'ersoneel Fersoneei Personeel Personeel Personeel tart vai Haal eruit vat erin zit! Hl ng Services -^Biologie (m/v) Qefiotiveerde (leerling) bakkers Wij zoeken... KLM catering services schiphol bv Een managementassistent(e) van Cooth Partners BV VERTEGENWOORDIGER m/v R Barendse Loodgieters IfSDAG 19 AUGUSTUS 2000 De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om ons onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteiten. Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te maken. •Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperiode waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die onze doel stellingen waar kan maken. Met ingang van het schooljaar 2000/2001 De sector Duinzigt zoekt met spoed een docent: r.k. scholengemeenschap Teylingen College ector KTS - Don Bosco: nsch College, vmbo-school vo mek (bouw, metaal, elektra) jmptief en mavo I «vaart 4, 2215 RE Voorhout De sector Leeuwenhorst - Willibrord: mavo, havo, atheneum en gymnasium Locatie Leeuwenhorst: Langelaan 1, 2211 XT Noordwijkerhout I ••bachweg 23, 2341 VX Oegstgeest Van Panhuysstraat 17, 2203 JN Noordwijk 26 lessen per week (vervanging wegens ziekte) Schaal 10 functie voor mavo/havo onderbouw. Meer informatie kunt u opvragen bij de sectordirecteur de heer drs A.J. Vermet, telefoon (071) 517 11 31. Heeft u interesse? Dan verzoeken wij u zo spoedig mogelijk telefonisch te solliciteren bij de heer drs A.J. Vermet, telefoon (071) 517 11 31. Teylingen College Bakkerij Bart staat voor een ongekende succesformule met maar liefst 90 dynamische vestigingen. Midden in het centrum van grote steden presenteert Bakkerij Bart op aantrekkelijke wijze overheedijke specialiteiten. Een verrassend assortiment brood, luxe broodjes, snacks en croissants, dat -dankzij een uitgekiend bake-off concept- in zeer eigentijdse zaken meerdere keren per dag vers wordt gebakken. Om onze klanten in de Randstad optimaal te bedie nen zoeken wij op korte termijn: jLm' d bakkerij ffl (full-time en part-time 0-24 uur per week) Je hebt ervaring met het bakken van brood, of leert hier voor. Je werkt liever overdag en je vindt het leuk om in een druk bedrijf te werken. Als je het prettig vindt bij te dragen aan een gezellige en klantvriendelijke sfeer, die past bij een dynamisch bedrijf met een directie die jou professioneel ondersteunt, schrijf dan jouw korte sollicitatie met motivatie en bij voorkeur een recente pasfoto naar: Bart's Retail BV T.a.v. P. v. Rossum. Postbus 184,6640 AD Beuningen. Telefoonnummer 024 - 678 27 57 Bij Oostingh Staalbouw BV werken momenteel 180 mensen aan t ontwerpen, berekenen, coördineren, fabriceren en monteren van staalcontructies in zowel binnen- als buitenland. De administratie van onze onderneming heeft behoefte aan een doortastende en zelfstandig werkende Medewerker financiële administratie Start u aan het begin van uw financiële carrière en bent u op zoek naar een baan met modem perspectief? Wil je jouw studie in de praktijk brengen? Wij zoeken een vlotte collega die in het bezit is van PD en die een gedegen kennis heeft van Officetoepassingen. Voor deze functie zoeken wij een colle ga die accuraat, discreet, cijfermatig, analytisch en representatief is. Herken jij je in dit profiel? Reageer dan! Wij zorgen dat je niet vergrijst. Aankomend administrateur Vindt jij grijs ook zo kleurloos? Wij zijn op zoek naar iemand die net als wij in het bezit is van een PD en MBA-diploma of (nog) studerend hiervoor. Iemand die het administratieve proces van Oostingh Staalbouw BV helpt vormgeven en die het vermogen heeft om naast collega en teamplayer, analy tisch, flexibel en vakbekwaam te zijn. Spreekt het je aan en ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Reageer dan! Wat kun je verwachten? Oostingh Staalbouw BV kent een plezierige en collegiale werksfeer. Wij bieden een dynamische baan met veel eigen verantwoordelijkheden. In ruil voor je inzet ontvang je een prima salaris