ARC slachtoffert 'Beul' Errol Deekman Taeke Taekema laat geen traan om missen Sydney Rijnsburg geef zege uit hande Sport Bl-toernooien doen aan klantenbinding 'Tennis is tennis en trouwen is trouwen' CIRCUITin cijfers Mansveld sterkste in matig bezet omnium DUIVENtil VOETBAL u i ts I age n WOENSDAG 16 AUGUSTUS 2000 OEGSTGEEST LOMAN LEEFMANS Hij had er al rekening mee gehouden. Oegstgees- tenaar Taeke Taekema kreeg gisteren te horen dat hij geen deel uitmaakt van de zestienkoppige nationale hockeyselectie voor Sydney. Ook de twee reserveplaatsen gingen aan zijn jonge neus voorbij. „Ontzettend zonde natuurlijk, maar nu heb ik eindelijk ook eens een lange vakantie. Iets wat er de laatste jaren door allerlei toernooien in de zomermaanden vaak bij inschoot", aldus de 19-jarige speler van het Haagse KZ. Door een langdurige blessure van strafcorner- kanon Bram Lomans maakte Taekema het afge lopen jaar sneller dan verwacht zijn opwachting in Oranje. Bondscoach Maurits Hendriks haalde het talent bij het Nederlands team om een van de smaakmakers van de nationale hoofdklasse al vast aan het grote werk te laten ruiken. Zijn voor lopige hoogtepunt dateert van de Champions Trophy in Amstelveen toen hij in het treffen te gen Spanje meedeed en de enige treffer voor zijn rekening nam. Daarna werd al snel duidelijk dat Hendriks met het oog op de Spelen toch weer op de corner van de inmiddels herstelde Lomans wil terugvallen. „Een teleurstelling, maar als ik de selectie bekijk dan zie je dat het vaste team er staat er daar was ik toch nooit tussen gekomen. Jammer, maar Bram verdient het vertrouwen", zegt een van zijn Hij stond in de belangstelling van een handvol hoofd klasseclubs en koos uiteindelijk voor ARC. Daar had hij tot gisteravond geen moment spijt van. Als een donder slag bij heldere hemel kreeg hij te horen dat hij niet lan ger deel uitmaakt van de A-selectie. Rotterdammer Errol Deekman - die zich het afgelopen seizoen door zijn im posante verschijning de bijnaam 'de Beul van Strijen' verwierf - droop witheet af van het Alphense sportpark Zegersloot. „Dit bestaat niet. Wat moet ik nu doen?", vroeg hij zich vertwijfeld af. ALPHEN AAN DEN RUN LOMAN LEEFMANS ARC-bestuurder Ardy Zwaan reageert zakelijk. „Hij mag dan wel door ons zijn benaderd met het verzoek om bij ARC te ko men spelen, dat wil nog niet zeggen dat hij dan automatisch in het eerste elftal komt. Dat bepaalt de trainer en die heeft besloten dat hij voorlopig in de B-selectie moet beginnen. Als hij daarom terug zou gaan naar zijn oude club Strijen, dan is dat aan hem." Voor Deekman is dat geen optie. „Strijen is gedegradeerd en ik wil in de hoofdklasse voet ballen. Ik had aanbiedingen van ongeveer alle hoofdklasse clubs uit de Rotterdamse regio. ARC sprak me aan en daarom ging ik naar Alphen, maar nu voel ik me geflikt." Voor de 30-jarige Surinamer is het de zoveelste teleurstelling sinds hij een jaar of tien gele den naar Nederland verhuisde. Verschillende profclubs waar onder Sparta, FC Groningen en Veendam toonden interesse in de fysiek sterke voorstopper. De clubs hikten echter aan tegen een contract van minimaal een kwart miljoen gulden dat nodig is om iemand van buiten de Europese Gemeenschap een