Henny is geen boerenknol, maar een raspaard' Televisie iERDAG 10 AUGUSTUS 2000 - ederlandq nederlandnederland 0 rtl o rtl0 Slles Kits. evarieerd jeugdmagazi- ie met om 17.01 De Transilvaanse enge die- enwinkel; 17.25 Klasse! 17.35 Fotomodellen en s B' janketbakkers. .e"' Jerrick. Duitse krimi. Na tien jaar ,s :el voor dubbele moord oof( tornt Lothar Bruns. Zijn twee partners gaven el- .kaar een alibi en werden liet vervolgd. Derrick O] Tioet goed opletten, want Bruns wil wraak. Afl.: Wraak. Herh. Ütycabs. Reisverslag van een be- denzoek aan de stad. Presen- atie: Michael Krass. ,n aGet the picture. j1™ Kennisquiz. Presentatie: i Paula Udondek. 1 (NOS-Journaal. ^iNetwerk. e bl Actualiteitenprogramma. 'Glamourland, i 8' Magazine over de high so- "ciety. Presentatie: G.J. 'f* Dröge. Herh. taJljStop de tijd. ^SiKennisquiz. Presentatie: Mieke van der Weij. De kern van de zaak. Programma waarin juri- |f] disch/maatschappelijke vraagstukken aan de orde komen. Voor een briefkaart op de P eerste rang. Filmquiz. Presentatie: Paula Patricio. ER. de (Emergency Room). Ame- ste rikaanse ziekenhuisserie. V( Benton ontdekt dat de |s (Werkomstandigheden in ;n\ Mississippi erg slecht len Z'ln- maar ook dat de blanke bevolking een KP} zwarte dokter niet ver trouwt. Afl.: Middle of nowhere. Herh. iee Voor en tegen. Serie zelfportretten. Afl.: Isis van der Wel, deejay 100 Isis. Nacht tv: Netwerk herha lingen. Einde. ja nd idio- en televisiepresen- he i hebben een vaste t liJaar. Deze persoon is ie luisteraars en kijkers )diiiet meer dan een naam aftiteling. In een serie ar- in deze krant treden zij anonimiteit en vertellen de un werk en de band met s ïsentator. Vandaag Frits n (62), de rechterhand TL 4-presentator Henhy IM TIMOTHY BELDMAN 16.37 Het kleine huis op de prai rie. (Little house on the prai rie). Amerikaanse familie serie. Jenny blijft bij haar oom en tante wonen na het overlijden van haar vader. Jenny is depressief en Laura maakt zich daar zorgen om. Afl.: Tijden veranderen (2). 17.30 Natuurdocumentaire: Het land van de witte oryx. Natuurdocumentaire over de zeldzame witte oryx, een antilopesoort, die leeft in Oman. 17.59 2 Vandaag. Met om 18.00 NOS-Jour- naal, 18.45 NOS-Sport- journaal en 18.52 NOS- Weeroverzicht. 19.00 NOS-Studio sport. Sportmagazine. Met o.m. aandacht voor de wed strijd V.S. - Cuba in de Haarlemse Honkbalweek. 19.38 Hondenlevens. 5-delige serie portretten van mensen voor wie hun hond een belangrijke plaats in hun leven in neemt. Afl.: Voor de show. 20.05 Rembrandtkade 10. Documentaireserie rond het thema Vechten voor een nieuw leven. 20.35 Columbus: In dienst van de oorlog: De toekomst. Documentaire over de ontwikkelingen in de mo derne oorlogvoering. Jong: Ik ben wees. Praatprogramma. Presen tatie: Mare Dik. Herh. Hartslag van het platte land. Serie waarin de verande ringen in het werk van boeren, vissers en tuin ders centraal staan. Afl.: Uit principe. Allround. Ingenieuze hersenkra- kersquiz met een heel ei gen twist. Presentatie: Bert van Leeuwen. De verandering. Afl.: Henri Stolk. Presen tatie: Feike ter Velde. NOS-Journaal. Scenario 2015: de toe komst van Nederland. Afl. 5: Nooit meer naar kantoor. NOS-Journaal en NOS- Sportjournaal. Einde. 