fersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Gemeente I KJ Zoeterwoude GHINIST JCB (verreiker) IMERLIEDEN PNTIMMERLIEDEN/WANDENPLOEG RGERWERK TIMMERLIEDEN Kom naar de doorlopende info op donderdagavond 24 augustus a.s., aanvang 19.00 uur. hAG 19 AUGUSTUS 2000 de gemeente Zoeterwoude zijn bij het team Bouwen imtelijke Ordening en Milieu (BROM) van de sector indgebied twee vacatures die afzonderlijk kunnen worden -uld maar ook in combinatie met elkaar te weten medewerker Groene Hartbeleid m/v voor ca. 14 uren per week Functie-inhoud: hoofdtaak gaat u invulling geven aan de uitwerking van Groene Hartbeleid van de gemeente Zoeterwoude. bent u in staat dit beleid in te brengen in plannen i andere overheden en organisaties. U bent secretaris van Stuurgroep Groen Zoeterwoude en actief voor de Gebieds- Land van Wijk en Wouden. Tevens ondersteunt u de organisatie van de jaarlijkse Polderdag. Tot uw werkzaamheden behoren: het uitbrengen van advies in brede zin aan het college van burgemeester en wethouders over: de versteviging van de positie van Zoeterwoude als Groene Hartgemeente; de versterking van de positie van het buitengebied van de gemeente als groene contramal en groen uitloop gebied voor de Leidse en Haagse regio; het behoud en versterken van de natuur- en landschaps waarden van het buitengebied, het secretariaat van de Stuurgroep Groen Zoeterwoude en werkzaamheden voor de Gebiedscommissie Land van Wijk en Wouden; het onderhouden van contacten met organisaties op het gebied van natuur en recreatie; zorgdragen met andere belangengroeperingen voor een verdere uitbouw van (extensieve) recreatieve mogelijkheden van het landelijk gebied en stimuleren van de plattelands vernieuwing; het verrichten van educatieve activiteiten; het onderzoeken van subsidiemogelijkheden en de verant woording voor de totstandkoming en bewaking van de voor de werkzaamheden toegewezen budgetten; Het deelnemen aan externe overlegsituaties; Het verrichten van zonodig andere werkzaamheden. 2. medewerker afvalstoffeninzameling m/v voor ca. 22 uren per week Functie-inhoud: is verantwoordelijk voor lokaal beleid en uitvoering en hand-having van de inzameling van afval; is coördinator van de huisvuilinzameling volgens het systeem van individuele weging ten behoeve van gediffe rentieerde verrekening en is verantwoordelijk voor een goede uitvoering daarvan; adviseert over en houdt toezicht op de uitvoering van de inzameling van afval van particulieren en bedrijven (huisvuil, kca, glas, papier, textiel e.d.); is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegewezen budgetten, is applicatiebeheerder van het geautomatiseerd systeem voor registratie van huisvuilweging; verricht zonodig andere werkzaamheden waaronder voor lichting en educatie op afvalgebied; neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: Voor beide functies of de gecombineerde functie geldt: opleiding op hbo-niveau; aanvullende opleiding afvalstoffeninzameling (functie 2); relevante kennis en ervaring op het vakgebied; automatiseringskennis en -ervaring; een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding; goede communicatieve vaardigheden; vaardigheden voor zowel het opzetten van interne als externe netwerken (functie 1); initiatiefrijk; gevoel voor politieke en bestuurlijke verhoudingen (functie 1); in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris: Voor beide functies of de gecombineerde functie bedraagt het salaris afhankelijk van opleiding en/of ervaring maximaal f 6.181,- bruto per maand (niveau 9) bij een volledige werk week van 36 uren. Overige informatie: geboden wordt twee of een gecombineerde functie(s) met een grote mate van zelfstandigheid en voldoende ontwik kelingsmogelijkheden; gelet op de werkzaamheden voor de diverse commissies en overlegsituaties bij functie 1 verwachten wij van kandidaten een flexibele opstelling met betrekking tot de werktijden; de gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij voldoende geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten; de mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig; nadere informatie over de functie(s) kan worden ingewonnen bij de heer D.H.P. de Ruiter, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60 of de heer H.G. Kooke, teamleider BROM, tel. (071) 580 63 80. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie voor 4 september 2000 te richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude. U wordt verzocht in uw sollicitatie aan te geven voor welke functie u belangstelling heeft. Acquisitie stellen wij niet op prijs. :l 5 Ouwehand Bouw Groep is een in de regio gerespecteerde bouwonderneming met meer 150 medewerkers. Het bedrijf kent twee vestigingen. Katwijk en Gorinchem, en staat voor kwaliteit. Sinds 1997 is dit vastgelegd in een kwaliteitssysteem volgens ISO 9001. de realisatie van circa 600 woningen per jaar, is de Ouwehand Bouw Groep ook volop in de utiliteitsbouw. Bij alle bouwprojecten die de Ouwehand Bouw Groep uitvoert deskundigheid, flexibiliteit en menselijkheid hand in hand. Om deze kwaliteiten te laven zoeken wij voor onze vestiging in Katwijk: wm kring met wandbekisting is voor dit werk een vereiste. |r dit werk is ervaring een pré. Ook zonder ervaring mag je reageren. de allround-vakmensen zijn van harte welkom. zitten te springen om allround-vakmensen voor het echte burgerwerk; van reparatie van een rtot de verbouwing van winkels. Zelfstandig kunnen werken is een vereiste. bieden al onze medewerkers degelijke bedrijfskleding, een bonus in geval van niet of weinig ;e te, een extra bonus bij laag gezamenlijk