werkvergunning te bezorgen. Daarom ging Deekman wer ken in de Rotterdamse horeca en zwierf hij met wisselend suc ces langs verschillende clubs uit de hoofdklasse zoals Holland, DCG, Neptunes en Strijen. Bij de laatste club ontmoette hij af gelopen seizoen in de hoofd klasse A de verenigingen uit de Duin- en Bollenstreek. On danks dat Strijen afdaalde, maakten de gestalte van Deek man en zijn harde manier van voetballen indruk, met name bij ARC dat hem wilde inlijven. „Maar hij heeft een groot deel van de voorbereiding gemist doordat hij op vakantie ging, iets wat we pas laat te horen kregen. Als hij zich positief op stelt in het twee elftal, kan hij wellicht op termijn terugkeren in de A-selectie", meldt Zwaan. Trainer Willem Berckenkamp wil het liefst helemaal niets over de kwestie kwijt. „Er zijn veel spelers bijgekomen dit jaar en de groep moest terug naar twintig man", zegt hij droogjes. Deekman: „Ondanks mijn trai ningsachterstand, is mijn con ditie prima. Ik heb zelfs al een half uurtje meegespeeld en ik moest opdraven voor de officië le elftalfoto. Dit had ik dus niet verwacht. Ik moet dit de ko mende dagen verwerken en dan zie ik wel wat ik ga doen." LEIDEN/HAZERSWOUDE Niet alleen "grote namen' bepa len de gang van het publiek naar de Bl-toernooien van het LD Tennis Circuit. Op de baan zal ook iets geboden moeten worden. Spannende eerste ron des vormen eveneens goede klantenbinders. In dat opzicht had zowel Leidse Hout als Te- HaDo de eerste speeldagen al niet te klagen. In Leiden gingen de duels van Pieter Visser tegen veteraan Martin Hoekstra, en van Daniel Petitjean tegen thuisspeler Hans de Rooij tot 5-5 in de beslissende set gelijk op. De eerstgenoemden had den tenslotte de langste adem. In het Dorp-deel van Hazers- woude vermaakten Cornel Ver- weij en Alexander Wensink de toeschouwers. Winnaar Verweij moest wel twee wedstrijdpun- ten tegen wegwerken. Bij de mannen zijn de als eer ste geplaatste Mark Fleischeuer, zijn teamgenoot bij Zee Duin, Jeroen Boogmans, en districts kampioen Marco Visser de be langrijkste kandidaten voor de eerste prijs. Albert Robben en voormalig Leids topper Mare Brand, die bij TeHaDo weer zijn eerste toernooi speelt, zit ten op het vinkentouw. Bij de vrouwen speelt Heddy Boers uiteraard in eigen woonplaats en wordt een finale voorzien te gen Linda Verhoeve, die dit sei zoen al vier toernooien op haar naam schreef. Ingrid van der Plas zal het topduo dit jaar wel een keer willen kloppen. Karo- lien Hoogeveen na een blessure en Irma Moerman-Van Seeters na gezinsuitbreiding maken in Hazerswoude hun rentree. Met ex A-speler Jasper de Regt en Ingrid Kruit heeft Leid se Hout in ieder geval twee aan sprekende1 namen als lijstaan voerders van de hoogste cate gorie in de enkelspelen. Afge wacht moet echter worden of de speler, van hoofdklasser Dek ker Tennis voldoende hersteld is van zijn schouderblessure. Ik heb tijdens de halve finale gebeld dat mijn broer onder geen beding de finale zou kun nen spelen. Ik heb ze zelfs nog de tip gegeven dat, als hij zou winnen, Marco Visser als win naar aangewezen moest wor den om toch een finale op zon dag te laten spelen. Ik zag geen andere mogelijkheid om het zo te doen. Dit was maanden gele