1 u Personeel Personeel Personeel voor Globe Reisburo Cebuto in Leiden Administrateur rethinking YOUR FUTURE? vl projectieiderWONINGCORPORATIE werkvoorbereider m/v I- X UITVAARTVERZORGER M/V Consulenten ARBEID (MA/) i m Administratief medewerk(st)er ITERDAG 22 JULI 2000 ïlaritas Nederland IV maakt deel uit tan Claritas Europe sen onderdeel van 'NU) met vestigingen belangrijke ■urpese consumen- tnmarkten. Ons team iestaat uit jonge ■nthousiaste mensen, oor wie database marketing een fasci- \erend werkterrein is. Creativiteit, inzet en ennis zijn onze Zangrijkste troeven. biedt Claritas? ilstekende arbeidsvoorwaarden, goede doorgroeimogelijkheden binnen het VNU concern, lime opleidingsmogelijkheden, internationale ervaring, goede werksfeer in een jong team. bor meer informatie, neem contact op met Marco Zohlandt, telefoon (071) 5811111 of mail: marco.zohlandt@claritaseu.com. Of schrijf anders een sollicitatiebrief naar Claritas ederland B.V., t.a.v. Marco Zohlandt, Hoge Rijndijk 201, 2382 AK Zoeterwoude. LARITAS Claritas Nederland B.V. levert geavanceerde database marketing dien sten aan leidende organisaties in de financiële dienstverlening, fondsen werving levensmiddelenindustrie, retail en media. Hierbij wordt onder meer gebruik gemaakt van de in eigen beheer opgebouwde CCI Lifestyle Database, waarin de gegevens van 1,6 miljoen Nederlandse huishoudens zijn ogpenomen. Ter ondersteuning van de controller zijn wij op zoek naar een nieuwe collega: De functie Als administrateur ondersteun je de controller en ben je verant woordelijk voor de dagelijkse boekhouding, de salarisadministra tie, diverse aangiftes en de perio dieke afsluitingen. Daarnaast stel je interne management rapporta ges samen en onderhoud je exter ne contacten met leveranciers Je profiel minimaal MEAO niveau ca. 2 jaar administratieve erva ring, bij voorkeur verantwoordelijk geweest voor MKB administratie goede omgang met Office ervaring met Exact-software is een pre flexibel, zelfstandig, initiatiefrijk dienstverlenende instelling Yacht is een nieuwe organisatie in professional services voor talentvolle mensen en bedrijven. Wij willen talenten en bedrijven helpen hun potentie en ambities te realiseren. Om dat te bereiken hebben wij ons als doel gesteld de beste werkgever van Nederland te worden. Bij Yacht kunnen gemotiveerde professionals werken bij verschillende bedrijven en organisaties. Wij zijn gespecialiseerd in Finance, ICT, Management en Technology. Hieronder vind je zo'n functie. Waarbij we veel meer kunnen bieden dan alleen interessant werk. Als jouw opvattingen over werken en leven aan het veranderen zijn. Als je met je kennis wilt uitdagen en uitgedaagd worden, dan zijn wij klaar om je te ontmoeten. De uitdaging Je loopbaan onder handen nemen door in dienst te treden bij Yacht Technology. Je ambities waarmaken met het plannen van de voorbereiding en uitvoering van een complex onderhouds- en renovatie project in Rotterdam. Je stuurt opzichters aan en neemt deel aan diverse overleggroepen. Je profiel Je hebt minimaal vijf jaar ervaring als bouwkundig projectleider en hebt affiniteit met volkshuisvesting. Je kunt niet alleen een plan van aanpak maken maar ook zelfstandig architectenbureaus en aannemers selecteren en contraqteren. Je bent bekend met het managen van het integrale proces van inhoudelijke en communicatiewerkzaamheden. Je bent een sterke persoonlijkheid die bouwkundig inzicht en sociale vaardigheden goed weet te combineren. Ons aanbod Een interessant en uitdagend project. Een uitgebreid pakket aan employee benefits, een personal development plan dat je zelf kunt bijsturen, plus gerichte coachjng en de mogelijkheid om inspirerende trainingen te volgen, houden je gemotiveerd en scherp. Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Vincent Velthuijs (070) 337 0000. Je sollicitatie, met c.v., kun je sturen naar Yacht Technology, t.a.v. Vincent Velthuijs, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg of e-mailen: vincent.velthuijs@nl.yachtgroup.com www.yachtgroup.com FINANCE ICT MANAGEMENTTECHNOLOGY Voor onze vestiging in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een De functie: Als werkvoorbereider plant u de werkzaamheden van binnen- en buitendienstmonteurs en bewaart u, in samenwerking met technisch adviseurs en de order administratie, het overzicht over alle projecten en de logistieke goederenstroom. U informeert zowel monteurs als klanten (o.a. verzekeraars en gemeenten) over de voort gang van de werkzaamheden, bestelt materiaal en verwerkt de orders: dit alles vaak onder tijdsdruk. Uw profiel: U hebt een opleiding op minimaal MBO-niveau, kennis van en ervaring met computers en bent, zo mogelijk, ervaren als 'meewerkend voorman'. Tevens bent u creatief en accuraat. Ons aanbod: Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werkomgeving. Salaris is afhankelijk van leeftijden irvaring. Jw reactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen net de heer A.N. Tiggelman, vestigingsmanager, telefoon 071) 581 06 20. Uw sollicitatie kunt u, o.v.v. vacature- ct iummer2054wrt.LD, binnen 14 dagen richten aan Velzorg Nederland N.V., t.a.v. de heer C.F. Vader, hoofd P&O, 'ostbus 58259,1040 HG Amsterdam. U kunt ook solliciteren da e-mail; solliciteren@welzorg.nl. Meer informatie over 'elzorg kunt u vinden op onze homepage: www.welzorg.nl felzorg streeft ernaar meer mensen met een arbeidshandicap i dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht solliciteren Welz org Revalidatie Techniek leuert een breed scala aan hulpmiddelen, zoals rolstoelen, scootmobielen, loophulpmiddelen, aangepaste bedden en bad- en douche benodigd heden. Ook verzorgen wij de reparaties en het onderhoud van deze middelen. Wij zijn actief voor o.a. gemeenten, ziekenhuizen, revalidatiecentra, verpleeg- en verzorgingshuizen en particulieren. Welzorg Revalidatie Techniek heeft ca. 500 medewerkers in dienst en beschikt over een landelijk netwerk van 46 filialen. Welzorg Revalidatie Techniek is onderdeel van Welzorg Nederland NV, dat landelijk actief is op het gebied van de advisering, verkoop en verhuur van revalidatie- en orthopedische hulpmiddelen. Welzorg telt ca. 600 medewerkers. Sleutelbegrippen van onze organisatie zijn klantgerichtheid, dynamiek, optimale logistiek en efficiency. Begrafenisonderneming Van der Luit sinds 1935 Wij zijn een middelgrote onderneming met rouwkamers in Leiden - Wassenaar - Oegstgeest Kwaliteit en service staan hoog in ons vaandel Op korte termijn is er plaats voor een Wat verwachten wij van kandidaten: een opleiding op M.B.O./H.B.O. niveau aangevuld met STIVU diploma een uitstekende kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift enige kennis van de Engelse taal een gezonde dosis inzet en verantwoordelijkheidsgevoel dat u representatief bent en het vermogen heeft met alle geloofs- en levensovertuigingen om te gaan bereidheid bij wisseldienst 's avonds en in het weekend te werken het bezit van een rijbewijs een leeftijd van 30 - 40 jaar Wij bieden een goed salaris, een pensioenvoorziening en de beschikking over een personenauto Uw handgeschreven sollicitatie en C.V. kunt u, binnen veertien dagen na ver schijning van deze advertentie, zenden aan: Begrafenisonderneming Van der Luit B.V. t.a.v. de beer M.H. van Gij zen Postbus 432, 2300 AK Leiden NV EERWAARDE Stichting Meerwaarde is dé welzijnsorganisatie voor alle bewoners in de gemeente Haar lemmermeer. Bij de Stichting zijn ongeveer 140 werknemers in dienst. De missie van Meer waarde is om - op basis van maatschappelijke signalen en onderzoek - producten aan te bieden die gericht zijn op de ondersteuning van de zelfredzaamheid, zelfontplooiing, zelfor ganisatie, optimale participatie en het verminderen c.q. opheffen van achterstanden. Eén van de werksoorten van Stichting Meerwaarde is het beheer van dorpshuizen, wijk- en jongerencentra en kinderboerderijen. Deze accommodaties bieden onderdak aan een groot aantal sociaal-culturele activiteiten en vervullen daarmee een belangrijke functie in de ver vulling van de doelstelling van Meerwaarde. Voor de kinderboerderij „Dierenvreugd" in Nieuw-Vennep vragen wij per 1 oktober 2000 een BEHEERDER KINDERBOERDERIJEN (m/v) Taken en verantwoordelijkheden: het (doen) uitvoeren van het dagelijks beheer en onderhoud; de bevordering van de deskundigheid en inzet van vrijwilligers bij het dagelijks beheer en on derhoud; de medische zorg voor de dieren, het regelen van de openstelling van de kinderboerderij op vaste tijden; de