-f Televisie Publieke netten nog lang niet scherp genoeg 'geprofileerd' ,C 11 AUGUSTUS 2000 lies Kits. jevarieerd jeugdmagazi- ie met om 17.03 De ,'ransilvaanse enge die enwinkel; 17.27 The ad- entures of Shirley Holm- s. errick. Ng, (uitse krimi. De moord irni p zakenman Konrad inai 'aulus lijkt een routine- ,n lus voor Derrick, maar de nige getuige, Paul laruhn, zwijgt. Afl.: Een emlnwillige getuige. Herh. ,ts jeve Martine. c flartine van Os behandelt t or 'ragen van kijkers. Pre- p e( entatie: Martine van Os. its k et the picture. >n (e (ennisquiz. Presentatie: Oj 'aula Udondek. IOS-Journaal. nei letwerk. ictualiteitenprogramma. ldeilik op de weg. i lerhaling van de beste fleveringen. Herh. raatjesmakers, ochem van Gelder en de irkti eukste uitspraken van ede [inderen over de wereld ilde fan volwassenen. Presen- be atie: Jochem van Gelder. joera, een kind!!? san^angrijpende, ontroeren- :s in Ie en vrolijke reportages etg vaarin Mariska Hulscher n as fuders en hun kinderen :vei rolgt. Presentatie: Maris- ia Hulscher. i tu R- Emergency Room). Ame- ikaanse ziekenhuisserie. Hathaway klaagt over loofdpijn bij Greene en iertelt haar geheim aan lorday. Afl.: Sticks and itones. Herh. Qifheart of violin. *-o2-delige documentaire pver de meest indrukwek- lende en toonaangeven- le violisten. lacht tv: Netwerk herha lingen, linde. 1egi0 tv tvnh der lan dq nederland nederland rtl o rtlQ jjOS-Journaal. TVNH-nieuws. Nieuws en actuali teiten uit de hele provincie. 9e Zwoele Stad, praatprogramma met interessante jasten. "VNH-nieuws kort. Nieuws en actuali teiten uit de hele provincie, f-it Reportage. A1I<NOS-Journaal. TVNH-nieuws kort. De Zwoele Stad. Licht informatief s programma. NOS-Journaal. TVNH-nieuws. Nieuws en actuali- ïalefteiten uit de hele provincie, den De Zwoele Stad. Uitflits. TVNH-nieuws itvofen weerbericht, tot 18.00 uur TVNH Nieuws carrousel. zij 11 tv-west NOS-Journaal. TV West Nieuws. Weer. Werken aan de weg, over vervoer en Ho1 transport in Zuid- Holland. TV West Nieuws en weer. Werken aan de weg, over vervoer en transport in Zuid- Holland. In smoking, over feesten en par tijen met Johan Overdevest. In kleur, multicultureel pro gramma met Zaid Abdoelrahman. NOS Journaal. TV West Nieuws en weer. TV West Nieuws en weer. In kleur, multicultureel pro gramma met Zaid Abdoelrahman. Werken aan de weg, over vervoer en iw transport in Zuid- Holland. In smoking, over feesten en par tijen met Johan Overdevest. Herh. TV West Nieuws, Weer, In kleur, Werken aan de weg en In smo king. 16.37 Het kleine huis op de prai- (Little house on the prai rie). Amerikaanse familie serie. Volgens oude pa pieren is Walnut Grove Mrs. Oleson nog geld ver schuldigd. In ruil voor de ze financiële schuld, wil ze haar invloed in de stad vergroten. Afl.: Welkom in Olesonstad. Herh. Hartslag van het platte land. Serie waarin de verande ringen in het werk van boeren, vissers en tuin ders centraal staan. Afl.: Arbeid adelt. 