Personeel Personeel L M U c Lexpoint AVIAPARTNER! fTNERI Uitdaging ZATERDAG 5 AUGUSTUS 2000 - jff A THE NETHERLANDS De AviaPartner group levert op 27 luchthavens in Europa afhandelingsdiensten, waaronder passagiers-, bagage- en platformdiensten. Sinds juli 1999 is AviaPartner ook in Nederland actief met als klanten Continental Airlines, Iberia, Cathay Pacific, Finnair en Britisch Airways De dienstverlening van AviaPartner kenmerkt zich door hoge constante kwaliteit, innovatie en flexibiliteit. Door een forse uitbreiding van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten voor de volgende functies: Medewerkers salarisadministratie en facturering m/v Functie-eisen: - MBO-nivo - Uitstekende beheersing van Excel en Words Platformmedewerkers en vrachtrijders Functie-eisen: - LBO-nivo - Goede beheersing van Nederlandse taal, - Kennis van de Engelse taal - in bezit van rijbewijs B Voor alle functies geldt: Collegiale instelling en c I in teamverband kunnen werken. Je kunt solliciteren door een korte, bondige sollicitatiebrief met CV te sturen naar: Jaap Melchers Postbus 75629 1118 ZR Luchthaven Schiphol of faxen naar: 020-4067796 Manpower is met 3500 vestigingen in 54 landen één van de grootste werkgevers ter wereld op het gebied van flexibele arbeid. In onze visie beeft ieder mens een unieke mix van eigenschappen, behoeften en talenten. Van onze eigen medewerkers verwachten we dat ze op maat gesneden oplossingen aandragen. Wie bij Manpower wil werken, moet dus in de eerste plaats met mensen kunnen omgaan Als jij dat kunt, en als je het leuk vindt om binnen een wereldwijde organisatie carrière te maken, dan heb je nu de kans. We hebben in Leiden de volgende vacature: Service representative m/v Je werft en selecteert flexmedewerkers en onderhoudt relaties met opdrachtgevers Je belangrijkste taak is het samenbrengen van vraag en aanbod. Verder houd je je bezig met (telefonische) acquisitie en ben je verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van het Wat vraagt Manpower? MBO of HBO werk-/denkniveau «Uitstekende contactuele eigen schappen .Enkele jaren werkervaring in commerciële functies. binnen 14 dagen je brief en CV naar Mw. D. Stokbrc r 272 a) naar onderstaand adres. Een psychologisch) im deel uit van de sollicitatieprocedure. O MANPOWER Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. SPECIALISTISCHE OPLEIDINGEN De afdeling Specialistische Opleidingen is onderdeel van de centrale dienst Bureau Opleidingen en Verpleegkundige Ontwikkelingen. De medewerkers van de afdeling richten zich op het ontwikkelen, orga niseren en uitvoeren van specialistisch verpleegkundige vervolgoplei dingen, de opleiding tot operatie-assistent, de opleiding tot anesthesie- assistent en de opleiding tot klinisch perfusionist. Alle opleidingen, cursussen, bij- en nascholingen worden georganiseerd voor medewer kers van het LUMC en zijn tevens toegankelijk voor medewerkers van andere ziekenhuizen. Binnen de afdeling Specialistische Opleidingen ontstaat Praktijkbegeleider m/v Specialistische Verpleegkundige Vervolg opleidingen (24 uur per week) Vac.nr. 00.R.26.31 .LD ten behoeve van de Specialistische Verpleegkundige Vervolgopleidingen: Neonatologie, Obstetrie en Gynaecologie. Functie-inhoud: - geven van begeleiding en scholing aan werkbegeleiders met betrek king tot de methodiek van instructie en werkbegeleiding; - begeleidende en coachende activiteiten met betrekking tot het prak tijkleren van de cursisten/stagiaires; - bewaken en beoordelen of de opleidmgsverplichtingen worden nage komen en de doelstellingen door de cursisten/stagiaires zijn behaald en het zonodig plegen van interventies; - is verantwoordelijk voor de beoordelingsprocedure van de cursisten; - draagt zorg voor de ontwikkeling en bijstelling van de praktijkopleiding; - werkt mee aan de organisatie van informatie- en voorlichtingsbijeen komsten voor de betreffende opleidingen; - voert selectiegesprekken met sollicitanten voor de betreffende oplei dingen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V, - op de functie van toepassing zijnde Specialistische Verpleegkundige Vervolgopleidingen; - voltooide tweede graads lerarenopleiding Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6 179.- bruto per maand (schaal 9, RRAZ) bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband voor een jaar met uit zicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw j P M. Hoogeveen, hoofd Specialistische Opleidingen, en door de heer D. Burgman, cursusleider Specialistische Opleidingen (071 - 517 66 68). SPECIALISTISCHE OPLEIDINGEN Binnen de afdeling Specialistische Opleidingen ontstaat een vacature Praktijkbegeleider m/v Opleiding Operatie-assistent (36 uur per week) Vac.nr 00.R.27.3I.LD Functie-inhoud: - geven van begeleiding en scholing aan werkbegeleiders met betrek king tot de methodiek van instructie en werkbegeleiding; - begeleidende en coachende activiteiten met betrekking tot het prak tijkleren van leerlingen; - bewaken en beoordelen of de opleidmgsverplichtingen worden nage komen en de doelstellingen door de leerlingen zijn behaald en het zonodig plegen van interventies; - is verantwoordelijk voor de beoordelingsprocedure van leerlingen; - draagt zorg voor de ontwikkeling en bijstelling van de praktijkopleiding; - werkt mee aan de organisatie van informatie- en voorlichtingsbijeen komsten voor de betreffende opleidingen; - voert selectiegesprekken met sollicitanten voor de betreffende oplei dingen. Functie-eisen: - NVZ-diploma operatie-assistent; - meerdere jaren ervaring als operatie-assistent; - voltooide tweede graads lerarenopleiding; - ervaring in onderwijsgerichte activiteiten. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.179,- bruto per maand (schaal 9, RRAZ) bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband voor een jaar, met uit zicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw I. P M. Hoogeveen, hoofd Specialistische Opleidingen, en door mevrouw S. Defilet, cursusleider Specialistische Opleidingen (071 -517 66 68). BUREAU OPLEIDINGEN EN VERPLEEGKUNDIGE ONTWIKKELINGEN Ten behoeve van de begeleiding van de studenten van de MBO-V- e de HBO-V opleiding ontstaat een vacature voor een: Praktijkbegeleider m/v (32 uur per week) Vac.nr 00R.28.3I.LD Het theoretische deel van de opleiding tot verpleegkundige, zowel MBO als HBO, wordt verzorgd door resp. de Onderwijsgroep Haaglanden en de Hogeschool Leiden. Het praktisch deel van de opleiding voor ongeveer 180 studenten wordt verzorgd door praktijkbegeleiders eh werkbegeleiders van het LUMC. Functie-inhoud: - het begeleiden van de studenten t.a.v. het praktijkleren; - het beoordelen of de doelstellingen en opleidmgsverplichtingen zijn behaald; - het leiden van evaluatiegesprekken; - het ondersteunen van werkbegeleiders op de verpleegafdelingen; - het bewaken van het leerklimaat op de verpleegafdelingen; - erop toezien dat conform vastgestelde procedures resultaten worden geregistreerd; - het organiseren en geven van werkbegeleiderscursussen; - het deelnemen aan werkgroepen met betrekking tot het ontwikkelen en bijstellen van het praktijkleerplan; - het deelnemen aan overlegsituaties ter bevordering van dé integratie van het theoretisch en het praktisch onderwijs; - het deelnemen aan selectiegesprekken van studenten die het wer- ken/lerentraject volgen; - het geven van informatie over de opleiding tot verpleegkundige in het LUMC en het verpleegkundig beroep op informatiemarkten voor scholieren en anderen. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige, danwel MBO-V of HBO-V; - voltooide tweede graads lerarenopleiding; - meerdere jaren ervaring als verpleegkundige. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.463,- bruto per maand (schaal 8. RRAZ) bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling vindt plaats in tijdelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. R M. Hoogeveen, hoofd Bureau Opleidingen en Verpleegkundige Ontwikkelingen a i., en door mevrouw C. Braams. opleidings coördinator (071 - 526 31 46). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Volkswagen en Audi dealer Lexpoint B V, met vestigingen in Hoofddorp. Nieuw-V Heemstede, heeft vanwege de aanhoudende groei vers] vacatures op de afdeling After Sales leemstede. heelt vanwege de aanhoudende groei versj acatures op de afdeling After Sales 'oor deze vacatures zoeken wij gemotiveerde medj (M/Vdie in een dynamische werkomgeving verantwd heid kunnen en willen dragen (M/V) heid ki Receptionist/Serviceadviseij (vestiging Hoofddorp) Functie-inhoud: Planning werkzaamheden voor de werkplaats Klantadvisering bij onderhoud en reparatie alsmede concrete prijsafspraken maken Facturatie en garantieafwikkeling Alle voorkomende werkzaamheden o Wij v Flexibele, doortastende en bovenal servieegerichte ii Communicatief sterk en stressbestendig Opleiding op MBO n Affiniteit met administ Ervaring in soortgelijke funct Magazijnmedewerker (vestiging Hoofddorp) mctie-inhoud: Verkoop en levering van onderdelen aan onze klantt en werkplaatsen Bestellen en bewaken van de magazijnvoorraad Alle overige voorkomende werkzaamheden in het ir Flexibele, doortastende en bovenal serv icegeric (auto(technische achtergrond Zowel goed in teamverband als zelfstandig kunnen w In bezit van rijbewijs B Automonteurs (vestigingsplaats m overleg) Relevante vakopleiding(en) Zowel goed in teamverband als zelfstandig kunnen In bezit van rijbewijs B Voor alle vacatures heeft Lexpoint hel volgende te biedenl Beloning in overeenstemming met de zwaarte van de j Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer in een gezond bedrijf Gelegenheid tot bedrijfs- en vakopleidingen "d"' Schrijf dan binnen 8 dagen een CV naar Lexpoint B.V., t.a.v. de heer A. van der 499 te 2130 AL Hoofddorp of stuur deze naar voo: Telefonische inlichtingen kunt u tijdens de werk» uur verkrijgen op telefoonnummer 023-5541465. Vanzelfsprekend zullen alle Een ondernemende gee Daar zijn wij naar op zoek. Iemand die met ons wil werken aan een multinational op het gebied var trendmarketing distributie. Momenteel richten we ons op preventie gezondheidszorg en communicatie. Be! voor een afspraak tijdens kantooruren Mw. M. Burgers. Tel: 06-21283805 Fax 020-8657043 I I I Secretaresse m/v Een veelzijdige, zelfstandige job in een profession) richte werkomgeving. Iets voor jou? Yamanouchi Europe actief op het gebied van ontwikkeling, marketing en georienteerde organisatie Voor de afdeling Legal Aff. Europe zijn wij op zoek naar een secretaresse, die sam Yamanouchi wil meegroeien. Binnen het Europese hoofi ir verantwoordelijk zijn v sche a Nederlandse en Engelse taal en heb je een aant. reageer dan snel. Informatie bij Madeion Metz, tel. (071) 523 12 6 Leiden, Schuttersveld 9. ir randst WÊÊÊÊÊÊ

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26