Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Salaris administrateur (m/v) ewerk(st)er staurant Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwa M&G MANAGER VERPAKKINGEN m/v ZATERDAG 19 AUGUSTUS 2000 möhringer liften b.v. Producent en installateur van liftinstallaties en andersoortige horizontale en verticale trans portsystemen. Wij zoeken een: TECHNISCH-COMMERCIEEL MEDEWERKER m/v VOOR DE UITBREIDING VAN DE AFDELING VERKOOP (BINNENDIENST) Opleiding: minimaal MTS (WTB) De werkzaamheden bestaan uit: - het beoordelen van bouwtekeningen en bestekgegevens - het maken van prijsberekeningen - het schrijven van aanbiedingen - het vervolgen van de aanbiedingen tot en met het afronden bij opdrachtgevers. Naast de gebruikelijke sociale voorzieningen en goede secundaire arbeidsvoorwaarden bie den wij een prettige en interessante werkkring. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke solli citatie, met CV, binnen 14 dagen richten aan: möhringer liften b.v. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 545, 2003 RM HAARLEM Tel: 023 531 95 23 Schulpen Schuim Leiden B.V., met produktie- en verkoop- vestigingen in Nederland, Griekenland, Hongari je, Slowa kije, Oostenrijk, Spanje, België, Engeland en Amerika, is toonaangevend producent van bad-, auto- en sthuurspon sen. Voor de hoofdvestiging op industrieterrein Roomburg te Leiden zoeken wij een: Boekhoudkundig Medewerker (m/v) Parttime (minimaal 20 uur) U werkt in een klein teamverband op de financiële administratie. Functie-inhoud: Functieprofiel: Opleiding minimaal MEAO (administratie) of soortgelijk Enige kennis van de Engelse en Duitse taal Computerervaring Ervaring is een pre. Telefoniste/Receptioniste (m/v) Parttime (16 tot 20 uur) Functie-inhoud: Telefoon- en faxbehandeling. Uitgaande postbehandeling. Licht administratieve taken. Ontvangen bezoek Functieprofiel: Opleiding minimaal MAVO of soortgelijk. Prettige telefoonstem Enige kennis van de Engelse en Duitse taal. Ervaring is een pré Wij bieden twee uitdagende functies binnen dynamisch internationaal bedrijf in een uiterst mod werkomgeving. Schulpen Schuim Leiden B.V. T.a.v. de heer J. W. A. Loeve Postbus 76 2300 AB LEIDEN E-mail: schulpen.schuim@multy.nl Telefonische inlichtingen 071-531 21 21 Diaconesst Leiden is een alge- middelgroot, modern ziekenhuis. Er jwerken ruim 1000 m&ewerkers. Jaar lijks bezoeken da Al 20.000 patiën ten de poliklinieken en v&rden ongeveer 14.5(Jwatiënten op- genom&i. Patiënten kunnen^feor bijna alle zorgvNtaen in het ziekenntlfs terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. g nabij het van Leiden i is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Binnen de afdeling Restauratieve Voorzieningen ontstaat promotie van een van onze medewerkers een oor 20 uur per week Dienst verzorgt de distributie van voeding (voedingsassistenten), medewerkers (perso- it) en voor vergaderingen en bijeenkomsten. Restaurant verzorgt met name de uitgifte igen en bijeenkomsten. Wat wij biedertnÉen dienstverband van 16 maanden (van oktober 2000 tot en me^ffttuari 2002) van 20 uur per week. Hierna is er wellicht een mogelijkheid van een dienstverband voor onbepaalde tijdf De ene week werkt u drie dagen en de andere week tvyèe dagen. Takenpakket: Het verstrekken van voedingsmiddelen en dranken, het schoonhouden van het personeelsrestaurant iorende werkruimten, het aanvullen van de het verzorgen van vergaderingen. wij vragen: Wij komen graag in contact met enthou- kandidaten die beschikken over een relevante beroeps opleiding, dan wel ervaring hebben met bovengenoemde werkzaamheden. Daarnaast zijn goede sociale vaardigheden, een serviceverlenende instelling en gevoel voor hygiëne van belang. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functie groep 20 en bedraagt maximaal 3.680,- bruto per maand (op basis van een 36-urige werkweek). Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinder opvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 128, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functlonaris, op onderstaand adres, of via E-mail: p&o@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Wij zijn op zoek naar een slagvaardige voor een fulltime dienstbetrekking. Op de afdeling financiën en informatie ligt een boeiende baan in een kleurrijke onderneming op u te wachten. Wij koesteren nameli ambities in het vermarkten van sierteeltproducten. Daarvoor is nodig: optimale administratieve vastlegging en financiële afwikk van het vermarktingsproces en de andere ondernemingsactiviteiten. De salarisadministratie is een onderdeel van de afdeling fn informatie (in totaal 30 medewerkers). De andere activiteiten van de afdeling zijn planning en control, boekhouding, geldverkei klantenservice. Als salarisadministrateur bent u verantwoordelijk voor de salaris- en personeelsadministratie en voor onderdelen van de finan administratie. Wij bieden een leuke functie in een hecht team van vijf personen, binnen een solide onderneming. Een gezellige werksfeer, et salaris en vanzelfsprekend uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wij zoeken een enthousiaste collega in bezit van een mavo/havo-diploma, alsmede een praktijkdiploma salarisadministratie. De functie vraagt om een ervaren PC-gebruiker en circa 3 jaar vergelijkbare werkervaring. MS-office, met name Access heeft geen geheimen. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met Ed Biersteker, hoofd administratie, telefoon 071-4094215. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie sturen naar: Bloemenveiling Flora, t.a.v. Jaan Ype Jansen, personeelszaken, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van c vermelden: sollicitatie salarisadministrateur. Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerkin Apotheek Sloothaak Apotheek Sloothaak is een grote apotheek in een gezel lig dorp naast het plaatselijke winkelcentrum. In onze apotheek proberen we veel aandacht te beste den aan onze patiënten. Het apotheekteam werkt in een goede sfeer nauw samen en nieuwe initiatieven worden altijd gewaardeerd. collega apothekersassistente (fulltime/parttime) Heb jij een klantvriendelijke instelling, ben je geïnte resseerd in farmaceutische patiëntenzorg, kan jij goed werken in teamverband en heb je plezier in het werk? Heb jij zin in een leuke afwisselende baan in een dyna mische apotheek? Aarzel dan niet maar bel of schrijf ons! Apotheek SLOOTHAAK Vliet NZ 19, 2231 GN Rijnsburg. Tel. 071-4020400 Voor verdere informatie kun je contact opnemen met: Monique van Kuyk, Sander Sloothaak, apothekers (tel. apotheek) of Marieke van der Luit, assistente (tel. apotheek of privé: 071-4026797). Een berichtje sturen per e-mail naar apot.sloothaak@wxs.nl kan ook Onze relatie, VelopA BV te Leiderdorp, is een toonaangevend bedrijf in de markten van straatmeubilair, speeltoestellen en fietsparkeervoorzieningen. De onderneming, 47 medewerkers groot, voert een uitgebreid handelsassortiment en heeft een eigen assemblageafdeling. In de meeste marktsegmenten is men marktleider. Het klantenbestand is divers en zeer uitgebreid, waaronder gemeenten, bouwonder nemingen, architecten, instellingen en buitenlandse agenten. VelopA BV is een zelfstandige dochteronderneming van Armada BV, een groep bedrijven gericht op o.a. "City Identity". Nadere informatie kunt u vinden op de website: www.velopa.com. Door de sterke groei de laatste jaren, die naar verwachting nog stevig zal doorzetten, bestaat stevige, enthousiaste people manager HOOFD VERKOOP BINNENDIENST, (HBO-CE of BE of gelijkwaardig) Het takenpakket zal u bekend zijn: Verstrekken van informatie aan klanten. Nauwe samenwerking met de buitendienst. Verzorgen van offertes. Verwerken en begeleiden van de orders. Bewaking van levertijden, samenwerken met de logistieke afdeling. Ondersteuning van de verkoopactiviteiten. Het gaat hier om een spin-in-het-web functie in een informele, open sfeer in een sterk verkoop- gerichte onderneming met stevige groeiverwachtingen. De salariëring is navenant. VelopA vraagt daarvoor: Opleiding op HBO-niveau. "Hands-on" mentaliteit. Stevige leidinggevende ervaring in commerciële functie. Vaardig met computersystemen. Technische affiniteit. Teamplayer. Hebt u belangstelling om de verkoop binnendienst verder te professionaliseren en tevens in te laten spelen op steeds veranderende vormen van communicatie, stuur dan vóór 2 september uw brief plus c.v. per post of e-mail aan de heer Mr. L. Hornstra. U krijgt binnen twee weken antwoord. B H CONSULTANCY Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk vo, van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit wi faculteiten i archeologie, godgeleerdheid, wijsbegeerte en de algemene dienst (wsd) Medewerker personeelszaken (v/m) aanstelling, bezoldiging, vergoedingen, beloningen, overplaatsingen, ontslag, (34,2 uur per week, e tot 38 uur behoort to tijdelijke uitbreiding e