21.30 22.00 19.02 19.17 19.40 20.14 22.00 22.15 22.34 00.25 07.00 i NOS-Journaal. i Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé. i Jansen,Jansen. Nederlandse comedyse rie. Ronnie wil een mar motje want iedereen op school heeft er één. Thijs ontdekt dat Henk in zijn jeugd bij Ajax heeft ge voetbald en wil hem bij De Zuiderzeevogels mee laten spelen. Of Henks knieën daar wel tegen kunnen valt nog te be zien. Afl.: Het geheime wapen. Pitch. Cinema perdu. Afl.: Leonce gaat naar buiten. Herh. Villa Achterwerk. Kindermagazine met om 18.00 Jeroen in China; 18.07 Nonsens en wiege liedjes; 18.08 Muis en Mol. Sesamstraat. Kleuterprogramma. Afl.: Slapen. NOS-Jeugdjournaal. Het Klokhuis. Informatief kindermaga zine. Afl.: Margriet Hey- mans. Treks in a wild world. Afl.: Hiking in Arctic Alaska. Lingo. Woordspel. Presentatie: Frangois Boulangé. Passaat. Serie wereldmuziekpro gramma's. Afl.: Een zee van tranen. McCallum: Sacrifice. Engelse spannende tv- film uit 1996 van Patrick Lau. Met: John Hannah, Simon Slater, Gerard Murphy e.a. NOS-Journaal. NOS-Sportjournaal. Nova. Actualiteitenprogramma. Presentatie: Willem Lust. Shanghai Vice. 7-delige poëtische docu mentaireserie met een hedendaags portret van de bewoners van Shang hai aan de hand van de thema's liefde, dood, ver raad, criminaliteit en straf. Afl.: A serial killer. Einde. 17.00 17.05 18.00 18.30 19.00 RTL Nieuws. The Oprah Winfrey show. Amerikaanse talkshow. RTL Nieuws. Catherine. RTL Nieuws. Nieuwsuitzending. California Bay. Documentaireserie. Factor 4. Spelprogramma. RTL Nieuws Weer. The bold the beautiful. Amerikaanse soap. 't Zonnetje in huis. Hartje zomer verhalen: The invaders. Amerikaanse miniserie van Paul Shapiro. Met: Scott Bakula, Elizabeth Pena, Richard Thomas, DeLane Matthews, Ri chard Belzer e.a. Copshop. Engelse docusoap. RTL Nieuws. Misdaad rond midder nacht: Tekwar. Amerikaanse serie. The Oprah Winfrey show. Einde. 22.15 22.45 23.15 23.45 net0 fox 0 16.35 17.00 17.45 18.15 19.00 19.30 20.00 20.30 Newsradio. Amerikaanse comedyse rie. Malibu CA. Melrose Place. South Park. Earth: Final conflict. Amerikaanse sf-serie. Het Nieuws. Nieuwsprogramma. Het vuile werk. Married with children. The sunchaser. Amerikaanse dramafilm uit 1996 van Michael Ci- mino. Met: Woody Harrel- son, Jon Seda, Anne Ban croft, Alexandra Tydings, Matt Mulhern e.a. Deepstar six. Amerikaanse sf-film uit 1989 van Sean S. Cun ningham. Met: Taurean Blacque, Nancy Ever- hard, Greg Evigan, Miguel Ferrer, Nia Peeplese.a. Newsradio. Nachtprogrammering: Het Nieuws. 18.00 18.30 19.00 20.00 23.00 23.30 Dumbest criminals. Amerikaanse realityserie. Vrienden voor het leven. Nederlandse comedyse rie. Goudkust. Nederlandse soapserie. The Simpsons. Amerikaanse tekenfilm serie. Party in the Park. Concertregistratie met optredens van o.a. All Saints, Alice Deejay, Christine Aguilera, The Corrs, Destiny's Child. Seinfeld. Amerikaanse comedyse rie. Politie! Realityserie. David Letterman. Talkshow. Presentatie: David Letterman. Sunset Beach. Amerikaanse actieserie. Homeshopping. Einde. Frits Löhnen, de rechterhand van Henny Huisman :ootste probleem van de fis de denkwijze die hij de jen tweeduizend jaar ontwikkeld. Dat vindt Löhnen, 'mental coach' 3n enny Huisman. „Het le- .j er niet makkelijker op ge- Ji. En dat terwijl we alle- ezelfde behoefte hebben, Er is iets anders: hoe ga regio tv tvnh NOS-Journaal. TVNH-nieuws. Nieuws en actualiteiten uit de hele