Personeel Personeel Personeel Personeel EN DAN NU ANWB VERKEERSINFORMATIE Verkoopster MEDEWERKERS AKTUELE INEOHMATIE Chauffeur Portaal arm wagen m/v Kwaliteitscontroleur m/v *werkvoorbereider/projectondersteuner *installatie-/servicemonteur buitendienst *medewerker helpdesk medewerker softwareafdeling ZATERDAG 5 AUGUSTUS 2000 Loodgietersbedrijf D. Bosboom V.O.F. Wij zijn met spoed op zoek naar gemotiveerde en ervaren medewerkers m/v waarbij collegialiteit, affiniteit en inzet van groot belang zijn. Bent u een allround loodgieter, beschikt u over erva ring en kunt u zelfstandig installaties monteren? Dan zijn wij op zoek naar U! Stuur een e-mail of schriftelijke sollicitatie met uw CV naar Loodgietersbedrijf Borsboom of neem telefonisch contact met ons op en vraag naar de heer D. Bosboom. Burg. Meyboomstraat 31 2231 L.A Rijnsburg tel.: 071-4080501 fax: 071-4080502 http://www.xs4all.nl/-cdb Juwelier Feije Brinks vraagt: Part- of full-time Breestraat 114C Leiden Tel.: 071 -5126127 Maandag gesloten Gevraagd met spoed sympathieke hulp in de huishouding intern bij familie voor 2 maanden Goed betaald plus kost en inwoning eigen kamer. Bel meteen: Nieuwe Wetering 071-3317505 Wij zijn op zoek naar schoonmaaksters voor diverse objecten in Leiden. Zowel voor de dag- als avonduren. Zo spoedig mogelijk beginnen. Telefonische reacties naar: BBM schoonmaakdiensten 010-2868666. GLI (Gaming Laboratories International) is een test lahoratoriu voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten heler te kunnen ondersteunen is rui twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. VI uit hier worden speelautomaten van Europese klanten gelest en gt certijiceerd voor onder meer Amerika. Europa en Afrika. Door lie internationale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid on naar deze landen te reisen voor trainingen of het testen van de au. Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek n Test Engineer Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit- vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische nonnen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervarinj Mogelijkheid tol reizen. Gevraagd Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal, beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Vliko BV is een bedri/f dat zich bezighoudt n zameling en verwerking van afval- en resfsfol overheden, bedri/ven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 vral wagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middel{ nieuwe en moderne sorteerlijn. Commercieel Binnendienstmedewerker Functie-inhoud: opstellen en verwerken van offertes service eenkomsten, verwerking van routes, telefonist tact met relaties, bestelling controle voorraa rol- minicontainers, begeleiding van chauffe bijrijders van vuilnisophaaldienst. Functie-eisen: mavo/havo denk-en werknivo, redelijk tot go beheersing van Nederlands in woord en gesc collegialiteit en leidinggevende capaciteiten, De functie is full-time. Geboden wordt een passende salariëring, evt. dingsmogelijkheden, overige goede secundair arbeidsvoorwaarden, waaronder spaarloon en informele en praktische werksfeer. Schriftelijk reakties voorzien van c.v. graag ricl Vliko BV Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 Waar vind je een club waar je en de diepte en de breedte in kunt? En waar je niet alleen werkt in een bij zonder prettige sfeer, maar ook in een uiterst professionele organisatie? Ons antwoord: de ANWB, een bedrijf waar je letterlijk alle kanten op kunt. Zoals bij de afdeling Aktuele Informatie van de ANWB, welbekend van de verkeersinformatie op de meeste Nederlandse radiozenders. Deze afdeling is 24 uur per dag, 7 dagen per week in de operatie. Een team van 32 mensen zorgt voor hel inwinnen, bewerken en distribueren van infor matie op het gebied van verkeer, informatie en toe- Naast de verkeersinformatie op de radio bedient Aktuele Informatie ook een aantal zakelijke mark ten. De ANWB wil zich de komende jaren nog sterker profileren als de serviceprovidcr van actuele verkeersinformatie in Nederland. ANWB Spitsmedewerker: je verzamelt verkeersinformatie die - na bewerking - live door jou gepresenteerd wordt op o.a. allerlei radiozenders. Het rooster betekent dat je van maandag t/m vrijdag in de ochtend- en avondspits werkt. Je werkt ook in het weekend, af en toe heb je een week geen dienst. Gemiddeld werk je zo'n 17 uur per week. De functie heeft een