2 Vandaag. Met om 18.00 NOS-Jour- naal, 18.45 NOS-Sport- journaal en 18.52 NOS- Weeroverzicht. NOS-Studio sport. Sportmagazine. Met aan dacht voor de wedstrijd Cuba - Nederland in de Haarlemse Honkbalweek. Zoovenirs. Een programma waarin de dagelijkse gang van zaken en de bijzondere gebeurtenissen in de Ne derlandse dierentuinen worden geregistreerd. Film op 2: Rosamunde Pil- cher: Wolken am Horizont. Duitse speelfilm uit 1995 van Rolf von Sydow. Met: Marjiam Agischewa, Klaus Wildbolz, Manou Lubowskie.a. Celine Dion. Spetterende muziekspe- cial met in de hoofdrol popdiva Celine Dion. Het park. Documentaire over het Vondelpark in Amster dam. Herh. NOS-Journaal. Artsen van de 21ste eeuw: Gilles Roland-Manuel. Documentaire over Gilles Roland-Manuel, een ge dreven psychiater die di recteur is van een kliniek in de buurt van Parijs, waar hij autistische jon geren begeleidt. De verandering. Afl.: Rian v.d. Velde. Pre sentatie: Feike ter Velde. Herh. NOS-Journaal en NOS- Sportjournaal. Einde. 19.02 19.27 20.02 20.32 23.30 23.35 22.00 22.16 22.30 00.30 07.00 NOS-Journaal. Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé. Zembla: De Holland-Ameri- ka lijn. Actuele documentaire over de groeiende export van XTC en de gevolgen daarvan. Van gewest tot gewest. Lied van verdriet. 7-delige documentairese rie. Afl. 6: Het lied van Misi. Herh. Villa Achterwerk. Kindermagazine met om 18.00 De hondenshow; 18.07 Verhaaltjes voor Sallie. Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Verjaardag. NOS-Jeugdjournaal. Het Klokhuis. Informatief kindermaga zine. Afl.: Tai Chi. Lingo. Woordspel. Presentatie: Francois Boulangé. De eetfabriek. Serie over de eetcultuur en de voedselindustrie van Nederland en de in vloed die immigratie en onze koloniale geschiede nis daarop heeft. Afl. 7: Vieze praatjes. Herh. Becker. Amerikaanse comedyse rie. De wereld van Boudewijn Büch. Afl.: Hank Williams/Mont gomery in the rain. Pre sentatie: Boudewijn Büch. Undercover heart. 6-delige Engelse drama serie over verboden lief de: Seks, liefde en schuld. NOS-Journaal. NOS-Sportjournaal. Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Willem Lust. Cinema 3: Hotel Paura. Italiaanse speelfilm uit 1996 van Renato de Ma ria. Met: Sergio Castelli- to, laia Forte, Isabelle Ferrari e.a. Weerzien op 3: Zorgvliedt. Beelden met betrekking tot het ABC met o.a. Lies- beth List, Han Lammers, Wim Aantjes en A. Ro land Horst. Herh. Einde. 17.00 17.05 18.00 18.30 19.00 RTL Nieuws. The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. RTL Nieuws. Catherine. RTL Nieuws. Nieuwsuitzending. Mensen en dieren. Engelse natuurserie. Factor 4. Spelprogramma. RTL Nieuws Weer. The bold the beautiful. Amerikaanse soap. Sterrenflat. Spelprogramma. Baantjer. An audience with Tom Jo nes. Engelse muziekspecial. RTL Nieuws. The burning season. Amerikaanse speelfilm uit 1994 van John Fran- kenheimer. Met: Raul Ju lia, Sonia Braga, Edward James Olmos, Esai Mora les e.a. Einde. 19.25 20.00 20.30 23.35 24.00 00.10 Absolutely animals. Delia's how to cook. Engels kookprogramma. Empty nest. Real stories of the Highway Patrol. Judge Judy. Amerikaanse serie. Hier aarde. 5 in het land. Nieuwsbulletin. Kinderziekenhuis. Suddenly Susan. Arthur. Amerikaanse filmkome die uit 1981 van Steve Gordon. Met: Dudley Moore, Liza Minnelli, John Gielgud, Geraldine Fitzgerald e.a. The peep show. Tennis: ATP Masters - Cin- cinatti. Verslag. 