I Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Wónen Wonen na i Shm ts> Accountmanager W. Zorg en Zekerheid ASSISTENT ADMINISTRATEUR (M/V) van N/euwkoop Makelaars Oude Wetering JAG 22 JULI 2000 Werken bij Van Zanten Dan kom je verder Koninklijke Van Zanten B. V. te Hillegom is een groeiendewereldwijd opererende onderneming die zich bezighoudt met de veredeling vermeerdering en verkoop van uitgangsmateriaal voor sierteeltproducten. In alstroemeria 's, bloembollen en chrysanten neemt het bedrijf leidende marktposities in. Ook in andere gewassen is Koninklijke Van Zanten zeer actief. Het in Hillegom gevestigde concern telt ruim 1.000 medewerkerswerkzaam voor diverse dochterbedrijven in vele landen. De werkmaatschappijen zijn ondergebracht bij Van Zanten International Holding B.V. Een onderdeel van de Holding, gevestigd aan de le Loosterweg IA te Hillegom, is de afdeling personeel en algemene zaken. In verband met het vertrek één van de medewerkers zoeken we een: Personeelsfunctionaris/ secretarieel medewerker m/v De voltijd combinatiefunctie houdt in: De afdeling personeel en algemene zaken ondersteunt meerdere werkmaatschappijen. Voor een aantal daarvan wordt u de personeelsfunctionaris. Op basis van het vastgestelde personeelsbeleid verzorgt u in nauwe samenwerking met directie en managers de werving en selectie en de gehele administratieve afhandeling. U heeft de Arbodienst en neemt deel aan het SMT. U beheert het opleidingsplaj personeelsdossiers. U ondersteunt zowel de directie en managers als de medewerkers in de ruimste zin van het woord. Daarnaast voert u taken u het directiesecretariaat Het gaat daarbij om veel administratieve taken; archivering van directiezaken en u assisteert de algemeen directeur. Wij vragen een opleiding op MBO/HBO-niveau; ruime ervaring met personeelswerk; goede kennis van de Nederlandse en Engelse taal; enthousiasme en inzet Wij bieden een zeer afwisselende baan met veel zelfstandigheid. De beloning is passend en de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Spreekt dit u aan? Aarzel dan niet en stuur uw reactie naar onderstaand adres. Voor nadere informatie kunt i T 0252 535353 of E rn.koslvzh.kvzg.com VAN ZANTEN Uw schriftelijke reactie kunt u richten Van Zanten International Holding B.V. ta.v. Marian Kos, manager personeel en algemene zaken Postbus 25 2180 AA HILLEGOM ColorScan is ccn snelgroeiend premedia bedrijf met diverse divisies. Vanuit ons kantoor in Voorhout begeleiden wij met 2i collega's publicatie projecten voor onze opdrachtgevers. Met name op het gebied van Database Publishing, Digital Asset Management, Image Logistics en Internationale prepress zijn wij toonaangevend. De ColorScan Holding bestaat uit ColorScan Tekst en Beeld en ColorScan New Technologies. ColorScan Tekst en Beeld zoekt: Assistent Hoofd Studio m/v Jouw taken Het assisteren van het hoofd studio bij de volgende werkzaamheden: digitale archivering werkvoorbereiding systeembeheer op Macintosh niveau DTP-werkzaamheden :s de Grafische School heeft afgerond, die opgeleid wil worden in bovenstaande Macintosh computers; geen 9-5 instelling. prima doorgroeimo volledige ondersteu employee benefits Junior DTP'ers m/v Jouw taken: Opmaken v Wij vragen: Beginnende DTP'e Je hebt basiskenni: opdrachten, zoals magazines, advertenties, brochures, reisgidsen en boeken. met enige ervaring die onder begeleiding wil doorgroeien tot een volwaardige DTP'er. jan diverse programmatuur, je bent leergierig, ambitieus en gezellig. of Ben Davidson ntuelevragen belt, Coloi Wij bieden: volledige ondersteuning passend salaris fantastische doorgroeimogelijkheden employee benefits Voor beide functies geldt dat wij iemand met meer ervari 1 Beeld New Technologies 'cSoIdaacje,JacobavanBeietenweg97,2 •ok uitnodigen te sollicitet W Voorhour.Tel(0252)22 320 Onze opdrachtgever Zorg en Zekerheid is een regionaal opererende zorgverzekeraar, gespecialiseerd ii ziektekostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Daarnaast voert Zorg en Zekerheid verzekeringen op het gebied van schade, leven en varia. Op het hoofdkantoor in Leiden werken momenteel 520 mensen, georganiseerd in marktgerichte divisies. Om zich blijvend te kunnen onderscheiden van de concurrentie heeft Zorg en Zekerheid in 1998 een transformatieproces in gang gezet met als doel om meer klant- en marktgericht te gaan werken. In dit veranderingsproces i: de divisie verzekeringen verantwoordelijk geworden voor het verlenen van service aan bestaande klanten en het