)rie op een rij oor Verhoeve anval Michel tchaap slaagt p circuit Assen Van der Tang op de meet geklopt eidsch£ag6^ Ae°,11s Nigj Ketelaars blijft koningin in cijfers OSHEIwork Sport Alphians zakt steeds dieper in de modder CIRCUIT einekeri AN DAG 24 JULI 2000 !n kwam de aanval van Mi- Hij zat op een net wat be- lijn. En het enige dat mij ;erde, was bij hem aanslui- Dat doe je, omdat je el- s teamgenoot bent. Maar a mij was die tweede plaats :n super-resultaat." oede Zeiken in de Pearle Alfa Challenge deden de Versa- Rial to bolides. Marcel van schreef de race op zijn en staat daarmee op 1 t van lijstaanvoerder Frank seboom. Van Vliet werd tij- de race geschaduwd door ngenote Sandra van der ii. „Marcel heeft de beste sen op de titel en dan moet je als teamgenoot daarin kken. Mijn achterstand is te "pt, doordat ik de eerste race gemist. Het teamsucces centraal. Vandaag is het ia gelukt", aldus de Al- nse. -rry Duivenvoorde uit j* irdwijkerhout eiste de derde iumplaats voor zich op. „In f orige race ging het hartstik- !J mis en was er weer veel ide. Die auto hebben ze nu helemaal herbouwd en deed het hier dus prima. In training kwam het er mis- en nog niet helemaal uit, ir in de race heb ik eigenlijk problemen gekend. De voor mij kon ik misschien ■J wel pakken, maar dan had nmogelijke risico's moeten a len. Dit keer heb ik gekozen rde punten." inder te spreken was Be- Gesman uit Alphen aan Rijn. Hij kreeg na afloop een gele kaart voor zijn ac- JAKOB DEKKER ties. Volgens eigen zeggen werd hij door iemand anders aange tikt, waarna hij de nodige scha de bij anderen aanrichtte. Na afloop van de Fly You Re nault Megane race was Bert Ploeg uit Noordwijk allerminst te spreken over de handelwijze van het hem concurrerende Pa- pagayo Team. „Zij zetten tel kens een goede gastrijder in, die zich bemoeit met de strijd aan kop. Ik behoorde tot de ti telkandidaten, maar de kans op het kampioenschap is vandaag door toedoen van die Sebasti- aan Visser getorpedeerd. In de derde ronde beukte hij mij, waardoor wij samen naast de baan belanden. Weg klasse ment! Weg punten! Weg kampi oenschap!" Ploeg rijdt volgend weekein de een 24-uursrace in Spa en wilde daarna naar Zandvoort vliegen om de Renaultrace te rijden. „Of ik dat nu nog doe, weet ik nog niet", zei hij teleur gesteld. De dubbele DTCC-race lever de een overwinning op voor de BMW's van de Leidse tuner Carly Pellinkhof. De dag voor de races hoorde hij nog dat zijn auto's uit de rangschikking van de dubbele race in mei waren genomen omdat de techniek niet in overeenstemming was met de regels. Op Assen revan cheerde hij zich met een over winning voor- Sandor van Es in de eerste en voor Duncan Huis man in de tweede DTCC-race. In die race eindigde Tim Coro- nel uit Alphen aan den Rijn als vijfde en zesde met zijn Mitsu bishi Carisma. René Oudshoorn (Leimuiden) eindigde als derde in de Merwede Springs Cup. n iet viersterren A-toernooi op 1 mburg kwam Bart van Delft tekort. In de BI-afdeling de Open Leidse Tennis ïpioenschappen deed de e je Rijnsburger wat er van verwacht mocht worden. Delft versloeg Jeroen Boog- in de finale na drie sets. Ie halve finale stond hij te- over Tjeerd Star, die gebles- fd opgaf. 