Personeel Personeel Personeel Personeel Personee HOBAHO HORTI GROEP jij met ons mee? Onderzoeksmedewerker Sporenonderzoek u/i LITI ZATERDAG 19 AUGUSTUS 2000 De Verenigde Koelhuizen Hobaho B.V. (Het Koelhuis) is een werkmaatschappij van de Hobaho Horti Groep B.V. en is een vooraanstaand bedrijf op het gebied van preparatie en bewaring van siergewassen. Op een viertal locaties worden met name agrarische producten en bloembollen in het bijzonder bewerkt, opgeslagen, geprepareerd en uiteindelijk gedistribu- Icn wij dan ook graag op in! Een verdere professional!*, mtcn zijn belangrijke speerpunten in ons beleid. ie Hobaho Horti Groep n, MANAGER KOELHUIS M/V die een heldere visie binnen de sierteeltsector praktisch weet vorm te geven Als Managcfvan Het Koelhuis zit je boven op hei logistieke proces van onze business. Je signaleen markiontwikkelingcn en behoeften bij i leveranciers en afnemers en je vertaalt deze naar mogelijkheden voor onze organisatie en haar diensten. Je bent verantwoordelijk voor het renden van Het Koelhuis en je streeft daarbij voortdurend naar de optimale organisatie van werkprocessen en werkzaamheden. Je stuurt de organisatie op kernbegrippen als kwaliteit, efficiency, klantgerichtheid en een optimale inzetbaarheid van medewerkers. De medewerkers worden door professioneel gecoacht en begeleid om die pcrfoimancc aan onze klanten te kunnen bieden die ze van ons mogen verwachten. Als lid van het managementteam binnen de Hobaho Horti Groep zet je samen met je collega's de lijnen uit. mede vanuit een duidelijke en heli Het Koelhuis en de Hobaho Horti Groep bieden een inspirerende werkomgeving waar veel ruimte is voor persoonlijke initi Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jaap Blauw, algemeen directeur, telefoon (0252) 434767. Je schriftelijke aan Hobaho Horti Groep B.V.. ter attentie van Goed voor de groei Hobaho Horti Groep bv Haven 10, 2161 HK Lisse, Postbus 6, 2160 AA Lisse Allround technicus WTB Akzo Nobel, met de hoofdzetel In Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond- chemische producten. Momenteel 68.000 medewerkers in 75 landen. Over 1999 bedraagt de geconsoli deerde omzet (exclusief Acordis) ca. EUR 12 miljard (NLC 26 miljard). Acordis, de voormalige AKZO NOBEL Akzo Nobel Car Refinishes bv is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van autolakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van Akzo Nobel Car Refinishes bv bevindt zich op de locatie Sassenheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Uw werkterrein Het'Technisch Bedrijf van Akzo Nobel Car Refinishes (circa 50 medewerkers) onder steunt alle afdelingen op de locatie op zoda nige wijze, dat'deze hun werkzaamheden optimaal kunnen verrichten. Dit omvat het instandhouden van apparatuur, gebouwen, wegen en terreinen en een aantal algemene voorzieningen. Bij het Technisch Bedrijf is plaats voor een allround technicus WTB. Uw functie U verricht zelfstandig of met collega's alle voorkomende onderhouds-, reparatie- en installatiewerkzaamheden aan werk tuigbouwkundige installaties op de locatie Sassenheim Ook draait u mee in consig natiediensten. Uw profiel U beschikt over een MTS-diploma Werktuig bouw aangevuld met specialistische cursus sen zoals ventilatieA/erwarming, hydrauliek, pneumatiek/besturingstechniek en elektri sche schakeltechniek. U bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Verder bent u. na een grondige inwerkperio- de, bereid consignatiediensten te draaien. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een stimulerende werkomgeving, met ruime aan dacht voor uw persoonlijke ontwikkeling. Akzo Nobel biedt haar medewerkers een uit stekend pakket secundaire arbeidsvoorwaar den, waaronder een 36-urige werkweek en een winstdelingsregeling. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opne men met de heer B.J. Salman. Teamleider Uitvoering, telefoon 071 - 308 25 60. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u (m/v) binnen 10 dagen richten aan Akzo Nobel Car Refinishes bv. afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Lefeber. Postbus 3. 2170 BA Sassenheim. Reageren per e-mail kan ook: po.cr@akzonobel.com Creating the right chemistry Wij verwelkomen graag in Leiden een: Hoofd Financiële Administratie m/v Je collega's hebben hart voor de zaak Je gaat samenwerken met ambitieuze en professionele collega's. Kritisch en resultaat gericht, maar tegelijkertijd ook zeer collegiaal en met hart voor de zaak. Dat opdrachtgevers deze kwaliteiten waarderen, blijkt uit de uitstekende en langdurige relatie die we met hen hebben. Met kennis, ervaring en overtuigende communicatie bereik je je doel Je houdt van je vak en hebt de kennis (opleiding op SPD-niveau) en de ervaring in huis om onze kleine en krachtige financiële afdeling verder te professionaliseren. Je enthousiasme werkt aanstekelijk en je weet dat je met geduld en overtuigende communicatie je doel bereikt. Het alleen op orde houden van de financiële administratie is voor jou niet uitdagend genoeg: je werkt met al je talent mee aan de groei van ons kantoor je denkt mee en adviseert over het uitbouwen van het recent opgezette management informatiesysteem je adviseert gevraagd en ongevraagd het management en stelt waar nodig het financiële beleid