aanvangssalaris van f2.900,- (op basis van fulltime) en kent een uitloop tot f3.684,64. Allround-parttime medewerker: je verzamelt, bewerkt en distribueert op zelfstandige wijze allerlei actuele informatie op gebied van toerisme en verkeer. De helft van je diensten ben je tijdens de spitsuren actief bezig met de redactie van verkeersinformatie teksten. Die presenteer je live op onder andere Radio l. Het rooster is een 4-wekelijkse cyclus waarin je iedere keer werkt van maandag t/m vrijdag. Gemiddeld is dat 20.3 uur per week. De functie heeft een aanvangssalaris van f2.900,- (op basis van fulltime) en kent een uitloop tot f4.488,8J. Als een van deze banen je aanspreekt, neem dan voor meer informatie contact op met Jacques Lorsheijd, chef Aktuele Informatie 070-3146493) afkijk op www.anwb.nl. Meteen een brief sturen met CV kan natuurlijk ook! ANWB, V+S/P+O t.a.v. Marjan de Ruyter, Wassenaarseweg 220, 2596 EC Den Haag of e-mail mderuyter@anwb.nl Al dat werk kunnen we natuurlijk niet uitvoeren zonder de goede technische ondersteuning van onze montagedienst. En omdat we het hartstikke druk hebben, willen we dat team graag uitbreiden met een Technische Duizendpoot m v Voshol Reclame is een dynamisch bedrijf dat is gespecialiseerd in binnen- en buitenreclame in de breedste zin van het woord. Autobelettering, gevelbelettering, billboards, zeildoeken, beweg wijzering, reclameborden- en zuilen, banners, etc. We ontwerpen en maken het. Uiteraard doen we dat met de wensen, doelen en doelgroepen van onze opdrachtgevers in het achterhoofd en de aangegeven huisstijl als uitgangspunt. Onze kracht? Het voor elke opdrachtgever creëren van een unieke identiteit. En dat is belangrijk, want elk bedrijf wordt letterlijk op zijn uiterlijk afgerekend. We zoeken een enthousiaste mede werker die flexibel en breed inzetbaar is voor zowel Voshol Reclame als voor Goldline Neon. Je beschikt over uitstekende technische vaardigheden en bent absoluut niet bang om de handen flink uit de mou wen te steken. Je plaatst reclamezuilen en monteert reclameborden, fraaie beletteringen, decoraties en licht reclames. En -steeds vaker- verzorgt onze montagedienst ook de complete aankleding van (winkel)gevels. In onze servicewagen met aanhanger (rijbewijs BE) rij je samen met je colle ga's door stad en land om je werk te Maar ook timmer- en laswerk in onze eigen werkplaats ga je niet uit de weg. Want constructief werken zitje in het bloed. Lekker afwisselend werk dus! Én een gevarieerde baan waarbij je met alle facetten van buitenreclame in aan raking komt. Dat het daarbij weieens wat later dan vijf uur kan worden, neem je voor lief. Oké. we vragen veelMaar daar staat dan ook wel wat tegenover. Heb je een technische opleiding, beschik je over de juiste mentaliteit, ben je tussen de 20 en 30 jaar en lijkt het je wat? Reageer dan snel. Eerst bellen voor nadere informatie mag natuurlijk ook. VOSHOL ECLAME Heb je interesse? Stuur dan binnen 7 dagen een sollicitatiebrief, samen met je Curriculum Vitae naar Voshol Reclame, t.a.v. de heer P. Voshol. Voshol Reclame bv In- b Outdoor Signing Postbus 278 2230 AG Rijnsburg T (071) 403 51 30 F (071) 402 67 86 E-mail: info@voshol.nl Vliko BV is een bedrijf dat zich bezighoudt met de in zameling en verwerking van afval- en reststoffen van overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 vracht wagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middels een vrij nieuwe en moderne sorteerlijn. De werkzaamheden bestaan uit het af voeren van afvalstromen bij klanten naar onze verwerkingslokatie. Functie-vereisten: chauffeursdiploma incl. aanhanger. Geboden wordt goed materieel, een passende salariëring, werkkleding, evt. opleidingsmogelijkheden, overige goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waar onder bonus-regeling en spaarloon en een informele en praktische werksfeer. Mondelinge dan wel schriftelijke reacties te richten aan: Vliko BV Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 KATWIJK FARMA BV is een snel groeiende producent van geneesmiddelen gevestigd in het Bio Science Park in Leiden. Het ontwerp en de inrichting het stijlvolle bedrijfspand dragen bij aan een optimale en prettige iverksfeei Behalve KATWIJK FARMA BV huist hier ook SAMEKO FARMA BV, farmaceutische groothandel. KATWIJK FARMA BV produceert merkgenees delen en merkvrije geneesmiddelen, hoofdzakelijk voor apotheken, ziekenhuize farmaceutische groothandelaren. Ook vindt enige