01 ij de vrouwen won Linda i} loeve na de toernooien van d n club Forescate en Hille- e' i haar derde toernooi in drie ?l en tijd. In de eindstrijd ®|de Merel Aalders, die de te BI-finale uit haar loop- speelde, vijf spellen, aast Van Delft reikte ook de Rooij ver in het Bl-toer- i. De Nieuw-Venneper, die iddels al tweemaal door de if lificaties van een viersterren Jernooi kwam, drong ten te van districtskampioen co Visser door tot de halve les. Daarin versperde Boog- 0 is hem de weg, zoals de ivijker dat in de kwartfinale deed met Michael Rusman. Niels van Geer, als vierde el laatst, was Star een te groot takel. onder haar prestatie tekort loen, had de 16-jarige Aal- <eede plek voor Plugge 'super-resultaat' ij cenburger Michel Schaap won in Assen de race in de le lio 538 Citroen Saxo Cup, en verstevigde daarmee zijn J lende positie in het klassement. Opmerkelijk in die Istrijd op het vernieuwde TT-Circuit was het optre- i van zijn teamgenoot Bas Plugge. De coureur uit '«rniond begon de race vanaf de eerste startplek en R t tot twee ronden voor het einde de leidende positie iehouden. HONK- EN SOFTBAL PIETER VAN DER VLIET Alphians heeft zich het afgelo pen weekeinde van de zwakste kant laten zien. De honkballers moesten tweemaal diep buigen voor het Rotterdamse Tridents, dat de formatie van coach Henk Jan van Keulen met 13-6 en 12-2 dik op de broek gaf. Met 19 verloren wedstrijden op rij is de Alphense honkbal- ploeg nu hekkensluiter. Een positie die de ploeg onwaardig is, als we de woorden van pit cher Jeroen Hollander moeten geloven. „We hebben de spe lers om op dit niveau (eerste klasse, red.) te spelen. Alleen het verschil met vorig seizoen is dat we nu week in week uit tegenstanders treffen die vrij wel iedere fout onmiddellijk af straffen. Vorig jaar konden we dat nog oplossen met prima slagwerk, maar dat gaat dit sei zoen niet op. Je moet iedere week op scherp staan en vooral de concentratie lang kunnen vasthouden, want de tegen standers in deze klasse maken geen fouten. Ik denk dat daar het probleem ligt. We praten er binnen het team wel vaak over. maar niemand heeft het juiste antwoord", aldus Hollander, die ook 'gedrevenheid' mist. Tridents, de reserves van hoofdklasser Neptunus, was voor Alphians een maat te groot. De Rotterdammers maakten gebruik van het Al phense foufenfestival en speel den zich eenvoudig naar 13-6. De tweede wedstrijd was in ze ven innings met 12-2 ook voor de Rotterdammers, die de ranglijstproblemen voor Alphi ans groter maakten. De softballers van de Al phense club raakten door een dubbel verlies dit weekeinde de aansluiting met de top-vier kwijt. Koploper Storks was met 11-15 en 6-15 te sterk voor de ploeg van coach Franklin Mau- ritio. Door dit verlies staan de Alphenaren zes punten achter op de nummer vier, de Dom stad Dodgers. Alleen de boven ste vier ploegen komen in aan merking voor de kampioens- play-offs. WIELRENNEN Ronald van der Tang heeft zijn concurrenten verbaasd met een sterke prestatie in het Noord- Hollandse Bovenkarspel. De 33-jarige Voorhouter, die nog altijd kampt met de naweeën van een virus, finishte gister middag als tweede tijdens de Ronde van de Bakkerstraat. Hij werd met centimeters verschil geklopt door Tim Kersten. Ook de Swift-leden Hans Egberts (Leiderdorp) en Suzanne de Goede (Zoeterwoude-Dorp) stonden op het podium; res pectievelijk in Harderwijk en Gouda. Van der Tang was één van de dertien renners die al vroeg in het 90 kilometer lange criteri um ontsnapten. De vluchters werkten uitstekend samen. Elf coureurs slaagden er daarom uiteindelijk zelfs in het peloton te dubbelen. Pas in de slotfase werd het onderlinge vertrou wen doorbroken. Verschillende