bij Zulke ambities willen wij graag belonen Je kennis en ervaring bepaalt je aanvangssalaris. Groei jij met ons mee, dan groeit je salaris met jou mee. Je wordt opgenomen in een team van mensen die hetzelfde doel nastreven. Zij willen net zo graag van jou leren als jij van hen. De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten is een sterk groeiend kantoor met vestigingen in Leiden en Rijnsburg, waar in totaal zeventien advocaten werken. Groei jij met ons mee? Voor meer informatie bel je met Walter Baars onze Bureaumanager, telefoon: 071-5124445. Je kunt hem ook meteen je korte brief met c.v. sturen/mailen. Adres: De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten, Postbus 11231, 2301 EE Leiden. E-mail w.baars@deruijterdewildt.nl Kantoor Leiden Haagweg 5 2311 AA Leiden Kantoor Rijnsburg Rijnsburgerweg 106 2231 AG Rijnsburg Korps Landelijke Politiediensten (KLPD) i met de 25 regionale politiekorp- i de Nederlandse politie. Binnen het KLPD zijn er 6 divisies en een centrale staf. De 6 divisies van het KLPD zijn: Divisie Recherche i.o.. Divisie Koninklijke en Diplomatieke Beveiliging, Divisie Logistiek, Divisie Mobiliteit, Divisie Ondersteuning, Divisie Spoorwegpolitie. Korpsbeheerder is de Minister van Binnenlandse Zaken e Koninkrijksrelaties. De divisies vormen de kerntaken van het KLPD. De kerntaken zijn toezicht of weg-, water-, spoor- en luchtverkeer, het beveiligen van Koninklijke en diplomatieke personen, li leveren van recherche expertise en recherche-informatie en het bieden van algemene ondersteun: n aan de regionale korpsen op het gebied van politiespecifieke hulpmiddelen, informatietechnologi en logistieke diensten. Het KLPD staat aan de vooravond van een grootscheepse verandering in de organisatiestructuur. Deze verandering zal moeten leiden tot een nog hogere kwaliteit van de dienstverlening en effet tievere inzet van middelen, personen en materieel. Voor de afdeling Dactyloscopie is het Project Werving op zoek naar kandidaten voor de functie De divisie Recherche in oprichting vindt haar basis in de fusie van bestaande recherche onderdelen van het KLPD. In de divisie worden zowel zelfstandige als ondersteunende recher che processen uitgevoerd in een voorlopige structuur van vier nog te vormen diensten, te weten: - Dienst Recherche Onderzoeken (DRO i.o.). - Dienst Specialistische Recherche Toepassingen (SRTi.o.). x - Dienst Nationale Recherche Informatie (NRI i.o.). - Dienst Internationale Netwerken (IN i.o.). De Dienst Nationale Recherche Informatie i.o. vormt het knooppunt van recherche informa tie binnen de Nederlandse politie. De afdeling Dactyloscopie is onderdeel van de dienst Nationale Recherche Informatie i.o. en ver richt onderzoek naar de herkomst van vinger afdrukken. Hiervoor beheert de afdeling de nationale vingerafdrukkencollectie. Daarnaast fungeert de afdeling als nationaal expertise centrum. Internationaal is de afdeling het aanspreekpunt van Nederland voor het vakge bied Dactyloscopie. De onderzoeksmedewerker sporenonderzoek heeft specifieke apparatuur- ter beschikking om op voorwerpen die veilig zijn gesteld op de plaats delict vingersporen te detecteren en te verbeteren. Gewerkt wordt met opdampi-ngsapparatuur, poedertechnie ken, chemische technieken en computertech nieken. Het werk - U maakt latente dactyloscopische sporen zichtbaar met behulp van diverse technieken en apparatuur. - U test, evalueert en verbetert nieuwe en be staande technieken en/of apparatuur. - U bevordert deskundigheid met betrekking tot het zichtbaar maken van latente dactylosco pische sporen. - U verricht overige ter zake dienende onderzoeken. - U geeft voorlichting. Wij vragen - M.T.S. diploma (bij voorkeur werktuigbouw) of vergelijkbaar werk- en denkniveau. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid, - Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. - Brede technische interesse. - Inventiviteit en creativiteit. - Concentratievermogen, accuratesse en besluit vaardigheid. - (enige)Fotografische en/of kennis van digitale beeldopslag strekt tot aanbeveling. Wij bieden Afhankelijk van uw ervaring en opleiding bieden wij een salaris van maximaal ƒ5276,- bruto per maand (schaal 7 BBP), excl. 8% vakantie-uitke ring. Voorts kent het KLPD een flexibel in te delen 36-urige werkweek en werktijden, studiefa ciliteiten, regeling kinderopvang, fitness moge lijkheden en overige secundaire arbeidsvoor waarden. De plaats van tewerkstelling De plaats waar u komt te werken is Zoetermeer.j Bijzonderheden Een veiligheids- en antecedentenonderzoek mal deel uit van de selectieprocedure. Meer informatie Voor inlichtingen over deze functie kunt u cont opnemen met de heer M. van Andel, hoofd v Eenheid Sporenonderzoek, tel. 079-3459181. Sollicitatiewijze Indien u belangstelling heeft voor de vacatur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van curriculum onder vermelding van vacaturenummer R/33, september 2000 naar het Korps landelijke politie j diensten, Project Werving,t.a.v. de heer R.J. Ade j projectleider, Postbus 100, 3970 AC Driebergen of per e-mail: klpd_werving@planet.nl Meer informatie over het KLPD kunt u vinden www.klpd.org Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet c prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26