5 in het land. Hier aarde. Nachtsuite. Live talkshow. Nachtprogramma. A/Er© FOX© 16.35 16.55 17.45 18.15 19.00 19.30 20.00 20.30 Newsradio. Amerikaanse comedyse rie. Malibu CA. Melrose Place. South Park. Earth: Final conflict. Amerikaanse sf-serie. Het Nieuws. N ieuwsprogramma. Kelder Co. Married with children. I'm not Rappaport. Amerikaanse filmkome die uit 1996 van Herb Gardner. Met: Walter Matthau, Ossie Davis, Amy Irving, Craig T. Nel son, Boyd Gaines e.a. Filmhuis: A call to remem ber. Amerikaanse dramafilm uit 1997 van Jack Ben der. Met: Blythe Danner, Joe Mantegna, David La- scher, Kevin Zegers, Rita Zohare.a. Newsradio. Nachtprogrammering: Het Nieuws. 19.00 20.00 20.30 21.30 22.30 23.00 23.30 24.00 00.30 Fox kids planet. Dumbest criminals. Amerikaanse realityserie. Vrienden voor het leven. Nederlandse comedyse rie. Goudkust. Nederlandse soapserie. The Simpsons. Amerikaanse tekenfilm serie. Any day now. Amerikaanse serie. De sterkste man van Ne derland. Verslag van het evene ment dat 9 juli 2000 plaatsvond in Enschede. Seinfeld. Amerikaanse comedyse rie. Red shoes diaries. Amerikaanse erotische serie. David Letterman. Talkshow. Presentatie: David Letterman. Futbol mundial. Internationaal voetbalma gazine. Sunset Beach. Amerikaanse actieserie. Homeshopping. Einde. HILVERSUM BERRIT DE LANGE Drie duidelijk geprofileerde publieke net ten. Dat was het doel toen een jaar geleden de fundamenten werden gelegd voor een levensbeschouwelijk, verdiepend net (Ne derland 1), een populair net voor een groot publiek (TV2) en een grensverkennend, cultureel-progressief net (Nederland 3). Het resultaat, dat aanstaande dinsdag wordt gepresenteerd, wordt in Hilversum 'een rigoureuze stap voorwaarts' genoemd. De omroepen gaan vanaf september voor 'het eerst in hun geschiedenis 'netover schrijdend' programmeren. De vraag rijst echter of er wel scherp genoeg 'geprofi leerd' is om een sterke vuist te kunnen ma ken tegen de oprukkende commerciëlen. In de Hilversumse kantoren van de netco ördinatoren woedden de afgelopen maan den tijdens intensieve praatsessies weer ge regeld felle discussies. Met als resultaat dat „niemand echt tevreden is", aldus Hans van Beers, lid van de Raad van Bestuur van de NOS met programmazaken in zijn por tefeuille, enkele weken geleden in een in terview. „Als je alleen naar het schema kijkt, is er heel weinig veranderd en had ik best meer programma's netoverschrijdend willen programmeren. Maar als je kijlct wat er is veranderd vanuit de aard en traditie van de publieke omroep is er heel wat be reikt." De publieke omroepen moésten ook wel, want vooral jeugdige kijkers stemmen de laatste jaren bij voorkeur af op de commer ciële zenders. Bij HMG (RTL 4, RTL 5 en Veronica) en SBS 6 en Net 5 wordt al langer gedacht in doelgroepen: zowel kijker als adverteerder moet in één oogopslag kun nen zien op welke zender hij welke pro gramma's voorgeschoteld krijgt. De netprofilering is ingezet om de drie netten dichter bij het publiek te brengen. Drie sterke, publieke zenders, met ieder een krachtig, eigen karakter, zouden de rap weglopende kijkers moeten terugwinnen. Nederland 1 moest met levensbeschouwe lijke, verdiepende programma's met een religieus tintje vooral de oudere kijker aan spreken, Nederland 2 zou tegenwicht aan de commerciëlen moeten gaan bieden met populaire programma's, sport en evene menten en Nederland 3 zou de experimen tele cultureel-progressieve smaaJc bedie nen. Gewenst gezamenlijk