Personeel Personeel Personeel A Gezocht! bE CBM Medewerkers m/v Afwasser m/v Leerling kok m/v Kok m/v Chef de rang m/v Ambulante medewerker m/v Receptionist m/v De Witte Raaf Werken aan het Spaarne Enthousiaste secretaresse m/v wu Vegro MEDEWERKER VERKOOP/ ORDERADMINISTRATIE M/l E/ Het Kompas fulltime/parttime receptioniste (m/v) Vaardige SEH verpleegkundige wu ZATERDAG 29 JULI 2000 Ter versterking van onze huishoudelijke dienst zoeken wij per direct: in de huishouding voor 20 uur per week Tevens voor in de keuken Voor 38 uur per week voor 38 uur per week voor 38 uur per week Voor in het restaurant voor 38 uur per week in de bediening Ter ondersteuning van de receptie deeltijd Het Hotel-Restaurant De Witte Raaf, heeft na een ingrijpende verbouwing haar deuren weer geopend. Voor het hotel, de nieuwe keuken en het totaal vernieuwde restaurant "'In de Tuin" zoeken wij gemotiveerd personeel. Voor meer informatie: mevrouw B.C.M. van Vliet, De Witte Raaf, Duinweg 117-119, 2204 AT Uooritwijk. Telefoon 0252 375 984, Fax 0252 377 578 De beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigentijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samenwerkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit ijn/haar functie een bijdrage aan de geïntegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteitsopleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Zieken huis is de communicatie direct en open. Zo is een professionele en goed geoutilleerde werkomgeving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeids voorwaarden zijn uiteraard volgens de CAO Ziekenhuizen, er is een regeling kinderopvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het PC-Privéproject, fietsenplan en spaar loonregeling. Zo is werken in de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2003 verhuizen we naar een nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. Laat hem niet vallen Giro 222.111 s ziekenhuis zoeken v Voor de stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding v 32 uur bieden je een boeiende functie ter ondersteuning van de personeelsfunctionaris waarbij je o.a. zorgt voor alle administratie rond werving, selectie en aanstelling van nieuwe medewerkers. Daarnaast verstrekje info aan het personeel over de meest voorkomende vragen betreffende de CAO, etc. Je salaris bedraagt volgens FWG-niveau 40 maximaal 4.517 gulden bryto per maand bij een 36-urige werkweek. JU bent een ervaren en accurate secretaresse met een flexibele instelling, die ook onder druk goed presteert. Je hebt HAVO en secretaresse-opleiding en bij voorkeur enige jaren ervaring met personeelsadministratie. Je werkt graag in teamverband, maar wel met een hoge mate van zelfstandigheid. Meer informatie krijg je van Martine Houthuyzen, secretaresse sector Ondersteuning Personele Zaken, telefoon (023) 514 20 63. Je schriftelijke sollicitatie onder nummer PO&O/0005/DB kun je tot 10 augustus a.s. richten aan Ellen Sleebe, Hoofd Stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. &r Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk Ben je ondernemend en initiatiefrijk? Wii hebben de baan die ie zoekt! Wij zijn Vegro Verpleegartikelen, een groeiende organisatie op het ge bied van verhuur en verkoop van verpleegartikelen en wij zoeken op dit moment een: Boekhouder (40 uurAveek) De werkzaamheden omvatten het op onze locatie te Katwijk ondersteu nen van de bij de facturering betrokken medewerk(st)ers, het zelfstandig zorgdragen voor diverse administratieve procedures en het assisteren van het hoofd van de boekhouding. We zoeken een kandidaat (m/v) op MBA/SPD nvieau, mogelijkheden tot scholing en doorgroei worden geboden en gestimuleerd. De aan deze functie verbonden beloning is zonder meer uitstekend te noemen. Tevens zijn wij op zoek naar: Onderhoudsmedewerker (40 uur/week) De werkzaamheden omvatten het in onze locatie te Katwijk uitvoeren van controle-, reparatie- en preventieve onderhoudswerkzamheden. De artikelen welke onder jouw verantwoordelijkheid zullen valllen zijn onder meer: electrische hoog/laagbedden, actieve en passieve patiënten- liften en diverse kleinere verpleegartikelen. Je zult kunnen werken in een eigen, compleet uitgeruste, afdeling. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer uitstekend te noemen. Wil je meer over deze functies weten bel dan met René Kamerbeek via telefoonnummer 071-40 80 600, een schriftelijke sollicitatie kan ver stuurd worden naar Postbus 79, 2250 AB in Voorschoten. goed voor dieren Groothandel in dierbenodigdheden zoekt voor haar kantoor te Hazerswoude R/D. een aktieve deze zal in teamverband moeten zorgdragen voor alle voorkomei werkzaamheden binnen onze afdeling verkoop/orderadministratie. 2d het muteren van telefonische en schriftelijke verkooporders direct in orderentry-systeem. het bijhouden van artikelmutaties, debiteuren- crediteurenmutaties en de archivering van het geheel. De dagelijkse werkzaamheden zullen voor 40% bestaan uit telef sche ondersteuning van de afdeling verkoop, 30% orderadministr en 30% overige administratieve werkzaamheden, minimaal 32 uur week. Omgang met de computer en goede beheersing van de Nederlandse in woord en geschrift behoren tot een vereiste. Enige kennis vanuit dierenspeciaalzaakbranche kan in uw voordeel werken. Wanneer u in aanmerking wilt komen voor deze vacature en u bent jc aktief, stressbestendig, accuraat en flexibel, neem dan kontakt met op. Tijssen Goed voor Dieren b.v. Rijndijk 83 2394 AD Hazerswoude R/D Tel. 071-3419125 STICHTING BEJAARDENZOR Zusters Dominicanessen van Voorschoten 1 Kloosterverzorgingshuis Oud Bijdorp Veurseweg 3 2251 AA Voorschoten De stichting Bejaardenzorg Zusters Dominicanessen van 'oorschoten exploiteert he klooster\'erzorgingshuis Oud Bijdorpdat een capaciteit heeft van 46 bedden, verdeeld O afdelingen. Het kloosteri'erzorgingshnis vormt onderdeel van het klooster Huize Bijdorp Moederhuis van de Congregatie. In Huize Bijdorp wonen en verblijven nog plm. 50 and Voor de afdelingskeuken zoeken wij een. AFDELINGSKEUKENASSISTENT Ter vervanging van zwangerschaps- en bevallingsverlof voor 16 uur per week. Periode: vanaf eind juli tot en met de duur van het zwangerschaps- en bevallingsverlof. Werktijden, van 7.30 uur tot 16.00 uur. De werkzaamheden vinden ook weieens plaats it weekend. De werkzaamheden zijn o.a.: - serveren van koffie, thee en frisdranken en de waïme maaltijden; - afwassen met behulp van vaatwasmachine; - voorbereiden van de broodmaaltijden; - tafels afruimen, vuil serviesgoed ophalen en afwassen; - werkzaamheden worden uitgevoerd volgens HACCP richtlijnen. Functie-eiscn: minimaal 18 jaar; werkzaamheden zelfstandig kunnen uitoefenen; bereidheid om ook wel eens in het weekend te werken. Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Saskia Vrickx, l-'acilitair Manager de fijnctie van keukenhulp en de functie afdelingskeukenassistent, telefoonnummer 071 -5616946 U kunt uw sollicitatiebrief met duidelijke vermelding van de functie sturen: aan dir terverzorgingshuis „Oud Bijdorp", Veurseweg 3, 2251 AA Voorschoten. Wi j verwachten 1 alle functies dat u affiniteit heeft met de ouderenzorg en respectvol bent t.o.v het religieu ven van de bewoners. Het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging Voorschoten zoekt voor een van haar scholen m.i.v. 1 augustus 2000 of z.s.m. daama een nieuwe leerkracht - ca 420 leerlingen in 17 groepen; groeiende school in scholencomplex in de wijk Noord-Hofland - enthousiast team en betrokken ouders a. Een leerkracht (m/v) Full-time (wtf 1.000) groep in overleg b. Een leerkracht (m/v) voor diverse groepen (o.a. voor adv invulling) (wtf 0,6784) Het bestuur zoekt kandidaten, die: - een positief christelijke levensovertuiging hebben en daaraan vorm en inhoud weten te geven in het onderwijs - binnen het klassikale onderwijs aandacht hebben voor de individuele leerling - over goede contactuele eigenschappen beschikken - breed inzetbaar en flexibel zijn - enthousiast zijn en gevoel voor humor hebben Voor inlichtingen en profielschets kunt u bellen met Frans de Klerk, bestuurslid personeelszaken, tel. 071-5768716. Ook degenen, die een deeltijdbaan ambiëren of die binnnenkort hopen af te studeren, worden verzocht mee te solliciteren. Sollicitatiebrieven met CV en referenties kunt u liefst z.s.m. doch uiterlijk 12 augustus a.s. richten