provincie. De Zwoele Stad, praatprogramma met inte ressante gasten. TVNH-nieuws kort. Nieuws en actualiteiten uit de hele provincie. Reportage, gevolgd door het weer. NOS-Journaal. TVNH-nieuws kort. De Zwoele Stad. Licht informatief program ma. NOS-Journaal. TVNH-nieuws. Nieuws en actualiteiten uit de hele provincie. De Zwoele Stad. Uitflits. TVNH-nieuws en weerbericht. Tot 18.00 uur TVNH Nieuws carrousel. tv-west NOS-Journaal. TV West Nieuws. Weer. In smoking, over feesten en partijen met Johan Overdevest. TV West Nieuws en weer. Filmspot. Presentatie: Jac. Goderie. NOS Journaal. TV West Nieuws en weer. TV West Nieuws en weer. Filmspot. Presentatie: Jac. Goderie. Herh. TV West Nieuws, Weer en Filmspot. je met bepaalde zaken om. Daar heb ik zo mijn eigen ge dachten over." Löhnen heeft een eenvoudige levensopvatting: „Wij doen soms zó moeilijk over van alles en nog wat. Ik maak het simpel; ken je een asbak, ken je ze die- maal. Ken je een auto, ken je ze allemaal. Dat maakt ajles een stuk eenvoudiger. Als ik iemand ontmoet die problemen heeft, probeer ik die het makkelijkste op te lossen. Geheid dat de rest in elkaar stort als een kaarten huis. Zo makkelijk is het eigen lijk, niets geheimzinnigs aan." En je moet eerlijk zijn, daar mee dwing je respect af, vindt Löhnen. „Dat is Henny, eerlijk. Je moet lef hebben om het bes te voor jezelf en je familie te creëren. Geniet van de eenvou dige dingen in het leven. Je moet gelukkig zijn, je kunt het niet worden." Deze voorwaarden zijn de spelregels van het leven. Voor ieder mens gelden ze, maar een ieder reageert anders. De een laat emotie toe, de ander juist niet. De een ziet de dingen heel scherp, terwijl een ander kan verzanden. „Het bewustzijn van mij is anders dan dat van anderen. Talenten, dat krijg je er gratis bij, dat zit in je genen. Dat kun je niet leren, wel ont wikkelen. Ik zeg altijd 'word nou goed in de dingen, die je al goed doet. Daarmee word je vanzelf beter 4n de zaken die je niet zo goed kunt'." En dat houdt de Amsterdam mer presentator Henny Huis man - zij hebben elkaar twintig jaar geleden leren kennen tij dens een show waaraan Löh nen zat en waarvan Huisman de presentator was - ook voor. „Hij is erg goed in presenteren. Daarop moet je je richten, alle andere zaken zijn op dat mo ment niet belangrijk. Hij wil zich nog wel eens druk maken over de presentatie van de dag erna. Dan zeg ik 'Hen, je moet nu een topprestatie leveren. Richt je daarop, morgen komt morgen pas'." Dat helpt want Henny Huis man roept regelmatig de hulp in van zijn Amsterdamse vriend. „Probleem voor pro bleem, kun je één probleem op lossen dan kun je ze allemaal aanpakken. Hij belt en zegt 'Frits, kom je?'. Ik laat het altijd van hem afhangen. Ik bel hem niet, hij vraagt of ik kom." Frits Löhnen, de rechterhand van Henny Huisman. foto cpd/ton kastermans In de studio houdt Löhnen zijn populaire pupil uit de wind. „Iedereen bij de televisie heeft zijn taak, de een is verant woordelijk voor het geluid, de ander voor het licht en weer een derde voor de kandidaten. Alles is perfect geregeld, alleen voor de presentator niet. Is het dan zo gek dat ook hij iemand aantrekt om hem te begeleiden? vraagt Löhnen zich af in het gebouw in Amsterdam-Noord waar hij zijn werk als mental coach uitoefent. „Nee, dat is niet overdreven", antwoordt de steun