marktaandeel: veertig procent (ligt nu rond 37 procent). Het oorspronkelijke plan behelsde onder meer dat alle omroepen programma's zou den gaan leveren aan alle netten, dat alle verkondigende programma's van de EO zouden verhuizen naar Nederland 1 en dat TV2 een dagelijkse soapserie zou gaan uit zenden. Die ideeën zijn geen gestand ge daan. Een dagelijks jeugdblok op Neder land 3 gevuld door alle omroepen - inmid dels bekend als de 'vierde zender' Zappelin - komt er wél. Profijt Het programmaschema telt verder maar enkele 'netoverschrijdende' programma's. Zo verhuist VARA's woordquiz Lingo naar TV2, levert de EO (nu op TV2) een aantal programma's aan Nederland 1 en zal jon gerenomroep BNN naast het thuisnet TV2 programma's (onder anderen met Jeroen Pauw) gaan maken voor Nederland 3. De TROS schenkt Nederland 1 de slotreeks van Derrick en KRO's publiekstrekker Het Ge- speelfilms op televisie VRIJDAG The Birdcage (VS-'96) Nachtclubeige naar Robin Williams en travestie-ster Nathan Lane doen zich voor als hetero ecfitpaar om de conservatieve schoon ouders van Williams' zoon te paaien. Erg leuke comedy van Mike Nichols. Herhaling om 2.35 uur. Duitsland 1 20.15 Arthur (VS-'81) De steenrijke playboy Dudley Moore moet kiezen tussen een verstandshuwelijk en zijn ware liefde: het arm? serveerstertje Liza Minelli. Sterke comedy van Steve Gordon. RTL 5 20.30 I'm Not Rappaport (VS-'96) Walter Mat thau staat vriend Ossie Davis bij als de ze wegens het bereiken van de pensi oengerechtigde leeftijd gedwongen is zijn baantje als beheerder van een ap partementencomplex op te geven. Leu ke comedy van Herb Gardner. NET 5 20.30 Deep Cover (VS-'92) Goede, harde ac tiefilm van Bill Duke, waarin de in een drugskartel geïnfiltreerde agent Larry Fishburne last van zijn geweten krijgt als hij van Jeff Goldblum de opdracht krijgt iemand te vermoorden. Veronica 21.05 Miami Rhapsody (VS-'95) Terwijl Sarah Jessica Parker op het punt staat te trouwen komt ze erachter dat bijna ie dereen in haar familie overspel pleegt SBS 6 23.40 Liza Minelli en Dudley Moore in de filmkomedie 'Arthur'. (RTL 5, 20.30 uur) foto pr Hotel Paura (l-'96) Drama van Renato de Maria over de succesvolle veertiger Sergio Castellito die zijn baan verliest, waarna een kettingreactie van pech en Spanish Rose (VS-'93) Douaneagent Michael Paré krijgt de schuld van de dood van zijn collega en wordt ontsla gen. Hij gaat werken voor gangsterbaas Michael Ironside en moet diens vrouw Far and Away (VS-'92) Aan het einde van de 19e eeuw vertrekt de arme Ierse landarbeider Tom Cruise met Nicole Kidman naar Amerika om een nieuw bestaan op te bouwen. Aardig drama van Ron Howard. BBC 1 00.15 A Dangerous Woman (VS-'93) De jonge Debra Winger is een beetje simpel van geest en woont in bij tante Barbara Hershey, met wie ze geregeld overhoop ligt. Prima drama van Stephen Gyllen- haal. Duitsland 1 00.55 Cyberella: Forbidden Passions (VS-'96) Onnozel verhaal over de ziel van Debra Beatty die blijft hangen in cyberspace, ledereen kan inloggen om virtueel een nummertje met haar te maken. Sof- terotisch niemendalletje van Jackie Garth. SBS 6 01.20 Key Largo (VS-'48) Gangster Edward G. 22.54 Robinson gijzelt een groep mensen in een hotel op het eiland Key Largo. Een opkomende orkaan snijdt hen