den gepland en was echt niet bedoeld om Ad Schütz een hak te zetten. Er kan geen twijfel over bestaan dat Marco toch op zou komen dagen. Tennis is tennis en trouwen is trouwen. Maar dat laatste doe je maar één keer in je leven." Het onderwerp van discussie heeft zelf het idee dat 'dingetjes uit het verleden' een rol hebben gespeeld in het verhaal. „Ik vind het vervelend voor het toernooi en voor de sponsors. Daar ben ik tennis-minded ge noeg voor, net als de rest van mijn familie. Maar ik had het voor andere toernooien nog veel vervelender gevonden. Ad Schütz is nou niet bepaald mijn beste vriend. Als hij met schor singen gaat dreigen, moet hij dat vooral doen. Mij pakken ze er niet mee. Ik heb in mijn le ven al genoeg B-finales ge speeld." Van Trigt zocht gisteren nog wel contact met Schütz, onder andere om te informeren naar het prijzengeld voor de tweede plaats, toch een slordige zes honderd gulden. „Maar dat hadden ze al vergeven", aldus Van Trigt. „Ik weet niet of dat mag. maar ik heb denk ik geen poot om op te staan. In de A- toernooien moet je immers een doktersverklaring hebben om weg te blijven. Maar ik wist nu eenmaal van niets en dacht dat alles geregeld was door de orga nisatoren van mijn vrijgezellen feest. Dat was ook zo. De wed strijdleiding had moeten begrij pen, dat ik er helemaal buiten stond. Als ze mij volgend jaar daar weer hadden willen zien, hadden ze het best anders kun nen regelen." ^eids-cKD.agfc,^ r^ggnisCircg. -E— aoa° [Ntgg TeHaDo Opert, Hazerswoude-Dorp IIEBl, eerste ronde: C Verwejij - A. Wens ink 6-76-3 7-5; M. Visser-F. de Groot6-l wegens blessure in gips) Leidse Hout Open, Leiden HF.B1, eerste ronde: M. Swaen - R. de Wol! 7-5 6-2: P. Visser - M. Hoekstra 7-6 2-6 7-5, N. van Winsen - F de Rooij 3-6 6-1 6-3: T. v.d Voort - L Damen w.o. wegens blessure; D Petitjean - H. de Rooij 6-1 2-6 7-5, E. Bolten - J. Busker 6-4 6-2; M. Kal lenberg - F. Vogel w.o.; D. van Veen - S. Brugman 7-5 6-3. Tweede ronde: N. van Wjnspn - H. Kroon (4) w.o. wegens dubbe le inschrijving. 6-2; R.J. Peeters - R Hamming 6-4 6-1. Tweede ronde: S de long - P. Jankie 6-1 6-4: M Brand - N Ravensbergen 6-4 6-4. DEB1, eerste ronde: P Anthonysz - M. Boer 6—li 3-6 6-3. 1. van Seeters - A. van Cleef 6-1.6-2; M.C Aerts - P. Damen w.o. DEB1, eerste ronde: AK Wilbrink - M. Spoor 6-1 6-1; M. Aalders - S Korenhof 6-3 6-1: C Veerkamp - M. Hulskamp 6-2 4-6 6-1. Tweede ronde; M Aalders - L. Mekel (4) w.o. wegens wildcard voor A-toemooi. Marco van Trigt vindt de com motie rond de jongstleden zon dag niet verspeelde B-finale op het toernooi van Nieuw-Ven- nep flink opgeblazen. De Hille- gomse tennisser kwam niet op dagen voor de tenniswestrijd tegen Mark Fleischeuer. Hij werd die dag op sleeptouw ge nomen door zijn vrienden voor zijn vrijgezellendag. Broer Fred van Trigt had de organisatie za terdag reeds op de hoogte ge steld van het feit dat de droom- finale geen doorgang kon vin den in verband met de geplan de feestelijkheden. „Ik wist ui- teraad van niets", zegt Marco van Trigt. „Maar mijn hele le ven draait om tennis en toeval lig die ene dag even niet." De wedstrijdleiding in Nieuw-Vennep wachtte tot zondagmiddag twaalf uur - het geplande tijdstip van de eind strijd - en reageerde furieus toen Van Trigt niet op kwam dagen. Wedstrijdleider Ad Schütz liet bondsgedelegeerde Jan van der Loo een rapport opmaken. Van Trigt wacht mo gelijk een schorsing. „Het is de verantwoordelijkheid van Mar co om zelf af te bellen. Dat kan hij niet door een ander laten doen", zei Schütz gisteren. „De mensen stonden nu voor Jan joker op het park te wachten op een finale die niet doorging. Het was een droomfinale die om zeep is geholpen. Sponsors hadden extra geld bij elkaar ge bracht en wij hebben een ver plichting tegenover hen." Mar co Visser, zaterdag verliezend halve-finalist tegen Van Trigt, viel overigens in voor een de- monstratieduél. Fred van Trigt wil liever niet via de pers reageren op het voorval, maar vindt de reactie van Nieuw Vennep beneden al le peil. „Natuurlijk kon Marco de wedstrijdleiding niet insei nen. Het is heel normaal dat het onderwerp van een vrijge zellenfeest zelf van niets weet. FOTO MARK LAMERS De rensters van Farm Frites/Hartol waren wel naar Rijnsburg gekomen. Zij bepaalden ook het tempo in het peloton. Veel rensters uit het nationale damespelo ton hebben de Ronde van Rijnsburg links laten liggen. Zij waren reeds met hun ge dachten bij het Nederlands kampioen schap tijdrijden, dat vandaag in Zaltbom- mel wordt verreden. De organisatie was dan ook bijzonder verguld met de komst van vijf vrouwen van de Farm Frites/Har- tol-ploeg van Leontien Zijlaard-van Moor- sel. Gisteren toonde Debby Mansveld zich van hen de sterkste tijdens het omnium. Met slechts 26 namen op de startlijst kon de organiserende Leidse wielervereniging Swift geen brede glimlach op het gelaat to veren. Dat de Ronde van Rijnsburg uitgere kend één dag voor een belangrijke nationa le titelstrijd op de agenda stond, gaf stof tot nadenken. Enkele toppers uit het damespe loton gaven nog enig gewicht aan de drie onderdelen van het omnium: een tijdrit, gevolgd door een afvalrace en een punten- koers. Mansveld, die ten tonele verscheen om dat ze niet meedoet aan het NK, stak met kop en schouders boven de andere deel neemsters uit. Ze oogstte in alle krachtme tingen op het korte bochtige parcours (Wit te de Withstraat - De Ruijterstraat - Siegen- laan - Aronskelk - Akkerwinde - Witte de Withstraat) winst. Nadat Mansveld de snel ste tijd had laten klokken over één ronde, toonde ze haar sprintkwaliteiten. In de slotmeters van de afvalrace moest haar laatst overgebleven concurrente, Sissy van Alebeek, het hoofd buigen. En tijdens de puntenkoers drukte de kleine wielrenster haar wiel na bijna elke tussensprint als eer ste over de meet. „Zo'n omnium winnen, geeft een lekker gevoel. Ik kon hier mee doen, omdat ik het NK tijdrijden niet rijdt. Wij hebben zo'n druk programma, dat je iets moet laten schieten." De elite-dame uit Gasselternijeveen hecht tot op heden dit wielerjaar de meeste waarde aan haar dagzege in de Giro d Italia voor vrouwen. In eigen land is een podi umplaats voor een lid van de dominante Farm Frites/Hartol-formatie dan ook veel gewoner. „We hebben bijna alles gewon nen wat er te winnen viel." Wordt het voortbestaan van de hechte damesgroep bedreigd nu Farm Frites zich terugtrekt als sponsor van de veelbesproken profploeg? Mansveld: „Zover