esBf Alphians tegen wil en dank in play-offs nda Verhoeven boekt derde tenniszege op rij Sport jerking voor rugbyclubs issenaar veelbelovend erlating voor Alphians nee Kortekaas snelste olympische afstand Finale wijkt voor vrijgezellendag CIRCUITinCIJFERS Ae^nls c^lln 'MJOS L.I.A.M. veranderingen in we rugbyseizoen is de or beperking van bui- in e spelers. Iedere club Bbl his dr e buitenlanders, «it landen van buiten jese Unie, op het wed ge nulier zetten. Deze re- ing is door de clubs 2ifeurd. Tijdens de rgadering van 2 sep- wordt besloten of er een rh .ring gemaakt gaat wor- h ir buitenlanders die al 'ooi tijd in de Nederlandse zil tie spelen. ifILMAR K ieunder en Rick Wasse- ren met zeges gisteren j regionale atleten bij de mste nationale wed- n het weekeinde. in Haag won Beunder •lslingeren met 58,47 aarmee bleef de atlete jen Atletiek ruim twee nder haar eigen natio- na ord. Veelbelovend was ,a,mg (710 meter) van i-aüeet Wassenaar, die fTERVAN DER VLIET In tegenstelling tot clubs als Castricum, Ascrum en Rotter dam heeft de nieuwe regel voor het Leidse DIOK en Bassets uit Sassenheim weinig invloed. Volgens DIOK-bestuurslid An dre van Kruijssen is de Leidse rugbyclub niet van plan om veel buitenlanders op te stellen. ,,Ons uitgangspunt is altijd ge weest dat we niet meer dan twee buitenlanders opstellen." Van Timmeren liet ook weten dat er voor het komende sei zoen twee competities niet door gaan. De nationale beker en de Euro Cup zullen niet ge speeld worden. zich voorbereid op de nationale meerkampkampioenschappen die over twee weken gehouden worden. Steven Tito dook op de 400 meter voor het eerst onder de 50 seconden (49,94). Tito's trainingsgenoot Jeroen van Dijke was een van de vele Nederlandse atleten die uitwe ken naar België voor de sterk bezette Memorial Rasschaert. In een race met maar liefst 15 atleten liep de nummer drie van de NK 1500 meter een uit stekende 800 meter: 1.50,04. ETER VAN DER VLIET opstappen van de zus- i en Celeste Rooswinkel A\ phians, hebben de soft- een gevoelige klap ge- Onvrede over het spel tA ïfgelopen weken en het aan motivatie bij de A ïoten waren de belang- o/i sdenen voor dit besluit, lidmaatschap dat bijna heeft geduurd, verkas- Rooswinkels naar het irpse Pioniers, as niet te spreken over wi ctioneren van het da- jalteam", zei Jasha Rooswinkel. „Dat ging van kwaad tot erger. Ik ging me lo pen ergeren en dat is natuurlijk helemaal verkeerd. Toen ik van m'n zus hoorde dat zij er ook zo over dacht hebben we de knoop doorgehakt." Michella Blom, speelster en lid van de technische commissie, betreurt de beslissing van beide zusjes. „Dat het dit seizoen niet echt lekker gaat, mag toch geen re den zijn om vier wedstrijden voor het einde de ploeg in de steek te laten?" In de twee com petitieduels met Run gingen de vrouwen van Alphians beide keren met 11-1 onderuit. De play-ofïs halen. Wat zou dat dit seizoen gewel dig zijn voor de mannen- softbalploeg van de Alphi ans. Een jaar of drie gele den veruit de beste ploeg van Europa en nu niet meer dan de bescheiden nummer vijf of zes van Ne derland. „Dat stapje ach teruit was een bewuste keuze", vertelde bestuur der Loek Venker aan de vooravond van dit seizoen. „De club is nu veel gezon der dan toen. We proberen nu op onze eigen manier, de combinatie van breed tesport en topsport, de top te bereiken. Als we de play-offs halen, hebben we de eerste stap terug gezet." ALPHEN AAN DEN RUN GERARD BAAS Dat waren Venkers woorden in april. Vier maanden later werd dat doel gehaald, toen bekend werd