van de buitenwereld af, wat de spanningen doet oplopen. Sterke thriller van John Huston. Met Humphrey Bogart e.a. BBC 2 02.05 16.45 17.35 18.05 18.55 19.25 20.00 20.30 21.05 00.10 00.58 veronica Baywatch. Amerikaanse serie. Nick Freno. Amerikaanse serie. Viper. Amerikaanse actieserie. Unhappily ever after. Amerikaanse comedyse rie. 20 Plus. Nederlandse reality dra maserie. Home improvement. Amerikaanse comedyse rie. Samsam. Nederlandse comedyse rie. Deep cover. Amerikaanse politiefilm uit 1992 van Bill Duke. Met: Larry Fishburne, Jeff Goldblum e.a. De zomer Buch. Van lichte zeden. Realityprogramma. Pensacola: Wings of gold. Amerikaanse serie. Einde. ses© 16.30 17.25 18.15 19.05 20.30 21.50 22.30 22.55 23.40 Now or neverland. Players. Jerry Springer. America's funniest home videos. De gekste, vreemdste, mooiste, leukste bloo pers. Het Nieuws. Explosief. Aansl.: Trekking Lucky Day. All you need is love. Hart in Aktie. Hart van Nederland. Aansl.: Trekking Lucky Day. SBS 6 Sport: Amstel Cup. Samenvatting. Spanish rose. Amerikaanse actiefilm uit 1993 van Bob Misiorow- ski. Met: Michael Paré, Barbara Camera, Michael Ironside, Lehua Reid, Ian Yule e.a. Cyberella: Forbidden pas sions. Amerikaanse erotische film uit 1995 van Jackie Garth. Met: Debra Beatty, Marshall Hilliard, Rebec ca Taylor, Daniel Na- math, Landon Hall e.a. Jerry Springer. Nachtprogrammering. i -4 9 y Wilitoiio. 'v 'Hoera een kind!!?': Dora en Kees met hun twee vaders. (Nederland 1, 22.11 UUr) foto pr/kippa Mensen en dieren Britse natuurserie die ingaat op het verbeteren van de leef omstandigheden van wilde dieren. Wat wordt er gedaan om de bepaalde dier soorten tegen uitsterven te behoeden? Vandaag de eerste aflevering: Inktvisja ger RTL 4 18.30 Lieve Martine Martine van Os helpt 01- ga Jelic uit Dordrecht met de reparatie van haar oude piano. Verder wordt hulp geboden aan een |ongetje met angst voor honden en aan Greet de Keiser die een expositieruimte zoekt voor haar klederdrachtpoppen. Nederland 1 18.59 De eetfabriek Hoog op de Europese agenda staat voedselveiligheid. Te recht, omdat schandalen rond voedsel prominent in de actualiteit aanwezig zijn. Terecht, omdat nog steeds te veel mensen ziek worden van eten. Niet zel den is dat te wijten aan eigen onkunde bij de bereiding ervan maar ook zodra er buiten de deur gegeten wordt, of ar geloos voedsel gekocht, loert het ge vaar. Een zoektocht door culinair en or dinair etend Nederland in het spoor van chef-kok Pierre wind. Nederland 3 19.27 Zoovenirs In Safari Park Beekse Bergen leeft een kudde witte neushoorns. Het is de trots van het park. Omdat de witte neushoorn in het wild bedreigd wordt, hebben de Europese dierentuinen een fokprogramma opgestart Nederland 2 19.57 Rosamunde Pilcher: Wolken am Horizont Duitse tv-film. Laura is nog maar net met de oudere Alec getrouwd of hij moet voor zaken naar het buitenland. Terwijl Alec op reis is logeert Laura bij vrienden van hem totdat er anonieme brieven binnenkomen en zelfs haar hond vergiftigd blijkt te zijn. Het lijkt erop dat de vreemde huishoudster er mee te maken heeft. Nederland 2 20.30 Hoera een kind!!? Zoe en Wesley wonen in Rotterdam. Omdat hun ouders niet zo veel geld hebben, kunnen ze niet echt op vakantie. Dankzij de actie 'Frisse Lucht' kunnen ze