en toeverlaat van Huis man direct zelf. „Henny is een raspaard. Die moet je niet af stompen, niet dwingen einde loos door te werken. Dat is voor een boerenknol, niets voor een raspaard. Die moet zijn rust ne men, daar zie ik op toe. Verder bestaat mijn werk uit het praten met hem, over van alles en nog wat. Een mop, een opmerking van even geleden. Soms komt het voor dat er iets gebeurt, iets onverwachts. Dan vraag ik an deren om het nog maar even niet tegen Henny te zeggen. Die moet zich concentreren op zijn werk. Daarna is er weer tijd voor van alles en nog wat." Het is niet zo, benadrukt Löhnen, dat Henny Huisman niet zonder hem kan. „Nee, ben je mal. Hij kan prima zijn boon tjes doppen. Hij vindt het ge woon prettig om met mij te praten. En dat willen er meer. Er komen ministers, andere Be kende Nederlanders. Sommi gen willen niet dat ik hun naam noem, dat respecteer ik. Maar het leuke van Henny is dat hij zich niet schaamt voor mijn hulp. Angst en schaamte zijn het kwaadste goed wat een mens kan overkomen. Als je geen angst kent, kun je alles aan. Onzekerheid, dat is weer iets anders. Onzeker zijn is juist goed, daar blijf je scherp door. Als je geen onzekerheid meer kent, ga je op den duur blun ders maken, dan draai je op je automatische piloot. Dan gaat het mis, onherroepelijk." speelfilms op televisie DONDERDAG Open Fire (VS-'94) Voormalig FBI-agent Jeff Wincott schiet zijn vader te hulp. wiens fabriek wordt bezet door terroris ten Mager verhaal, maar veel vechten. Actiefilm van Kurt Naderson RTL 5 20.30 The Sunchaser (VS-'96) De jonge indi aan Jon Seda heeft door een uitgezaai de tumor nog twee maanden te leven. Hij ontvoert arts Woody Harrelson en hoopt genezing te vinden op een mythi sche berg. Sterk drama van Michael Ci- NET°5 20.30 Deep Star Six (VS-'89) Flop van een horrorfilm van Sean S. Cunningham over een laboratorium onder water dat wordt aangevallen door een geheimzin nig monster dat de bemanning uit moordt. Met Taurean Blacque e.a. NET 5 22.40 Les quatre cents coups (F-'59) Schitte rend drama van Frangois Truffaut over de 12-jarige Jean-Pierre Laud, die wordt verwaarloosd door zijn ouders en in de kleine criminaliteit belandt. Al gauw wordt hij in een tuchthuis ge plaatst Duitsland 2 00.15 The Treasure of the Sierra Madre (VS- '48) Sterk geacteerde western van John Huston over een stel goudzoekers die door de zucht naar rijkdom veran dert in een hebzuchtige, wrede en on menselijke groep. Met Humphrey BBC 2 12.00 Fragment uit de speelfilm The Sunchaser', met Woody Harrelson in een varrde hoofdrollen. (NET 5, 20.30 uur) foto pr God sobaki (RF/F-'93) Ex-gedetineerde Igor Skliar arriveert in een verlaten dorpje dat een broeinest van radioac tieve straling is. Mistroostig drama over de uiteenvallende Russische maat schappij. Regie: Semjon Aranowitsch. Duitsland 1 00.50 VRIJDAG Der Wolf und die sieben Geisslein (D- '57) Aardige, maar brave verfilming van het sprookje over de wolf en de ze ven geitjes. Regie: Peter Podehl. Met Heimo Kinderman e.a. Duitsland 1 10.03 In Country (VS-'89) Emily Lloyd heeft haar vader verloren in de Vietnamoor- log en woont bij oom Bruce Willis, die ook in Vietnam was. Aardig drama van Norman Jewison. RTL 4 13.00 The Master Race (VS-'44) Duitse offi cier George Coulouris voorziet dat Hit- Ier de oorlog gaat verliezen en laat