dat wordt aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Oostingh Staalbouw BV, t.a.v. de heer M.A.H. Ketting (e-mail: m.ketting@oostingh.nl.), hoofd personeel Sc organisatie. Of bel voor meer informatie naar de heer R.A. Potters, Controller, telefoon (071) 409 70 10. Kijk voor meer informatie op internet: www.oostingh.nl OOSTINGH STAALBOUW BV Oostingh Staalbouw BV Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk Telefoon (071) 409 70 00* Fax (071) 403 25 57 www.oostingh.nl Aquisitie wordt niet op prijs gesteld Sociaal verpleegkundigen m/v Spreekt het werken met mensen uit andere culturen u aan en bent u als verpleegkundige op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij hebben voor een Opvangcentrum asielzoekers functies open staan voor JGZ-verpleegkundigen, Sociaal-verpleegkundigen, Praktijk-Verpleegkundigen en GVO-verpleegkundigen. Parttime ofifulltime! Bij.voorkeur zoeken wij mensen met HBO-V achtergrond aangevuld met MGZ-opleiding en'bovenstaande aantekeningen. U beheerst daarnaast ook ten minste twee vreemde talen. Naast somatische zorg behoort ook psychosociale zorg tot uw taken pakket, daarom is het ook noodzakelijk dat u voor deze pittige functie over tenminste twee jaar ervaring beschikt waarvan een jaar in de extra murale gezond heidszorg. Informatie bij Jacqueline Quist, tel. (071) 523 53 60, Leiden, Schuttersveld 9 nr randstad gezondheidszorg ering services KLM Catering Services Schiphol bv (KCS) is de grootste inflight cateraar van Nederland. Dagelijks voorzien we ruim 240 vluchten van zo'n 17 luchtvaartmaatschappijen in 40.000 maaltijden, duizenden liters drank en stapels kranten en tijdschriften. Dat doen we :t ruim 1500 medewerkers die 7 dagen per week in ploegendiensten werken. We zijn een organisatie die verder opgebouwd moet worden. Voor onze mede werkers betekent dat ruimte voor initiatief, veel vrijheid en legio kansen. je werk zo snel weg zien vliegen? Op dit moment zoeken we versterking met een aantal shiftleaders. Je functie als shiftleader Je stuurt een deel van het productieproces aan en bent dus een belangrijke schakel in het geheel. Als leidinggevende van je team zorg je ervoor dat de producten van de afdeling volgens de normen en specificaties op tijd klaar zijn voor de volgende schakel of voor de klant. Uiteraard dienen de producten te voldoen aan onze hoge kwaliteitseisen. Je plant de dagelijkse werkzaamheden en zorgt voor een ongestoorde voortgang van de productie. Je signaleert mogelijkheden tot verbetering van het proces en bespreekt ze met de afdelingsleiding. Bovendien ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid. Je hebt een MBO-werk- en denkniveau en leiding gevende ervaring in een productieomgeving. Daar heb je je niet alleen bewezen als organisator, maar ook als motiverend en inspirerend teamcoach. Je werkt zeer accuraat en servicegericht, bezit een groot verantwoordelijkheidsgevoel en bent initiatiefrijk en stressbestendig. Je woont in een straal van 40 kilometer rond Schiphol of je bent bereid te verhuizen. Je gaat werken in wisscldicnst. We bieden Een afwisselende en verantwoordelijke functie midden in de dynamiek van de internatio nale luchtvaart. Bovendien krijg je de kans mee re werken aan de verdere opbouw van ons bedrijf. Verder kun je rekenen op een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaar den volgens de CAO-Contractcateringbranche. Heb je belangstelling? Dan kun je voor meer informatie dagelijks tussen 16.30 en 17.30 uur contact opnemen met de heer Auke Klijnsma (SPL/HZ), telefoon (020) 649 21 36. Of stuur zo spoedig mogelijk je schriftelijke reactie met c.v. Het adres: KLM Catering Services Schiphol bv, Postbus 75178, 1117 ZS Luchthaven Schiphol. Het is belangrijk dat je, om in aanraking bent geweest. r deze functie lerking te koi Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. KPMG Bureau voor Economische Argumentatie (BEA) ondersteunt en adviseert bij