er toch nog een weekje tussenuit Dora en Kees worden opgevoed door twee vaders die samen een liefdesrelatie hebben. Hun moeder Marjo woont naast de deur Hoe is het zo gekomen? Nederland 1 22.11 An audience with Tom Jones Een regi stratie van het onlangs in de LWT-stu- dio in Londen gehouden optreden van superster torn Jones. In de spectaculai re show brengt Jones niet alleen zijn klassiekers, maar ookhet nieuwe werk van zijn laatste album 'Reload' ten ge- RTL 4 22.00 Oe zomer Buch Menno Buch waagt een gokje in het casino. Verder spreekt hij met een stelletje over sms-ontmoetin- gen en wordt een groep sportieve vrien den gevolgd. Veronica 23.05 Artsen van de 21e eeuw Dr. Gilles Ro land-Manuel is een gedreven psychia ter en expert op het gebied van autis me Hij is directeur van een kliniek in de buurt van Parijs waar hij autistische jongeren begeleidt. Het programma laat de psychiater aan het woord en geeft een indruk van zijn manier van werken. Nederland 2 23.35 televisie buitenland voel van... is voortaan te zien op TV2. Opmerkelijk is dat andere populaire Ne derland 1-programma's als Spoorloos van de KRO en Villa Felderhof van de NCRV niet naar het 'brede' tweede net verhuizen. Ook typische TV2-programma's als Oppas sen en Kassa! staan gewoon weer in het schema voor Nederland 3. De VARA lijkt daarmee te profiteren van het dreigement uit het publieke bestel te stappen: de mees te programma's.blijven op het thuisnet (3) en de populaire VARA-zaterdagavond blijft zelfs helemaal intact. „Doordat de VARA het marktaandeel van Nederland 3 opkrikt, kunnen de kwantummechanica van de VPRO en de verstilde dans van de NPS ook hun plek houden," zei Hans van Beers daarover. De Raad van Bestuur van de NOS noemt de uitkomst van maandenlang soebatten desondanks een behoorlijke sprong voor waarts. De omroepen beschermen nog al tijd angstvallig hun eigen identiteit, maar er wordt tenminste gepraat. „Omroepen heb ben elk nog steeds een eigen beeld hoe het net eruit moet zien. Dat is ook logisch, want iedereen moet rekening houden met die netprofilering, maar wat dat nou pre cies betekent, moet beter worden afge stemd", zei Tom Kamlag, netcoördinator van Nederland 3. onlangs in het omroep blad Broadcast Magazine, waarin hij samen met collega-netmanagers Joop Daalmeijer (Nederland 1) en Bob Bremer (Nederland 2) de plannen toelichtte. De netcoördinato ren noemen de komende tv-winter dan ook eensgezind een overgangsperiode: „Vraag niet van dit gezelschap om vanaf 1 septem ber veertig procent marktaandeel af te leve- VRT 1 17.35 Neighbours. 18.00 Journaal. 18.10 Days of our lives. 19.00 Journaal. 19.40 1000 zonnen garnalen 20.00 Weerbericht 20.05 Blokken 20.35 Po litiewerk. 21.05 De notenclub. 22.10 Miami rhapsody, komedie. 23.44 KE- NO-uitslagen 23.45 Weerbericht. 23.50 Journaal. 00.10 TT1000 zonnen garnalen. 00.30 Taking the falls 01.15 Doorlopende herhaling van het laatste journaal en weerbericht. 08.00 VRT 2 17.00 Tik Tak 17.05 Wizzy Woppy. 17.10 Disney festival. 17.40 Samson Jukebox. 17.45 Allemaal beestjes. 17.50 Disney festival 18.00 Disney fes tival. 18.20 Mijn gedacht! 18.40 De avonturen van Kuifje 19.05 Ultratop. 20.00 Journaal 20.30 All creatures great and small. 21.20 The Grand. 22.10 In alle staten. 