dat Domstad Dodgers zich uit de competitie had te ruggetrokken. Twee dagen later verklapt Venker tijdens de twee ontmoetingen tegen het Haar lemse EHS (10-0 winst en 2-5 verlies), dat er bij BSC Alphians geen feestje is gebouwd. „We hebben het bericht met spijt ontvangen. Het is eigenlijk een aanfluiting voor de mannen- softbalsport, waarvan ze zeggen 'als je niets meer kan ga je als man softballen'. Dat imago wordt er door dit soort grappen natuurlijk niet beter op." Als klap op de vuurpijl kon dit weekeinde ook nog eens een competitiewedstrijd in de hoofdklasse niet doorgaan, om dat van TIW/Survivors uit Die- men zes spelers op vakantie waren. „Het lukt dan niet zo om erg blij te zijn, moet je we Alphians deelde de punten met EHS en moet in de competitie genoegen nemen met de vierde plaats. ten", verzucht Venker. Domstad Dodgers is veruit de sterkste ploeg van het land en regerend landskampioen. Daar leek begin dit seizoen de klad in gekomen nadat was gebleken dat de ploeg ongerechtigde spelers had opgesteld. De KNBSB gaf Domstad tien pun ten in mindering en schrapte de vier winstpunten, die in die bewuste duels waren verza meld. Niet gehinderd door de achterstand van veertien pun ten won Domstad daarna alle wedstrijden en stond het voor dit weekeinde op de derde plaats. Alphians was vijfde, maar kon afgelopen zaterdag met twee zeges op Domstad de achterstand inhalen. Zover is het niet gekomen, omdat de spelers van Domstad het er niet mee eens waren dat het bestuur vanwege de hoge kosten de ploeg terugtrok uit de strijd om de Europa Cup in Praag. De spelers pikten dat niet en verlieten en masse de club, die daarop door de bond uit de competitie is genomen. De spelers van de Domstad Dodgers kunnen nu door de andere clubs worden ingelijfd, maar daar begint Alphians niet aan. „Dat zou competitieverval sing zijn. We worden liever vierde met eigen spelers dan kampioen met spelers van Domstad erbij", licht Venker het bestuursbesluit toe. „Het zou totaal tegenstrijdig zijn aan het beleid dat we sinds de 'Eu ropa Cup-tijd' voeren." „Toen we een nieuwe spon sor kregen zeiden we tegen dat bedrijf 'dat is goed, maar wel onder onze voorwaarden'. En die waren dat we een sponsor voor de hele club wilden en niet alleen voor het eerste. De spon sor is verplicht minimaal tien procent aan de jeugd te geven. Daardoor kunnen we sommige FOTO ERIC TAAL jeugdleden financieel een duw tje in de rug geven met de aan schaf van sportkleding of zo iets." Voor het vlaggenschip bleef niet meer over dan de bij voet bal gebruikelijke 'leuke dingen voor de A-selectie', zoals een barbecue of een extra kratje bier na de wedstrijd. En onge twijfeld wat reiskosten, want de huidige eerste-teamspelers zijn volgens Venker dan wel 'echte Alphians', maar ze wonen in plaatsen als Almere, Vlaardin- gen en Arnhem. „Het zijn van oorsprong Antilliaanse jongens die heel graag met elkaar wülen spelen. Luigi Anasagasti en Sandley Reina kunnen bijvoor beeld naar elk Nederlands top- team waar ze bovendien nog een aardig zakcentje kunnen krijgen. Dat willen ze niet, ze spelen liever voor niets bij ons. Dat komt omdat ze een Alphi- ans-gevoel hebben." In de eerste wedstrijd tegen EHS, de huidige nummer drie van Nederland, liet de Alphense ploeg zien dat de Nederlandse top niet eens zo ver weg is. Met opvallend veel gemak werden de Haarlemmers al na vijf in nings met 10-0 opzijgezet. Wer per Wendall Anthony hoefde maar twee honkslagen toe te staan en dat was pas op het eind van het eenzijdige duel. Het Alphians-veld speelde