Personeel Personeel Personeel Personeel Person o M Kamerbeek 3000 CX Rotterdam WIJ HEBBEN JOU NODI APOTHEKERSASSISTEN ZATERDAG 12 AUGUSTUS 2000 Dagcentrum De Vaart in Hoofddorp is een centrum waar zowel intra- als semi-murale cliënten dagbeste ding geboden wordt. De organisatie bestaat uit 5 begeleidingsgroepen en 3 activeringsgroepen. Wij zijn op zoek A) BEWEGINGSAGOOG /THERAPEUT (VOOR 8-10 UUR PER WEEK) B) BEGELEIDER (3 DAGEN PER WEEK) Het profiel voor functie (A): Bent u gediplomeerd bewegingsagoog of bewegingstherapeut? Heeft u ervaring met het werken met verstandelijk gehandicapten van lager niveau? Bent u in staat om zelfstandig te werken en in teamverband? uw taken voor functie (A): Het begeleiden van groepen met meervoudig gehandicapte kinderen en volwasse nen van laag niveau, hetgeen inhoudt ervaring hebben met basale stimulatie, mas sage en sensopatische activiteiten Het coachen van medewerkers die bewegingsactiviteiten verzorgen t.b.v. de cliën ten. Dit houdt in sport- en spelideeën aanbieden en het agogische proces onder steunen. Het bieden van bewegingstherapie aan individuele cliënten of kleine groepjes t b.v het opheffen van emotionele en/of sociale blokkades. Afhankelijk van de vaardigheden en ervaring van de kandidaat zal het om een dienst verband van 8 of 10 uur gaan. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat die alledrie boven genoemde aandachtsgebieden beheerst. Het profiel voor functie (B): Heeft u een afgeronde MBO/HBO -opleiding'' Heeft u ervaring met het werken met verstandelijk e mensen van lager niveau? Kunt u begeleidingsplannen opstellen en daaruit schrijven en uitvoeren? Kunt u veiligheid en structuur bieden? uw taken voor functie (B): Het begeleiden en verzorgen samen met een assistent begeleider of begeleider van een groep cliënten. Het aanbieden van een activeringsprogramma met basale stimu latie. Samen met de andere begeleider sturing geven aan het totale programma van de groep. Wij bieden: Een plezierige en afwisselende werkomgeving Een salaris conform de CAO Gehandicaptenzorg. Voor functie |A) bij een volledig dienstverband max f 5.399,- bruto per maand, voor functie IB) max f 4.351,- bruto per maand Uw sollicitatie: Informatie kunt u inwinnen bij Mirriam Delmée, coördinerend begeleider telnr. 023-5682350. Uw sollicitatie kunt u richten aan. Dagcentrum De Vaart, t a v dhr H.B.M lansen, clustermanager, Kaj Munkweg 35, 2131 RV Hoofddorp. i meervoudig gehandicapte begeleidingsprogramma Ons Tweede Thuis is een stichting ten dienste van mensen met een handicap in Amstelland en de Meerlanden Met meer dan 800 medewerkers biedt zij een compleet en flexibel hulpver leningsaanbod op het gpbied van wonen, dagbesteding en dienstverlening aan meer dan 1000 mensen. OTT beheert nu ruim 30 voorzienin gen in de regio die alle hun eigen karakter hebben en functioneren als zelfstandige eenheden. Samen vormen zij de organisatie waarvan beleid en dienstverlening cen traal op elkaar worden afgestemd Kwaliteit van zorg en keuzemo gelijkheden voor onze cliënten zijn belangrijke aspecten voor de persoons gerichte dienstverlening Door een gericht opleidingsaanbod hel pen wij onze medewerkers hun profes sionaliteit te verbeteren. Meer informatie over andere vacatures en OTT wwwonstweedethuis.nl voor alle functies geldt m/v) ons tweede thuis secretaresse/administratief medewerker m/v) Belangrijkste taken: Secretariele werkzaamheden in de breedste zin, Administratieve werkzaamheden, Tevens vervult deze medewerkster een balie-functie (eerste contact met "binnenlopers"). De Kamerbeek Groep omvat een aantal bedrijven op het gebied van vastgoed, assurantiën en pensioenen. De Groep beyindt zich in een dynamische ontwik keling en heeft meer dan 60 vestigingen. Kamerbeek heeft voortdurend versterking nodig van enthousiaste professionals, die weten wat ze willen en alle kansen pakken om zich te ontplooien in hun vakgebied. Functie-eisen: Ervaring binnen de makelaardij is een pre; Goede computervaardigheid (o.a. Word/Excel); Goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Beloning? Wie veel vraagt, moet meer bieden dan alleen een goed salaris. Voor de genoemde functie is een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket met bijbehorende emolumenten beschikbaar. Ben je geïnteresseerd? Ben jij de professional die we zoeken? Reageer enthousiast en zend je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae binnen 14 dagen na plaatsing aan: Kamerbeek Groep B.V., t.a.v. mevrouw I.T. Gebhardt, Postbus 2922, 3000 CX Rotterdam Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kamerbeek Groep BV www.kamerbeek.nl |elzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een brede, lokale welzijnsorganisatie. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en past de werkwijze daar op aan. De organisatie is ingedeeld in vier stadsdelen: Noord, Midden, Zuid en West. Daarnaast zijn er de Stedelijke Activiteiten en is er een Facilitair Bureau. De LWO voert het jeugd- en jongerenwerk uit in een aantal omliggende gemeenten. In totaal zijn er ongeveer 220 medewerkers werkzaam. Ten behoeve van de gemeente Voorschoten zien wij met belangstelling uit naar een PROJECTMEDEWERKER JEUGD EN JONGERENWERK M/V voor gemiddeld 20 uur per week, bestaande uit 14 uur uitvoerende en 6 uur coördinerende werkzaamheden. Uw taken U bent belast met de voorbereiding en uitvoering van activiteiten voor jeugd en jongeren, waarbij het accent ligt op voorbereiding en organisatie. Dit betreft zowel outreachend werken als een sociaal-cultureel aanbod op zich en passende relaties leggen vanuit het aanbod met andere sectoren in het jeugd- en jongerenwerk, U begeleidt vrijwilligers/medewerkers. U bent belast met individuele begeleiding van bezoekers. U draagt zorg voor de (kas)administratie. Uw profiel U beschikt over een relevante, afgeronde HBO-opleiding. U heeft affiniteit en ervaring met jeugd- en jongerenwerk, daarnaast heeft u ook affiniteit met de doelgroep Kennis van en inzicht in cultuur en problematiek van jongeren. Goed inzicht in sociale verhouding. U bezit goede contactuele en communicatieve vaardigheden. U bent flexibel en bereid om in de avond en in het weekend te werken. Wij bieden Een salaris conform de CAO-Welzijnswerk, functiecode SCW2, minimaal 3.821,- en maximaal 5.104,- bruto per maand bij een volledige werkweek. De Leidse Welzijnsorganisatie streeft naar een evenwichtige samenstelling van haar personeelsbestand. Kandidaten van allochtone afkomst worden daarom met name uitgenodigd om te solliciteren Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u zich richten tot de heer H.G.A. Wit, personeelsfunctionaris, tel. (071) 516 81 68. Uw schriftelijke reactie graag vóór 27 augustus richten aan Leidse Welzijnsorganisatie, t.a.v mevrouw J. van Kasterop, Breestraat 117, 2311 CL Leiden. Vermeld op brief en envelop 'Soil. Voorschoten'. MENKEN SALADES EN SAUZEN produceert een compleet assortiment ambachtelijke snack-salades en sauzen van hoge kwaliteit (HACCP gecertificeerd) In verband met de snelle groei van ons bedrijf zoeken wij een COMMERCIEEL MEDEWERKER (m/v) voor de verkoop binnendienst Tot de taken behoren: informatie verschaffing en planning van commerciële activiteiten naar het grootwinkelbedrijf, speciaalbranche en horeca orderverwerking, facturatie en beheer verkoopgegevens ondersteuning accountmanagers afstemming met logistieke afdeling Voor iemand met commerciële talenten en eigen initiatieven ligt hier een uitzonderlijke kans. Een commerciële opleiding en ervaring in de foodbranche is een pré. PC ervaring (Windows 95/MS Office) is vanzelfsprekend. Als u interesse heeft voor deze functie verzoeken wij u uw brief met C.V. te zenden naar Menken Salades en Sauzen, Valkenburgseweg 70, 2223 KE Katwijk, t.a.v. mevr. N. Buschgens, tel.nr. 071 4071743. TOE AAN EEN NIEUWE UITDAGING? Onze apotheek is een moderne dynamische apotheel waarin de aandacht voor de cliënten centraal staat. De werkzaamheden zijn zeer gevarieerd: niet alleen baliewerk, maar o.a. ook de verzorging van enkele verpleeginstellingen, de verwerking van weektrays en eigen bereiding. Onze apotheek is augustus 1999 gecertificeerd. Ben je klantgericht, enthousiast, vlot en representatie Heb je goede contactuele eigenschappen? Heb je het diploma van apothekersassistent(e)? Kun je goed in een team werken? Dan bieden we je onder andere.... - afwisselend werk in een professionele organisatie - een baan waarin je verder kunt leren Kun je je hierin vinden, neem dan contact met ons opj. Overigens, voor de nachtdiensten is er een vaste assistente in dienst. Het team van Apotheek de Jong Kon. Julianalaan 22 