demarrages werden geplaatst, maar verijdeld. De laatste twee schreef Van der Tang op zijn conto. „Ik kan finales nog niet als vanouds rijden. Daarom wil de ik het niet op een sprint la ten aankomen", zo verklaarde de Voorhouter zijn ontsnap pingspoging op anderhalve ronde voor aankomst. Alleen Waarlander John Bruin sprong met de elite-amateur van Van Vliet/Weba/Gazelle mee. Op het moment dat de negen achtervolgers het duo achter haalden, plaatste Van der Tang opnieuw een tempoversnelling. De meet was net even te ver op de Broekerhavenweg getrokken. „Ik had al moeite om mijn be nen rond te blijven draaien; en dan moet je nog die finishstraat in. Normaal maak ik het in zo'n wedstrijd af. Maar ik merkte ge lijk dat ik pure snelheid tekort kom." De solist werd vlak voor de eindstreep voorbij gestoken door de rappe Kersten. De eveneens snelle Martijn Lust (Heerhugowaard) slaagde daar in niet. Hij moest in Bovenkar spel genoegen nemen met de derde plaats. Van der Tang staat woensdag voor een veel zwaardere klus: de 41ste editie ter. Tijdens de Ronde van de Bak kerstraat voor sportklasse B- renners en veteranen kwam Piet Kralt net tekort voor het ereschavot. De 43-jarige Rijns burger, lid van de Leidse wieler vereniging Swift, werd na 60 ki lometer vierde. Een verrassende inschrijver was de Amerikaan Paul Rodriquez, die de zilveren podiumplaats voor zich opeis te. Egberts schreef gisteren Har derwijk op zijn erelijst bij. Op de slotdag van de plaatselijke Driedaagse reden veteranen ouder dan 50 jaar een 'dubbel'. Het criterium over 40 kilometer kreeg voor de tien best geklas- seerden vervolg in de vorm van een dernywedstrijd. De Leider dorper toonde zijn klasse door in het criterium als derde te eindigen. Veelvraat Piet de Haas uit Tiel en Hans van Bavel (Sint-Anthonis) bleven hem voor. Dat was ook het geval in het slotakkoord van de strijd achter de derny's, waarin Eg berts vijfde werd. In Gouda werd gekoerst door nieuweling-dames en regio-da mes. Suzanne de Goede trof daar haar eeuwige concurren tes Miranda Vierling (Den Haag) en Sandra Duin (Alk maar). Als vaker dit seizoen bleek de 16-jarige Swift-renster over het beste eindschot te be schikken. De ex-Alphense In- grid Kelderhuis (tegenwoordig woonachtig in Soest) werd bij de regio-dames vierde, Irma van der Salm uit Stompwijk achtste. Nieuweling-dame Greet van Lith is in het eind klassement van de 43ste Inter nationale Tour de'Junior als ne gende geëindigd. Het Noorden- se talent had voor de negen etappes in en nabij Achterveld zestien minuten en 44 secon den meer nodig dan de opper machtige Joan Boskamp (Bor ger). Beste regionaal in het deelnemersveld nieuwelingen was Marijn Went, die in de eindstand op plaats 28 uit kwam. De Noordwijkerhouter had een achterstand van één minuut en 32 seconden op win naar Sipke Zijlstra uit Bergum. Voorhouter Ronald van der Tang. foto dick i Goede generale voor Eric Reuijl ders bij het bereiken van haar eerste BI-finale ook het voor- deél van de zeer onevenwichti ge loting. Verhoeve startte Roomburg met een overwin ning op Ingrid van der Plas, een tegenstander tegen wie ze de vorige week in Hillegom nog de finale tegen speelde. In de halve finale stuitte de speelster van Forescate de opmars van de 16- jarige Leonie Mekel, die bij de beste acht van Marjet Groenleer had gewonnen. In de helft van Aalders trokken de als tweede geplaatste Karolien Hoogeveen en de nummer drie van de plaatsingslijst, Bionda