Personeel Personeel Personeel Personeel Hfnffe] b"J ...reisadviseurs m/v Mens en techniek tot uw dienst 020/600.62.29 ingenieurs elektriciteit/ meet- en regeltechniek ploegbazen elektriciteit/ mechanica servicetechnici elektriciteit/mechanica/ koeltechniek audio/video-operators Account manager BZ 911 Supervisor m/v NBB S en eigen- t relsorga- le, behoort lim 70 jaar Voor onze reiswinkel in Leiden zijn wij op zoek naar een 'stevige' supervisor (m/v). De functie Als supervisor ben je verantwoordelijk voor net reilen en zeilen van de reiswinkel. Als operationeel leidinggevende motiveer en coach je de verkoopmedewerkers op commercieel gebied zodat je samen met je team de omzettargets realiseert. Tevens behoort de winkeladministratie tot je takenpakket. Als supervisor ondersteun je de areamanager met funcionerings- en verzuimgesprekken en fungeer je als aan spreekpunt voor de verkoopmedewerkers. rofiel Maast een (toeristische) opleiding op mini maal MBO-niveau, beschik je over boven gemiddelde commerciële kwaliteiten, een goed administratief-organisatorisch ijaast vermogen, kennis van de reisbranche en heb je leidinggevende capaciteiten. Ons aanbod Bij NBBS Reizen krijg je de kans om in een ongedwongen professionele sfeer leiding te geven aan de verkoopmedewerkers. Wij bieden een passend salaris, een prima pakket arbeidsvoorwaarden, interne opleidingsmogelijkheden en aantrekkelijke kortingen op reizen REACTIES Herken je jezelf in bovenstaand profiel en ben je geïnteresseerdStuur dan je schrif telijke reactie binnen 10 dagen aan NBBS Reizen la.v. Pauline Ubels, Postbus 360, 2300 AJ te Leiden, o.v.v. vacaturenr. V00086. Faxen of e-mailen kan ook: 071-5688773 of sollicitatie@nbbs.nl. WWW.NBBS.NL l(Ssg EEN EERSTE JOB? ZIN OM VAN BAAN TE VERANDEREN? i WILT MEER VERANTWOORDELIJK-) HEDEN? 1 AXIMA B.V., gevestigd in Diemen, is begin 1997 opgericht en is een dochteronderneming van de gelijknamige Belgische onderneming. Axima houdt zich bezig met het onderhoud en beheer van technische installaties in de industrie, gebouwensector, ziekenhuizen en zwembaden, met de nadruk op langdurige samenwerkingscontracten met haar opdrachtgevers Om aan die groei tegemoet te komen, zijn wij vandaag op zoek naar verschillende profielen (m/v) om bij onze nieuwe klant ESA-ESTEC te Noordwijk te werken: In deze functie werkt u vanuit een technische invalshoek nauw samen met onze klant, onze technici en onze ingenieurs. U begeleidt hen bij het oplossen van technische onderhoudsproblemen en helpt bij het verwerven van nieuwe technieken. U bent tevens verantwoordelijk voor het budgetbeheer van de projecten en bouwt een uitstekende relatie met de klant op. Voor deze managementfunctie kijken wij uit naar een HTS-niveau elektriciteit/meet- en regeltechniek, tweetalig (Nederlands/Engels), die via een leidinggevende of projectmatige functie ervaren is in het omgaan met technisc-he problemen en het coachen van mensen. Wij staan tevens open voor jongeren. Als ploegbaas zal u verantwoordelijk zijn voor het beheer en het onderhoud van diverse technische installaties bij onze klanten (zoals HVAC, elektriciteitsinstallaties, koeltechniek, mechanica, U staat in voor de dagelijkse organisatie van de activiteiten van de technici en u rapporteert aan de verantwoordelijke ingenieur. U beschikt over een technische opleiding en ervaring in een dergelijke functie. U toont leidinggevende capaciteiten en bent vertrouwd met informatica. Als servicetechnicus zal u verantwoordelijk zijn voor het beheer en het onderhoud van diverse technische installaties bij ESA-ESTEC (zoals HVAC, elektriciteits- en mechanische installaties, U beschikt over een technische opleiding in de volgende richtingen: elektrotechnieken, mechanica, koeltechniek,Het zoeken naar technische fouten en hun oplossingen betekent voor u telkens weer een uitdaging. Ervaring in een dergelijke functie is een pluspunt maar niet absoluut noodzakelijk. U bent belast met het onderhoud en de herstelling van-de audio/video- apparatuur van onze klant. U bent op de hoogte van alle nieuwe technologieën binnen dit kennisdomein. U beschikt over een technische opleiding en hebt een goede kennis van het Engels. Interesse voor een boeiende job binnen een dynamisch bedrijf met toekomst? Stuur dan onmiddellijk uw c.v. naar AXIMA B.V., t.a.v. de heer A. VAN DOREN, Stammerdijk IA, 1112 AA Diemen-Amsterdam Z.O. E-mail: Alain.VanDoren@AXIMA.BE De gesprekken zullen in Leiden doorgaan. AXIMA Akron is een full- service adviesbureau voor reclame