Personeel Personeel Personeel Personeel Persone Secretaresse v/m LVJ Medewerker secretariaat m/v Pff LITI E Operator m/v DE TUTENBERG i#-i EEN AANKOMEND CHEF DE PARTIE SlaapkamerCentrum Wie wil er een hele goede baan in d Automatisering ZATERDAG 12 AUGUSTUS 2000 «Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier groot- r mannen en vrouwen die willen werken in een ste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten. maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacature: Bij de dienst Informatie en Communicatie Services is de functie vacant van. 32 uur per week Het secretariaat van de dienst Informatie en Communicatie Services (ICS) is onderdeel van het procesbureau van de dienst. Het proces bureau heeft o.a. tot taak alle processen en projecten te bewaken en de voortgangsrapportage te verzorgen. De secretariaats- werkzaamheden worden verricht voor het hoofd van de dienst ICS, voor de chef Beheer en Exploitatie en voor diens plaatsvervanger. Naast de secretariaatswerkzaamheden bestaan de taken in deze functie uit planning en procesondersteuning. Uw functie: U beheert de agenda's van het management, past deze aan en bewaakt deze, waarbij u rekening houdt met prioriteiten; U behandelt in- en uitgaande post en beoordeelt alle informatie op relevantie voor het management; U beheert het archief van het procesbureau; U handelt telefoongesprekken en correspondentie af, stelt brieven op en bewaakt de voortgang; U organiseert en notuleert vergaderingen, bewaakt de voortgang en afdoening van genomen besluiten; U ondersteunt het management van de dienst met de planning van diensten c.q. werkzaamheden van medewerkers in een geautomatiseerd systeem; U ondersteunt het management bij het vervaardigen van planningen (o.a. financiële) en rapportages. Uw profiel: U bent in het bezit van een diploma op HAVO-niveau; U heeft een vakgerichte opleiding op secretarieel gebied gevolgd; U heeft ervaring met secretariële werkzaamheden; U heeft kennis van Excel en Word en heeft affiniteit met automatisering; U kunt zelfstandig werken, maar u kunt tevens goed in teamverband werken; U bent nauwkeurig, flexibel en stressbestendig; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; U bent integer, klantgericht en representatief; U beschikt over organisatievermogen en kunt prioriteiten stellen. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 6 BBP (min. 3.124,00 tot maximaal 4.831,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring en aan de aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden, waarna bij goed functioneren een vaste aanstelling tot de mogelijkheden behoort; Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder ouder schapsverlof, kinderopvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaar loonregeling, reiskosten woon/werkverkeer (o.a. 100% vergoe ding Openbaar Vervoer) en aanbiedingen op verzekeringsgebied; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP. Overige Informatie: Informatie over de vacature kan worden ingewonnen bij de heer J. Fioole, chef Beheer en Exploitatie, telefoon (071) 5459651 en bij mevrouw M. Emmen-llmer, personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459513. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie; Belangstellenden worden verzocht vóór 2 september hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het hoofd van de dienst ICS, d.t.v. mevrouw M. Emmen-llmer, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature secretaresse ICS. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ^Tvnu tijdschriften Binnen de VNU tijdschriftengroep verzorgt het onderdeel Informatievoorziening Automatisering (l&A) alle zaken rond informatietechnologie Een en ander wordt uitgevoerd door de afdelingen Systeemontwikkeling, Helpdesk, Redactionele Productie Services en Infrastructuur en Softwareservices Op deze laatste afdeling is het team Operations verantwoordelijk voor het operationeel plannen, begeleiden en bewaken van diverse geautomatiseerde processen, en regelt de uitvoering van een aantal centrale diensten zoals back-up- en printfaciliteiten Er wordt gewerkt met HP3000, HP9000, WANG VS en NT Systemen Binnen het team ISS