt ccn steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Hulp van een gemotiveerde collega die mee bouwt aan de 'thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. Het bedrijfsbureau van de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid Thuiszorg Leiden zoekt een (m/v): Relatiebeheerder Thuiszorg (verzorging) die staat voor cliënt en medewerker; bij voorkeur met ervaring in de psychiatrie (36 uur per week) De functie in het werkveld: Als relatiebeheerder bent u gericht op het optimaliseren van tevredenheid bij klanten er medewerkers. U voelt zich thuis in een zakelijk zorgbedrijf en weet wat uw rol in een procesgestuurde organisatie moet zijn. Resultaatgebieden: U bent verantwoordelijk voor personeelsprestaties en relatiebeheer naar medewerkers en teams. Verder geeft u leiding aan functieteams en bent u verantwoordelijk voor een kwalitatief en kwantitatief optimaal personeelsbestand. Aandachtsvelden op het terrein van personeelsmanagement/HRM zijn onder meer werving en selectie, beoordeling van functioneren, coaching, werkoverleg en opleiding/ontwikkeling. Organisatieprincipes als zelfsturing weet u te concretiseren. Het bedrijfsbureau ondersteunt het primair proces van zorgverlening. U bevordert een efficiënte en effectieve samenwerking binnen het bedrijfsbureau, en dit met name gericht op de targets voor het product verzorging. Als relatiebeheerder heeft u een interactieve rol tussen klant en organisatie als het gaat om knelpunten in de zorgvoorziening. U ziet toe op de kwaliteit van de dienstverlening. Functie-eisen: minimaal een HBO-opleiding, aangevuld met een managementopleiding managementervaring is vereist en bij voorkeur werkervaring in de psychiatrie kennis van personeelsmanagement en coachingsvaardigheden initiërend; flexibel; voorbeeldfunctie; enthousiast en resultaatgericht De functie wordt gehonoreerd volgens schaal 10 van de CAO Thuiszorg (max. fl. 6501,- bruto per maand). De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van één jaar. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw L. Mulder, manager RVE Thuiszorg Leiden, tel: (071) 516 13 56. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacature nummer 8-2000/52/23/A, voor 4 september a.s. richten aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. G. Buchrnhornen (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG, Leiden. -H thuiszorg Groot Rijnland Geschikt voor alle leeftijden. Stichting Katholiek Onderwijs Lei den verzorgt het katholiek primair en voortgezet onderwijs m Leiden en om ?ert 10 basisscholen en een spt Ie school voor basisonderwijs. De scholen liggert in de volgende gem. St. Joseph funkhord °acellischool De Singel De Tweemaster De Wissel leiderdorp: De Leeuwerik De Schakel Zoelerwoude: Bernardusschool (ZIW-Rijndijk) ■erwcide (ZIW-Dorp) twoud (ZIW-Dorp) Op de scholen zijn Isleden werkzai zorgen aan ruin r 300 p lieid an ruim 3300 leerlingen. In in elke school staan veilig- goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstel ling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders hij de scholen is groot. Gelet op de groei van het leerlingen aantal op de basisscholen kan hel be stuur een tijdelijk aangestelde leer kracht -hij gebleken geschiktheid- ook na I augustus 2001 werkgelegenheid hn i a bieden wij de kandidaten: - Mogelijkheden tol profe ssionaliserin loophaanpèrspect e pc-pri regeling oor de genoemde functies vlopig in lijjelijkt falsi tp een vast dienstverhand hij gebleken geschiktheid. Salariëring voor de functies op de basisscholen ge schiedt in schaal 9. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt zo spoedig mogelijk ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN (m/v) voor de volgende scholen: Pacellischool, Damlaan 22, 2332 XH Leiden - een fulltime leerkracht voor groep 1-2 - een parttime leerkracht voor groep 7 (wo, do, vrij) Voor nadere informatie: Dhr. A. Lommers, directeur, tel.: 071-5760858 (school) tel.:071-5220335 (privé) De Singel, Lusthoflaan 2, 2316 JA Leiden - een fulltime leerkracht voor groep 7 - een fulltime leerkracht voor groep 5 (i.v.m. vervanging zwangerschapsver lof van eind november 2000 tot maart 2001) Voor nadere informatie: Mevr. A. de Ligny, directeur, tel.:071-5218471 (school) De Tweemaster, Broekplein 1, 2318 JJ Leiden - een fulltime leerkracht voor groep 1-2 i.v.m. langdurige ziektevervanging) Voor nadere informatie: Dhr. P. van Veldhoven, adj. directeur, tel.: 071-5220239 (school) De Schakel, Van Alphenplein 6, 2353 BX Leiderdorp - een parttime leerkracht voor de middenbouw op ma, do, vrij. (werktijdfactor 0,7097) Voor nadere informatie: Dhr. L. van Harteveld, directeur, tel.: 071-5890988 (school) 071-5896510 (privé) De Bernardusschool, Kooikerspad 2, 2362 EA Zoeterwoude-R'dijk - een parttime leerkracht voor groep 5, ma t/m vrij (werktijdfactor 0,5129) - een parttime leerkracht voor groep 4, di t/m vrij (werktijdfactor 0,8509) Voor nadere informatie: Dhr. J. de