Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Mo>6>£iaa/ ™»BL0NI ZATERDAG 19 AUGUSTUS 2000 ONDERWIJSGROEP De Mondriaan onderwijsgroep biedt een compleet pakket van opleidingen aan. waaronder middelbaar beroepsonderwijs, volwasseneneducatie, toeleiding en training, specifieke scholingsprojecten en privaat onderwijs. Voor de locatie Leiden van het College voor Zorg zijn we op zoek n >ensdag beschikbaar) Uw taken Verrichten van de leerlingenadministratie Invoeren van informatie in een geautomatiseerd beheerssysteem Bewerken van aangeleverde conceptteksten Verstrekken en innemen van formulieren ter verwerking Geven van informatie aan leerlingen en leerbedrijven Wat wij van u vragen MBO werk-en denkniveau Ervaring met Word en Excel Inzicht in de mogelijkheden van data en tekstverwerkings programma's Goede sociale en communicatieve vaardigheden (voor 28 tot 32 uur per week) Uw taken Ondersteunende taken ten behoeve van de directie bij beleidsmatige beheerszaken Coördinatie van administratieve en organisatorische taken Signaleren van knelpunten en het aandragen van oplossingen Op verzoek verzamelen en ordenen van gegevens over specifieke onderwerpen Leveren van managementinformatie Op belang en urgentie inschatten van binnenkomende correspondentie Fungeren als eerste aanspreekpunt/vraagbaak voor interne medewerkers en externe instanties Algemene secretariële en administratieve werkzaamheden zoals het organiseren, voorbereiden en notuleren van vergaderingen, archief beheer, het ontvangen en begeleiden van bezoekers en delegaties Wat wij van u vragen Havo-/mbo niveau Minimaal drie jaar werkervaring in een relevante functie Kennis van Microsoft Officepakket Zelfstandig kunnen functioneren Sterk ontwikkelde communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk Analytisch, inventief en probleemoplossend vermogen Improvisatievermogen Stressbestendigheid Wij bieden: We bieden u een prettige werksfeer binnen een dynamische organisatie. Het salaris van een administratief medewerker bedraagt maximaal ƒ3.925,- bruto per maand (schaal 4 Cao Bve). Het salaris van een officemanager bedraagt maximaal ƒ4.764,- bruto per maand (schaal 7 Cao Bve). Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw j. Letterie, lid collegedirectie, telefoon 070 - 302 46 05. Uw sollicitatie Uw sollicitatiebrief kunt u vóór 30 augustus richten aan de Mondriaan onderwijsgroep, t.a.v. mevrouw M.J.H. van der Meer-Huigens (directeur Personeel Organisatie), Saffierhorst 105, 2592 GK Den Haag of per e-mail aan pz@m0n3aan.nl. EER INFORMATIE WWW.MON3AAN.NI. Stichting tot verzorging en huisvesting van ouderen op Protestants-Christelijke grondslag met een huisvesting van 105 bewoners en het beheer over 190 woningen. Wij zijn een huis met gezellige werksfeer en aardige collega's Wij zijn voor versterking van onze teams op zoek naar. Een enthousiaste keukenhulp (M/V) - Voor 20 uur per week, in wisselend rooster. - Werktijden van 10.30 tot 15.00 - Het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden in de keuken en de afwaskeuken. - Het bereiden van eenvoudige nagerechten en het assisteren in de broodkeuken. - Het assisteren bij het portioneren van de warme maaltijd. Een gemotiveerde huishoudelijke hulp (M/V) - Werktijden van 09.00 tot 12.39 (3.5 uur). - Van maandag tot vrijdag. Dienstverband/salariëring: Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband na gebleken geschiktheid Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Stichting "Groenhoven" zorgcentrum voor ouderen. Witte Rozenstraat 21, 2311 XS Leiden, (Tel 071 - 5120745) Tel inlichtingen vragen aan Mw. L. v.d. Barselaar. Tel. inlichtingen omtrent keukenhulp vragen naar Hr. J. Hessel. CENTRE FOR INTERNATIONAL LEGAL COOPERATION Financieel-adminisTraiief medewerker (32-38 uur) 1. Voeren van de financiële administratie wan dir en e.ikele andere (E'J) projecten. ffing aan de projectleiding. - HEAO diploma (bedrijfseconomische richting) of MEAO n-.et minin - Goede beheersing Engelse taal. - Ervaring met MS-Office. met nai..e Excel. - Een goede mogelijkheid voo Inlichtingen bij Renate Har .24 0 9 4 7, e-mail har Sollicitatie binnen een week na verschijnen van dit blad per e-mail, fax of post sturen naar: Centre for