Zonder- op zich wegens blessures terug. Een nieuwe plaatsing en loting was hier op zijn plaats geweest. In de B2-afdeling eindigde de broederstrijd tussen de Ravens- bergens in het voordeel van Niels Ravenbergen. In de Cl- categorie ging de titel verras sénd naar Dekker-speler Vin cent van Weelde, die Paul van der Eerden na drie sets klop gaf. Clubgenoot Björn Abrahams kon in de C2 dit voorbeeld niet volgen. Hij moest Sander van der Steen laten voorgaan. In de Dl bleef Abrahams wel als eni ge ongeslagen. De titel bij de \TOUwen ging in de Cl naar Tieske van Duinen, terwijl in de Dl Judith Koning de sterkste Hanneke Ketelaars won na een lange derde set in de tiebreak van Stephanie Gomperts. foto mark lamers LEIDEN PETER KLEIN Hanneke Ketelaars, de frêle ko ningin van de Nederlandse A- toernooien, mag nog een jaartje verder regeren. De koning, Marcel Reuter, raakte op Roomburg echter zijn troon kwijt. Ketelaars, al viervoudig winnares van de Open Leidse Tennis Kampioenschappen, speelde zich via een gewonnen tiebreak van de derde set tegen Stephanie Gomperts alsnog naar de titel. Eric Reuijl kende een uitstekende 'Generale voor de Nationale' door in de eind strijd niet alleen Reuter te ont tronen, maar in de halve finale ook van de als tweede geplaats te Martijn Bok te winnen. Ketelaars kreeg haar bijnaam, koningin van de A-toernooien, niet zomaar. De blonde Bra bantse uit Mariaheide leed de afgelopen 52 weken slechts een enkele nederlaag. Vorig jaar ging ze bij de Nationale Tennis Kampioenschappen voortijdig onderuit en haalde Debby Haak de titel binnen. Dat smetje op een glanzend blazoen wil Kete laars komende week bij de NK wegpoetsen. Ze is in Goirle in ieder geval weer de torenhoge favoriete. Bij de 'Generale voor de Nationale', een eretitel die de organiserende club Room burg ook in haar 45ste editie weer met trots mocht voeren, ging het bijna fout met de ko ningin. Tegenstander Gomperts pakte met 6-4 de eerste reeks, moest de tweede set met 6-1 aan Ketelaars afstaan en nam in de derde doorgang een 3-0 en 5-2 voorsprong. De Brabantse hield echter haar ongeslagen record voor ogen en pakte in de beslissende tiebreak op 5-5 de laatste twee punten. „Het is de verdienste van Stephanie, dat ik niet gespeeld heb zoals ik kan", vertelt Kete laars na afloop van haar zeer langdurige driesetter. „Zij legt dat op. Tegen haar moet je drie, misschien wel vijf ballen meer goed slaan. Ik ben nu eenmaal geen speelster die door haar heen kan meppen. Ik moest meer dan tegen wie ook mijn geduld en mijn rust bewaren. Mijn ervaring is, dat speelsters die voor staan meestal ook de goede bal op het juiste moment slaan. Een dropshot bijvoor beeld. Staan ze achter, dan is het omgekeerd. Dan slaan ze soms de domste ballen. Ik pro beer de eerste games dan ook altijd heel geconcentreerd te spelen en op voorsprong te ko men. Tegen Stephanie kwam de eerste set steeds achter te staan. Ze counterde heel goed. In de tweede set ging het goed met mij, maar in de derde set speel de ze weer zoals in de eerste. In de tiebreak moet je een beetje geluk hebben." Toch is de indrukwekkende resultatenlijst van Ketelaars niet van mazzel afhankelijk. In haar jonge jaren ontdekte de inmid dels 26-jarige Brabantse al, dat het internationale tennis niets voor haar was. Dat ze op de we reldranglijst niet zou misstaan, bewees de gravelspecialiste door afgelopen winter bij Dek ker Tennis de chello Masters op haar