Personeel Personeel Personeel Tienduizenden plannen en honderdduizenden vragen Wonen Wonen WOnen Wonen Wonen Wonen Personeel Personei na FRONT OFFICER NON FOODMANAGI 398.000,- Uw voordeur tot een goed gevoel. 329.000,- 269.000,- 274.000,- 259.000, ^DE LËEU1 ZATERDAG 12 AUGUSTUS 2000 De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland is hét advies- en voorlichtingscentrum voor ondernemers met kan toren in Leiden, Alphen aan den Rijn en Lisse. Ondernemers worden vrijwel dagelijks geconfronteerd met vragen waar op zij snel een antwoord willen. Bij de Kamer van Koophandel is hij hiervoor bij het juiste adres. Wij geven advies over juridische, financiële en commerciële zaken. Daarnaast ondersteunen wij de ondernemer o.a. op het gebied van im- en exportaangelegenheden of de koop/verkoop van een onderneming. De afdeling Producten Diensten is het aan spreekpunt voor ondernemers. Voor deze afdeling zoekt de Kamer enkele dynamische officers... m/v (fulltime) functie eisen 0 afgeronde opleiding op HBO-niveau, 0 flexibele en zakelijke instelling, accurate werkwijze en gewend om onder druk te werken, 0 goede kennis van de Engelse taal, 0 zelfstandig, maar ook in teamverband kunnen werken, 0 kennis van automatisering, 0 bereidheid tot het volgen van functiegerichte cursussen. functie informatie Deze medewerk(st)er is bij uitstek de vertegenwoordiger van de Kamer en de partner van het bedrijfsleven. Hij/zij is communicatief, heeft een markt gerichte instelling en vindt het een uitdaging om actief mee te denken met de (startende) ondernemer. De belangrijkste taken in de functie zijn: 0 het geven van ie lijns voorlichting m.b.t. de taakvelden van de Kamer: bedrijfsvoorlichting, registervoering en andere Kamerproducten- en diensten, 0 het verkopen van Kamerproducten: brochures, geautomatiseerde informatiebestanden, cursussen, basisdocumenten en standaard vergunningen, 0 afgifte en/of legalisatie van (export)documenten, 0 het administratief verwerken van informatie, welke voortvloeit uit deze taken. KAMER VAN KOOPHANDEL 0 het geven van presentaties. RIJNLAND Eerst even langs je Kamer van Koophandel arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Het rechtspositie-reglement van de Kamer is gebaseerd op Rijksregelingen; opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. nadere informatie over de functie kan telefonisch worden ingewonnen bij de heer F.H. Pot, manager Producten Diensten, tel. (071) 525 05 00. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, kunnen binnen 14 dagen worden gericht aan de directeur van de Kamer van Koophandel, de heer drs. A. Berkhout, Postbus 2059, 2301CB Leiden. Door de snelle ontwikkeling van onze vernieuwde vestiging Leide op zoek naar een horeca professional in de functie van Sligro Beheer N.V. Is een nationaal opererende totaalgroothandel voor alle foodprofesslonals. Vla deze foodprofesslonals richt Sligro zich op alle markten betreffende "de etende en drinkende mens". Dit bereikt Sligro met een totaalpakket goederen, dat bestaat uit ruim 50.000 food-, vers- en aan food gerelateerde non-foodartikeler). In toenemende mate worden allerlei commerciële en bedrijfseconomische diensten verricht Sligro segmenteert de markt in de binnenhuis- houdelijke markten de buitenhuishoudelijke markt De binnenhuishoudelijke markt wordt bewerkt vla leveringen aan de kleinschalige levensmiddelen-detailhandel, de buiten- huishoudelijke markt via horeca, institutionele, bedrijfsrestauratieve en andere grootverbruikers. Sligro combineert in haar strategie de efficiency en het professionalisme van een grote nationale markt-parti] met de klantgerichtheid, service en persoonlijke benadering van een regionale partner in business. De commerciële visie is dat de klant zich bij één leverancier kan voorzien van een totaalpakket goederen, gericht op bedrijfsmatig gebruik. Sligro beschikt over een fijnmazig net van 40 vestigin gen met als belangrijkste handelsnamen Sligro, Van Hoeckel Grootverbruik en Van der Velde. Het landelijk hoofdkantoor met distributiecentrum is in Veghel. Sligro hanteert de distributievormen zelfbediening en bezorging en werkt conform HACCP-richtlijnen. Omdat de totale groei van de Nederlandse foodmarkt relatief bescheiden is, wordt een gedeelte van de beoogde omzetgroei gerealiseerd door middel van