Operations bestaande uit 4 medewerkers is de vacature ontstaan van De functie: Verzorgen backups en controle van de diverse machines Verzorgen/verdelen output Verwerking werkverzoeken/aanvragen Verwerken/controleren afroepjobs gebruikers. Verwerken van diverse derden bestanden Onderhoud hardware printers Controle batch rapportage Bijhouden tape administratie Je kwaliteiten: Startfunctie in de automatisering, wel ervaring met PC's gewenst Afgeronde HAVO/MBO opleiding Servicegericht Zorgvuldig Een planmatige werker Gevoel voor humor' Wij bieden: een leuke werkkring waar mensen op professioneel niveau presteren, en collegiaal en informeel met elkaar omgaan, een zelfstandige baan in een bedrijf waar informatietechnologie van groot belang is, goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij zoeken iemand met pit die bereid is om te leren en in staat is zelfstandig te werken! Operations kent op dit moment een aantal onregelmatige diensten bij toerbeurt worden verricht, variërend tussen 7:00 en 18 00 uur van maandag t/m zaterdag Belangstelling: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Jerry Schun, teamleider Systeembeheer tel. 023-556 5837 Schriftelijke sollicitaties vóór uiterlijk 28 augustus sturen naar het hiernaast genoemde adres. VNU Tijdschriften bv is geworden met publiek schriften. Titels als Libt Viva, Ouders van Nu, Duck, Nieuwe Revu, Nc Eigen Huis Interieur, onlangs Midi en ZSM. De consument van nu i langt echter ook inforn andere vorm. Een vraa waaraan VNU Tijdschri met haar sterke merke creativiteit wil voldoen Met sites VrouwOnlint VT Wonen), evenemen Libelle Zomerweek), line- en brandextensb (Yes Beautyboek). VNU Tijdschriften is nh alleen op zoek naar rei tioneie talenten, maar naar informatici, datab experts en marketeers In Hoofddorp werken VNU Tijdschriften circa mensen aan merken ei media. VNU Tijdschriften b.v., José Maan, P&O adviseur, Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp. De Tiltenberg is een centrum voor meditatie en bezinning. Naast het aanbieden van accommodatie aan groepen kent De Tiltenberg een eigen programmering. Op het gebied van Christendom, Vrouwenspiritualiteit en Zenboeddhisme volgen gasten cursussen van een weekend of meer dagen. De Tiltenberg is in ontwikkeling en zal de komende jaren uitgroeien tot een centrum met veel activiteiten. Daarvoor is het nodig de organisatie professioneel uit te bouwen en ruim aandacht te besteden aan acquisitie en p.r. Wij zoeken ter ondersteuning van de directeur een: directiesecretaresse (v/m) voor 24 uur per week, over 4 of 5 dagen verdeeld Taken: - secretariële ondersteuning personeelszaken public relations Gevraagd: secretaresse diploma en/of meer dan 2 jaar relevante werkervaring ervaring met Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Publisher) goede beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift systematisch, accuraat, stressbestendig, klantvriendelijk, organisatietalent en zelfstandig kunnen werken - affiniteit met de doelstelling en activiteiten van De Tiltenberg Wij bieden: een boeiende werksituatie - salariëring 3.710,- 4.638,- bij fulltime aanstelling, afhankelijk van ervaringsjaren goede secundaire arbeidsvoorwaarden mogelijkheid deel te nemen aan cursussen Geïnteresseerden kunnen een uitgebreid informatiepakket aanvragen: tel. (0252) 517044 Schriftelijke reacties voor 28 augustus aan: mevr. drs. D. Vernooij, directeur De Tiltenberg, Zilkerduinweg 375, 2114 AM Vogelenzang Hotel Restaurant Edelman Koningin Astrld Boulevard 48 2202 BE Noordwijk/zee Tel. (071) 361 31 24 Zoekt op zeer korte termijn Die onze witte brigade wil komen versterken Wij bieden: Een fijne werkkring in een beetje gek bedrijf Een keuken, die gasten iedere keer versteld doet staan Goed arbeidsvoorwaarden Wij vragen: Iemand in de leeftijd tot circa 30 jaar Flexibiliteit en creativiteit Afgerond SVH opleiding In bezit van diploma sociale hygiëne Bekendheid met de HACCP eisen Het SlaapkamerCentrum is een dynamische, zichzelf vernieuwende onderneming met 7 vesti gingen in de Randstad en een hoofdkantoor gevestigd te Leiderdorp. Voor dit hoofdkantoor zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de