Personeel Personeel Reakt m Technische Specialisten (MTS-went corus gemeente w h I leiderdorp compacte gemeente ineen middel- een vaste kracht Commercieel medewerker (m/v) Pensioenadministrateur m/v ING ZATERDAG 22 JULI 2000 Werken in een burgergerichte, grote dynamische organisatie met korte lijnen en gericht op de ontwikkeling van organisatie en individu. Dat is werken bij de gemeente Leiderdorp. Onze organisatiecultuur wordt gekenmerkt door een hoog ambitieniveau en een sterke samenwerkings- gerichtheid. Door het vertrek van de huidige functionaris is binnen de afdeling Personeel. Organisatie en Informatie een vacature ontstaan voor de functie van salaris- en personeels- administrateur m/v voor 36 uur per week De functie: De werkzaamheden zijn hoofdzakélijk gericht op: - het beheren, onderhouden en ontwikkelen van het salaris-, personeelsregistratie- en informatiesysteem; - verwerken van salarisgegevens en salarismutaties; - uitwisselen van gegevens en onderhouden van contacten met bedrijfsvereniging, pensioenfonds, belastingdienst en ziekte kostenverzekering; - het voeren van de ziekteregistratie, - het opstellen en uitvoering geven aan rechtspositionele regelin gen zoals de gemeentelijke 1%-ziektekostenregeling, studiefaci liteiten, spaarloon, pc-privé regeling etc - het vervaardigen van het jaarwerk en de jaarlijkse begroting van de personeelslasten, - het maken van diverse overzichten ten behoeve van het management, - het fungeren als applicatiebeheerder van het software-pakket. Uw profiel: U werkt nauwkeurig en heeft ervaring op het werkterrein. U heeft een flexibele instelling en bent gewend om met deadlines te werken. U beschikt over een op de functie gerichte opleiding op mbo- niveau Bekendheid met het werken met CMG-pakket "PersMaster" is eeri pre. Wij bieden: Een sterk dynamische omgeving met veel ruimte voor eigen initiatief, waarbij een persoonlijke prestatie wordt gewaardeerd. Een 36-urige werkweek en een salaris dat afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Verder zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij mevrouw Kita Dijkstra, hoofd afdeling POI, tel. (071) 545 87 80. Uw sollicitatiebrief kunt u tot 10 dagen na het verschijnen van deze oproep richten aan het College van burgemeester en wet houders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp, onder vermelding van "salaris- en personeelsadministrateur". Voor het brandweerkorps zoekt de gemeente Leiderdorp vrijwilligers m/v. Combinatie met de in deze advertentie genoemde functie is mogelijk, maar geen vereiste Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Specialisten in gewone zaken REAKT Leidschendam zoekt twee activiteitenbegeleiders (m/v) (24 en 32 uur) REAKT is een zelfstandige stichting die in twee regio's activiteiten ontwikkelt en verzorgt op het gebied van recreëren, leren en werken voor mensen met een psychiatrische achtergrond. Uitgangspunten bij het aanbieden van dagbestedingsactiviteiten zijn de mogelijkheden en kansen van de deelnemers, niet de problematiek. Tot de taken behoren: Het in overleg met de locatiemanager begeleiden van afdelingsgebonden activiteiten. Van de activiteitenbegeleider met een aanstelling voor 24 uur wordt verwacht dat hij/zij in overleg met de locatiemanager uitvoering geeft aan een project ten behoeve van jonge schizofrenen. Van de activiteitenbegeleider met een-aanstelling voor 32 uur wordt verwacht dat hij/zij in overleg met de locatiemanager uitvoering geeft aan de afdelingsgebonden activiteiten op een ziekenhuislocatie. Van de sollicitant verwachten wij: flexibele inzetbaarheid kennis van de doelgroep stress-bestendig kunnen samenwerken een opleiding MBO-AB niveau Voorde genoemde functies is de CAO GGZ van toepassing (functieschaal 35). Het dienstverband wordt aangegaan voor de periode van een jaar met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Ciere (locatiemanager), tel. 070 4441521. Ook vindt u informatie over REAKT op www.reakt.nl. Sollicitaties kunt u binnen veertien dagen richten