beleids- en strategievraagstukken, waarbij verschillende belangen een rol spelen. De adviezen worden met economisch onderzoek onderbouwd en met economische argumenten verhelderd. In dienst van overleg en besluitvorming. Voor een enkele partij of voor meerdere partijen. Opiniërend of intermediërend. Opdrachtgevers zijn de overheid, werkgevers- en werknemersorganisaties, grote bedrijven. Ter uitbreiding en verdere ondersteuning van ons secretariaat zijn wij op zoek naar die een onmisbare rol in de onderzoekslijn "onderwijs, arbeidsmarkt en sociale zekerheid" gaat vervullen. Taken: secretariaat en management assisteren. We denken aan een vrouw of man met relevante werkervaring. Ben je op zoek naar een andere baan en wil je bij een leuk bedrijf werken, solliciteer dan bij BEA. Voorwaarde is dat je grote belangstelling hebt voor wat er om je heen in de maatschappij gebeurt. Wat verwachten we van je Je ondersteunt een directeur en consultants algemeen én in projecten, maakt afspraken, houdt hun agenda's bij, organiseert workshops, verzorgt hun zakelijke reizen, denkt inhoudelijk mee over de verdere ontwikkeling van de lijn en maakt declarabele uren. Wat is je achtergrond 7 Vrouw of man, je opleiding is minimaal op hbo-niveau en je hebt ervaring als management assistente of secretaresse. MSOffice 2000 en Windows 95 beheers je perfect. Je bent zelf standig, kunt moeilijke gesprekken voeren en voor stress ben je ongevoelig. Het voeren van de pen is geen probleem en je bent niet op je mond gevallen. Wat biedt BEA 7 Een informele, inspirerende werkomgeving met enthousiaste collega's. Verder een goed salaris (maximale uitloop tot 4.750,=, in bijzondere gevallen tot 5.900,= bruto per maand) en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals kosteloze toetreding tot ons pensioenstelsel, een 13e maand, winstuitkering en 30 vakantiedagen. Waar kun je reageren 7 Stuur binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie een korte, maar krachtige brief met je motivatie om bij BEA te willen werken naar: KPMG Bureau voor Economische Argumentatie, t.a.v. Annie de Lijzer, Postbus 559, 2130 AN Hoofddorp, tel. 023-5547701. Verheldert PAPETERIE Van Cooth Partners BV met 15 medewerkers is leverancier aan de kantoorboekhandel- branche met een breed assortiment in o.a. luxe verpakkingspapieren, luxe papierwaren, postpapieren, creativiteitsmaterialen, 'back to school'-artikelen, feestartikelen en gifts. Voor versterking van het verkoopteam zoeken wij per half/eind augustus een voor het rayon West-Nederland De functie: Na een ruime inwerkperiode bent u verantwoordelijk voor de directe verkoop in uw rayon Van u wordt verwacht niet alleen de bestaande contacten te onderhouden, maar u draagt ook zorg voor vergroting en verdieping van het klantenbestand. Goede contactuele vaardigheden en commercieel inzicht zijn noodzakelijk evenals een sterke klantgerichte instelling. Profielschets: - leeftijd 23-35 jaar. - commerciële ervaring met de kantoorboekhandelbranche is een serieus pluspunt. Van Cooth Partners biedt u: Een interessante functie met grote vrijheid. Perfecte producten in een wisselend assortiment. Samenwerking in een enthousiast team van medewerkers. Interesse? Richt uw handgeschreven brief met c.v. aan: t.a.v. dhr. P. Greven, Sanitair Gas Water Daken Riolering Barendse Loodgieters is een bedrijf dat reeds 40 jaar bestaat. Ons werk bestaat voornamelijk uit gas-, dakwerkzaamheden, voor particulieren, woningbouwvereni gingen. aancmers en bedrijven. Door de groei van ons bedrijf zijn wij op medewerkers voor de volgende functies: Flevoweg 6 Leiden Leerling loodgieters 17-23 jaar Installatiewerkzaamheden o.a. gas, water sanitair en riolen Leerling dakdekkers 17-23 jaar Lood-, zink- en bitumendakwerkzaamheden Ben je geïnteresseerd neem dan tijdens kantooruren contact met ons op. Tel. 071-5233239 Of stuur een e-mail naar barendse@iref.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23