International Legal Cooperation, t.a.v. drs J.E van Olden, directeur. Postbus 65, 2300 AB Leiden tel. 071 - 524 09 40; fax 071 - 524 09 50; e-mail otficc@cilc.nl GLl Gaming Laboratories International) is een test laboratorium voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten getest en ge certificeerd voor onder meer Amerika. Europa en Afrika. Door het internationale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid om naar deze landen te reisen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek naai Test Engineer Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit- vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring). Mogelijkheid tot reizen. Gevraagd. Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal; beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar: GLl Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 i/aagLQjiQGjj Alu-Light Products B. V. is een snelgroeiend, dynamisch bedrijf, gespeoaliceerd in de ontwikkeling en verkoop van horeca- en tuinmeubilair in binnen- en buitenland. Ons team bestaat uit een twaalftal en thousiaste en zeer gemotiveerde collega's. In verband met de aanhoudende groei, hebben wij de vol gende vacatures: EXPORT SALES MANAGER M/V Ref 2001 U rapporteert rechtstreeks aan de Managing Director en bent verantwoordelijk voor de aan u toever trouwde landen/gebieden over een belangrijk deel van de wereld. U neemt deel aan internationale beurzen en bezoekt occasioneel uw belangrijkste relaties. U heeft nu reeds goede internationale ervaring en bent toe aan een nieuwe uitdaging. Doorgroei tot Business Unit Manager behoort tot de mogelijkheden Gevraagd wordt: Afgeronde commerciële opleiding op HBO niveau; flexibiliteit en ambitie; ruime com merciële ervaring; voldoende ervaring met PC gebruik, goede kennis van de Spaanse en Engelse taal en bij voorkeur ook Italiaans of Frans, zowel in woord als geschrift. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V e financiële afdeling (Ref. 2002) Gevraagd wordt: Afgeronde administratieve opleiding op MBO niveau, tenminste 3 jaar ervaring; ie mand die zelfstandig en accuraat kan werken; kennis met Word en Excel; kennis van de Engelse taal (Duits is een pré) ERVAREN MAGAZIJN MEDEWERKER rapporteert aan de logistiek manager, draagt zorg voor inkomende en uitgaande goederen, en u bent verantwoordelijk voor een goed georganiseerd en logisch ingericht magazijn U houdt van aanpakken e helpt ook mee aan de opbouw van onze stand op internationale beurzen. Wat bieden wij U? Voor al deze functies bieden wij goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de ervaring en leeftijd Tevens bieden wij u veel zelfstandigheid, een plezierige werksfeer en goede doorgroeimogelijkheden binnen ons snel groeiend bedrijf Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie o.v.v. referentienummer met C V richten aan Alu-Light Products B V t a v Afdeling Personeelszaken. Satellietbaan 8. 2181 MH Hillegom, of per e-mail: info@alu-light nl (Telefoonnummer 0252-537850). POSTACADEMISCH ONDERWIJS BELASTINGWETENSC Het Postacademisch Onderwijs Belastingwetenschap (PAOB) is een samenwerkingsverband zes universitaire vakgroepen in Nederland. Wij zijn een kleine organisatie die bij- en nascholingscursussen organiseert voor afgestudeerde fiscalisten. Jaarlijks vinden er ongev veertig cursussen plaats. Ons klantenbestand bestaat uit ruim 3.000 potentiële cursisten. Per 1 november 2000 willen wij een nieuwe collega aanstellen in de functie van management assistent m/v (max 20 uur Werktijden in overleg. Wat kun je verwachten... Tot de taken behoren het verrichten van administratief-organisatorische werkzaamheden bij voorbereiding, organisatie en evaluatie van de cursussen en het begeleiden van cursussen o[ diverse locaties zoals Utrecht, Amsterdam en Rotterdam. Daarnaast is het verrichten van secretariële werkzaamheden voor het bestuur, waaronder het notuleren van een tweejaarlijk bestuursvergadering, één van de taken. Verder houd je je bezig met het aandragen van voor de financiële administratie. Wat wij van je verwachten... Onze nieuwe collega heeft bij voorkeur een VWO/HAVO-diploma of heeft een - door ervai verkregen - vergel ij kbaar niveau. Verder beschik je over ruime