overnames en uitbreidingsinvesteringen. Sligro streeft naar een gemiddelde omzetgroei van 10% perjaaren een daarmee tenminste vergelijkbare toename van de gemiddelde nettowinst Over 1999 is een omzet gerealiseerd van 733,6 miljoen met een nettowinst van 17,5 miljoen. Het gemiddeld aantal personeelsleden op fulltime basis bedroeg 1.680. U bent verantwoordelijk en draagt zorg voor de verkoop, presental goederenbehandeling van onze aan food gerelateerde non-foodait zoals keukenapparatuur, bestek, glaswerk, porselein en meubilair de verantwoording over 3 personen op uw afdeling en stuurt deze Door uw opleiding en vakkennis, aangevuld met een grote dosis enthousiasme, bent u in staat klanten op een professionele wijzei adviseren. U heeft een positieve uitstraling, werkt zeer klantgericht draagt mede bij aan de verkoopresultaten van de vestiging. Functie eisen MBO opleiding of horeca vakopleiding. Ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling W Ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en prodi Wil om te winnen. Open communicerend. Woonachtig in Leiden of nabije omgeving. Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken hun schriftelijke sol voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van vacatui 00-65, richten aan: Sligro bv, t.a.v. Ciska Stil, afdeling P&O, postbus 47,5460 AA Veghel. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u bellen met Dhr. A vestigingsmanager Leiden, tel. (07157214 60. Huizen-verzet financieren Zeer goed onderhouden eengezinswoning in rustige omgeving met 4 slaapkamers, woonkamer met open keuken v.z.v. plavuizen vloer met vloerverwarming., badkamer met ligbad en toilet. Grote dakopbouw en dakkapel op zolder. C.V. combiketel en gedeeltelijk dubbel glas. Middenin het bruisende centrum van Leiden een fraai opgeknapt en zeer licht 3 kamerapp. op de 2e verdieping met luxe keuken, vernieuwde badkamer, houten vloeren en openslaande deuren naar een zonnig balkon (Z/W). rsnzmm Klaar voor de "start"! In gezellige straat gelegen starterswoning, waar o.a. is vervangen: de electra, riolering, gas/waterleiding, vloer etc. Ind.: hal m toilet, woonkamer, keuken m inb.app. 1e Verd.: 2 ruime slaapkamers, badkamer, vliering en dakterras. BEZEEÜ9 Keurig 3 kamerappartement op de 2e etage met berging en zowel een balkon op het oosten als het westen. Moderne witte keuken met inb.app. Badkamer met douche. Op loopafstand van winkelcentrum Leiden, Asserstraat 30 Fraai gelegen 2 (voorm. 3) kamerapparte ment op de 3e (=top) verdieping in de populaire Burgemeester/ Professorenwijk nabij park Roomburg. Het geheel is in goede staat en is voorzien van een nieuwe keuken. Alphen a/d Rijn Europaplein 2 0I72-47 74 76 Open ma t/m vr 9 00-17 30 uur za 10 00-13.» Hoofddorp Kruisweg 1031 023-562 02 82 Open ma t/m vr 9 00-17.30 uur za 10 Katwijk Andreasplein 14 071-407 61 44 Open ma t/m vr 9 00-17 30 uur za 1000-12» Leiden Molenwerf 4-6 071-514 20 45 Open ma t/m vr 9 00-18 30 uurza 10 00-13 Rijnsburg Rijnsburgerweg 100 071-405 16 16 Open ma t/m vr 8 30-17 30 uur za g< Druno Druk heeft na meer dan 20 jaar in het hart van Noordwijkerhout te hebben gewerkt aan een gedegen reputatie als producent van veelzijdig kwaliteitsdrukwerk, begin deze eeuw een modern, inspirerend bedrijfspand betrokken op bedrijventerrein Gravendam, Pletterij 20 te Noordwijkerhout. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden is er op korte termijn plaats voor een gemotiveerde chauffeur snijder Een enthousiaste, representatieve medewerker, in het bezit van een rijbewijs met een MAVO of LBO-opleiding die nauwkeurig kan werken en stressbestendig is, zou prima passen in ons team. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het afleveren van drukwerk, het voor- en nasnijden van papier, magazijnbeheer, het machinaal vouwen, vergaren en verpakken van drukwerk. Voor de functie bieden wij: een afwisselende baan in een groeiende onderneming grote mate van zelfstandigheid en daardoor grote verantwoordelijkheid een goed salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de Grafi-Media CAO een prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf Druno Druk t.a.v. dhr. M.C. Wassenaar - Pletterij 20 Postbus 55 - 22I0AB Noordwijkerhout Telefoon (0252) 37 52 25 DRUNO

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34