naam te schrijven. Kete laars won de finale van Amanda Hopmans, die in die tijd tot de top-100 van de wereld door drong. De strijd om punten en poen gaan bij de Brabantse al leen om punten voor de natio nale ranglijst, waarin ze tussen de 'internationals' bij de top-10 is geposteerd. De poen verdient ze met het runnen van het ten nispark van haar ouders in Ma riaheide, met het geven van tennislessen en het spelen van competitie in Nederland en bij de oosterburen. Zoals een groot winnares betaamt, werd ze zo wel met TIJS uit Doetinchem als in het Duitse Moers (in een team samen met 'Leidse' Jo- landa Mens) kampioen. De verklaring van Eric Reuijl over zijn opmerkelijke overwin ning bij de Open Leidse is even eenvoudig als logisch. „De af gelopen maanden heb ik heel veel gespeeld. In de Nederland se en Duitse competitie speelde ik vijftien Vervolgens haalde ik bij dc viersterrentoer- nooien in Hoorn, Wateringen en Breda steeds de halve finale en won ik bij TRG/De Manege (in de finale van Dekker-speler Martijn de Lange, red.). Als je dat optelt, zijn dat ook zeven tien potjes. Ik merk, dat ik iede re week iets beter ga spelen. Dan is het gewoon een kwestie van tijd. De vorige twee toer nooien stond ik in de halve fi nale tegenover Marcel Reuter. Toen heb ik steeds iets nieuws geprobeerd, maar lukte het niet. In de halve finale tegen Martijn Bok en in de finale heb ik nu geprobeerd het initiatief te houden. Dan heb je winnen of verliezen geheel in eigen hand. Ditmaal lukte het wel." Zijn internationale tennis vult Hagenaar Reuijl al een jaar in als begeleider van de jonge Bart van Delft, die bij de Open Leid se niet door de eerste ronde kwam, maar op Roomburg wel de BI-afdeling op zijn naam schreef. „Hij is zeventien. We schelen acht jaar in leeftijd. Ik weet niet of ik te oud ben om internationaal te spelen. Maar ik weet wel, dat ik nog te weinig tijd heb om er iets rendabels van te maken. Wat ik nu doe, vind ik zowel nuttig als leuk. Bij Roomburg hebben we het toer nooien spelen kunnen combi neren. We hebben ook samen gedubbeld en verloren in de tweede ronde in drie setjes van Martijn Bok en Wouter Stan daart. Volgende week ben ik als allerlaatste geaccepteerd voor het hoofdschema bij de NK. Dan spelen we een ITF-3 jeugd toernooi in Luxemburg en ver volgens is het NK-jeugd in Eindhoven. Het programma vanaf september moeten we nog invullen." Aldus Reuijl, die nog wel kwijt wil een heel geva rieerd leven te leiden. Open Leidse Tenniskampioenschappen, TV Roomburg Leiden HEA* kwartfinales: M. Reuter - P Log- tens 6-7 7-5 6-3; E. Brummer - F. Clau sing 2-6 6-2 6-1; E. Reuijl - W. Zoomer 6- 0 6-3; M. Bok - R Kloppert 6-2 6-2 Halve finales: Reuter - Brummer 6-0 6-4, Reuijl Bok 6-2 7-5. Finale: Reuijl - Reuter 7-6 6- 2. DEA"", kwartfinales: H. Ketelaars - K. Kilsdonk 6-4 6-0; H. van Aalderen - K. Nossik 6-4 6-0; B. Jaspers - F Maas 6-4 6-2; S. Gomperts - B Bruis 6-2 6 1 Halve finales: Ketelaars - Aalderen 6-4 6-2. Gomperts - Jaspers 6-2 6-0. Finale: Kete laars - Gomperts 4-6 6-1 7-5. HDA***\ finale: P Logtens'M. Paas - M Bok/W. Standaart 6-2 1-0 opgave DDA* finale: D Haak/L Seelen - H Kete laars/N. de Kramer 6-7 6-4 6-4. HEB1, kwartfinales: B van Delft - H. van Velzen 6-2 6-2: T. Star - N van Geer 2-6 6-2 6-0.; T de Rooij - M. Visser 7-6 4-6 6- nale: Van Delft - Boogmans 2-6 6-3 6-1 DEB1, kwartfinales: L Verhoeve - P. van Worcum 6-1 6-4; M. Groenleer - L. Mekel 5-7 6-4 6-3; M Aalders - M. v.d. Mijn 6-3 6-2; C. Hulsebosch - T. Dik 7-6 7-6 Halve finales: Verhoeve - Mekel 6-0 6-2; Aalders - Hulsebosch 7-5 3-6 6-1 Finale: Verhoe ve - Aalders 6-3 6-2. HDB1, finale: J.W. Lugthart/T. Star - N. Reijnders/J W Roep 6-4 6-4 HEB2, halve finales: F Ravens- bergen - B van Eeden 4-6 6-2 7-5; N Ra- vensbergen - N. van Winsen 6-4 7-5. Fina le: N. Ravensbergen - E. Ravensbergen 6-4 7-5. HEC1, kwartfinales: P. van Eerden 6-3 6- 1; R Strietman w.v. R. Rommers; V. van Weelde 6-4 0-6 7-6. F de Rooij 6-1 6-0. Halve finales: V.d Eerden - Strietman 6-1 6-3, Van Weelde - De Rooij 6-3 6-1Fina le: Van Weelde - V.d Eerden 7-6 0-6 6-1 DEC1, halve fina les: A. Pan - M, Onderwater 6-4 6-0; T. van Duinen - F. Schoo 6-1 6-3. Finale: Van Duinen - Pan 4-6 6-2 6-2. HEC2, finale: S. v.d. Steen - B. Abrahams 6-1 6-1. DEC2, finale: M. Kiman - J. Verdoes 6-3 6- 1. HED1, finale: B Abrahams - T Dnessen 6-1 6-3 DED1, finale: J Koning - A Hetty ey 6-3 1-6 6-2. De Munnik Rolstoeltoernooi. Leiderdorp HEA, finale: R. Vink 0. van Nes 3-6 6-4 7-6 DEA. finale: J. Griffioen - B van Kla veren 6-2 6-7 6-2 HEB. finale: E. Mink - A. van Trier 6-2 3-6 6-1 DEB, finale: P. Blaschke - B. Kusec 6-2 4-6 6-3. HEC, finale: G. Kuperus - R. van 't Woud 6-1 6-0. DEC, finale: B. van Lierop E. Koole 7-5 6-3. Dubbeltoernooi Lisserbroek HDC1, finale: Y. Bin Liem/R. Bui|ze - J Nieuwenhuijs'C. v.d. Voort opgave wegens blessure. DDC1, finale: M. Duindam/A. Nibbermg - M. Bisschop/I. van Dijk 6-0 6- 4 GDC1. finale: M Duindam/K Huizinga A. Nibbering/B Dekker 7-5 6-2. HDD1, finale": D Hoogendoorn/N Kos - P Daalrnan/K Jongbloed 6-2 6-1 DDD1, fi nale: M Arensman/P. Ehbel - A. E. Scholte 6-2 6-4 GDD1, finale: I Dek ker/P. Daalman - M. Arensman/M. Elshout 4-6 7-5 6-4. HDC1 35+, finale: D.J. Dekker/W. Roose F. Stieding/B. Dekker 6-4 4-6 7-5. HDC2 35+, finale: J. Meijers/R. Sporker - K. Hui- zinga/P. Stieding 6-1 6-4. DDC2 35 fi nale: C. v.d Berg/I. van Rheenen P de Mooij/A. Ouwersloot 6-1 6-2 GDC2 35+, finale: J Kleijnveld/H van Dijk -*Y. Daa- men/T Waasdorp 6-7 6-4 6-1 HDD1 35+, finale: J Janssen/C. v.d. Oever A Vessies/p. V d. Klauw 6-3 6 0. DDD1 35+, finale: J v.d. Wetering/A Geels A Pijpers/A. Akerboom 6-1 6 7 6-3. GDD1 35+, finale: R. Visser/I Borgholz - A. Bak- ker/H. Bakkenes 6-0 6-0. Open OLTC K5 Jeugdtoernooi, Oegstgeest J16: J. Jagel (De Munmk)- T Schiphorst 7-6 6-3 M16: E. Laros S. Mekel 6-3 5-7 6-3. J14: M Verhoog R. van Di|k 6-0 6-2 J12: T. Geers - A.J de Lange 6-1 M12: J. de Blaey - C. Went 6-3 6 3. J: M. de Blaey X. Spong 6-2 6-0. Jeugdtoernooi TEAN, Alphen a.d Rijn J16: Axel v/d Woerd (Ad Astra) Has B boom (Nwe Sloot) 4-6 6-4 6-4. M16: I Groenen (BoTeSa) - Carlijn Kruijt (Tean 6 6-3 6-4. J 14: Rngu-r Bakker 1 li-.m) Iu i1111111 I ke (Tean) 6-3 6-3. M14: arlijn Kt (Tean) - Anne Meiborg (Woerden) 6 0 6 J12: René d'Hooghe 'Team Bob W>d (Nieuw-Vennep) 6-3 6-4 M12: Uai Schuurhuizen (Nieuwerkerk) Fabie Stuip (Nieuwerkerk) 6-2 7-5 J 10: Gioerd Woltor 'II Venn..,,) rimi, Ykema (Mijdrecht) 6-1 6-3 M10:Qyui Lemoine (Woerden) - Bibi v d B (N Vennep) 6-1 6-2 J8: Thomas Ykema (Mi|drw ht) We van Schaik (Artesia) 7-5 6-3 M8: leal yejdschJDagbi^ HOOFDSPONSOR Mercedes-Benz NOTARISKANTOOR Mr. H.H. Augstein 2405 ED Alphen un den Rijn Telefoon (0172) 49 15 94 Telefax (0172) - 49 56 J2 communicatie bv creatieve communicatie concepten Hoofdstraat 143 2171 BA Sassenheim telefoon 0252 210301

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21