22.35 Link. 23.05 De zeven deugden 23.50 Film kort 00.15 Doorlopende herhaling van het journaal. DUITSLAND 1 16.00 Dingsda. 16.30 Alfredissimo! 17.00 Tagesschau urn fünf. 17.15 Bri sant. 17.43 ARD vor acht. 18.00 ARD voracht. 19.52 Das Wetter im Ersten. 19.58 Heute Abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 The birdcage, kome die. 22.05 ARD-exclusiv 22.35 8ericht aus Berlin 23.05 Tatort 00.35 Nacht- magazin. 00.55 A dangerous woman, drama. 02.35 The birdcage, komedie. 04.25 Herz Schmerz. 04.50 Polylux. DUITSLAND 2 16.00 Heute - in Europa. 16.15 Risiko 17.00 Heute 17.15 Hallo Deutschland 17.45 Leute heute. 18.00 Der Landarzt 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Forsthaus Falkenau. 20.15 Mordkom- mission. 21.15 Die ZDF-reportage. 21.45 Heute-journal. 22.13 Weerbe richt. 22.15 Aspekte 22.45 Iris Berben - Verflixte Leidenschaft, kocte tv-films. 23.35 Iris Berben-Nacht, korte films. 04.10 Die Johannes B Kerner-Show. DUITSLAND 3 16.00 Hier und Heute Reportage: Visi te der Pferdeklinik 16.15 Die Planeten: Hüllen aus Gas und Dampf. 17.00 Lo- kalzeit NRW. 17.05 Verbotene Liebe. 17.30 Lindenstrasse. 18.00 Lokalzeit. 18.05 Hier und Heute - Streifzüge: Fe- dervieh und Bonte Kerke. 18.20 WDR ServiceZeit Heim und Garten 18.50 Ak- tuelle Stunde. 19.30 Lokalzeit. 20.00 Tagesschau 20.15 Musikantenstadl- Aus dem Flinders Park in Melbourne/Australien 21.45 NRW am Abend. 22.00 B trifft - Begegnung bei Böttinger. 23.00 Kurfürst Clemens Au gust - Ein Bayernprinz am Rhem 23.45 Victim of the haunt, speelfilm. 01.10 Erlebnisreisen-Tipp 01.30 Lokalzeit. BBC 1 16.25 Tweenies 16.45 Fly tales. 16.50 Anthony Ant. 17.00 ChuckleVision 17.20 SMart Hart. 17.35 Steps to the stars. 18.00 Newsround 18.10 Animor- phs 18.35 Neigbours 19.00 Nieuws. 19.30 Regionaal nieuws en weerbericht. 20.00 Doctors 20.30 Top of the pops. 21.00 Ground force 21.30 Only fools and horses. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht. 22.30 Badger. 23.20 Barrymore on Broadway. 00.15 Far and away, speelfilm. 02.25 Jericho fever, thriller 03.50 BBC News 24 07.00 Emde BBC 2 dy, steady, cook 18.00 Ken Horn's hot wok. 18.30 Fresh food. 19.00 The Simpsons. 19.20 The Simpsons. 19.45 Fresh prince of Bel Air 20.10 The priva te life of plants. 21.00 Country house. 21.30 Gardeners' world 2000. 22.00 Room 10122.30 The Fitz. 23.00 Never mind the Buzzcocks. 23.30 Newsnight. 00.20 Jackpot. 00.50 Buffy the vampire slayer. 01.35 Tinsel town. 02.05 Key Largo, thriller. 03.45 Einde. 04.00 Lear ning zone: Dynamo. 06.00 Einde. TMF 17.00 D-Day live 18.00 D Day live 19.00 De dag top 5 live. 20.00 The Mo vie Factory 20.30 Rockzone. 21.30 Al- bum Charts. 24.00 Mental Theo on the road. 01.00 CyberChoice. 06.00 Einde CNN 16.00 Pinnacle. 16.30 World sporl 17.30 Inside Europe 18.00 Larry King live. 20.30 World business today. 21.30 Q A. 22.00 World news Europe. 22.30 Insight. 23.00 News update. 23.30 World sport. 24.00 WorldView. 00.30 Moneyline newshour. 01.30 Showbiz to day. 02.00 World news Americas. 02.30 Inside Europe 03.00 Larry King live 04.30 Newsroom. NGC 16.00 Dezon. 17.00 Zonnestorm. 18.00 Op het scherpst van de snede: Waar de blizzard woedt. 