verwerven var nieuwe klanten, zowel individueel als collectief. De divisie verzekeringen bestaat uit drie afdelingen: verkoop, klantenservice er back office. Voor de afdeling verkoop zijn wij op zoek naar een m/v een commercieel gedreven en enthousiast persoon De functie: - U bezoekt een reeks (potentiële) cliënten met als doel het sluiten van collectieve contracten met betrekking tot ziektekosten, zowel particulier als ziekenfonds. - U weet prospects tot klant te maken doordat u in staat bent om hun inte resse zo te vertalen dat de prospect bij u gaat kopen en klant wordt. U begrijpt de wensen/problemen van uw relaties en verstrekt hun adviezen en oplossingen. - U opereert pro-actief in een groei markt waarin u kansen signaleert en optimaal benut. - U wordt in uw werkzaamheden actief ondersteund door de after sales en de binnendienst en rapporteert recht streeks aan het Hoofd Verkoop. Uw profiel: - U bent een ondernemend, resultaat gericht en gedreven persoon en ziet het als een uitdaging om actief naar commerciële mogelijkheden en nieuwe markten te zoeken. - U wordt sterk gemotiveerd door het dragen van eigen verantwoordelijk heid en bezit uitstekende communi catieve vaardigheden en commerciële wilskracht. - U hebt een HBO werk- en denkniveau en minimaal 2 jaar succesvolle com merciële werkervaring; bekendheid met de markt is een pre. Het aanbod: - Een solide en professionele organisatie met een uitstekende reputatie en een sterk dienstenpakket. - Een zelfstandige baan met veel ruimte voor eigen ideeën en initiatieven. - Een collegiale, informele werksfeer binnen een hecht en enthousiast team. - Een goed salaris en bijpassende arbeidsvoorwaarden en de mogelijk heid om 34 uur per week te werken. Is dit de baan die bij u past? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv, onder vermelding van ref.nr. 173.01929Ha naar Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen/Amsterdam. E-mail: sol.adm@mercuriurval.nl Oriënterende gesprekken vinden plaats op vrijdag 11 augustus. Voor meer informatie kunt u bellen met Anneke Geerts, tel. 020 - 314 45 00. Woningstichting VWrmunda wkrmond De woningstichting Warmunda te Warmond beheert en exploiteert circa 700 huurwoningen verspreid over geheel Warmond. Voorts heeft zij het beheer over en het onderhoud van alle gemeentelijke panden. De woningstichting Warmunda is een kleine, professionele en initiatiefrijke onderneming die de dienstverlening hoog in het vaandel heeft staan. In verband met het vertrek van de huidige medewerker zijn wij op zoek naar een: Bouwkundig medewerker Technische Zaken (v/m) voor 36 uur per week. Binnen deze functie bent u belast met het: opstellen van de onderhoudsbegroting en meerjarenraming voor de woningstichting en de gemeente Warmond, voorbereiden en opstellen van budgetten t.b.v. planmatig- en groot onderhoud en nieuwbouw. toezicht houden op door derden uitgevoerde werkzaamheden op het gebied van groot onderhoud en nieuwbouw. doen van beleidsvoorstellen. aansturen van de klachten- en mutatieopzichter. periodiek rapporteren aan het bestuur. Wij vragen van u: zeer goede contactuele eigenschappen en goede redactionele vaardigheden. ruime ervaring in een soortgelijke functie, goede samenwerking in teamverband. minimaal een bouwkundige kennis en/of ervaring op HBO-niveau. een klantgerichte en dienstverlenende instelling, ervaring op het gebied van automatisering. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden voor deze functie is gebaseerd op de CAO voor woningcorporaties; schaal 11 (maximaal 6.661per maand op basis van een 36-urige werkweek). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae binnen 3 weken te richten aan het bestuur van de wo ningstichting Warmunda, Postbus 37, 2360 AA te Warmond. Indien u nadere informatie wenst kunt u contact opnemen met de voorzitter van het bestuur van de woningstichting, de heer J. P. C. van Mameren, telefoon 071-3010658 (tussen 19.00 en 21.00 uur). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. topa verpakking bv ITer versterking varï de afdeling administratie zijn wij op zoek naar e gevende leverancier van een complete lijn van verpakkingsmaterialen met afnemers in industriële- en handelsondernemingen. Topa Verpakking B.V. is een onderdeel van de Topa- groep, die verder bestaat uit Dopak (productiebedrijf voor golfkartonnen verpak kingen) en het Topa Instituut (een centrum voor training, research en ontwikkeling op verpakkingsgebied). Een belangrijk specialisme is het 'just in time' leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staan bijna tachtig jaar ervaring plus een team gekwalificeer de specialisten. De werkzaamheden bestaan uit: Het coachen van de medewerkers op de afdeling administratie Coderen van diverse administratieve stukken Controleren van administratieve verwerkingsprocessen Verlenen van ondersteuning bij het samenstellen van periodieke cijfers Wij vragen: Ervaring in een soortgelijke functie Opleiding op MBA-niveau Enthousiasme, stressbestendigheid en flexibiliteit Wij bieden een afwisselende baan in een dynamische omgeving, een goed salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Topa Verpakking B.V. T.a.v. de heer R.P Kroese Torenlaan 10, 2215 RW VOORHOUT Nieuw-Vennep, Venneperweg 453 Oude Wetering, Meerkreuk 46 0252 686655 071 3313484 OUDE WETERING, PLANTAGE 25 Fraai en exclusief, in particuliere villa gelegen gestoffeerde kantoorruimte van ca. 52 m2 met eigen entree en goede parkeervoorzieningen. Indeling: entree, hal, corridor met toilet, 2 afzonderlijke ruimten van resp. ca. 16 m2 en 25 m2. Eigen ruimte voor archief. Pantry en kast- ruimte. Deze ruimte is thans in gebruik als tandartspraktijk en is geschikt voor diverse doeleinden. Aanvaarding: in overleg. Huurprijs: 1950,- p/mnd. www.vannieuwkoop.nl Feenstra Warmte Totaal Zorg installatiebedrijf met het installeren en onderhoudei watersystemen in woningen De s vicedienst vei i Nederland s orgt ningen en utiliteitsbou' in meer dan 550.000 huishou en onderhoud voor de CV- Feenstra heeft 15 ve i ruim 1.000 medewerkers SERVICEMONTEURS rrn??TTTTrT?n7rrTT?Tr Wij bieden u een int» plezierige werkomge bij een groeiende onderneming, daarbij zijn onze arbeidsvoorwaarden uitstekend te Bent u geïnteresseerd? Bi dan met de heer D. Helde of schrijf een brief nae onderstaand adres LEIDEN DUKE ELLINGTONSTRAAT 28 685.000,- In de „Coebel" gelegen, luxe vide-woning. De woning heeft een inp ge garage en is goed onderhouden. De tuin is gelegen aan het wati biedt de mogelijkheid om een boot aan te leggen. Indeling: beg. grond; entree, ruime hal met toilet, inpandige garage, gerichte woonkamer (ca. 30 m') v.z.v. houten vloer en schuifpui naart Moderne open keuken, v.z.v. diverse apparatuur. Aangelegde tuin, gen op het zuiden. 1e verd.: overloop, slaapkamer (ca. 4x2.4 m), tweede slaapkamer 4x2.4 m), ruime vide met mogelijkheid tot studeerruimte/hobbyrw slaapkamer (ca. 4.9x4.1 m), studeerkamer, moderne badkamer mei: separate douche en toilet. Bijzonderheden: inhoud van de woning ca. 425 m:. Woonopperv; ca. 130 m'. Verwarming d.m.v. cv. Bouwjaar: 1991. Oplevering kan spoedig. LEIDEN PIETERSKERKGRACHT 14 675.000,- Herenhuis gelegen in het centrum van Leiden. De woning is een f nument en dient volledig gerenoveerd te worden. Men kan de naar eigen idee indelen. De omschrijving is gebaseerd op een diend bouwplan dat nog door de gemeente dient te worden goedg De woning wordt gekocht en overgedragen in de huidige staat. Ind.: beg. grond: hal. 2 slaapkamers (ca 7.5x4.5 m) en (ca. 12.5«t badkamer (ca. 3x2 m). 1e verd.: gang, woonkamer (ca. 13x6 m), open keuken (ca. 5x2 2e verd.: slaapkamer (ca. 4x6.5 m) en badkamer (ca. 5x2.5 m). Bijzh.: bouwjaar: ca. 1700. Woonoppervlakte ca. 145 nv. Oplew overleg, kan spoedig. 360.000,- Schitterend nog te bouwen appartement gelegen nabij het cent Leiden. Het appartement heeft uitzicht op het rustiek Utrechts Jas? Indeling: Vanuit de hal is de slaapkamer en woonkamer met op?' ken bereikbaar. De badkamer en toilet zijn eveneens gelegen aani me hal. De bijkeuken biedt ruimte aan de cv-ketel, was- LEIDEN HOGE RIJNDIJK 86-88/ APPARTEMENT 6 364.000,-W Schitterend nog te bouwen appartement gelegen nabij het eert.' Leiden. Het unieke van dit appartement is dat het uitzicht heeSe* langsstromende Oude Rijn. Vanuit de centraal gelegen hal zijn» woonkamer met openkeuken, als slaapkamers bereikbaar.Tevens^f badkamer en aangrenzend toilet eveneens gelegen aan deze hal Bijzh.: Woonkamer: ca. 30,4 m!, keuken ca. 6.0 nfslaapkamers!* m: en 6,6 m; en badkamer ca. 6,0 m-. Aanvang bouw, augustus203 Op eigen terrein naast het pand bevindt zich een afgesloten parte rein waarvan parkeerplaatsen gereserveerd zijn voor de bewoners Per parkeerplaats 25.000,- v.o.n. Zaterdag geopend van 12.00 tot 15.00 uur makelaardij B.V. HRS Makelaardij Gangetje 12- 14 2311 ER U Telefoon (071) 541 37 80 Fax (071) 5411 E-mail: hrs@cistron.nl Site: wwvi) op zaterdag geopend van 12.00 tot 15.®

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40