daarbovenop nog eens fout loos. De tweede wedstrijd, een half uur later, gaf een totaal tegen gesteld beeld. Anthony was de controle kwijt, gooide veel wijd- ballen en die keren dat hij wel in de slagzone wierp, sloeg EHS er op los. Zes honkslagen en drie veldfouten leverden EHS rijf runs op. Een homerun van Reina betekende 5-1, maar de daaropvolgende slagmensen gingen voor eigen glorie in plaats van een zuinige, maar tactisch betere honkslag tegen de aangeslagen Haarlemse pit cher. „Dat zie je vaak bij dit team. Als de één een homerun slaat, willen de anderen ook. Ze slaan wel makkelijk, maar ze zijn ook moe en komen dus niet ver ge noeg." De drie eenvoudige vangballen haalden het laatste gif uit de wedstrijd. Alphians zal in de reguliere competitie als vierde eindigen en moet het dan opnemen tegen Storks, dat na Domstad de beste van ons land is. „Daar zal het voor ons eindigen", vreest Venker. Alphi ans zal nog een jaar extra nodig hebben om te bewijzen dat breedtesport en topsport sa mengaan. oe [ortekaas heeft tijdens Ion Leiderdorp de wed- rer olympische afstand 1 naam geschreven. De triatleet uit Lisser- 'g gisterochtend zijn ns het afsluitende ^lerdeel om vervolgens .(j ligd onder het finish- 'l lor te komen. „Werd er -f; ngzaam gezwommen of bij mij echt zo soepel?" g stelde Kortekaas zich lop hardop. Onnodig, toonde in Leiderdorp uiste vorm daar is. Na ter zwemmen in het als aam' bestempelde wa de Dwarswatering en groep van zeven tri als eerste door. Korte- de rijfde die voet aan te, maar veroverde op oriete onderdeel - het - al snel de koppositie, die jongens alleen niet ssen. Stayeren is hier tn, maar ze bleven wel op een kleine afstand Ik wilde niet onnodig verspelen." I isserbroeker besliste de p de kwalitatief matig olympische afstand - bestaande uit 1500 me- nmen, 40 kilometer fiet- 10 kilometer hardlopen invang van het laatste eel. Hij versnelde direct ivisselzone; een inspan- tarop directe concurrent in den Bergh uit Capelle [NNEP PETER KLEIN aan den IJssel (uiteindelijk der de) geen antwoord had. Korte kaas liet een totaaltijd van één uur, 55 minuten en negen se conden noteren. Daarmee bleef hij nummer twee Richard de Groot ruim vier minuten voor. Aandachtig toeschouwer was trainingsmaat Casper van den Burgh. De verwachting was, dat ook de sterke Leidenaar aan de start zou verschijnen. Maar Van den Burgh is in voorbereiding op het Nederlands kampioen schap lange afstand, werkte vo rige week in de Dordogne al een wedstrijd af en maakte er daarom een trainingsdag van. Een andere reeds gekwalificeer de triatleet zag zijn weg naar het jaarlijkse spektakelstuk in Almere wreed verstoord. Van Hinte kwam naar Leiderdorp, omdat daar één van de scha mele rijf halve triatlons in Ne derland op het programma stond. Hij kwam tijdens de midden afstand, die gewonnen werd door Vincent Bruins (Hoorn), als eerste uit het wa ter, maar moest de strijd staken toen hij in Rijpwetering tegen een auto opfietste. Van Hinte werd na het toedienen van eer ste hulp met letsel aan heup en schouderblad per ambulance afgevoerd. Een opmerkelijke verschij ning in het kleine damesveld van de olympische afstand was winnares Rachel Talbot. De in Engeland geboren Nieuw-Zee- landse werkt sinds kort voor haar sponsor in Hilversum en De deelnemers aan de triatlon van Leiderdorp moesten na de Dwarswatering linksaf. neemt daarom deel aan het na tionale elite-circuit. „Vandaag was min of meer een training voor mij. En ook een test, om me opnieuw te meten met on bekende tegenstandsters." Tal