zijn mannen het nationaal-socialisme pro pageren om de volgende wereldoorlog voor te bereiden. Interessant drama van Herbert J. Biberman. BBC 2 14.40 Somebody Killed Her Husband (VS-'78) Waardeloze thriller van Lamont John son waarin Farah Fawcett een buiten echtelijke affaire begint. Als haar man wordt vermoord is de minnaar verdach te nummer één. SBS 6 14.50 16.45 17.35 18.05 18.55 i The cruise. i Gordon Ramsay's passion for flavour, i Empty nest. Real stories of the Highway Patrol, i Judge Judy. Amerikaanse serie. Hier aarde. i 5 in het land. Nieuwsbulletin. 19.25 Kinderziekenhuis. Veronica's closet. Amerikaanse comedyse- 20.00 Open fire. Amerikaanse speelfilm uit 1994 van Kurt Ander son. Met: Jeff Wincot, Ar thur Taxier, Lee De Bronx, Mimi Craven e.a. Sex tv. Magazine. Herh. Op weg naar Sydney. Documentaireserie. Tennis: ATP Masters - Cin cinnati. Verslag. 5 in het land. Nieuwsbulletin. Hier aarde. Nachtprogramma. 20.30 21.10 22.05 22.40 23.10 23.55 00.43 veronica Baywatch. Amerikaanse serie. Martin. Amerikaanse comedyse rie. Total recall 2070. Amerikaanse sf-serie. Unhappily ever after. Amerikaanse comedyse rie. 20 Plus. Nederlandse reality dra maserie. Home improvement. Amerikaanse comedyse rie. Read my lips. Komische spelshow. The X-files. Amerikaanse politieserie. Strandpolitie. Docusoap. Aangespoeld. Engelse realityprogram- ma. Walker. Amerikaanse serie. The burning zone. Amerikaanse serie. Einde. sbs0 19.30 19.55 00.10 00.55 01.55 De week van Willibrord. Tequila and Bonetti. Amerikaanse politieserie. Jerry Springer. America's funniest home videos. De gekste, vreemdste, mooiste, leukste bloo pers. Het Nieuws. Nieuwsprogramma. Explosief. Aansl.: Trekking Lucky Day. Now or neverland. Profiler. Amerikaanse misdaadse rie. Hart van Nederland. Aansl.: Trekking Lucky Day. Door het lint! The sex guides to Europe. Erotisch programma. Jerry Springer. Tour of duty. Nachtprogrammering. Aansl.: Het Nieuws. Aan sl.: Hart van Nederland. selectie Vanavond weer een aflevering van de Britse docusoap 'Copshop', waarin het reilen en zeilen van een groep politiemensen van het po litiebureau in het Britse Gosport op de voet wordt gvolgd. (RTL 4, 22.45 uur) foto pr Het klokhuis Margriet Heymans heeft veel kinderboeken geïllustreerd. Ze vindt zichzelf meer een tekenaar dan een verhalenverteller. Toch schrijft ze ook zelf prachtige boeken. Nederland 3 18.43 Passaat: Een zee van tranen Al in de ja ren '60 was Titina uit Kaap Verdié be roemd om haar vertolking van mor- na's, liederen vol weemoed en verlan gen, waarmee haar evenknie Cesaria Evora vandaag de dag zoveel succes oogst Passaat filmde Titina tijdens haar voorbereidingen en haar concer ten in Nederland voor 'Een zee van Nederland 3 19.40 McCallum: Sacrifice Engelse tv-film. De meeste artsen genezen zieke men sen. Maar tegen de tijd dat ze bij dr. Iiain McCallum komen, is het te laat. Als forensisch patholoog is het voor hem dagelijkse kost om lichamen van mensen te onderzoeken, die onder verdachte omstandigheden zijn over leden. McCallum zoekt naar aanwij zingen om de doodsoorzaak te kunnen vaststellen Nederland 3 20.14 Netwerk Een reportage over de 75.000 babies die jaarlijks in de Amerikaanse stad Los Angeles verslaafd worden ge boren. Verder een vrouw die zich het lot van de aan drugs verslaafde moe ders heeft aangetrokken