aan REAKT, postbus 422, 2260 AK Leidschendam, ter attentie van de heer P. Ciere. Groene Hart Tunnel Join our team as Construction engineers/supervisors Mechanical engineers/supervisors Electrical engineers/supervisors Hydraulic engineers/supervisors Automation engineers/supervisors Truckdrivers Crane operators Please contact Co van Doesburg, PO box 76.2350 AB Leiderdorp. Phone: 071 -5817019. Fax: 071 -5817070. Email: c.vandoesburg@groenehart.bouygues-construction.com \7\J Koop Tjuchem b.v. Koop Holding Europe b.v. Stichting Serviceflat "Richard Wagner Richard Wagnerlaan 73 2253 CD Voorschoten in onze keuken om gedurende 5 dagen per week van 10.00 - 14.30 uur te assisteren bij het bereiden en rondbrengen van de maaltijden, (eventueel ook voor het weekend). Inlichtingen bij de chef-kok: dhr. Gijzenij, tel.: 5614314, van 9.00-15.00 u Op korte termijn zoeken wij een (eventueel parttime) Tot de taken behoren het uitbrengen van offerten, het verwerken van polissen, schadebehandeling alsmede het contact onderhouden met cliënten en verzekeringsmaatschappijen. Wij verwachten van u: - Assurantie B-diploma - Inzicht, initiatief en resultaatgericht werken - Servicegerichte instelling - Goede contactuele en commerciële eigenschappen - Enige ervaring in de verzekeringsbranche en telefonische acquisitie Het kantoor is gevestigd in Zoeterwoude-Rijndijk en bereikbaar onder telefoonnummer 071-5411611. U kunt uw sollicitatie richten aan: Rijnstreek Verzekeringen en Financiële Diensten T.a.v. de heer André W. M. Mooijman Postbus 79 2390 AB HAZERSWOUDE-DORP ING Groep is een wereldwijd opererende financiële instelling van Nederlandse oorsprong die met ruim 90.000 medewerkers in meer dun 60 landen actief is op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer. ING Groep omvat een grote verscheidenheid aan toonaangevende bedrijven, waaronder Postbank, ING Bank. ING Barings. BBL. BHF, Bank Slaski, ING Direct. Nationale-Nederlanden, ING Equitable LiJ'e. ING Real Estate en Baring Asset Management. Zestig procent van de medewerkers is builen Nederland werkzaam Voor het Pensioenfonds ING Groep zoeken wij een U v Het Pensioenfonds ING Groep verzorgt de pensioenregeling van circa 45.000 (ex-(medewerkers van ING Groep. Met een balans totaal van ruim 7 miljard is het een van de grotere ondernemingspensioenfondsen in Nederland. De afdeling Pensioenadministratie is verantwoordelijk voor pensioenberekeningen, pensiocnbetalingen en voor de verwerking van mutaties in de pensioenadmini stratie. Verder geeft de afdeling voorlichting en advies aan (ex-(deelnemers. Het is een informele en dynamische afdeling waar medewerkers zelfstandig opereren in teamverband. De afdeling telt circa 20 medewerkers en is gevestigd in Amsterdam. Uw functie U verricht diverse pensioentêchnische werkzaamheden, zoals het verwerken en controleren van mutaties in de pensioenadmini stratie, het vaststellen van ouderdoms-, nabestaanden- en arbeidsongeschiktheidspensioenen en het behandelen van verzoeken tot inkomende en uitgaande waardeoverdrachten. Ook heeft u verschillende boekhoudkundige en administratieve taken. Verder infor meert en adviseert u (ex-)deelnemers over hun pensioensituatie. Kortom, u krijgt een brede en inhoudelijk interessante functie. Uw profiel Wij vragen een opleiding op ten minste VWO/MEAO-niveau en bij voorkeur ervaring op een pensioenadministratie. U heeft ken nis van fiscale, sociale en pensioenwetgeving en bent analytisch en nauwkeurig. Ook bent u in staat de pensioenproblematick op een begrijpelijke en correcte wijze aan anderen duidelijk te maken, zowel mondeling als schriftelijk. Uiteraard vraagt deze functie om een hoge mate van integriteit. Ons aanbod Wij bieden u een afwisselende functie bij een grote financiële dienstverlener. U kunt rekenen op een uitstekend salaris en eigen tijdse arbeidsvoorwaarden, zoals een premievrij pensioen, 36-urige werkweek en korting op diverse bank- en verzekeringsdiensten. Dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met de heer ir. G.H.M. Meulendijks. hoofd Pensioenadministratie, telefoon (020) 591 94 62. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u sturen naar ING Nederland, Personele Zaken Organisatie, t.a.v. mevrouw drs. E.C. Frieling. locatie AA 03.19, Postbus 810, 1000 AV Amsterdam. E-mail: edith.frieling(a)mail.ing.nl Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie-apparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobiel-industrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energie sector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium- Corus heeft een omzet van 14,7 miljard Euro en telt 66.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. HTD Maintenance Services van Corus Iron Services IJmuiden (CISIJ) is als dienst verlenende afdeling direct betrokken bij het onderhoud aan de productie-installaties van Corus Staal. Ruim elfhonderd specialisten houden zich bezig met zaken als repareren, monteren, inspecteren, inregelen, draaien, frezen en lassen. Kortom, storingen oplossen en preventief onderhoud plegen. HTD zorgt ervoor dat Corus Staal ongestoord staal kan blijven produceren. Onderdelen van HTD zijn o.a. de afdeling Verspaning en de Trillingsmeetgroep. Voor één van de vier teams van de afdeling Verspaning zijn wij op korte termijn op zoek naar een flexibele TEAMCOÖRDINATOR VERSPANING M/V De dienstverlening van Verspaning bestaat uit rond- en vlakverspanende complexe bewerkingen ten behoeve van de aanmaak en reparatie van machinedelen. Functie Je bent een echte teamspeler en je ziet een uitdaging in het leidinggeven aan een team van circa 15 medewerkers. Je werkzaam heden bestaan verder uit het in dagdienst - verzorgen en bewaken van de planning - onderhouden van interne en klanten contacten - bewaken van kosten en kwaliteit. Profiel Je bezit uitstekende communicatieve kwaliteiten en bent van nature service- gericht. Affiniteit met techniek is voor deze functie vanzelfsprekend, tezamen met - opleiding MTS-werktuigbouwkunde of vergelijkbaar - ervaring met verspanende technieken is een pré - leidinggevende capaciteiten, enige ervaring heeft voorkeur - gemotiveerdheid en enthousiasme - vermogen om mee te denken - bereidheid om zelf mee te werken. Voor de Trillingsmeetgroep zijn wij op zoek naar MEETTECHNICI (M/V) De dienstverlening van de Trillingsmeet groep bestaat uit het verrichten van conditiemetingen aan roterende installaties door middel van trillingsmetingen. Middels datacollectie worden meetgegevens vergaard. Aan de hand van de bevindingen vinden rapportage en advisering aan de klant ten aanzien van eventuele onderhouds- acties plaats. Functie Als meettechnicus kun je zelfstandig en resultaatgericht werken. Je werkzaamheden bestaan uit - analyses van het trillingsgedrag van machines - bedrijfsbalanceringen op locatie - kalibratie - onderhouden van in- en externe klantencontacten. Profiel Je hebt een flexibele instelling, bent nauwkeurig en beschikt over - opleiding MTS, W of E of gelijkwaardig - een goed technisch inzicht - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. En je bent klantgericht, stressbestendig e leergierig. Arbeidsvoorwaarden Corus Staal kent uitstekende arbeids voorwaarden. Kies je voor Corus, dan k* je tevens voor persoonlijke groei in een modern industrieel bedrijf met prima studiemogelijkheden. Informatie Voor nadere informatie over de functie van Teamcoördinator Verspaning kun je tijdens kantooruren contact opnemen m Marcel van Vliet, telefoon 0251 49 34 51 Over de functie van Meettechnicus kunf bellen met Ron Kouwen, telefoon 0251 49 28 39. Belangstelling? Spreekt een baan als Teamcoördinator Verspaning en/of Meettechnicus bij Con je aan? Schrijf dan binnen 14 dagen e sollicitatiebrief met CV onder vermeldino van T 2011 naar Corus Staal BV t.a.v. de heer N.J.M. Scheerman Personeelsbemiddeling Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: pers.bemiddeling@corusgroup.ö Een psychologisch onderzoek behoortt de selectieprocedure.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36