Vette, directeur, tel.: 071-5421600 (school) 071-5896715 (privé) Klaverweide, Westeinde 1 E, 2381 EA Zoeterwoude-Dorp - een parttime leerkracht voor groep 4 op maandag en dinsdag (circa 17 uur) Voor nadere informatie: Dhr. R. Zuiderwijk, directeur, tel.: 071-5801070 (school) Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid - het vermogen hebben om een optimaaloedagogisch en didactisch klimaat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling - de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwer king in teamverband centraal staat - over goede communicatieve vaardigheden beschikken - de identiteit van de school onderschrijven Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 14 dagen richten aan het Sectorbestuur P.O., Stichting Ka tholiek Onderwijs Leiden, Herengracht 48, 2312 LE LEIDEN. Een brochure met informatie over de individuele scholen kan op uw verzoek worden toege zonden (tel.: 071-5166600). Eén van de vele prettige eigenschappen van Veiling ZON is dat het gevestigd is in het prachtige, bourgondische Limburg. Die rust, die ruimte en die frisse lucht krijgt u er zomaar bij. Waarbij? Bij één van de boeiende commerciële functies die Veiling ZON te bieden heeft. Noodzakelijke versterking, want Veiling ZON is permanent op zoek naar vooruitgang en ontwikkeling. Groei die de 2500 tuinbouwondernemers in Zuidoost- Nederland én de ruim 1000 wereldwijd verspreide afnemers vragen en krijgen. Dynamisch carrièreklimaat Voor dié'gfèei-onigëvii'ig zoeken vvij o i Ervaren Verkoper Snijbloemen n Ervaren Verkoper Planten en Account Manager Snijbloemen (grote klanten) voor onze Business Unit Sierteelt. Drie intermediare functies die vraag en aanbod van koper en teler inventariseren en bij elkaar brengen. Ervaring en kennis van zaken is gevraagd en ontwikkelingsruimte, dynamiek en zelfstandigheid kenmerken het werk. Met 500 vakgerichte^ collega's werkt u in een dynamische markt aan de groei van een vers product en de groei van onze omzet, die nu rond de 680 miljoen per jaar ligt. st< Primaire interesse? Serieuze gegadigden nodigen wij graag een weekendje uit om kennis te maken met'Veiling ZON in Grubbenvorst. En natuurlijk om de secundaire arbeidsvoorwaarden met eigen ogen te aanschouwen. De primaire arbeidsvoorwaarden zijn overigens niet minder aantrekkelijk. Voor een eerste prettige kennismaking en meer informatie over de vacatures verwijzen wij u naar onze site. www.veilingzon.nl. Voor een ontmoeting kunt u bellen met Veiling ZON. Voor snijbloemen met Peter Koene, tel. 077 - 323 95 07 en voor planten met Henk Weijs, 077 - 323 97 10. VEILING ZON ALS DIENSTVERLENEN JE TWEEDE NATUU möhringer liften b.v. Producent en installateur van liftinstallaties en andersoortige horizontale en verticale transportsystemen. Wij zoeken een: FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Opleiding: MEAO/MBA of studerend hiervoor, kennis van Duitse en Engelse taal, ruime admini stratieve ervaring is een pre. De functie op de hoofdboekhouding zal o.m. bestaan uit: - verantwoording dragen voor o.a. debiteurenbewa king/activa administratie - het administratief ondersteunen en begeleiden van andere afdelingen Naast de gebruikelijke sociale voorzieningen en goede secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij een prettige en interessante werkkring. Möhringer Liften B.V. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 545. 2003 RM HAARLEM Tel: 023 531 95 23 Formido Bouwmarkten B.V. is een snel groeiende franchise- keten met op dit moment 84 bouwmarkten verspreid over Nederland. De formule onderscheidt specialistisch assortiment met accent op decoratieve artikelen. Formido Bouwmarkten is een onderdeel van de Praxis-groep en is daarmee een onderdeel van Vendex/KBB. BOUWMARKTE Voor een van onze vestigingen in Leiden een: BEDRIJFSLEIDER Wij zoeken op korte termijn een man of vrouw, die enthousiast en vooral service gericht is. Als bedrijfsleider geeft u leiding verkoopteam van circa 12 medewerkers. U bent verantwoordelijk' uitvoering van het commerciële en personeelsbeleid in de winkel, zorg voor de voorgeschreven winkel lay-out en presentatie van ar U heeft minimaal een afgeronde MBO-opleiding met eventueel lende cursussen, werkervaring in de doe-het-zelf branche is U beschikt over uitstekende leidinggevende en organisatorische heden en contactuele eigenschappen. U bent resultaat gericht, initiatiefrijk en heeft commercieel inzicht Wij bieden u uitstekende arbeidsvoorwaarden, een plezierig en onts O werksfeer en doorgroeimogelijkheden binnen de Praxis groep. Bent u geïnteresseerd in bovenstaande functie, maar wilt i aanvullende informatie bel dan naar de heer W. Weideveld, :ni manager Formido, telefoon: 033-247 45 47. Wilt u meteen solli j^1 stuur dan uw brief met uitgebreide CV. naar de heer J. van de I rer Formido Leiden, Zoeterwoudseweg 11, 2321 CL te Leiden. Omdat je huis nooit affc rt+fc mi Af

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42