ziekteverzuim, spaarloonregeling, deelname in tctieve verzekeringen, een actieve personeelsvereniging en natuurlijk een passend salaris. mm. rmeer informatie over bovenstaande vacatures, belt u de heer K. Ouwehand (tel. 071 402 0174). fj iriftelijke sollicitaties stuurt u naar de heer K. Ouwehand op onderstaand adres. OUWEHAND BOUW KATWIJK BV Heerenweg 13, Postbus 3050, 2220 CB Katwijk lefoon 071 - 40 20 274, Telefax 071 - 40 29 741, E-mailadres: groep@ouwehand-bouw.nl Tot de stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, behoren: OVERDUIN (Katwijk), psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehandeling met een capaciteit van 226bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen. Overduin heeft een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte van Huntington en is actief in extra-murale verpleeghuiszorg. HAAGWUK (Leiden), woon-, zorgcentrum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlopende zorgvragen. OVERRHYN (Leiden), een gecombineerd verpleeghuis voorpsychogeriatne en somatiek dat eind2000in gebruik zal worden genomen. Wie vult de lege plekken op??? Eind 2000 gaat ons nieuwe verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden open. Daarom zijn wij nog op zoek naar gemotiveerde ziekenverzorgenden/bejaardenverzorgenden m/v in bezit van diploma ziekenverzorgende (IG), bejaardenverzorgende, mdgo-vz zowel voor onze afdeling somatiek als psychogeriatrie. Informatie bij John v.d. Kamp tel. (071) 405 61 11 of Roelie Kerpershoek tel. (071) 572 20 12 (locatie Van der Willigenhof), beide zijn afdelingshoofd. en leerling verzorgende (IG) m/v Verschillende leerroutes mogelijk. Informatie bij Jade van Duyn, opleidingscoördinator, tel. (071) 405 69 16. Wilt u meer weten kom dan naar de doorlopende informatiebijeenkomst op donderdagavond 24 augustus aanvang 19.00 uur, aan de Albertine Agnesstraat appartementnr. 67, achter ons in aanbouw zijnde verpleeg- en behandelcentrum Overrhyn aan de Willem de Zwijgerlaan te Leiden. Tevens is er gelegenheid om een kijkje te nemen in het nieuwe gebouw. Wij bieden de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens is de mogelijkheid aanwezig om eerder te starten in een van onze andere locaties. Zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Direct solliciteren mag natuurlijk ook. Uw (schriftelijke) sollicitatie kunt u richten aan Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk, t.a.v. Ewoud Kraaij, dienst personeelszaken, tel. (071) 405 69 12 of (06) 121 13 098. Daar kunt u terecht voor nadere informatie. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh Tot de stichting verpleeg- en zorg centra Duyn en Rhyn. behoren: OVERDUIN (Katwijk), psychogeria trisch centrum voor verpleging en dag behandeling met een capaciteit van 226 bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen. Overduin heeft een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte van Huntington en is actief in extra murale verpleeghuiszorg. HAAGWUK (Leiden), woon-, zorgcen trum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlopende zorgvragen. OVERRHYN (Leiden), een gecom bineerd verpleeghuis voor psycho geriatrie en somatiek dat eind2000 in Voor woon-zorgcentrum Haagwijk te Leiden zoeken wij een verzorgingsassistent m/v voor een dienstverband van 28 uur per week Functie-informatie: Tijdens de nacht werkt u samen met een gediplomeerde collega en biedt u onze bewoners zorg en toezicht. U werkt volgens rooster 7 nachten op en 7 nachten af. Eventueel kan deze functie opgedeeld worden, bijvoorbeeld 3 a 4 nachten per 14 dagen. Tevens zoeken wij twee Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste collega met ervaring in de zorg, een flexibele instelling en affiniteit met onze bewoners. medewerkers groepsbegeleiding m/v voor een dienstverband van 21 uur per week Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij een collega met een afgeronde opleiding activiteitenbegeleiding of inrichtingswerk (mdgo ab of iw). U heeft ervaring met het begeleiden van psycho geriatrische ouderen in een gestructureerde omgeving, bijvoorbeeld dagbehandeling of huiskamerproject. U bent in staat te werken met individuele zorgplannen. Het centrale adres voor sollicitaties is Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk, t.a. v. de dienst personeelszaken. Functie-informatie: In samenwerking met verpleeghuis Overduin is een huiskamerproject voor psychogeriatnsche bewoners ontwikkeld. Ongeveer 20 bewoners ontvangen hier dagelijks groepsverzorging en begeleiding. Doel is de bewoners te activeren en structuur te bieden in een stimulerende omgeving. U werkt volgens rooster (ook in de avonden en de weekends) 3 dagen van 7 uur per week. Arbeidsvoorwaarden: Voor beide functies bieden wij een boeiende functie in een prettige werkomgeving met ontwik kelingsmogelijkheden. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgings huizen, daarnaast bieden wij een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ronald Hoekman, hoofd bewonerszorg, (voor de functie verzorgingsassistent) of met Janny van Smirren, hoofd welzijn, (voor de functie medewerker groepsbegeleiding) tel. (071) 579 60 10. Ook zoeken wij voor de "huiskamer" enkele invalmedewerkers met enige ervaring met het werken met psychogeriatrische ouderen. Daarnaast hebben wij regelmatig vacatures voor verzorgenden en helpenden zowel als oproepkracht als in vaste dienst. Schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer E. Kraaij van de dienst personeelszaken, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van het werkverband "De Open Ankh"

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 35