2224 EW Katwijk Telefoon 071-4014370 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdeimgen Kindergeneeskunde. Huidziekten, Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oor heelkunde,Verloskunde, Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie, Neurochirurgie. Huisarts en Verpleeghuisgeneeskunde. Verloskunde De afdelingVerloskunde omvat de secties Prenatale Diagnostiek, Intra-uteriene behandeling en Penna- tologie. Er wordt intensief samengewerkt met de afdelingen Gynaecologie. Kindergeneeskunde, Klinische Genetica en Immunohematologie. De medische staf van de afdeling Verloskunde wordt gevormd door 7 gynaecologen en de hoog leraar, die zowel administratief als secretarieel ondersteund worden door de stafsecretaressen en een management-assistente. Ten behoeve van de hoogleraar en één van de staf gynaecologen is er een vacature voor een; Secretaresse B m/v (32 uur per week) Vac.nr00J.25.32.LD Functie-inhoud: -agendabeheer voor de hoogleraar en de staf- - behandelen van in- en uitgaande post; - verrichten van administratieve/organisatorische patiëntenzorg-, onderzoek- en onderwijsactiviteiten; - beantwoorden van de telefoon; - verrichten van allerhande geautomatiseerde werkzaamheden (Word, Power Point, ZIS); - voorbereiden, notuleren en uitwerken van ver gaderingen; - archief- en documentatiewerkzaamheden Functie-eisen: - MAVO/HAVO; - afgeronde secretaresseopleidmg; - meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie; - ervaring met geautomatiseerde systemen; - kennis van de medische terminologie; - kennis van de Engelse taal, in woord en geschrift. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4 378.- bruto per maand (schaal 6) bij een volledige aanstelling, afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. van Rooden. hoofd organisatie poli kliniek en stafsecretariaat Verloskunde (071 - 526 91 II, pieper 8914) en door mevrouw I. Bekker,secretaresse B (071 - 526 28 96). Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Hematologie en Beenmergtransplantatie Op de afdeling Hematologie en Beenmergtrans plantatie worden patiënten met bloed-, beenmerg en lymfeklieraandoenmgen behandeld met chemo therapie, immunotherapie, radiotherapie, been merg- of perifere stamceltransplantaties. De afde ling heeft 24 bedden. Veel patiënten worden verpleegd in ultra clean kamers. Hun voeding wordt bacterie-arm bereid en aangeboden. De voedmgs- en huishoudassistente speelt een belangrijke rol in het totaal van de zorgverlening. De afdeling Hema tologie en Beenmergtransplantatie kenmerkt zich door een grote teamgeest waar zorg voor patiënten en samenwerking met collega's op de voorgrond staan. De afdeling Hematologie en Beenmergtransplanta tie vraagt enthousiaste: Voedings- en huishoudassistenten m/v (minimaal 12 uur per week) Vac nr. 00 K. 16.3 2.LD Functie-inhoud: - serveren van voeding en dranken aan patiënten, familie en afdelmgsmedewerkers; - opnemen van wensen van de patiënt m.b.tde voe- - helpen/adviseren van patiënten m.b.t. de r keuze; - bijhouden en bewaken van de keukenvoorraa het op peil houden van de keukeninventaris; - verrichten van huishoudelijke werkzaamhede Functie-eisen: - LHNO of vergelijkbaar niveau; - kunnen samenwerken met andere disciplines; - goede contactuele eigenschappen; - patiëntvriendelijke instelling; - bereidheid om volgens rooster te werken (ind. weekend en feestdagen); - flexibele instelling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3 455 - bruto maand (schaal 3 RRAZ) bij een fulltime die verband. Inschaling is afhankelijk van lee opleiding en relevante werkervanng. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Bijzonderheden: De werktijden zijn van 17.00 tot 21.00 uur. Erw volgens een rooster gewerkt. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie woi gaarne verstrekt door Hans Smits of Corinne Riekwel, verpleegkundig teamleü (071 - 526 18 21 of 071 - 526 26 06 en vrageni piepernummer 8746). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijker De interne ronde zal eerst worden afgehandek Bij indiensttreding is het Pensioenreglement het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacatt nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen t' weken na het verschijnen van deze advertentiel den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30