ik weet, gaan wij gewoon door. Maar eerlijk gezegd, hebben we er nog niets concreets over gehoord." Nummer twee en drie in het eindklasse ment van de Ronde van Rijnsburg werden respectievelijk Mansvelds ploeggenotes Van Alebeek (Rotterdam) en Sharon van Essen (Veenendaal). Beste geklasseerde re gionale deelneemster was Astrid van Tol uit Nieuwveen, die uitkomt voor de landelijke sponsorselectie Ondernemers van Nature. De Langeraarse Angela van Smoorenburg van Westland Wil Vooruit kwam op plaats tien uit. Opmerkelijk was de deelname van de Spaanse Eneritz Iturriage, die het wieier- evenement van de plaatselijke Feestweek 2000 als trainings wedstrijd reed. Wilt u iets melden? Bel 071-5356461 (Wim van Duivenbode) t gelijks tussen 10.00 en 14.00 uur. Faxen mag ook: 071-532192 E-mail: redactie.ld@damiate.hdc.nl grootste concurrenten voor de toekomst. Taekema had vorige maand al door dat zijn kansen op olympische deelname niet groot wa ren. „Ik deed eind juli mee aan het jeugd-EK en ik werd daarna niet meer gevraagd om met Oran je verder te trainen. Nu kan ik dus op vakantie met mijn familie, naar Australië. Eerst drie weken rondtrekken en dan naar Sydney om te kijken. Dat is toch ook geen slecht vooruitzicht als je het afzet tegen vijf weken keihard trainen." Woedende Rotterdammer teruggezet naar B-selectie Dirk Kuyt, Katwijker in dienst van FC Utrecht, is door bondscoach Ruud Kaiser gese lecteerd voor Jong Oranje John de Bever komt in de nieu we zaalvoetbalcompetitie niet voor het Haagse Trimeur uit. Hij blijft bij Fermonia Boys. Nu De Bever in Limburg blijft is ook de overgang naar veldclub SOA van de baan Voorscho ten' 97 heeft een echte sportkle- dingwinkel naast het clubhuis. De winkel, waar voetbal en atle- tiek-artikelen kunnen worden gekocht, is tweemaal twee uur per week open. Voorschoten' 97 heeft ook een nieuwe hoofd sponsor. Metselbedrijf Zwaan neemt de plaats in van de Rabo bank Voetbalclub VCL heeft een nieuw bestuur. Gert Jan de Graaff is voorlopig voorzitter en wordt bijgestaan door Jan Hes- husius, Frank Frankhuizen, Aad Neuteboom en Joop Lamers Ex-Kickers-speler Fery van Muijden heeft overschrijving gevraagd hoofdklasser SV Meerssen naar eersteklasser GSV'28 (Genhout) Voetbalver eniging Alphen houdt op woensdag 23 augustus een open dag voor jeugdige voet ballers. Voor inlichtingen: Riny van Elk (0172-473926) Het Sassenheimse Ter Leede was met zeven internationals hofle verancier bij de vrouwenvoet balinterland Nederland-Schot land (3-2) Linda Jap Tjoen San (Leiderdorp) en Caroline Slin gerland behoren tot de favorie ten bij het NK schaken voor vrouwen in het Holland Casino Rotterdam van 22 augustus tot en met 1 september In de wa- terpolocompetitie zijn AZC en LZ 1886 gescheiden. In de hoofdklasse A krijgt AZC tegen stand van Brandenburg, De Ham, Robben, Nereus en Polar Bears. In B zijn AZPC, BZPC, ZPB, PSV en HZ Zian de tegen standers van LZ'1886. VIVAX en De Zijl/LGB zijn ingedeeld in de eerste klasse en Alkemade en Koudekerk in de derde klas se D. In verband met de Olym pische Spelen begint de com petitie pas eind oktober Peter van Petegem is uit de Farm Fritesploeg voor de Vuelta ge zet. Dit omdat de Belg weigert volgend jaar om nog voor de