aan het bestuur t.n.v. de heer F. de Klerk, De Savomin Lohmanplantsoen 34, 2253 VP Voorschoten. De Centrale Bond van Meubelfabrikanten (CBM) behartigt de belangen van de Nederlandse meubelindustrie, interieurbouw en toeleveranciers van halffabrikaten. De bedrijfstak kan qua structuur worden gerekend tot het midden- en kleinbedrijf. De vereniging telt 560 leden. Het secretariaat (34 medewerkers) is gevestigd in Haarlem. Informatie over de CBM treft u aan op www.cbm.nl. t tijdelijke Op onze afdeling Juridische Zaken zal binnenkort e wegens zwangerschaps- en bevallingsverlof van e« Wij zoeken daarom van 1 oktober 2000 tot 1 maa PARTTIME JURIDISCH SECRETARESSE (MA/) ontstaan die voor 3 dagen de huidige vervangt Het zal gaan om de maandag, woensdag en donderdag. Op de afdeling zijn naast de andere secretaresse, nog drie juristen en een stafmede werkster opleidingen werkzaam. De werkzaamheden bestaan globaal uit: het onderhouden van zowel telefonische als schriftelijke contacten met lidbedrijven het geven van informatie over de CAO voor de Meubelindustrie het ondersteunen van diverse secretariaten het verzorgen van inkomende en uitgaande correspondentie Wij denken aan iemand met: minimaal Havo, aangevuld met een opleiding tot (jurid enige jaren relevante werkervaring ervaring met Word 97, Excel 97 onder Windows 95 een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal teamgeest De CBM biedt zelfstandig en afwisselend werk u Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervarint 1 klein enthousiast ti Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunt u richten aan Centrale Bond van Meubelfabrikanten. Westerhoutpark 10, 2012 JM in Haarlem, t a v dhr. mr D A. Roodenrijs Nadere inlichtingen over deze vacature kunnen worden ingewonnen bij Kuiter of mevrouw A. Heijne (telefoon: 023-5158842). Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken joul Onze nieuwe: Wij zoeken een telefoniste/receptioniste die ons team van jonge medewerkers ondersteunt met het beantwoorden van alle binnenkomende telefoontjes. functie-omschrijving functie-eisen In deze baan zal het aannemen van de telefoon ongeveer 80% van je laak Onze functie-eisen liggen niet zozeer in het opleidingsvlak, maar meer uitmaken. Daarnaast behoort de dagelijkse postverzorging tot je werkzaam- gebied van je persoonlijke capaciteiten. Wij zoeken een r heden en zal je diverse andere taken uitvoeren zoals het verzorgen van flexibel persoon met een enthousiaste en duidelijke (telefoon)stei mailings en het invoeren van gegevens. Als receptioniste ben je ons betekent dat je accentloos Nederlands spreekt. Als je kunt werken me visitekaartje en het eerste aanspreekpunt voor onze bezoekers. en Excel voor Windows, is dat handig, maar noodzakelijk is het voo functie niet overig Wij bieden je een leuke baan in een jong en dynamisch bedrijf. Ben jij degene die wij zoeken en voldoe je aan bovenstaande eisen? Stuur dan voor 11 augustus 2000 een brief en c.v. ter attentie van Désirée Jacobs. Ook voor vragen kan je bi) Désirée terecht, telefoon 071-5157343, V Hilleiiaar outdoor ad ij Voor de afdeling Spoedeisende Hulp v s ziekenhuis is met spoed behoefte aan de hulp v bieden je een werkomgeving in ontwikkeling. Voor zo'n 20 000 patiënten per jaar zijn de enthousiaste teams van deze aft redders in acute nood. Aan verdere profilering van de afdeling Spoedeisende Hulp wordt middels beleidsvoering en scholi dan ook voortdurend gewerkt. Je salaris bedraagt volgens FWG-niveau 50 maximaal 5.637 gulden bruto per maand bij een 36-urige werkweek JU bent een A-verpleegkundige of HBO-V'er die tevens in het bezit is van het diploma spoedeisende hulp IC- en/of CCI Je hebt ook al ervaring met dit werk, bent stressbestendig en je kunt goed met mensen omgaan. Meer informatie krijg je van Ineke Lindeman, leidinggevende SEH Heemstede, telefoon (023) 514 22 65 (sein 4799) of Ben Marijnissen, leidinggevende SEH Haarlem, telefoon (023) 514 12 39 (sein 4150). Je schriftelijke sollicitatie met cv onder nummer AD/00020/SJS kun je tot 9 augustus a.s. richten aan Simone Stammis, personeelsfunctionaris van de stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20