bot (24) kwam tijdens het laatst gehouden wereldkampioen schap op de olympische af stand voor Groot-Brittannië uit. Nu ze zich voor minimaal één jaar in de Lage Landen heeft gevestigd, gaat ze infor meren hoe hier de zaken ervoor staan. „Mijn hart gaat uit naar Nieuw-Zeeland, maar als er een mogelijkheid is om voor Nederland uit te komen, dan zal ik dat zeker doen." Succes was er in Leiderdorp ook voor Bas Borreman. De jonge Alphenaar was verreweg de snelste tijdens de sprintaf stand, waarin Voorhouter Hans Bouwmeester als tweede finish te (1.03.11 om 1.06.56). Best ge klasseerde regionaal op de mid den afstand was Wiebe Heide- FOTO ERIC TAAL ma. De Leidenaar, gisteren achtste, was met name snel op het fietsparcours, dat liep van Leiderdorp via Hoogmade naar Roelofarendsveen en via Rijp wetering en Oud Ade terug naar sportpark De Bloemerd. Willy Boogers bevestigde nog eens de sterkte van de veteranen van De Zijl-LGB. De Valkenburger fi nishte tien minuten na Korte kaas sterk als negende, maar te vens als tweede in de categorie heren 40+. Organisatie Nieuw-Vennep voelt zich 'geflikt' \ejdsch Vei>Vi-^Vs4r,> [nïjH NIEUW VENNEP PETER KLEIN Ad Schütz, Jan van de Loo en Ed Jansen waren duidelijk sprakeloos. Dit hadden de drie ervaren bondsgedelegeerden, toch goed voor zo'n zestig jaar vrijwilligerswerk voor de KNLTB, in hun toernooiprak- tijk nog niet eerder meege maakt. Het kampioenschap van de Haarlemmermeer kreeg in haar hoogste onderdeel, het mannenenkelspel BI, de finale waarop zo gretig gehoopt werd. Een droomfinale tussen de voormalige A-spelers Marco van Trigt en Mark Fleischeuer stond gistermorgen om 12.00 uur op het menu. Aan de voor avond kwam echter dat merk waardige telefoontje. Hoewel hij op dat moment nog van niets wist, werd wel klip en klaar medegedeeld dat Van Trigt niet zou verschijnen. Voor de Hillegommer, die aan staande vrijdag in het huwelijk treedt, was door zijn vrienden een 'vrijgezellendag' georgani seerd. Talrijke excuses en smoezen waren in de afgelopen jaren bedacht om een mogelijk sprankelende finale de grond in te borén. Het enige grappige aan de onheilstijding in Nieuw-Vennep was dat de re den nog nooit eerder was ge bezigd. Schütz, Van de Loo en Jansen glimlachten, maar wel als een boer die forse kiespijn heeft. Vervolgens kwam de verontwaardiging en tenslotte het gevoel op een domweg or dinaire manier flink 'geflikt' te zijn. „Onbegrijpelijk", kon Schütz uitbrengen. „Die dag wordt georganiseerd door de broer van Marco van Trigt. Die is nota bene voorzitter van de Technische Commissie en competitieleider van de Hille- gomse Tennis Club, wel een van de grootste clubs van Ne derland. Die weet hoe onge looflijk veel moeite het kost om een dergelijk spelersveld bij elkaar te krijgen. Daar ver wacht je zoiets toch niet van." „Zeer teleurstellend voor onze sponsors en de organisa tie", luidt de officiële verkla ring die clubvoorzitter Ronald van den Bergh namens de ver eniging afgeeft. „Het imago van de sport komt hiermee da nig in het gedrang. De BI is toch een bijzonder onderdeel van dit toernooi. Die spelers bind je niet gemakkelijk, die moet je duidelijk iets te bieden hebben. In eerste instantie hebben we een reparatieactie gepleegd. Marco Visser speelt op de plaats van Marco van Trigt een vervangende finale tegen Mark Fleischeuer. Uiter aard laten we dit gebeuren niet over onze kant gaan. Samen met de aanwezige bondsgede legeerden gaan we dit, in com binatie met het district Leiden, tot op de bodem uitzoeken. Wat onze organisatie betreft moeten