is een cam pagne begonnen: ze geeft elke vrouw die zich laat steriliseren 200 dollar. Nederland 1 20.29 Columbus In de moderne oorlogvoering lijken science fiction technieken wer kelijkheid te worden. De Verenigde Staten lopen in deze ontwikkelingen voorop. Het Amerikaanse leger maakt in toenemende mate gebruik van la serstralen, robot-vliegtuigen en ande re technieken om zich voor de vijand onzichtbaar te maken Nederland 2 20.35 Jong: Ik ben een wees Hannie verloor haar vader en moeder in een jaar tijd. Op haar dertienjarige leeftijd was ze ineens een weeskind. Ook Trudy heeft geen ouders meer. Nederland 2 21.30 Stop de tijd In deze aflevering neemt Mieke van der Weij de kandidaten mee terug naar een zeer gedenkwaar dig jaar in de geschiedenis. Het is het jaar waarin de Berlijnse Muur viel. Hiermee kwam er een einde aan de Koude Oorlog en ging het internatio nale systeem er totaal anders uit zien. Maar er gebeurde meer dat jaar. Zo werd in Nederland commerciële tele visie gelanceerd en kwam het tweede Kabinet Lubbers ten val. In Groot- Brittanniê vond een verschrikkelijk drama plaats in een voetbalstadion, waarzo'n honderd Liverpool-suppor ters om het leven kwamen. Nederland 1 21.38 Hartslag van het platteland: Uit principe De biologische boer Herman Kok ver zet zich tegen de verplichte inenting van zijn koeien. Nederland 2 22.00 De kern van de zaak: Cameratoezicht schendt de privacy Camaratoezicht lijkt in Nederland meer regel dan uit zondering te worden. Hingen camera's eerst alleen bij supermarkten en tank stations, nu hangen ze op uitgaans- pleinen en in winkelcentra en zelfs in de woonbuurt. Presentator Karei van de Graaf praat met een aantal gasten over dit onderwerp. Nederland 1 22.13 Voor en tegen Vandaag soms dj 100% Isis op waar zij van houdt én waar zij een hekel aan heeft Nederland 1 00.19 televisie buitenland VRT 1 17.35 Neighbours. 18.00 Journaal 18.10 Days of our lives. 19.00 Journaal. 19.40 1000 zonnen garnalen 20.00 Weerbericht. 20.05 Blokken. 20.35 Ma kelaars. 21.05 1000 seconden. 21.30 Afrit 9 21.55 Vakantiejob. 22.20 Cu pid 23.04 KENO-uitslagen. 23.05 Weerbericht. 23.10 Journaal 23.30 1000 zonnen garnalen. 23.50 Sein feld. 00.12 Doorlopende herhaling van het laatste journaal en weerbericht. 09.00 Einde. VRT 2 17.00 Tik tak. 17.05 Wizzy Woppy. 17.10 Disney festival. 17.40 Samson Jukebox. 17.45 Allemaal beestjes. 17.50 Disney festival. 18.00 Disney fes tival. 18.20 Mijn gedacht! 18.40 De avonturen van Kuifje. 19.05 Parker Le wis can't lose. 19.30 Married with child ren. 20.00 Journaal. 20.30 All creatures great and small. 21.20 Histories: Een eeuw, vijf littekens. 22.10 In alle sta ten. 22.30 Blackaddergoes forth. 23.05 People's century. 24.00 Doorlopende herhaling van het journaal. DUITSLAND 1 16.00 Fliege - Die Talkshow. 17.00 Ta gesschau urn fünf. 17.15 Brisant. 17.43 ARD vor acht. 18.00 ARD vor acht. 19.52 Das Wetter im Ersten. 19.58 Heu- te Abend im Ersten. 20.00 Tagesschau. 20.15 Von Anfang an, Wolfgang Petry konkret. 21.00 Monitor. 21.45 Hitiers Krieg im Osten. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Die Narbe des Himmels, tv-film. 00.30 Nachtmagazin. 00.50 God soba ki, romantisch drama. 02.50 Nachtma gazin. 03.10 Die schönsten Bahnstrec- ken Europas. 03.30 Weltreisen - Polens rOsten. DUITSLAND 2 16.00 Heute - in Europa. 