computerervaring, waarbij Word onder Windows een must is. Goede contactuele eigenschappen, flexibiliteit en gevoei humor zijn belangrijk voor deze afwisselende baan. Je bent representatief. De beloning... Voor deze functie geldt een salaris van maximaal 4203,- bruto per maand bij een volledis werkweek (38 uur), afhankelijk van leeftijd en ervaring. De functie wordt aangeboden vooi duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Interesse... Schriftelijke sollicitaties ontvangen wij graag binnen drie weken na verschijnen van dit bla kun je sturen aan: PAO Belasingwetenschap, Postbus 533, 2300 AM Leiden. E-mailen kan natuurlijk ook. Het adres is PABO@law.leidenuniv.nl of bel voor meer infori 071 513 35 58. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BLOM Bedrijfswagens is met DAF, ISUZU Compact-Trucks en FIAT bedrijfswagens een der gr bedrijfswagensdealers binnen de Randstad met vestigingen in Katwijk, Zoeterwoude en Gouda, brengen hun eigen product en doen dat met een en dezelfde filosofie: Grenzeloze servicel Deze lil is ook terug te vinden in de producten DAF, ISUZU en FIAT. Stuk voor stuk innoverende bedrijfsw In verband op zoek na promotie van onze FIAT Bedrijfswagenadviseur in Katwijk zijn wij op korte VERKOPER FIAT BESTELWAGENS (M/V) Profiel: U opereert zelfstandig in een prima bewerkt rayon in de Duin en Bollenstreek. U bent verantwö voor de bestaande en nieuwe relaties welke hoofdzakelijk uit zakelijk, dienstverlenende en overheidsins bestaan.Tevens bent u verantwoordelijk voor de verkoop van de jonge gebruikte FIAT bestelwagenvloot U op en vanuit ons bedrijf te Katwijk. Wij vragen: Een opleiding MBO autotechniek, IVA of gelijkwaardige opleiding, een commerciële achtergr affiniteit met de bedrijfswagenbranche. U kunt zelfstandig werken, bent communicatief, accuraat, flexibel s Q, gericht en stressbestending en u bezit uitstekende contactuele vaardigheden. Ons aanbod: Een uitdagende functie met tal van mogelijkheden en te ontwikkelen in uw vakgebied. Verder kunt u rekenen op en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U maakt deel proffesioneel collegiaal verkoopteam. Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen dhr. H. Kruit, commercieel directeur, tel.: 071 - 4056300 iet CV kunt u binnen BLOM Bedrijfswagens ta.v. dhr. H. Kruit Postbus 3220 2220 CE Katwijk HffJPM bedrijfswagens 17HOMMEMafdelinë uivoering bliksembeveiliging van Hommema 1825 B.V. vraagt een Hommema van 1825 B. V. is een beveiligings bedrijf, gespecialiseerd in bliksembeveiliging, overspannings beveiliging, aardingen en kathodische bescherming. Het hoofdkantoor is gevestigd in Wijk bij Duurstede, echter de werkzaamheden worden door geheel Nederland uitgevoerd. Het bedrijf is ISO 9001- en VCA -gecerti ficeerd. monteur bliksembeveiliging/aarding Bent u onze nieuwe collega in de Randstad? Als monteur bliksembeveiliging/aarding gaat u bliksem beveiligingsprojecten uitvoeren. U vormt, samen met een één van de zelfstandige montage-eenheden in de Randstad, deze collega bouwt u voor onze opdrachtgevers installaties geheel conform onze hoge kwaliteitseisen. Geen hoogtevrees? U heeft een opleiding in de installatie-elektrotechniek. De specialistische kennis brengen wij u bij in het werk en door opleiding. Ervaring is niet absoluut vereist. Echter: u heeft j last van hoogtevrees en voelt zich piettig in de buitenmontagi Aangezien u ons visitekaartje op het werk bent, kunt u goed mensen omgaan. U heeft rijbewijs B(-E). Studiemogelijkheden? Jazeker. Als blijkt dat u zich in het werk en ons bedrijf thuis voelt, krij volop de gelegenheid u verder te ontwikkelen in het vak. Naa de praktische kennis, kunt u zich dan de theorie via een groot aantal opleidingen eigen maken. Ook op het gebied van veilij werken wordt u uitgebreid opgeleid en geïnstrueerd. Naast de bedrijfsregelingen, staat de CAO voor de Metaalnijverheid ga voor een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Meer informatie? Belt u met onze heer D. de Boer. Zijn doorkiesnummer is 0343-595053. Uw sollicitatie kunt u richten aan mevrouw j J. Kraan op het volgende adres: Hommema van 1825 B.V., Postbus 23, 3960 BA Wijk bij Duurstede.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34