hier passende sancties toegepast worden." „Die sancties gelden wat ons betreft ook voor speler Ralph Scheffer", vervolgt Van den Bergh. „Die zat blijkbaar ook in de organisatie van deze vrij gezellendag voor Van Trigt. Hij geeft zijn mixedfinale op en laat daarmee zijn partner in de kou staan. En Nieuw-Vennep heeft daardoor alweer een fi nale minder. Dit gedrag mag je niet tolereren. Daar moet je sancties tegen nemen. Ik ver gelijk het maar met voetbal. Twee gele kaarten is toch ook een rode kaart." doorgaan van de eindstrijd bij nannen bij het Open Kampioen fan de Haarlemmermeer voerde d de boventoon. In Nieuw-Ven- ;fd gisteren ook nog getennist, 'erhoeve en Heddy Boers werk- eindstrijd bij de vrouwen af. De irvan Forescate was wederom de legelijke en pakte met tweemaal ir vierde seizoenstitel in het LD Circuit. organiserende vereniging kreeg 1 eindstrijd tussen Verhoeve en fen kleine pleister op de grote die het wegvallen van de man- Je had veroorzaakt. De beide fi nalisten groeiden in de voorbije weken uit tot de twee sterkste speelsters van het circuit en de belangrijkste kandida tes voor de titel bij de BI-Masters. Als Verhoeve tenminste meespeelt in de tra ditionele seizoensafsluiting van het Leidse tennis. De winnares van drie toernooien op rij, eerder dit seizoen bij Forescate, Hiïlegom en Roomburg, staat ook bij de minder sterke Haagse Bl- Masters hoog genoteerd. Bij TeHaDo neemt Verhoeve de beslissing. Mark Fleischeuer speelde tegen dub- belpartner Marco Visser een vervangen de finale. De speler van Zee Duin be wees met een 6-2 6-3 winst op de min der goed voorbereide Visser niet alleen dat hij de hoofdprijs van 1200 gulden volledig verdiende, maar vooral wat de onverwacht afwezige Marco van Trigt misliep. In de Cl-categorie ontsnapte Michiel de Weger in de kwartfinale tegen Mark Voskuijl met 7-6 in de derde set aan uit schakeling. De OLTC'er ging daarna door tot de hoofdprijs. Clubgenoot Roe land van Ark kon in de tweede set nog wel het racket van De Weger ontwijken, maar niet de nederlaag. Bij de vrouwen (meisjes) pakte Corine Manuputty na drie marathons op rij de hoofdprijs. Gwyneth van Rijn, Dl-winnares Krista Sanders en Jorieke Ammerlaan bogen in kwart-, halve en hele finale na meer dan 3,5 uur strijd. Bij de Dl-mannen was Stijn Brugman de sterkste voor Jelke Heiweijer. Marco Vlieland bleef als enige onge slagen in het Cl 30+ toernooi van Rijn- kanters. Liefst tachtig deelnemers wer den vooraf ongelukkig gemaakt met een afzegging. Om de dan nog bestaande overintekening verantwoord te lijf te gaan, werd de derde set vervangen door een tiebreak. De sfeer leed er nimmer onder en dus accepteerde Jan van Veen zijn nederlaag in de Cl-finale in stijl. De C2-titel ging naar Marcel Polak, terwijl de hoogste eer in de Dl was weggelegd voor Jan van der Meij en Christa Meeu wenoord. Freek van der Capellen en Ar- noud van Dam klopten in de finale van het invitatie/demonstratie B-dubbelspel Mark Fleischeuer en Rico Jong a Tai. Kampioenschap van de Haarlemmermeer, Nieuw Vennep HEB1, kwartfinales: M. van Trigt (1) - W. Visser 6-2 6-2; M. Visser (5) - T. Bulters (4) 6-4 1-6 6-4; M. Fleischeuer (3) - M. v d. Weele 6-1 6-1; A. Robben - Tj. Star 6- 2 7-5. Halve finales: Van Trigt (1) - M. Vis ser 5-7 6-2 6-2; Fleischeuer (3) - Robben 6-3 6-2. Finale: Fleischeuer (3) - Van Trigt (1) w.o., niet gespeeld wegens vrijgezellen dag georganiseerd voor Van Trigt Vervan gende demonstratiefinale: M. Fleischeuer M. Visser 6-2 6-3. DEB1, kwartfinales: H. Boers (1) - M. Aal- ders 6-1 