nevenstaande functie met de volgende bij behorende werkzaamheden. U bent de spil tussen onze klanten, ons kantoor e ;ngevolqe c [anten (mee elijk antwoi i duidelijk antwoord terug kunnen vallen. Uw werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale, diverse secretariaatswerkzaamheden zoals het bijhouden van afspraken, verzorgen van correspondentie, controleren en op orde houden van kantoormaterialen, post-afhandeling, ordercontrole, het bewaken van levertijden en de bezettingsplanning. opleidingsniveau MBO heeft georganiseerd en accuraat werkt absoluut klantvriendelijk is vaardig met de PC is stressbestendig is alle communicatieve vaardigheden bezit, zowel in woord als in schrift Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor de Woninginrichting. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u bellen voor inlichtingen tussen 09.00 en 16.00 uur met de heer G. Hoff 071-5810547 of uw schriftelijke sollicitatie (binnen 2 weken) richten aan:. SlaapkamerCentrum, t.a.v. Dhr. G. Hoff, Postbus 129, 2350 AC Leiderdorp. SlaapComfort voor iedereen! Restart Computers is een snel groeiende onderneming (38 medewerkers) die zich bezig houdt met he verkopen van zowel nieuwe als gebruikte automatiseringsproducten aan hoofdzakelijk bedrijven. Door uitbreiding van de werkzaamheden zijn wij op zoek naar: MAGAZIJN MEDEWERKER De werkzaamheden in onze magazijnen bestaan o.a. uit: inpakken en verzenden van pakketten en pallets m.b.v. moderne apparatuur "leren" rijden op een heftruck ophalen en wegbrengen van goederen en pakketten (indien in bezit van een rijbewijs) contacten met relaties (o.a. transporteurs De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 20 a 30 jaar, is een stevige aanpakker, geeft niet om vi handen, maar is bovenal enthousiast en werkt zelfstandig en accuraat. Feeling met computers is een COMMERCIËLE MEDEWERKER VERKOOPBINNENDIENST De werkzaamheden op de afdeling verkoop bestaan o.a. uit: maken van offertes, contacten met klanten en leveranciers verkopen van automatiseringsproducten d.m.v. telesales, mailingen, inbound gesprekken verwerken van orders De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 20 a 30 jaar, heeft een opleiding op MBO-niveau, denk commercieel, maar is bovenal enthousiast, heeft een vlotte en gezellige babbel. Een goede beheersini Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van computers is een pre. VERKOOP SECRETARESSE De werkzaamheden op de afdeling verkoop bestaan o.a. uit: ondersteuning verkoopmanager, binnen- en buitendienst opvolgen vragen van klanten i.s.m. de verkoopmanager maken van offertes, contacten met klanten en leveranciers, correspondentie notulen uitwerken van VMT-vergaderingen aansturen van telefoniste/receptioniste De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 25 a 35 jaar, heeft een opleiding op HAVO-/VWO-nive< commercieel, maar is bovenal enthousiast. Heeft meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie. goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van computers en Word en een pre. MEDEWERKER LOGISTIEK INKOOP De werkzaamheden op de afdeling logistiek en inkoop bestaan o.a. uit: orderinvoer begeleiding van de orderstroom en levertijdbewaking inplannen van werkzaamheden voor de ordervoorbereidende afdelingen contacten met relaties (klanten, leveranciers, transporteurs inkoop goederen De kandidaat waar wij naar op zoek zijn is zo'n 20 a 30 jaar, heeft een opleiding op MBO-niveau, maa bovenal enthousiast en werkt zelfstandig en accuraat. Ervaring met applicaties als Exact software en Word en Excel, evenals kennis van computers zijn een pre. Restart Computers BV biedt een zeer afwisselende baan in een jong en dynamisch team met een pret collegiale werksfeer, waarbij, naast goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden, opleidings- en doorgroeimogelijkheden binnen onze gezonde organisatie tot de mogelijkheden behoren. Heb je interesse in één van de bovenstaande functies, stuur dan je brief CV naar: Restart Computers! de heer D. van Leenen, Postbus 527, 2300 AM Leiden. E-mailen mag ook: duco@restart.nl of bel voor informatie: 071-8001400. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32