Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen Wonen XX 071 516 80 Crab Holding zoekt nieuwe talenten M/V LITI E Coördinator afdeling teleservice v/ Medewerker afdeling teleservice v/i TE KOOP PROPER a HEEMBORGH M A de laat kromhout ZATERDAG 29 JULI 2000 CRAB HOLDING 1 Met vijf vestigingen en ruim 100 enthousiaste medewerkers is Crab Holding B. V. één van de grootste kantoren op financieel gebied in de Randstad. Wij zijn werkzaam in heel Nederland onder de namen Crab Noomen Verzekeringen, Crab Noomen Volmacht en Crab Verhoeven makelaars o.g. Tot onze klantenkring rekenen we ook een groot aan tal Nederlandse bedrijven met vestigingen in het buitenland. Door toenemende specialis men en een scherpe inkoop van verzekeringen met gunstige voorwaarden, kunnen we uitstekend inspelen op de behoeften van onze particuliere en zakelijke cliënten. Ons vol- machtbedrijf beschikt hiertoe over een tiental volmachten van gerenommeerde verzeke raars. Door de explosieve groei van ons klantenbestand zijn wij op zoek naar nieuwe collega 's. Administratief medewerker Klantenservice {Binnendienst! U ondersteunt de verzekeringstechnische collega's op administratief gebied in de breedste zin van het woord. Dat betekent bijvoorbeeld het voeren van de administra tie in het verzekeringsprogramma ANVA 5. Daarnaast voert u alle correspondentie met verzekeraars en klanten met name op het gebied van levensverzekeringen en pensioenen. Dit gebeurt zowel schriftelijk als telefonisch. U heeft ervaring in een administratieve functie en beschikt over een goed cijfermatig inzicht. Daarnaast vragen we een goede beheersing van de Nederlandse taal en affini teit met het verzekeringswezen. Receptioniste/telefoniste met commerciële inslag [Makelaardij o.g.l In deze drukke en dynamische functie onderhoudt u contact met onze klanten die binnenkomen op onze vestiging aan de Stationsweg. U ontvangt onze bezoekers en bespreekt hun wensen over bijvoorbeeld (ver)koop- of zoekopdrachten. Daarnaast informeert u klanten telefonisch o.a. over het actuele huizenaanbod. Verder begeleidt u administratief de zoek- en koopopdrachten en verzorgt u de winkelruimte waaron der het actueel houden van de etalage en presentatieruimte met het huizenaanbod. Ook diverse voorkomende administratieve werkzaamheden behoren tot uw taakge bied, zoals het agenderen voor de buitendienst. U bent nauwkeurig, heeft een opleiding op MBO-niveau, zeer goede contactuele eigenschappen, een commerciële instelling en ervaring in een dergelijke functie. U beschikt bovendien over ervaring met Microsoft Office. Daarnaast vragen we affini teit met makelaardij. Commercieel administratief medewerker Hypotheken U ondersteunt onze financiële adviseurs op administratief gebied in de breedste zin van het woord. U beheert de agenda's en bent verantwoordelijk voor de voorberei ding van de adviesgesprekken met onze klanten. Hiervoor werkt u adviezen uit in een financieel analyse-programma, vraagt offertes aan, geeft opdracht tot taxaties en cor respondeert met alle betrokken partijen. U heeft ervaring in een vergelijkbare functie en beschikt bovendien over goede con tactuele vaardigheden. Affiniteit met en/of kennis van hypotheken is gewenst. U kunt bij ons rekenen op een prima salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werkomgeving. Wij vragen van u een accurate, representatieve en klantge richte werkhouding, met een persoonlijk tintje. Reageren? Uw sollicitatiebrief en cv kunt u sturen naar: Crab Holding B.V. Afdeling personeelszaken,T.a.v. Geraldine Schoonderbeek RijnsburgersingeL 61, Postbus 2100,2301 CC LEIDEN Natuurlijk kunt u ook reageren per e-mail. Ons adres is crab@wxs.nl. Voor meer informatie over de verschillende functies kunt u contact opnemen met Geraldine Schoonderbeek, Hoofd van de afdeling Personeel Organisatie, (071) 568 56 31. Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zij het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier groot- wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in eer ste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexib ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacati Bij de Divisie Operationele Ondersteuning zijn diverse functies vacant o.a.: 36 uur per week Uw functie: U bent meewerkend voorman/vrouw voor wat betreft 70% de werkfactor; U coacht en motiveert de medewerkers van de afdeling Teleservice; U verzamelt gespreksregistraties; U verzorgt training on the job; U levert voortgangsrapportages aan de chef Teleservice; U bewaakt de resultaten (service-levels); U maakt de roosters van de Teleservice medewerkers; U onderhoudt regelmatige communicatie met de chef Teles< Uw profiel: U heeft MBO werk- en denkniveau; U beschikt over relevante opleidingen en werkervaring; U heeft sturende capaciteiten; U bent oplossingsgericht; U bent accuraat en stressbestendig. 36 uur per week Uw functie: Het aannemen van inkomend telefoonverkeer via 0900-8844; Het beantwoorden van vragen aan de hand van de in Infopol geregistreerde antwoorden; Het doorverbinden van gesprekken van andere aard naar het desbetreffende team uit de basis politiezorg; Het registreren (vooralsnog op papier) van het aantal en de aard van de binnenkomende gesprekken. Uw profiel: U heeft MAVO werk- en denkniveau; U beschikt over relevante opleidingen en werkervaring; U heeft een dienstverlenende houding; U bent accuraat en stressbestendig. Hierbij wordt opgemerkt dat voor beide functies geldt dat: De werktijden liggen tussen 17.00 - 09.00 uur, weekenden en feestdagen; Deeltijd mogelijk is met 20 uur als minimum; Er vanuit het hoofdkantoor te Leiderdorp gewerkt wordt. Wij bieden: Voor de functie coördinator afdeling teleservice geldt salaris schaal 6 BBP (min. 3.124,00 tot max. 4831,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring; Voor de functie medewerker afdeling teleservice geldt salaris schaal 4 BBP (min. 2.916,00 tot max. 4432,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring; Een tijdelijke aanstelling met een proeftijd van een jaar, waarna een vast dienstverband tot de mogelijkheden behof Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder kinderopvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregej en aanbiedingen op verzekeringsgebied; Pensioenopbouw bij het ABP. Overige informatie: Belangstellenden zijn welkom op een speciaal georganiseerde informatieavond op donderdag 10 augustus om 20.00 uur op! hoofdkantoor van de politie Hollands Midden, Elisabethhof 3, Leiderdorp. Daarnaast kan informatie worden ingewonnen bj mevrouw B. Mooyman of mevrouw A. Barnas, projectleiders a deling teleservice, telefoon (071) 5459893 en de heer R. Zoete personeelsmanagementadviseur, telefoon (06) 50290879. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 15 september hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het hoof van de divisie operationele ondersteuning, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp o.v.v. de desbetreffende vacature. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktl gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullui selectiemiddelen als psychologische test en assessment kui deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aa i deze advertentie wordt niet op prijs gestéld. Huizen-verzekerir financieren Bar. S. de L. Wyborghstraat 2/hoek Zeeweg te Katwijk aan Zee Karakteristiek kantoor-/woonpand Het betreft hier een tweetal met elkaar verheelde kantoor-/ woonpanden, op een prachtige stand gelegen aan één van de hoofdroutes in Katwijk aan Zee. Dit voormalig notariskantoor heeft een buitengewoon karakte ristieke uitstraling en wordt aangemerkt als gemeentelijk mo nument. Totale perceelgrootte 715 m2. Het onroerend goed heeft een totale oppervlakte van ca. 1.320 m2, verdeeld over souterrain, parterre, eerste- en zolderetage. Bij het pand behoren tevens een tweetal garages. Koopsom: 1.700.000,- k.k. (gedeeltelijke verkoop in overleg) nvm*boi Makelaardij RIJNSBURGERWEG 31 Royaal voor-oorlogs herenhuis (ca 725 m^) met schuur, voor- en zonnige achtertuin, gunstige ligging ten opzichte van NS-station en Rijksweg A44 Qrotendeels voorzien van isolerende beglazing en c.v.-gas verwarmd. - grote woonkamer (ca 58m2) met erker, serre en openhaard - open keuken met div. apparatuur - 5 slaapkamers - badkamer op 1e en wasruimte met toilet, wastafel en aansl. wasm. op 2e etage - goed onderhouden - Oplevering in overleg (kan spoedig) Vraagprijs: fl. 1.095.000,- k.k. Euro 496.899,34 k.k. Tel. 071 - 519 09 09 Fax 071 - 519 09 08 Passage 9, Postbus 1056,2340 BB Oegstgeest Zaterdag geopend van 10.00 - 16.00 uur Ons volledige aanbod vindt u op internet: www proper-makelaardij nl Genoemde prijzen zijn een uitnodiging tot het doen van een bod SASSENHEIM Zandslootkade 55 Verrassend ruime EENGEZINSWONING aan de rand van Sassenheim gelegen v.v. zonnige achertuin met aangebouwde was/CV-ruimte v.v. aansl. wasmachine en combi-ketel, berging en aan voorzijde uitzicht over n woon-/eetkeuken. f e woonkamer vv. laminaatvloer. toog e badkamer v v. whirlpool en wastafel- 1e verdieping: Overloop, 4 slaapkamers e berging. Bijzonderheden: De woning is totaal gei spachtelputzwanden. Bouwjaar ca. 1900. -jverleg. matle bel (0252) 217011 Vraagprijs 359.000,- k.k. MAKELAARS IN ONROEREND GOED NVM Hortuslaan 6a, 2171 CK Sassenheim. Tel. 0252-217011 LEIDEN - PROFESSORENWIJK VRAAGPR VAN DER SANDE BAKHUYZENLAAN 23 650.000,- K Aan groenstrook met water gelegen herenhuis met voor- en achterti nieuwe houten schuur en achterom. De woning is gebouwd omstre 1939 en recentelijk aangepast aan de hedendaagse woonwensen r behoud van originele details, zoals: glas-in-lood, paneeldeuren, wa tegels en granitovloeren. Voorzien van cv-combiketel (ca. '98) en dubb beglazing. Grondopp. circa 139 m2. Ind.: voortuin, entree, vestibule, ga toilet, woonkamer met erker, parketvloer en openslaande deuren naar fraai aangelegde achtertuin met vijverpartij, moderne open keuken r inbouwapp. 1e verd.: overloop, kast met wma, 3 kamers, balkon, b kamer met douche en wastafel. 2e verd.: vaste trap, 2 kamers, beide dakkapel en bergruimte. LEIDEN - STEVENSHOF VRAAGPRI LOUISE HARDENBERGSINGEL 59 469.000,- k| IModerne, goed onderhouden hoekwoning, apart qua vormgeving indeling met achtertuin, vrijstaande houten schuur en achteruitgang mede een dakterras op de 1 e etage (zuid). De woning is zeer centraal legen tov. NS-station "De Vink", openbaar vervoer, winkels en uitv wegen. De erfpachtcanon is afgekocht tot 2067. Begane grond: enti hal, woonkamer met schuifpui, tussenhalletje met bergkast en toilet ri fontein, royale eetkeuken vzv. afzuigkap, gaskookplaat en koelkast; etage: lichte overloop, ruime slaapkamer, moderne, witte badkamer ri douche, wastafel en 2e toilet, extra slaapkamer; 2e etage: overloop, ra Ie slaapkamer, was- cq. bergruimte. Planciusplantsoen 26 B 2253 TS Voorschoten tel. 071-57931 00 Lammenschansweg 76, 2313 DP Leiden Tel. 071 -516 80 80 6EZOCHT: DACBLADBEZORCER$ M/V ZONDIR NIEUWE HELDEN IS DE KRANT NERCENS.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32