16.15 Risiko 17.00 Heute. 17.15 Hallo Deutschland. 17.40 Leute heute. 17.50 Em Fall für zwei. 18.00 NKL-Tagesmillion. 19.00 Heute. 19.20 Weerbericht. 19.25 Eve lyn Hamanns Geschichten aus dem Le- ben. 20.15 Herzlichtst Hansi Hin- terseer. 21.15 Auslandsjournal. 21.45 Heute-journal. 22.13 Weerbericht. 22.15 Wenn die Natur zuschlëgt 23.00 Die Johannes B Kerner-Show. 24.00 Heute nacht. 00.15 Les quatre cents coups, drama. 01.50 Streit um Drei. 02.40 Heute nacht. 02.55 Wenn die Na- tur zuschlëgt. 03.40 Volle Kanne, Susanne. DUITSLAND 3 17.00 Lokalzeit NRW 17.05 Verbotene Liebe 17.30 Lindenstrasse 18.00 Lo kalzeit 18.05 Hier und Heute - Repor tage: Visite in der Pferdeklinik. 18.20 WDR ServiceZeit Geld. 18.50 Aktuelle Stunde. 19.30 Lokalzeit. 20.00 Ta gesschau. 20.15 Tatort. 21.45 NRW am Abend. 22.00 Die Planeten: Hüllen aus Gas und Dampf. 22.45 Qegen den Wind. 23.35 Mad love, speelfilm. 01.05 Lindenstrasse. 01.35 Ferne Weiten: Le- ben am Amazonas. 02.00 Lokalzeit BBC 1 16.25 Tweenies 16.45 Fix and Foxi. 16.55 Hububb 17.10 Clever creatures. 17.35 The adventures of Shirley Holm es 18.00 Newsround. 18.10 Animor- phs. 18.35 Neighbours. 19.00 Nieuws 19.30 Regionaal nieuws en weerbericht. 20.00 Battersea dogs' home 20.30 Eas- tEnders. 21.00 Toughest job in Britain 21.30 Chef S.O.S. 22.00 Nieuws, regio naal nieuws en weerbericht. 22.30 Play ing the field. 23.20 Paddington Green, 23.50 Room 101. 00.20 Head on come dy. 00.50 Ferry tales 01.25 Chicago Hope. 02.10 Chicago Hope. 02.55 Question time. 03.55 See hear on Sa- BBC 2 16.20 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht. 16.30 Esther. 17.30 Rea dy, steady, cook 18.00 Ken Horn's hot wok. 18.30 Fresh food. 19.00 Sliders, 19.45 Star Trek - Deep space nine 20.30 Steptoe and son. 21.00 The air show 21.30 Masterblasters. 22.00 Ha ve I got old news for you. 22.30 La- marr's attacks 23.00 Operation good guys. 23.30 Newsnight. 00.20 Jackpot. 00.50 Style and substance 01.15 Top gear take II 01.30 BBC learning zone 01.30 Open science. 04.30 Teenagers and families. TMF 17.00 D-Day Live. 18.00 D-Day Live. 19.00 De dag top 5 live. 20.00 Clip Classics non stop. 21.00 U.K. 22.00 TMF Live. 23.00 TMF Late. 24.00 Cy- berChoice. CNN 16.00 Movers with Jan Hopkins 16.30 World sport. 17.30 Hotspots. 18.00 Lar- ry King live 20.30 World business to day. 21.30 Q A. 22.00 World news Eu rope 22.30 Insight. 23.00 News up date. 23.30 World sport. 24.00 World- View. 00.30 Moneyline newshour. 01.30 Showbiz today 02.00 This morning Asia. 02.15 Asia business morning 02.30 Asian editon. 02.45 Asia busi ness morning. 03.00 Larry King live. NGC 16.00 Stormjagers. 17.00 Asteroïden: Dodelijke inslag. 18.00 Op het scherpst van de snede: De geheime onderwereld. 19.00 Eilanden van de leguaan 20.00 Op zoek naar de zonen van Abraham. 21.00 De zon 22.00 Zonnestorm 23.00 Op hét scherpst van de snede. Waar de blizzard woedt 24.00 Een hongerige spookstad 01.00 Op zoek naar de zo nen van Abraham 02.00 De zon 03.00 De zonnestorm 04.00 Waar de blizzard woedt. 05.00 Een hongerige spookstad DISCOVERY 16.10 History's turning points: The con quest of Spain. 16.35 History's turning points: The battle for Vietnam. 17.05 Walker's world: Morocco. 17.30 Disco very today. 18.00 Profiles of nature: Venomous snakes. 19.00 Wildlife sane tuary: Northumberland. 19.30 Discovery today. 