en marketing in het hartje van leiden. In de loop der jaren heeft Akron in deze regio, maar ook daarbuiten, een stabiele klantenkring opgebouwd in onder meer de business- to-business en de non-profit sector. Na de koningin, keizer Akihito en keizerin Michiko mag er nu een account manager langskomen... Langs ons prachtige, monumentale pand aan het Rapenburg zijn de afgelopen weken vele beroemdheden gelopen. Dat is ook geen wonder met zo'n toplocatie in het hart van Leiden. Heel aardig, maar daar hebben wij als reclamebureau niet veel aan. Wat ons betreft mag er nu een account manager voorbij lopen. Wij zoeken namelijk een m/v die de titel van account manager prima kan vervullen. De taak Bij Akron ligt een belangrijke taak klaar voor een man of vrouw rond de leeftijd van 25-30 jaar. Het liefst met een MBO/HBO-achtergrond en met voorkeur ervaring in communicatie. Wij vragen een flinke dosis doorzettingsvermogen, een pragmatische instelling en een gezonde teamgeest. Geen onderdaan, maar een meedenkende manager die de kroon op ons werk kan zetten als het wordt gepresenteerd aan de klant. Heb jij de juiste instelling om ons imago voor de toekomst te helpen bepalen en onze klantenkring verder uit te bouwen? Heb jij het juiste inzicht om de studio en de media-afdeling te leiden naar de specifieke wensen van de klant? Wil jij werken met cliënten als Seat, Nokia, gemeente Leiden, SieMatic en Europcar, bel, schrijf, fax of e-mail dan t.a.v. Michael Breel. Rapenburg 35 postbus 366 2300 AJ Leiden telefoon: 071 - 516 00 16 telefax: 071 - 514 30 38 e-mail: mdbreel@akron.nl www.akron.nl STICHTING BEJAARDENZORG Zusters Dominicanessen van Voorschoten Kloosierverzorgingshuis Oud Bijdorp Veurseweg 3 2251 AA Voorschoten De Stichting Bejaardenzorg Zusters Dominicanessen van Voorschoten exploiteert het kloos terverzorgingshuis Oud Bijdorp, dat een capaciteit heeft van 46 bedden, verdeeld over 2 af delingen. Het kloosterverzorgingshuis vormt onderdeel van het klooster Huize Bijdorp, Moederhuis van de Congregatie. In Huize Bijdorp wonen en verblijven nog plm. 50 andere Voor de sector sociale culturele zorg zoeken wij een ACTIVITEITENBEGELEID(ST)ER Voor 8 uur per week en die ook bereid is om bij extra activiteiten of afwezigheid van collega's in te vallen. De werkzaamheden zijn o.a.: voorbereiden en organiseren van individuele en groepsactiviteiten, daarbij inspelend op de behoeften en mogelijkheden van de bewoners; begeleiden van bewoners bij activiteiten van o.a. R.O.; verrichten van werkzaamheden van licht verzorgende aard; observeren en rapporteren. Functie-eisen: minimaal een vakopleiding op MBO-niveau; werkzaamheden zelfstandig kunnen uitoefenen; bereidheid en het vermogen om in een klein teamverband samen te werken; bereidheid om ook in het weekend te werken. Wij bieden: - afwisselend werk; - een goede werksfeer; - een salaris conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer Wien Pijnenburg, directeur voor de func tie van activiteitenbegeleid(st)er, telefoonnummer 071-5616946. U kunt uw sollicitatiebrief met duidelijke vermelding van de functie sturen aan: directie kloos terverzorgingshuis „Oud Bijdorp", Veurseweg 3, 2251 AA Voorschoten. Wij verwachten voor alle functies dat u affiniteit heeft met de ouderenzorg en respectvol bent t.o.v. het religieuze leven van de bewoners. Uitdagende leuke tijdelijke baan in de Kinderopvang o^anis°'/s flOPVANG EÉEN In verband met bevallings- en vakantieverlof van de huidige functionaris zijn wij per direct op zoek naar een ervaren: Medewerker salaris personeelsadministratie, 32 uur (tot 1 januari 2001) kerntaken: zelfstandig verwerken salarismutaties diverse aan personeelszaken gerelateerde correspondentie verstrekken van informatie kernbegrippen; relevant MBO niveau dienstverlenende instelling ervaring met salarisadministratie bij voorkeur: Prigem/Focus of Beaufort kennis van Word Excel nauwkeurig teamplayer aanbod: salaris conform CAO-Kinderopvang functieniveau Ac. min. 3395,- max. 4338,- (bij fulltime dienstverband). Informatie is telefonisch te verkrijgen bij: Carole Massee (coördinator salarisad ministratie), 071-5163434. Op maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 12.30 uur. Schriftelijke reactie binnen veertien dagen richten aan de COKL, Postbus 22012301 CE LEIDEN. Onder vermelding van de functie. De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 17 kinder centra en 31 peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep 0 tot 4 jaar, 11 centra voor naschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. Bij de COKL werken 600 collega's. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet gewaardeerd. -search voor Beleid Holding is de moedermaatschappij van \f dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research \or Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA, stituut voor strategisch consumentenonderzoek en Key Net prketing services De holding telt ruim 180 medewerkers lesearch Facilitair Bedrijf'ondersteunt deze werk maatschappijen en is op zoek naar een Medewerker Secretariaat m/v (40 uur per week) werkt in een hecht team op een centrale fdeling. De werkzaamheden bestaan voor- jamelijk uit het verzorgen van de lay-out van apportteksten en vragenlijsten, het verzenden an correspondentie en het verrichten van rchiveer- en kopieerwerk. leb je minimaal MBO-niveau en kennis van l/ord en Excel? Ben je stressbestendig en kun t zowel zelfstandig als in teamverband werken? uur dan je CV met een begeleidende brief lóór 5 augustus 2000 naar: esearch Facilitair Bedrijf a.v. mw. M. Schouten ostbus 985 300 AZ Leiden voor haar filialen in Leiden en Voorschoten We zoeken enthousiaste mensen, die representatief zijn en goed in teamverband kunnen werken. Je bent collegiaal en beschikt over goede contactuele eigen schappen. Bovendien vormt je werk een startbaan naar een afwisselende toekomst vol mogelijkheden. Is reizen je hobby en je vak en heb je de juiste papieren op zak: TIO, MTRO, NHTV of een vergelijkbare basisopleiding plus het SEPR-diploma? Neem dan een enkeltje naar Globe Rcisburo. Geïnteresseerd? Stuur binnen 2 weken je sollicitatie (o.v.v. vestiging) naar Globe Rcisburo- groep, t.a.v. de heer A.M. Pas, postbus 20, 7450 AA Holten. De Globe Reisburogroep maakt deel uit van de Oad Groep en Is de laatste 1U jaar uitgegroeid tot een landelijke reisbureauketen van bijna 100 reisbureaus, opererend onder de naam Globe Reisburo. Jaarlijks verzorgen wij voor meer dan 600.000 Nederlanders hun vakanties. Begrippen als persoonlijke service en vakkennis staan bij ons zeer hoog in het vaandel en worden ondersteund door een gedegen opleidings programma voor onze medewerkers. Onze modern ingerichte winkels hebben allen een all-round reisassortimenl van 'n weekendje weg tot wereldreis, met het accent op vakantie Tevens verzorgen wij vanuit een 8-tal vestigingen zakenreizen op een maatgerichte en persoonlijke wijze. Globe Reisburo. Een wereld van fföösc De versafdelingen vormen één van de belangrijkste speerpunten in onze formule. Volledige bakkerijen waar het brood v grondstof tot eindproduct wordt gemaakt, slagerijen met vakkundige slagers, ambachtelijke traiteurafdelingen, groenteafdelingen, met producten van over de hele wereld en aparte vleeswarenafdelingen. Alles is verser dan vers en va beste kwaliteit. Verkoopchef AGF (m/v) Assistent-chef AGF (m/v) Voor onze winkel in Katwijk zoeken wij ambitieuze kandidaten met ruime ervaring in de groentebranche. De verkoopchefs bij de Konmar zijn kleine bedrijfsleiders. De assistent-chef ondersteunt de verkoopchef in zijn managementtaken. Zij moeten goed leiding kunnen geven, planningen kunnen maken en verantwoording durven nemen voor het bestellen, presenteren en verkopen van de producten. Van onze chefs verwachten wij dat ze een middelbare opleiding hebben gevolgd, aangevuld met de betreffende vakgerichte opleidingen. Zij hebben bovendien al enige jaren relevante praktijkervaring, goede communicatieve en leidinggevende kwaliteiten en een dienstverlenende instelling. Interesse? Bent u geïnteresseerd in deze uitdagende functie, richt dan u De Werf 13, 2541 EH Den Haag. Voor meer informatie over Konmar: www konmar.nl De Konmar is een snelgroeiende supermarktketen met maar liefst 30 filialen verspreid over Nederland. Met ruim 5.500 medewerkers die hun vak verstaan. En 500.000 trouwe klanten die elke dag kunnen genieten van ruim 22.000 artikelen. Brood, banket, groente en fruit, vlees, vis, verse kant en klaar maaltijden- alles wordt in de winkel op ambachtelijke wijze bereid of 's ochtends op de veiling gekocht. Aangevuld met een zeer ruim assortiment kruidenierswaren, een snoepwinkel, een volledige drogisterij, ecologische producten... niet voor niets zijn onze winkels zes keer zo groot als de gemiddelde supermarkt. En we blijven groeien. Elke dag weer. Konmar maakt onderdeel uit van Laurus N.V. itiebrief aan Konmar B.V., c.a.v. de heer C. v jCuxLt cc ook 40 -trcun, 1

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 29