Nederlandse formatie uit tel men David Etxebarria vern in 2001 zijn Once-shirt voor van Euskatel. Ook Laurent Ji bert en David Canada vertrel ken bij Once De Leiderdoq Dam Club bestaat in septem 75 jaar. De damclub telt nog slechts 13 leden De Alphen motorcrosser Remy van Ree: heeft zonder succes deelgen men aan de Grand Prix van Luxemburg. In beide mache viel Van Rees uit De jeugdi American Footballspelers Hi en Boudwijn Vink uit Alphei aan den Rijn zijn geselecteei voor het Europees kampioei schap dat op 26 en 27 augus in Oostenrijk wordt gehoudi Goalbalsters Denise Duurvo en Marianne Huijben (Leide paardrijdster Ineke de Groot (Noordwijk) en rolstoelbaski balster Evelyn van Leeuwen (Leiden) zijn uitverkoren vot de Paralympische Spelen va 18 tot en met 29 oktober in! ney. Leidenaar Jeroen Straat gaat mee als gangmaker van slechtziende wielrenner Jan Mulder De Austalische wie renner Ben Kersten, onlangs nog uitblinker in de Ronde v Zoeterwoude, is tijdens een fenstage van de weg geredei door concurrent Darryn Hill Ondanks de straf die Hill kre (boete en een voorwaardelijl straf) werd hij toch boven Ki sten verkozen voor de Olym sche Spelen Miquel van K( rijdt volgend jaar waarschijr voor Domo-Farm Frites, het nieuwe team van Mapei-plo leider Patrick Lefevere. De n ner uit Ter Aar heeft bij Fan Frites nog een doorlopend c tract Ewoud van der Kooij (Leiderdorp) blijft goed pres ren in combinatiewedstrijde met profs. In de zware Euro Omloop kwam de jongste V: der Kooij als tiende amateui over de eindstreep. In de Ro van Beverwijk was Arie van en (Hillegom) goed voor eei zesde prijs Nog enkele uits gen van oefenwedstrijden: I da-KRV 0-2, MMO-Woubruj 3-1, SVOW-Schipluiden 2-1 degraven-Bemardus 2-3 DOSR-Nicolaas Boys 3-2 Noordwijk te sterk voor Excelsior Maassl In het Amstel Cuptreffen tussen Scheveningen en Rijnsburgse Boys hebben de bezoekers aan hun uitstekende start geen drie punten kunnen overhouden. Rijnsburg troefde Scheveningen in de eerste 20 minuten volledig af. Eerst liet Scheveningen- doelman JJzendoorn een hard schot van Raymond Buis los, waarna Berry Charité de re bound van dichtbij in kon schieten. In de 19de minuut verdub belde Robbert Jansen de marge. Na een combinatie door het centrum kwam hij alleen voor IJzendoorn te staan en scoorde koel. Lang mocht Rijnsburg echter niet genieten van de riante voorsprong. Al in de 21ste mi nuut scoorde Jeffrey Rutten na mens de thuisploeg tegen, waarna Rijnsburgse Boys de greep op het treffen een beetje kwijtraakte, al bleef de 1-2 stand tot de rust gehandhaafd. In de tweede helft begonnen de gasten weer sterk, en kregen ze een grote kans om op 1-3 te komen. Uit een voorzet van Jas per Ketting schoot Jimmy Si mons echter net naast. Uit een pass van Charité miste vervol gens Simons weer een kans op 1-3. Nu sloeg Scheveningen wel toe. Mendonca zette voor, en Stapert trok de stand gelijk. Rijnsburg was in het laatste kwartier niet meer bij machte om iets aan de stand te d Omdat Richard Koldenhof blesseerd uitviel en Rijnsb trainer Cock Jol al drie maa wisseld had moesten de be kers met tien man de weds uitspelen. Scheveningen - Rijnsburgse Boy )i (1-2). Rijnsburgse Boys: Hegie; 'j denhof, Onderwaater, De Roode