6-4; M. Verkerk - F. de Boer (4); L. Verhoeve - M. Groenleer 5-7 6-1 6-2; I. v.d. Plas - R. Crama 6-0 6-1. Halve fina les: Boers (1) - Verkerk 6-3 4-6 7-5, Ver hoeve - V.d. Plas 6-7 6-2 6-3 Finale: Ver hoeve - Boers(l) 6-4 6-4 HDB1, finale: T Bulters/P. Wpver 7-5 6-7 6-3. DDB1, fina le: M. Groenleer/B. Zonderop - M. Swar- te/A. Wissink 6-2 6-1 GDB1, finale: K. Huijg/P. Wever - D. v.d. Eem/G. van Solin- ge 7-5 7-6. HEC1, kwartfinales: M. de Weger (1) - M. Voskuyi 6-4 2-6 7-6; E. Ravensbergen (4) - F. de Rooi) 7-6 3-6 6-2; R. van Ark - J. Spoor 6-1 6-1; D. Harmzen (2) - M. v.d. Luit w.o. wegens onbereikbaarheid. Halve finales: De Weger (1) - Ravensbergen 6-3 6-2; Van Ark - Harmzen (2) 6-4 6-4 Fina le: De Weger (1) - Van Ark 7-6 6-4. DEC1. halve finales: J Ammerlaan (4) - S. Drau- lans (1) 6-3 3-6 6-2, C. Manuputty (3) - Kr Sanders 4-6 7-5 6-1. Finale: Manuput ty (3) - Ammerlaan (4) 6-7 7-5 6-0. HDC1, finale: E, Crama/S. Jansen - B. Dekker/P. Stieding 6-2 6-4. GDC1finale: J. Ammer laan/S. Harmzen - A. Nibbering/R. Schet ter w.o. wegens afwezigheid Scheffer van wege organisatie vrijgezellendag. HDC2 35+, finale: W Draijer/S. Mualanij R. v.d. Bergh/J. Hijnen 6-7 7-5 6-4. DDC2 35+, finale: J. Hessling/R. Seelen - N. Kleijn/M. v.d. Putten 2-6 6-3 6-0. GDC2 35+, finale: B. Holster/J. Vreeken - J. T. Hesslmg 7-5 6-3. HED1, kwartfinales: T. Driessen - Sprui| tenburg 3-6 6-1 6-3; S. Brugman (3) - S. Harting 6-2 6-2; M. Bot - J. Harting 6-2 1 - 6 6-4; J. Herweyer (2) - J. Lemm 6-1 6-2. Halve finales: Brugman - T. Driessen 6-2 6-1; Herweyer - Bot 6-0 6-2. Finale: Brug man - Herweyer 6-2 7-5 DED1, halve fina les: J. Minderhoud - A. Sanders 6-3 6-2; K. Sanders - P. Ehbel 6-1 6-0. Finale: K Sanders - Minderhoud 6-0 6-1 HDD1, fi nale: R. T. Driessen - J. S. Harting 6-3 0-6 6-2. DDD1, finale: C. Manuputty/J Minderhoud - A. Boosman/N. Casteleijn 6- 0 7-5. GDD1, finale: C. Hazebroek/F. Stef- fers - C. Ozinga/R. van Wezep 2-6 7-6 6-3. MillenniumLets 2000, Rijnkanters 30+ Rijnsburg Invitatie/demonstratie HDB1, finale: F. v.d Capellen/A. van Dam - R. Jong a Tai/M. Fleischeuer 7-5 6-4. HEC1 30+, halve finales: M Vlieland - E. Monfils 7-5 7-5; J van Veen - A. Hoesinta- lib 6-4 3-6 7-3. Finale: Vlieland - Van Veen 6-3 6-1. HDC1 30+, finale: N, van Elderen/E. Monfils - F. v.d. Berg/J. Kuiven hoven 6-2 6-3. DDC1 30+, finale: T. van Duinen/A. Hins-V.d. Meij - A. Morin-De Vo- s/E. Wachters 6-2 6-1. GDC1 30+, finale: N. Lutz-Toole/D. Heemskerk - T. van Dui nen/John Manuputty 7-5 5-7 7-5. HEC2 30+, halve finales: M. Polak H Star 6-3 6-3; A, Luijk - M. Westdijk 0-6 6- 3 7-4 Finale: Polak I uijk 6-3 6 1 HDC2 30+, finale: W. Neijt/G.J. Vermin P. Broers/Th. den Elzen 6-3 6-2. DDC2 30+, finale: M. v.d. Meer/P. Pennings V.rJ Smitte/E. de Zwart 6-4 7-5 GDC2 30+, fi nale: Th. A de Mooi| - E. de Zwart/A. de Vogel 6-2 5-7 7-1. HED1 30+, halve finales: J. v.d. Meij w.v. V.d. Meij - Van Egmond 7-6 3-6 7-4 DED1 30+, halve finales: Chr. Meeuwen oord - M. Guijt 6-0 6-2; K. Verhagen - S. Sathbai 7-6 6-4. Finale: Meeuwenoord Verhagen 6-0 6-3 HDD1 30+, finale: H Jansen/C. v.d. Oever - P. Martens/E. van Wmsen 6-1 7-5 0001 30+, finale: J. van Egmond/A. de Mooi| - M. Guijt/J. Rigter 6- 3 6-2. GOOI 30+, finale: S Koster/L de Ruijter - O. de Ridder/B. van Paridon 7-6 6-3 'ldschDagt^ HOOFDSPONSC MARWIJK ~'ARTNE RS Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein E33EJwork creatieve communicatie concepten Hoofdstraat 143 2171 BA Sassenheim telefoon 0252 - 210301

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 19