Personeel Personeel T Activity Based Costing Analyst ^^'l.llllLlir Telesales Consultants (m/v) StepStone éi CREMER A. Secretaresse beleidsondersteunend medewerker B. Teamleider Toezicht en Handhaving C. Parkeer-/reinigingscontroleurs Leiden ZATERDAG 19 AUGUSTUS 2000 StepStone is dé Europese leider in online recrutering en carrièrediensten. Via het internet brengt StepStone werkgevers en potentiële werknemers met elkaar in contact. StepStone is een succesvolle, beursgenoteerde organisatie die zich inmiddels in tien Europese landen heeft bewezen. Nog dit jaar zal StepStone actief zijn in 15 landen. Binnenkort opent StepStone een vestiging in Nederland. Het nieuwe kantoor is gevestigd in Leiden. We zijn op zoek naar enthousiaste: De uitdaging Telefonisch benaderen van klanten en prospects. Verkopen van ruimte voor vacatures, banners en bedrijfs presentaties op onze site. Actief meedenken over acquisitie van nieuwe relaties. Informeren en adviseren van bestaande klanten. De ideale kandidaat Heeft een prettige telefoonstem. Kan werken met Windows. Beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Is commercieel ingesteld. Kan zowel in teamverband als zelfstandig werken. Is minimaal 16 uur per week beschikbaar, tussen 8.30 uur en 17.30 uur. StepStone biedt Een interessante en uitdagende functie met doorgroei mogelijkheden bij StepStone, de Europese leider in online recrutering en carrièrediensten. U maakt een vliegende stari met een fulltime betaalde training, een uitstekend salaris er your career, your life, your future. een aantrekkelijk bonussysteem. Bovendien is deze baan goed te combineren met bijvoorbeeld een studie of de zorg voor kinderen. Bent u de persoon die wij zoeken? Solliciteer dan vandaag nog. Stuur een brief of e-mail naar StepStone BV, Postbus 16141, 2500 BC Den Haag, t.a.v. de heer D.N. de Jager, dirk.de.jager@hetnet.nl. Of bel met Marjo van der Valk: 06-51 78 37 45. Als u eerst wat meer wilt weten over StepStone, dan kunt u zich ook bij Marjo van der Valk opgeven voor een van de informatiebijeenkomsten bij StepStone. cremeer ontwikkelt en fabriceert machines voor het tellen en verpakken van een groot aantal verschillende producten. Wij leveren wereldwijd aan bedrijven in onder andere de agrarische, farmaceutische en de zoetwaren- industrie. Onze systemen worden naar het eisen- en wensenpakket van onze afnemers gefabriceerd, waarbij de verschillende mogelijkheden door ons worden aangegeven. Binnen de organisatie bevindt zich de afdeling elektronica kastenbouw, waar de volledige besturingen voor de ontworpen machines worden gefabriceerd. Deze afdeling opereert in een grote mate zelfstandig binnen de richtlijnen van de totale organisatie. Voor de leiding op deze afdeling zoeken wij een: PRODUCTIELEIDER ELEKTRONICA KASTENBOUW M/V De functie: Je geeft leiding aan een klein team elektronici en kastenbouwers. Je zorgt ervoor dat de werkzaamheden worden uitgevoerd volgens de gestelde specificaties. Je begeleidt de medewerkers en houdt toezicht. Je zorgt voor goede werk omstandigheden en bevordert de efficiency en de prestaties van de afdeling. Naast de werkzaam heden binnen de afdeling heb je veel contact met de engineering- en inkoopafdeling en denk je mee in de keuze van besturingen (mechatronica). Daarnaast adviseer je in de keuze van componenten en ondersteun je de afdeling werk voorbereiding bij het maken van de planningen voor je eigen afdeling. Wij vragen: Een productieleider die zijn medewerkers goed kan motiveren en stimuleren. Collegiaal is ingesteld en kennis heeft van besturings technieken en elektronica. Daarnaast is creativiteit, inzicht in mechanische en pneumatische bewegingen en technisch commercieel inzicht erg belangrijk. Wij denken aan iemand met een HTS- opleiding of HTS werk- en denkniveau. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een sterk groeiende onderneming met een informele werksfeer. Volop ruimte voor eigen inbreng en de mogelijkheid om jezelf te ontplooien. Een 38-urige werkweek (vrijdagmiddag vrij) en goede secundaire arbeids voorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur je reactie naar onderstaand adres, t.a.v. Simone Turenhout Voor meer informatie over ons bedrijf, kijk op www.cremer.com en voor meer informatie over de functie kun je tijdens kantooruren bellen met Fred Cremer op het volgende telefoonnummer, 0252 - 343000. SPECIAALMACHINES B.V. Heereweg 5 2161 AB Lisse Tel. 0252 - 419038 WORLDWIDE EXPRESS DHL Worldwide Express is wereldmarktleider in internationaal Expresvervoer van documenten en goederen. Wereldwijd heeft DHL 60.000 medewerkers in dienst en heeft vestigingen in 227 landen. In Nederland werken circa 1.800 medewerkers verdeeld over 13 vestigingen, waarvan een groot deel op het hoofd kantoor in Hoofddorp. DHL onderscheidt zich door een hoge mate van betrouwbaarheid, kwaliteit en snelheid in dienstverlening ("wij doen wat u belooft"). De afdeling Costing en Reporting richt zich o.a. op het ontwikkelen van methoden en technieken met als doel een optimale besluitvorming over de bedrijfsprocessen. Hiervoor zoeken wij voor het hoofdkantoor van DHL in Hoofddorp een (m/v): nieuwe functie, ruimte voor initiatief en zelfstandigheid, parttime is mogelijk De uitdaging: Je maakt uitgebreid kennis met het algemene Activity Based Costing Model dat DHL hanteert. Op basis van dit inzicht werk je verder aan het verbete ren van de wijze van dataverzameling en -vastlegging in het model. Als je weet welke oorzaken aan de verschillende kosten ten grondslag liggen, kun je ana lyseren wat de kostenontwikkelingen zijn als DHL in het proces bepaalde acti viteiten verandert. Hiermee geef je belangrijke input aan het verbeteren van efficiency en productiviteit door middel van jouw kostprijs calculaties en finan ciële informatie. DHL vraagt: - Een opleiding op MEAO BE niveau, aangevuld met enkele jaren werk ervaring bij voorkeur in een financiële omgeving. - Uitstekend analytisch en cijfermatig inzicht. - Ervaring met excel, access en geïnteresseerd in het werken met computerprogramma's. - Goede communicatieve vaardigheden in Nederlands en Engels. - Een nieuwsgierige persoonlijkheid met gestructureerde manier van werken. DHL biedt: - Een boeiende functie waarin een wezenlijke bijdrage kan worden geleverd aan het creëren van optimale en productieve logistieke processen. - Ruimte voor eigen initiatief en zelfstandig functioneren. - De mogelijkheid om indien gewenst parttime te werken. - Een dynamische werkomgeving binnen een professionele organisatie die niet voor niets marktleider is in internationaal expresvervoer. - Een compleet pakket aan arbeids voorwaarden. Wil jij je binnen DHL verder ontwikkkelen? Wij ontvangen graag je reactie met c.v., onder vermelding van ref.nr. 154.01774Hd Mercuri Urval B.V., t.a.v. Sandra van den Bos, Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen. Tel.: 020 -31 44 503, fax: 020 -31 44 595. E-mail: sol.adm@mercuriurval.nl Voor meer info zie ook: www.dhl.nl en www.mercuriurval.nl Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 4 centra: het Centrum voor Hart- Longrevalidatic, het Rijnlands Voorzieningenee trum. het Rijnlands Revalidatiecentrum en de Mytyl/Tyltylschool De Vierbot'. Het Rijnlands zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expert secentrum op het terrein van de gehandicapten zorg, de revalidatie en het myryl/tyltylonderwijs Functie-eisen: - afgeronde mavo-opleiding of vergelijkbaar niveau; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - bekendheid met tekstverwerkende apparatuur (Windows 95 en WP - goede kennis van de Nederlandse taal; - bij voorkeur kennis van medische terminologie; - goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden; - flexibele instelling; - in teamverband kunnen werken. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuii Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie zoekt voor spoedige indiensttreding een secretarieel medewerker (m/v) ti,Itlcld 20 uur pen Algemene informatie: Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie (HLR) behoort tot één van de grotere centra voor hartrevalidatie in Nederland. Het centrum biedt kli nische en poliklinische hartrevalidatieprogramma's aan, evenals poliklini sche longrevalidatie. Werkzaamheden: - het typen van medische brieven; - het aanmaken, verzamelen en ordenen van statussen; - verzorging van post en archief; - notulering van patiëntenbespreking en/of werkoverleg; - verrichten van kopieer- en alle verder voorkomende administratieve werkzaamheden. Dienstverband: - het betreft vooralsnog een aanstelling voor bepaalde tijd voor de duui van een jaar, waarna verlenging voor onbepaalde tijd tot de mogell den behoort; - de werktijden worden in overleg vastgesteld. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw Th. Deckers, teamcoördinator HLR, telefoon (071) 40 60 260; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 200049, binnen 14 dager verschijnen van deze advertentie richten aan: Rijnlands Zeehospitiu t.a.v. afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk. Economische e Onze organisatie: De dienst Milieu en Beheer is opgebouwd uit vijf sectoren: Milieu, Stedelijk Beheer, Ondersteuning! Wijkbeheer en Stadstoezicht die o.a. verantwoordelijk zijn voor het integraal beheer van en toezicht op de openbare ruimtê| De sector Stadstoezicht is belast met het toezicht en de handhaving op het gebruik van die openbare ruimte. Samen met de maatschappelijk;) partners probeert de sector de veiligheid, kwaliteit en leefbaarheid van de stad te verbeteren. De sector heeft hiervoor de beschikking ovej parkeercontroleurs, medewerkers reinigingscontrole, marktopzichters en andere toezichthouders die zich gezamenlijk inspannen het verbliji op straat voor alle deelnemers zo aangenaam mogelijk te maken. Zij worden ondersteund door een club enthousiaste en betrokken medt werkers die achter de publieksbalie de klant zo goed mogelijk proberen te informeren en helpen. Hun werk wordt weer mogelijk gemaald door een team vakbekwame mensen dat achter de schermen zorgt dat de administratie op orde is. De sector Stadstoezicht heeft de komende jaren een belangrijke klus te klaren. Want Leiden is vol, het centrum is moeilijk bereikbaar en dt straten, pleinen en parken zijn niet zo schoon en veilig als we zouden willen. Daarnaast heeft de sector de opdracht tot integrale handhaving te komen. Dit alles met als doel de dienstverlening aan het publiek te vergroten en de pijn van de schaarse goederen zoals parkeerplaatsei zo eerlijk mogelijk te verdelen. Een belangrijke taak is dan ook het geven van goede voorlichting aan alle gebruikers van onze diensten, zodat er begrip en acceptatie komt voor het naleven van de regels. Bij de sector Stadstoezicht van de dienst Milieu en Beheer zijn wij op zoek naar: voor 34 uur per week, vac.nr. MB00.25 Functie-informatie: Voor deze functie zijn wij op een zoek naar een ondernemende mede werker die van aanpakken weet en zich hard wil maken voor het verwezen lijken van bovenstaande doelen. U verleent secretariële en beleidsmatige ondersteuning en valt direct onder het sectorhoofd, waar u deel uitmaakt van het stafbureau. Het stafbureau wordt bevolkt door twee beleidsmedewerkers, een beleids ondersteunend medewerker, een koppelfunctionaris en een juridisch- administratief medewerker. Samen met uw collega's bent u verantwoorde lijk voor het vervullen van de nodige staftaken, waaronder het redigeren van het bedrijfsplan, het tijdig doen aanleveren van managementrap portages, het onderhouden van public-relations, het assisteren van het sectorhoofd bij beleidsontwikkeling en bedrijfsvoering, het verrichten van secretariaatswerkzaamheden zoals het notuleren van wethouder- en sectoroverleggen. Maar ook het zetten van een eenvoudig kopje koffie. Tenslotte werkt u samen met het team Post- en Archiefzaken aan het opzetten van het sectorarchief. Functie-eisen: MBO-niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding: ruime ervarinj tekstverwerking (Windows, Office 97); uitstekende schriftelijke en mondelinge taalvaardigheid; goede contactuele eigenschappen en organisatorische vaardigheden; flexibele instelling, stressbestendig, zelfstandig kunnen werken; zeer servicegericht. Deze nieuwe functie zal na 1,5 jaar worden geëvalueerd. Salaris: Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.562,- bruto per maand (indicatief schaal 7) bij een 34-urige werkweel Informatie: Wilt u meer informatie over deze functie dan kunt u contact opnemen met Marianne Strootmann, hoofd van de sector Stadstoezicht, tel. 071 - 516 46 00. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden in de 2e helft van week 38 e r 34 uur per week, vac.nr. MB00.28 Functie-informatie: U geeft leiding aan een team van o.a. parkeercontroleurs, medewerkers reinigingscontrole en marktopzichters. U begeleidt en houdt dagelijks toe zicht op een goede parkeerregulering en integraal toezicht voor het juiste gebruik van de openbare ruimte, voor juiste naleving van o.a. onderdelen van de Wet Milieubeheer en de Afvalstoffen- en Marktverordening. U draagt zorg voor het voorbereiden, organiseren en coördineren van de dagelijkse planning van de werkzaamheden alsmede het onderhouden van de contacten met Justitie, Politie en Rijksdienst voor het Wegverkeer. U vertaalt het te voeren gemeentebeleid naar operationeel beleid voor het team en levert een bijdrage aan beleidsontwikkeling met betrekking tot het taakveld van de sector. U zorgt voor een goede afstemming van de activiteiten binnen de sector/afdeling en zorgt voor goede werk- condities van de medewerkers. De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst (dag en avond) van maandag tot en met zondag verricht. Functie-eisen: U beschikt over MBO werk- en denkniveau, aangevuld met voor de functie relevante cursussen (management en/of vakinhoudelijk). U bent in het bezit van het diploma Buitengewoon Opsporingsambtenai en bent bereid de noodzakelijke opleidingen te volgen, zoals fiscale cursussen. Ervaring op leidinggevend gebied met vergelijkbare regel geving is een pre. U kunt planmatig werken; u bent stressbestendig; u heeft overtuigingskracht en improvisatievermogen. U heeft een analy tisch vermogen om conflictsituaties te beheersen. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedu: Salaris: Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 5.837,- bruto per maand (schaal 9) per maand bij een 34-urige werkwet Informatie: Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen met Kees de Koning, chef van de afdeling Toezicht en Handhaving, telefoon: 071 - 516 46 61. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden in week 39. voor minimaal 24 uur en maximaal 36 uur per week, vac.nr. MB00.29 Functie-informatie: Het handhaven van de juiste naleving van de gemeentelijke fiscale regel geving en wettelijke strafrechtelijke bepalingen t.a.v. het parkeren in het algemeen en verkeersdeelname in het bijzonder; het geven van informatie aan het publiek; het opleggen van sancties en naheffingsaanslagen; het verhoren van verdachten of belastingplichtige personen. Optreden tegen lichte milieuwetovertredingen en regels gesteld in de Algemene Plaatselijke Verordening. Tevens bent u bevoegd tot het aanhouden en/of het opmaken van processen-verbaal. De werkzaamheden worden in onregelmatige dienst (dag en avond) van maandag tot en met zondag verricht Functie-eisen: MAVO-D; leeftijd, bij voorkeur, ouder dan 25 jaar; bereidheid de nood zakelijke opleidingen te volgen, zoals diploma Opsporingsbevoegdheid, fiscale cursussen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; goede contactuele eigenschappen; goede beheersing van de Nederlandse taal; stressbestendigheid; kennis van geautomatiseerde systemen, zoals: Windows NT, Word en Excel; kunnen deelnemen a; dienstsport. Een psychologisch en een medisch onderzoek zal deel uitmaken v selectieprocedure. Salaris: Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 3.128,- en maximaal 4.409,- bruto per maand (schaal 6) bij een 36-urige werkweek, exclusief toeslagen in verband met onregelmatii diensten. Informatie: Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u contact opnemen c Edwin Verhoeven, Eugène Flapper of Enny Duivenvoorden, teamleid: van de afdeling Toezicht en Handhaving, telefoon: 071 - 516 46 50. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden in week 39. Uw reactie: Binnen twee weken na verschijning van deze advertentie kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden onder vermelding van het betreffende vacaturenummer. Aangezien de gemeente Leiden de mobiliteit van haar ambtenaren wil bevorderen krijgt u een aanstelling in algemene dienst. Tevens vindt de gemeente Leiden dat haar personeelsbestand een afspiegeling zou moeten zijn van de verschillende groepen in de samenleving. Vandaar dat vrou» en leden van etnische minderheden nadrukkelijk uitgenodigd worden te solliciteren. Dienst Milieu en Beheer

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22