del; Jansen, Buis (Boer), Den i Charité, Simons (Van Hooij), K( (Kroszynski). Noordwijk had in Maas vrijwel de hele wedstrijd overwicht en zegevierde kelijk met 1-4. Al in de zevi minuut opende Jelle Korbe score namens Noordwijk. minuten later maakte RcfcE Visser voor Maassluis de g< maker. Noordwijk was echter ste .f( en het was weer Jelle Ko die in de 37ste minuut het severschil illustreerde: 1 -2.L de rust nam de thuisploeg |0 durende 20 minuten het in a tief, maar kon het surplus balbezit niet in doelpunten drukken. Toen Noordwijk i pi het heft in handen nam, \v j; voor de thuisploeg geen meer te behalen. Jeroen Struis scoorde iifje 68ste minuut de 1-3 en het: accoord werd verzorgd Rocky Pitti, die in de laatste t nuut de einstand op het zette. Excelsior Maassluis - Noordwij >j_ (1-2). Noordwijk: Korf; Faerber, Van der Niet: Azier, Van der Roest, Reijnders; Korbee. Pitti, (Van Nierop). DISTRICTSBEKER De Sleutels - WSB 1-4. Doelpunt De Sleu tels: Peter Haasbroek. WSB: Geert van der Weiden, Mark Ens, Jeroen Smakman, Maurice Fransen. Quick Boys 2 - SJC 1-1. Doelpunten Quick Boys: Derek van der Plas, Bram Dijkdrent. SJC: Mark van Kes- Alphense Boys - Voorschoten (za) 2-3. Doelpunten Alphense Boys. Ferry Versloot (3x) Voorschoten: Eelke van Dijken, Dave van Tol. Gerry Jansen Wilhelmus - FC Lis- se (za) 1-6. Doelpunten FC Lisse Tom Clo- bus. Robert Hoever (2x), Armando Luxem burg (2x). Berry Janssen Alphia - SJZ 3-1. Doelpunten Alphia Gordon de Pater, Loe- an Karnen (2x). SJZ. Fred de Koning. Kou dekerk - DOSR 0-2. Doelpunten DOSR: Patrick van der Meer, Vincent Warmerdam. BSC'68 - Alphen 2-2. Doelpunten Alphen Peter Saunier (2x). Hazerswoudse Boys - FC Zoetermeer 1-1 Doelpunt Hazerwoudse Boys: Victor Hel mus. Kagia - Roodenburg 3-2. Doelpunten Kagia: Armand Kattenberg (3x). Rooden burg. Eric Schram, José Monfils. SVOW - UDWS 0-1: Doelpunt UDWS Martin van der Ham FC Lisse (zo) - Abbenes 3-0. Doelpunten FC Lisse: Rick Hoogkamer, Remco Martens, Bas van der Wiel. LFC (zo) - vv Leiden 1-2. Doelpunten LFC n^ Vernlanrke I eirlen- Ian Ppter S ny Verplancke. Leiden: Jan Peter (2x) RCL - Docos 3-2. Doelpunten Michel Plomp (2x), Peter Zirkzee. I Marco Verplancke, Dennis Stuifzam kers'69 - MVKV 0-3. Doelpunten Dave de Jong, Maarten de Mol, I Hoek. Foreholte - Blauw Zwart (za) Doelpunten Foreholte: Kevin Pascal Roffelsen. Blauw Zwart Joh: Reeken Archipel Ornas - LSVV 2-2 punten LSW: Arno Poelman. Pete renga Roodenburg (za) - Alkmania Doelpunten Roodenburg Jaco van ril duinen. Jan van Klaveren Alkmania Drost (5x). Raymond Kroeze (2x) Markbat. Bas van der Hoorn Wout* U1 Altior 3-3: Doelpunten Woubrugge van der Meer, Wim Kruiswijk, Buntsma. Altior Eddie Zwirs, Job mond, Michel Bok TAW - Stompwij rs Doelpunt TAW: Jason Otto. Stomp# e win Oudshoorn. VCL (zo) - Valken'6J Doelpunten VCL: Dennis Beekman, Zaalberg. Valken'68: Henk van de Dennis de Ridder. UDO - LFC (zal Doelpunten UDO: Ferry van Tol, Stuifzand, Carlo van der Broek, Kramp. LFC: Christiaan Enache. SU Bernardus 3-3: Doelp. Bernardus van Mil, Berny de Boer, B van de Z0 Errol Deekman, toen hij nog voor Strijen uitkwam, tegen Quick Boys. ARCHIEFFOTO DICK HOGEWONING

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18