export plaats. Gemotiveerd goed opgeleid personeel zorgt voor een continue productie van hoogwaardige geneesmiddelen. Op korte termijn zoeken wij een: leeftijd vanaf 20 jaar In deze functie zult u zich bezighouden met zowel de controle van alle belang stappen in het productieproces als het ontvangstproces in het magazijn. Denk bijvoorbeeld aan het controleren van wegingen en de schoonmaak van produi ruimtes en -machines, alsook het keuren van de bijsluiters en het verpakkings teriaal. Ook tijdens het controleproces dient u controles uit te voeren. Daarn verzorgt u de monsteropnames van de binnengekomen en gereedgekomen pre ten en voert u eindkeuringen op de verpakkingsafdeling uit. Diverse gegevens verwerkt u met de computer. De juiste kandidaat heeft minimaal een MAVO-diploma op zak met bij voork wis- en scheikunde en/of biologie. Daarnaast is enige ervaring met computers eist en wordt kritisch en nauwkeurig werken verlangd. U dient bekend te zijn de nationale GMP-regels met betrekking tot de controlevoorschriften, netheii hygiëne of bereid te zijn om deze te leren. Ook het volgen van de interne cur: "Farmaceutisch Vakman/Vakvrouw" is noodzakelijk voor deze functie. Het betreft een fulltime functie volgens een 3-wekenrooster; i in een vroege dienst, dagdienst en late dienst. iandag t/m Wilt u meer weten over dit werk? Neem dan contact op Hoofd Kwalititeitscontrole: 071-5243121. Gelieve uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, vóór 17 augustus a.s. op te sturen naar onderstaand adres. Vermeld bovendien de functie en de term "vertrouwelijk" op de enveloppe. KATWIJK FARMA BV t.a.v. de heer B. Judels Hoofd P&.0 Postbus 408 2300 AK LEIDEN t dhr. drs. M. de L Bio Science Park Archimedesweg 2, Leiden Taxameter Centrale, is een gerenommeerde technische handelsonderneming die zich bezighoudt met de levering, installatie en onderhoud van onder andere parkeer-, stadsafsluitings-, ontruimings-, en signaleringssystemen. Wij zoeken met spoed een: In deze zelfstandige functie geef je technisch-administratieve ondersteuning bij diverse projecten. Je bewaakt de budgetten, bent verantwoordelijke voor de logistieke organisatie en houdt de voortgang van de projecten scherp in de gaten. Verder toetsje bestekken en opdrachten, zorg je voor een snelle procedurele afwikkeling van dossiers en lever je een bijdrage aan de factuur- en contractadministratie. Dus heb jij een mbo opleiding, technische kennis en ervaring en ben je bekend met projectplanning en administratie? Ben je praktisch ingesteld, en ben je in staat om in oplossingen te denken? In deze zelfstandige functie ben je verantwoordelijk voor de installatie, reparatie en het onderhoud van onze producten op locatie door heel Nederland, waarvoor je een auto ter beschikking krijgt. Je draait per toerbeurt storingsdiensten. Je kan rekenen op zeer goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Dus heb jij enige jaren ervaring als monteur, ben je in het bezit van een mts-e diploma (met eventueel een vooropleiding op lts-niveau) en heb je een flexibele en stressbestendige persoonlijkheid met gevoel voor commercie en het vermogen om in oplossingen te denken? Je bent binnen het helpdesk team medeverantwoordelijk voor het professioneel afhandelen van vragen en aangemelde problemen betreffende de door ons geleverde systemen en producten. Verder verzorg je secretariële werkzaamheden. Dus heb jij ervaring in een soortgelijke functie en een mbo diploma informatica? Ben je klantvriendelijk, geduldig en accuraat en ben je in staat om in oplossingen te denken? Ben je in het bezit van goede communicatieve eigenschappen en beheers je de Engelse taal? Na een gedegen inwerkperiode en een producttraning bij.één van onze leveranciers in Frankrijk, ga je binnen een team de productsoftware bewerken zodat de producten precies voldoen aan de wensen van onze klant. Dus heb jij een uitstekend analytisch denkvermogen en een mts diploma-informatica? Ben je bekend met de computerprogramma's Office en met applicatiesoftware, heb je ervaring met communicatietechnieken als modemprotocollen? Ben je in het bezit van rijbewijs B-E en beheers je de Engelse taal in woord en geschrift? Stuur of mail dan snel je sollicitatiebrief en c.v. naar Taxameter Centrale b.v., t.a.v. de heer J. Snijders. Postbus 94143, 1090 GC Amsterdam, mail@taxameter.nl. Of bel voor meer informatie 020 462 0 462.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18