mogelijkheden) 0-149/1158 De afdeling Personeelszaken van de faculteiten der Letteren, Archeologie, Godgeleerdheid, Wijsbegeerte en de Algemene Dienst (wsd) is op zoek naar een enthousiaste medewerker personeelszaken. Taak: verzorgen van de tot het werkterrein van de eenheden behorende administratieve verwerking van het gehele proces rond werving en selectie, vorming en opleiding, maken van de desbetreffende besluiten daarbij rekening houdend met de geldende richtlijnen; (i de personele gegevens en in het geautomatiseerde personeelsinformatiesysteem; bijhouden van de personeelsdossiers volgens de archiveringsrichtlijnen; ondersteunen en assisteren van de personeelsadviseurs en het hoofd Personeelszaken bij het uitvoeren van de personele aangelegenheden; bieden van secretariële ondersteuning aan de afdeling; opstellen van overzichten; meewerken aan een goede inrichting van de personeelsadministratie, onder andere door het tijdig signaleren van de noodzaak van vernieuwing van administratieve procedures en de inrichting van het personeelsarchief; verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden op het gebied van personele aangelegenheden. Vereist: diploma havo/mavo aangevuld met een MBO-opleiding op personeelsgebied of specifieke cursussen gericht op arbeidsvoor waarden en rechtspositionele regelingen; administratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan op een personeelsafdeling; kennis van en ervaring met geautomatiseerde personeelsinformatiesystemen (bij voorkeur sap kennis van en ervaring met MS Office 2000. Verder beschikt de medewerker die wij zoeken over accuratesse, goede contactuele eigenschappen, een klantgerichte instelling en een goede mondelinge uitdrukkings vaardigheid in het Engels. Salaris bedraagt maximaal 4.682,- bruto per maand (schaal 7) op basis van een fulltime dienstverband. Inschaling is afhanl opleiding en relevante werkervarir Inlichtingen bij: het hoofd v pz, mw. M.J.P. Okker, tel. 071-5272 Het betreft een dienstverband met uitzicht op een vast dienstver Sollicitaties, onder vermelding vacaturenummer op brief en e binnen twee weken na het verschi dit blad zenden aan: Faculteit der afdeling Personeelszaken, t.a.v. M.J.P. Okker-de Jager, Postbus 9515,2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit meer vrouwen aan te stellen in fun zij ondervertegenwoordigd zijl Vrouwen wordt dan ook nadrukkel te solliciteren. Wij zijn op zoek naar een In deze uitdagende functie bent u verantwoordelijk voor de inkoop en ontwikkeling van verpakkingsmaterialen en drukwerk. Molenaar Van Ginhoven BV is een groeiende ISO 9002 U analyseert de verschillende verkoopprogramma's en bespreekt gecertificeerde onderneming, deze met Productie en Expeditie. In overleg met de verkoopaf- gespecialiseerd in de levering delingen ontwikkelt u, samen met ons ontwerpbureau, nieuwe van verpakte bloembollen en verpakkingen en displays om onze toonaangevende positie op de aanverwante producten aan internationale markt te versterken en verder uit te breiden, grootwinkelbedrijven, bouw- Hierin heeft u een adviserende en sturende functie, markten en tuincentra, in bin- U verzorgt, samen met de Assistent Verpakkingen, de inkoop nen- en buitenland, van alle verpakkingsmaterialen. Tevens verzorgt u het drukwerk ten behoeve van de catalogi en het kantoordrukwerk. Wij zoeken een gemotiveerde kandidaat met HBO werk- en denk niveau. door opleiding en/of ervaring verkregen. Hij/zij kan een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere groei van ons bedrijf. U heeft een flexibele werkhouding, geen 9-5 mentaliteit en een flinke dosis doorzettingsvermogen. U heeft ervaring met verpakkingen en verpakkingsprocessen en bij voorkeur kennis van de bloembollenbranche. Tevens heeft u ervaring met computer systemen en een goede kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Wij bieden u een afwisselende baan in een informele werkom geving waarin u met een grote mate van zelfstandigheid werkt. Oe primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geheel in overeenstemming met de zwaarte van de functie en afhankelijk van opleiding en ervaring. Als deze functie aansluit bij uw ambities nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Tineke Klein, 0252-219145. Uw sollicitatie, met c.v. kunt u sturen naar: Molenaar Van Ginhoven BV, T.a.v. mevrouw T. Klein Postbus 27,2215 ZG Voorhout

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38