19.00 Nestrovers van Thailand 19.25 Krachten van de na tuur. 19.30 Geef haaien een kans. 20.00 Schatzoekers 21.00 Facetten van genialiteit 22.00 Op zoek naar de oorsprong van de mens. 23.00 Op het scherpst van de snede: Het Monster van Loch Ness. 24.00 De waarde van het le ven. 01.00 Schatzoekers. 02.00 Facet ten van genialiteit 03.00 Op zoek naar de oorsprong van de mens. DISCOVERY 16.10 Jurassica: Prehistoric sharks. 17.05 Walker's world Costa Rica. 17.30 The supernatural Giant snake. 18.00 Frozen kingdom. 19.00 Animal X. 19.30 The supernatural: Giant sloth. 20.00 Raging planet: Flood. 21.00 Ulti mate guide: Big cats. 22.00 Superstruc tures: International space station 23.00 Extreme machines: Power boats. 24.00 Lost treasures of the ancient world: Ancient Egypt. 01.00 Animal X 01.30 The supernatural: Giant sloth. 02.00 Frozen kingdom. 03.00 Einde. MTV 16.00 The lick chart 17.00 Select MTV. 18.00 Global groove 19.00 Bytesize 20.00 Megamix. 21.00 Celebrity death match. 21.30 Bytesize. 23.00 Roskilde Festival. 24.00 Party zone. 02.00 Night videos 06.00 Einde TV5 16.00 Nieuws. 16.15 TV5, l'invité 16.30 Les carnets du bourlingueur 17.00 TV5 infos. 17.05 Pyramide. 17.30 Questions pour un champion 18.00 Nieuws. 18.15 Thalassa 19.30 Mediterraneo. 19.55 TV5, l'invité. 20.00 Belgisch nieuws. 20.30 Frans nieuws. 21.00 TV5 infos. 21.05 Diva. 22.00 Nieuws 22.15 Parlez-moi d'amour 00.30 TV5, l'invité 00.35 Zwitsers nieuws 01.00 Frans nieuws. 01.30 La vie l'endroit 03.00 TV5 In fos 03.05 Diva 04.00 Doorlopende her haling. EUROSPORT 16.45 Formula 3000, 17.30 Formula 3000. 18.00 Youth only zone. 19.00 Paardensport. 20.00 Who's that girl? 20.30 Rotsduiken 21.00 And they wal ked away 22.00 Boksen 23.00 Sports- Centre 23.15 Snooker 00.45 Formula 3000. 01.15 SportsCentre televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 KRO's Kindertijd 07.57 Al les Kits extra 10.05 Maïtresses RTL 4 07.00 Telekids Cartoons. 08.20 The adventures of Papyrus. 08.50 Little Dracula 09.15 Pinky and the bram 09.35 Johnny Quest 10.00 The phantom 2040. 10.25 Quasi modo 10.50 Back to the future. VERONICA 09.00 Top 5. 10.15 Spelevisie. SBS 6 06.55 SBS 6 Kids club. 07.55 Mork and Mindy 08.20 Hart van Nederland 08.40 Hart in Aktie 09.20 Zomer op 6. 09.45 Tuinieren wonen met kijkers. 10.25 Klus sen met kijkers. FOX 8 06.30 Bobby's world 06.50 Oliver KINDERNET 07.00 Pinokkio. 07.25 Enchanted lands 07.35 Bassie Adriaan 08.05 Ernst Bobbie. 08.15 Zoo tails 08.20 Neverendingstory. 08.45 Lil Elvis 09.15 Lights came ra action 09.40 Patrouille 03. 10.05 Itsy bitsy spider. 10.35 Enig Spott: nieuw live-programma HILVERSUM GPP RTL 4 start maandag met een nieuw live-programma met de naam Spott. De pre sentatrice van dit dagelijkse programma 'over vraag en aanbod' is Viola Holt. In Spott, dat is gebaseerd op de internetsite www.s- pott.nl (digitale kleintjes), kunnen kijkers dagelijks al lerlei spullen aanbieden en kopen. Ook gaat de redactie intensief op zoek voor men sen die bijzondere wensen hebben. „Stel dat iemand een bumper voor een Ford Mustang zoekt, dan gaan wij alles op alles zetten om die te vinden", aldus Groene- woud. Iedere week wordt Spott afgesloten met een vei ling in de studio, waar alle artikelen van een hele week worden verkocht. Verder kunnen mensen met bijzon dere hobby's en verzamelin gen hun verhaal kwijt in het programma.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 9