20.00 Medical detectives: The house that roared. 20.30 Medical detec tives: Slippery motives. 21.00 The FBI files: John Gotti - Convicted 22.00 Ex treme machines: Ultimate space machi nes 23.00 Ultimate aircraft: Sea wings 24.00 Jurassica: Prehistoric sharks 01.00 Wildlife sanctuary: Northumber land. 01.30 Discovery today. 02.00 Pro files of nature: Venomous snakes. MTV 16.00 Guess what? 17.00 Select MTV 18.00 MTV: New 19.00 Bytesize. 20.00 Top selection. 21.00 Dana. 21.30 Byte size. 23.00 Roskilde Festival 24.00 Al ternative nation. 02.00 Night videos. TV5 16.00 Nieuws 16.15 TV5, l'invité. 16.30 Télétounsme 17.00 TV5 infos. 17.05 Pyramide. 17.30 Questions pour un champion. 18.00 Nieuws. 18.15 La comète. tv-film. 19.55 TV5. I'invité. 20.00 Zwitsers nieuws. 20.30 Frans nieuws. 21.00 TV5 infos. 21.05 Les ave- nturiers de la science. 22.00 Nieuws. 22.15 La nuitdes étoiles. 02.00 TV5, l'invité. 02.05 Belgisch nieuws 02.30 Frans nieuws 03.00 TV5 infos 03.05 Les héros sont éternels. EUROSPORT 17.00 Sportwagens. 18.00 Youth only zone. 19.00 Wielrennen 20.00 Racing Line 21.00 Voetbal 23.00 Boksen 24.00 Racing Line. 01.00 Superbike. 01.30 Einde. televisie morgen NEDERLAND 1 07.00 NOS-Journaal. 07.05 KRO's Kin dertijd 08.00 NOS-Journaal 08.07 Al les Kits extra 09.00 NOS-Journaal 09.09 Nederland in beweging. 09.28 Ongetemd Afrika. (Untamed Africa) 09.52 Prof. dr Kookgek. 10.17 De kern van de zaak. 10.57 De heilige koran. 11.03 Moslims in Europa. 11.28 Get the picture. 11.53 NK Cabaret 12.22 KRO's Kindertijd 13.16 NOS-Tekst tv NEDERLAND 2 07.00 NOS-Tekst tv. 15.30 Xieje op 2. NEDERLAND 3 07.00 NOS-Journaal met gebarentolk. 07.05 Einde. 08.00 NOS-Journaal met gebarentolk. 08.05 Einde. 09.00 NOS Journaal met gebarentolk. 09.05 Einde. 13.00 NOS-Journaal 13.05 Agrarisch journaal. 13.20 Einde. 16.00 NOS-Jour naal. RTL 4 07.00 RTL Nieuws 07.10 Telekids Car toons: Nijntje 07.15 Telekids Cartoons Adventures of Rin Tin Tin 07.30 RTL Nieuws. 07.40 Telekids Cartoons Ad ventures of Rin Tin Tin 08.00 RTL Nieuws 08.10 The bold the beautiful. 08.30 RTL Nieuws 08.35 As the world turns. Deel 1 09.00 RTL Nieuws 09.10 As the world turns. Deel 2 09.30 Thin king about Africa. 11.10 Yes or no. 12.00 Chicago Hope. 13.00 In country, speelfilm. 15.10 As the world turns. 16.00 RTL Nieuws. RTL 5 09.00 Top 5. 10.00 Spelevisie. 11.10 Yesorno 12.00 Zengi. 13.30 Spelevi sie. 14.00 Yes or no. 15.00 Zengi VERONICA 16.45 Baywatch SBS 6 06.55 Popeye. 07.10 Kinderen zijn de baas! 08.15 Hart van Nederland 08.40 Goudkust. 09.05 America's funniest home videos 09.30 Zomer op 6. 10.00 Matlock, 10.50 Ricki Lake. 11.35 The young the restless. 12.20 Start op zes. 12.45 Studienieuwsop 6. 13.10 Vakan- tie-tv 13.40 Webster 14.05 Beverly Hills 90210 14.50 Somebody killed her husband, filmdrama. FOX 8 06.30 De troetel beertjes 06.55 Tante Soesa Sassefras 07.55 Wacky wake up 10.15 Fox kids crazy cartoons 11.20 Tante Soesa Sassefras 14.30 Fox kids marathon, KINDERNET 07.00 Wickie de Viking. 07.25 Sindbad Zeeman 07.50 Silver brumby. 08.20 Nils Holgersson. 08.45 Flying rhino 09.10 Smurfen 09.35 Montana 10.05 Prins van Atlantis 10.30 Felix de Kat. 10.55 Rupert 11.20 Superworm Jim 11.45 Magic schoolbus 12.15 Dog city 12.40 Loggerheads 13.05 Anastasia 14.00 Dog house. 14.25 Smurfen.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 7