kwaliteitsbewuste controlle stressbestendige 'regelneei ervaren lease-adviseu Kamstee» •fi\-1 t POLITIE Medewerker financieel economische zaken v/m Medewerker control v/m FFICE CENTRE Schakel jij onze klanten in? Medewerker Examenbureau (m/v) (Lib *medewerker debiteurenadministratie ZATERDAG 5 AUGUSTUS 2000 Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaar heid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeen ten met in totaal 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is. werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, ver deeld over 8 districten, korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn wij op zoek naar mannen en o Hollands Midden vrouwen die willen werken in een dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de maatschappij staat. Bij één van de stafdiensten, de dienst Financiën 8i Control is bij de afdeling Financieel Economische Zaken de functie Medewerker Financieel Economische Zaken vacant en daarom nodigen we enthousiaste en flexibele mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacatures: 36 uur per week Uw functie: U verricht studies en onderzoeken op financieel gebied, signaleert en analyseert problemen van financieel-economische aard en doet hieromtrent aanbevelingen; ontwikkelt instrumenten, methoden, technieken en procedures met betrekking tot financieel economische zaken; Als intermediair tussen de onderdelen en de dienst Financiën Control adviseert en ondersteunt u de (decentrale) onderdelen bij het samenstellen van de deelbegroting, budgetbesteding en over de doelmatigheid van het financieel management- instrumentarium (consulentschap); U bekijkt voorstellen met een financieel karakter en voorziet deze van advies; U levert een bijdrage aan de samenstelling van de deel begrotingen en korpsbegroting en aan de samenstelling van financiële rapportages en van de jaarrekening. Uw profiel: 1 U heeft ervaring in het ontwikkelen van instrumenten, methoden en technieken en procedures en met het verrichten van onderzoek; 1 U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden, u beschikt over een analytisch denkvermogen en bent flexibel en integer; 1 U heeft een relevante HBO-opleiding en beschikt over ruime relevante werkervaring; 1 Ook bent u accuraat, kunt u zelfstandig werken en beschikt u over een klantgerichte en serviceverlenende houding; 1 U heeft ervaring in het werken in een grote, complexe organisatie en u heeft affiniteit en ervaring met geautomatiseerde toepassingen. S de afdeling Control *an deze dienst is de functie vacant van 36 uur per week Uw functie: 1 U ondersteunt de chef Control met betrekking tot het specifieke beleidsterrein; U stelt binnen de beleidsterreinen activiteitenplannen en/of taakstellingen op; U verricht studies en onderzoeken in het kader van beleidsvorming en bedrijfsvoering; 1 U adviseert en ondersteunt de (decentrale) onderdelen bij het vertalen van doelstellingen naar beleidsplannen en activiteitenplannen; 1 U zorgt voor de opzet en uitvoering van onderzoek met complexe statistische bewerkingen; 1 U ondersteunt de (decentrale) onderdelen bij het samenstellen van rapportages ten behoeve van de sturing en de doelmatigheid van het sturingsinstrumentarium; 1 U vervult als consulent de rol van intermediair tussen de onderdelen en de dienst Financiën Control; 1 U ontwikkelt instrumenten, methoden, technieken en procedures met betrekking tot control; 1 U verzamelt informatie en analyseert beheersgegevens ten behoeve van de dienst en het management; 1 U begeleidt de implementatie van nieuwe instrumenten; U draagt zorg voor toetsing en onderhoud van de administratieve organisatie op controlgebied. Uw profiel U heeft een afgeronde relevante HBO-opleiding; U heeft een paar jaar relevante werkervaring; U heeft bedrijfsmatig/bedrijfseconomisch inzicht; U heeft een uitstekend analytisch vermogen; U heeft een klantgerichte instelling; Kennis van Access strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Voor beide functies geldt salarisschaal 10 BBP (min. 4.385,00 tot maximaal 7.043,00) bruto per maand bij een 36-urige werk week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring en aan de aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals ouderschapsverlof, kinderopvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregeling, reiskostenvergoeding woon/werkverkeer (o.a. 100% vergoeding Openbaar Vervoer) en aanbiedingen op verzekeringsgebied. Overige informatie: Uw standplaats is Leiderdorp. Informatie over de functie mede werker financieel economische zaken kan worden ingewonnen bij de heer D. Visser, Chef Financieel Economische Zaken, telefoon (071) 5459560. Informatie over de functie medewerker control kan worden ingewonnen bij de heer L. de Beer, chef Control, telefoon (071) 5459831. Mevrouw M. Emmen, personeelsmanagement- adviseur telefoon (071) 5459513 kunt u benaderen voor informatie betreffende beide functies. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 19 augustus hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het hoofd van de afdeling Financiën en Control, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp o.v.v. de desbetreffende vacature. Deze functies zijn ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. mmnsi Office Centre is een cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf. Op dit moment telt Office Centre drieëntwintig vestigingen, verspreid over het hele land. Op korte termijn zal dat aantal uitgroeien tot circa vijfendertig. Alle producten zijn op voorraad. Klanten kunnen de gekochte artikelen direct meenemen. Ons assortiment bestaat uit kantoorapparatuur (computers, printers, kopieermachines, software, etc.), kantoormeubelen en kleine kantoorartikelen als papier, cartridges en bureau-accessoires. Daarnaast kunnen bedrijven bij Office Centre terecht voor druk- en kopieerwerk. Onze klanten behoren tot het midden- en kleinbedrijf. Office Centre heeft vestigingen in: Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam Zuidoost, Amsterdam Sloterdijk, Apeldoorn, Barendrecht, Beverwijk, Breda, Dordrecht, Drachten, Duiven, Groningen, Hengelo, Leiden, Leidschendam, Nieuwegein, Nijmegen, Nuth, Rotterdam, Son, Tilburg, Wateringen, Zwolle Office Centre zoekt voor haar vestiging in Leiden, industrieterrein Roomburg, een fulltime/parttime medewerker (m/v) voor de Verkoop van pc's, software, telecomapparatuur Wat ga je doen? Je draagt zorg voor de verkoop van pc's, software en telecomapparatuur en adviseert klanten bij hun aanschaf. Je zorgt dat de afdeling er netjes uitziet en houdt de voorraden in de gaten. Ook onderhoud je contacten met leveranciers en met de afdeling inkoop. De LOI is één van de grootste directmarketingbedrijven van Nederland. Jaarlijks volgen zo'n 100 000 cursisten één van de 350 opleidingen van de LOI. Van beroepsopleidingen tot complete MBO- of HBO-opleidingen. Vrijwel alle opleidingen kunnen worden afgerond met een examen. Voor het Bureau mondelinge lessen, praktijkbegeleiding en examens zoeken we op korte termijn een enthousiaste 1 Binnen een hecht team houd je je bezig met de organi- satie en begeleiding van de examens en alles wat daarbij komt kijken. Je bent verantwoordelijk voor de juistheid van examengegevens in diverse uitingen (studiegidsen en Internet) en je bent betrokken bij de totstandkoming van nieuwe werkwijzen en procedurebeschrijvingen. Voorts onderhoud je de nodige contacten met relaties zoals exameninstanties en brancheorganisaties. Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en weet van aanpakken. Je hebt een diploma MEAO-Administratief of vergelijkbaar en liefst enige werkervaring. Je kunt goed omgaan met de PC (bij voorkeur met Windows 95/NT en MS Office) en hebt een klantgerichte, commerciële instelling. Accuratesse, stressbestendigheid en organisatietalent zijn de belangrijkste ken merken van jouw persoonlijkheid. Gezien de samenstelling van het team heb je een leeftijd tot 30 jaar. Wat wij je bieden Je krijgt een leuke en afwisselende functie ir een dynamisch bedrijf. Je salaris is afgestemt de functie en jouw opleidingsniveau. Boven» ontvang je een aantrekkelijke winstuitkering. Dankzij ee goed inwerkprogramma en de informele werksfeer voel je gauw thuis. Stuur dan binnen twee weken je sollicitatiebrief me curriculum vitae naar onderstaand adres. Heb je nog vragen? Bel dan even met Hans van Duijvenb Coördinator Examenbureau, (071) 54 51 125. Ons adres Leidse Onderwijsinstellingen, t.a.v. de afdeling Personeel zaken. Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp, e-mail: personeelszaken@loi.nl Met de LOI kom je er wel! Taxameter Centrale, is een gerenommeerde technische handelsonderneming die zich bezighoudt met de levering, installatie en onderhoud van onder andere parkeer-, stadsafsluitings-, ontruimings-, en signaleringssystemen. Wij zoeken met spoed een: Je takenpakket bestaat uit de registratie van debiteurenontvangsten, het uivoeren van het incassobe- leid, het controleren van rekeningoverzichten en de bewaking van de openstaande posten, waarbij je telefonisch contact onderhoudt met onze afnemers. Verder bewaak en beoordeel je de kredietlimieten en de kredietwaardigheid. Na een gedegen inwerkperiode bestaat de mogelijkheid datje roulerend wordt ingezet binnen onze afdeling administratie. Bij deze functie gaat het aanvankelijk om een part-time functie (twintig uur in de week) maar een full-time dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Dus heb jij ervaring in een soortgelijke functie en een mbo opleidingHeb je kennis van geautomatiseer de gegevensverwerking en pc-toepassingen, ben je klantvriendelijk en heb je goede contactuele eigen schappen? Stuur of mail dan snel je sollicitatiebrief en c.v. naar Taxameter Centrale b.v., t.a.v. de heer P. de Haan Postbus 94143, 1090 GC Amsterdam, mail@taxameter.nl. Of bel voor meer informatie 020 462 0 462. Wij stellen het niet op prijs wanneer deze advertentie wordt qebruikt voor aouisitie men teel bestaat het wagenpark van Kamsteeg Auto Lease uit 570CLeenheden. Een ambitieus meerjarenplan geeft aan, dat er over vier jaar 9000 auto's moeten zijn. Om dit ook daadwerkelijk te realiseren wordt binnenkort een nieuw kantoorpand betrokken, waar verdere groei mogelijk is. Maar zonder goed gekwalificeerde, dynamische en enthousiaste medewerkers lukt het nooit. Als gevolg van deze groeistrategie is er een drietal vacatures: Kamsteeg Auto Lease zoekt een controller, die niet bang is de groei van een balanstotaal van 200 naar 400 miljoen gulden te managen, een logistiek mede werker, die het interne verkeer regelt en een lease-adviseur, die zowel binnen als buiten zijn steentje bijdraagt aan de groei. AUTO LEAS Kamsteeg Auto Lease, met vestiging» Voorschoten en Alphen aan den Rijn, één van de grootste 'niet bankgebondf lease-maatschappij van Nederland. H» succes van deze onderneming is gewo in flexibiliteit en ultieme dienstverleni toekomstgericht denker (en doener), die liet 'mi' niet uit liet oog verin Als controller ligt je verantwoordelijkheid niet alleen bij het 'geld', maar ook bij de kwaliteit van zowel de mensen die je aanstuurt, als de organisatie. Een goed HBO-niveau en flink wat (levens)ervaring zijn dan ook onontbeerlijk. Beslissingen op het gebied van acceptatie, debiteurenbeheer en behandeling van klachten neem je zelfstandig en weloverwogen. De (maand)rapportages en analyses heb je met je collega's op tijd af, en je bent een belangrijke 'motor' bij het opstellen van de begroting. Als 'mens' ben je vooral iemand, die door zijn doen en laten bij anderen veel voor elkaar kan krijgen. Kamsteeg Auto Lease maakt deel uit de Kamsteeg Groep. Volkswagen en dealerbedrijven in Voorschoten, Katw en Alphen aan den Rijn, een Volkswa Bedrijfswagenbedrijf in Leiderdorp, verzekeringstak (Karisk), een schadeb (Kasco) en een verhuurafdeling (Kam Auto Rental) maken de Kamsteeg Gro tot dè 'mobiliteitsleverancier' van het midwesten van de Randstad. met de zorg voor het (interne) transport van 'heel veel' lease-anti Aan al die lease-auto's mankeert wel eens wat en ze zijn ook lang niet altijd daar waar ze moeten zijn. Als logistiek medewerker ben je verantwoordelijk voor de planning van het dagelijks transport (ook voor de autobedrijven), de melding van schades (bij inname) en de administratie van de transporten. Je stuurt de chauffeurs aan en je controleert hun werkzaamheden. Een MBO-er met administratieve en logistieke ervaring, maar vooral ook overzicht, flexibiliteit, een superdienstverlenende instelling en commercieel gevoel, geniet van deze baan vol met hectiek, druk en vooral veel grote en kleine uitdagingen. De Kamsteeg Groep telt ruim 250 m< werkers. Het verloop binnen de orgar is gering en dit komt doordat er bij Kamsteeg altijd ruimte is voor 'een la een traan'. Met andere woorden: Bij Kamsteeg is het bewustzijn, dat het si van de onderneming afhankelijk is inzet van de medewerkers, heel groot actieve personeelsverening zorgt met activiteiten voor binding en saamhon mobilitcitspartner, waar de mkb-ondernemer verder mee ko As lease-adviseur bij Kamsteeg Auto Lease ben je - mits voldoende ervaren - zelfstandig verantwoordelijk voor het gehele traject: je acquireert, calculeert, offreert en je sluit orders af. Daarnaast onderhoud je - onder andere door relatiedagen en -evenementen - contacten met je klanten en je bent er tijdig bij, als een contract afloopt of als er iets gewijzigd moet worden. Een heel leuke baan voor een commerciële HEAO/HBO-er met (buitendienst)ervaring, die zijn afspraken nakomt. Uitstekend communiceren, gevoel voor humor en een accurate instelling completeren je profiel. ©eïnteresseerd? Schrijf naar PE Adv t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274,3 Woerden, of mail naar drspim@pe.nl Informatie? Bel 0348-433335. Wie ben je? Inlevingsvermogen is je sterke eigenschap en je hebt commerciële aanleg en een klantvriendelijke instelling. Je hebt verstand van het gebruik van computers en software en kunt klanten goed adviseren welk product in hun situatie het beste is. Je bent geïnteresseerd in de nieuwste ontwikkelingen op computergebied. Je werkt graag in teamverband, bent zelfstandig en draagt met plezier de verantwoordelijkheid over je werkzaamheden. Enthousiasme en teamspirit vinden wij belangrijker dan een diploma en praktijkervaring. Kassa/Klantenbalie (parttime) Wat ga je doen? Je rekent onze artikelen af en staat klanten te woord. Voor nieuwe afnemers maak je bedrijfs- kaarten aan en je handelt het binnenkomende telefoonverkeer af. Daarnaast spring je in waar nodig is bij collega's die het druk hebben en help je bij andere voorkomende werkzaam heden. Wie ben je? Je hebt een klantvriendelijke instelling, bent nauwkeurig en houdt van stevig aanpakken. Je werkt graag in teamverband, bent zelfstandig en draagt graag de verantwoordelijkheid over je werkzaamheden. Enthousiasme en teamspirit vinden wij belangrijker dan een diploma en praktijkervaring. Wat bieden we je? Voor beide functie geldt dat je begint met een halfjaarcontract. Het bruto salaris bedraagt maximaal 2.879,- bij een 38-urige werkweek en zal afhankelijk zijn van leeftijd, kennis en ervaring. Daarnaast biedt Office Centre goede secundaire arbeidsvoprwaarden zoals een variabele bonuswinst-delingsregeling en een overwerktoeslag. Bevalt het jou en ons goed, dan bieden we je een contract voor onbepaalde tijd aan. Als je ambities hebt om verder te komen, dan krijg je daartoe alle kans. De minimumleeftijd voor deze functie is 18 jaar. Ben je enthousiast geworden? Bel voor informatie of een afspraak naar Office Centre Hoofdkantoor in Amsterdam. Telefoon: 020-5612625, e-mail: pno@officecentre.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 28