zorg voor een correcte administratie; het (doen) verrichten van milieueducatieve werkzaamheden. Profiel: Wij verwachten van de kandidaat dat deze: kennis heeft van en hart heeft voor dieren; in staat is om een visie op het functioneren van een kinderboerderij te ontwikkelen en ook in daden om te zetten; zorg draagt voor het in bedrijfsmatig uitstekend functioneren van de kinderboerderij; Functie-eisen: een afgeronde opleiding voor het beheer van een kinderboerderij of voor dierverzorging; bereidheid om geregeld in het weekend, op feestdagen en eventueel ook 's avonds te werken; bereidheid om bereikbaarheidsdiensten te draaien t b v verschillende kinderboerderijen. Arbeidsvoorwaarden: een arbeidsovereenkomst voor één jaar, bij gebleken geschiktheid een vaste aanstelling; dienstverband van gemiddeld 36 uur per week; salariëring volgens de CAO-Welzijnswerk; deelname aan het pensioenfonds PGGM Inlichtingen en reacties: Als de weergegeven functie u aanspreekt en u zich in het profiel herkent, nodigen wij u graag uit om schriftelijk te solliciteren. Uw sollicitatie dient binnen 14 dagen na het publiceren van deze ad vertentie gezonden te worden aan Stichting Meerwaarde, t a.v. de heer J. den Boer, Postbus 429. 2130 AK Hoofddorp Nadere informatie over deze functie kan van maandag t/m donderdag worden ingewonnen bij het Facilitair Management van Stichting Meerwaarde, tel. 023-' SOCIAAL PEDA SOGISCHE DIENST ZUID-HOLLAND NOORD is een instelling voor ambulante dienstver lening aan mensen mei een handicap en/of hun ouders/verzorgers. Daarnaast biedt zij ondersteuning aan mensen met een ont wikkelingsachterstand. Hel werkgebied van de stichting omvat de regio's Den Haag, Delft en Leiden. Voor het werkgebied Regio Leiden en Delft zoeken wij voor 28 tot 32 uur per week Aanstelling voor de periode van 1 jaar en bij gebleken geschiktheid volgt daarna omzetting in een vast dienstverband. De werkplek is het bureau in de regio waarin men werkzaam is. De consulenten vallen onder verantwoordelijkheid van een teamleider Taken zijn o.a - Activeren, informeren en consulteren over wet- en regelgeving van arbeid zowel intern als extern; - Netwerkontwikkeling met partners uit de zorg en partners uit de reguliere dienst verlening en deze in stand houden; - Ontwikkelen van initiatieven ter bevordering van uitstroom ZMLK-leerlingen naar arbeid; - Intake en uitzetten van traject van begeleiding Voor deze functie vragen wij: - Een afgeronde HBO-opleiding en kennis van wet- en regelgeving van arbeid; - Een stevige persoonlijkheid die zelfstandig kan werken en beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden; - Innovatief en collegiaal; - Bij voorkeur ervaring met het werk en de doelgroep; - Een servicegerichte, flexibele en enthousiaste houding; - In het bezit van rijbewijs en de beschikking hebben over een auto. Binnen de SPD is de CAO Welzijnswerk van toepassing. Salaris min. 3.821,- en max. 5.427,- op full-time basis (volgnr. 18-33). Belangstellenden worden verzocht dit uiterlijk 31 juli 2000 schriftelijk kenbaar te maken bij de afdeling Personeelszaken, Postbus 207, 2260 AE Leidschendam. Voor informatie kunt u bellen met de heer H. St. Maarten, teamleider Arbeid tel. 070 3123123. ...ervaren reisadviseur m/v We zoeken een enthousiaste collega, die representatief is en goed in teamverband kan werken. Je bent collegiaal en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Bovendien vormt je werk een startbaan naar een afwisselende toekomst vol moge lijkheden. Is reizen je hobby en je vak en heb je de juiste papieren op zak: TIO, MTRO, NHTV of een vergelijkbare basis opleiding plus het SEPR-diploma? Neem dan een enkeltje naar Globe Reisburo. Geïnteresseerd? Stuur binnen 2 weken je sollicitatie, naar Globe Reisburogroep, t.a.v. de heer A.M. Pas, Postbus 20, 7450 AA Holten. De Globe Reisburogroep maakt deel uit van de Oad Groep en is de laatste 10 jaar uitgegroeid tot een landelijke reisbureauketen van bijna 100 reisbureaus, opererend onder de naam Globe Reisburo. Jaarlijks verzorgen wij voor meer dan 600.000 Nederlanders hun vakanties Begrippen als persoonlijke service en vakkennis staan bij ons zeer hoog in het vaandel en worden ondersteund door een gedegen opleidings programma voor onze medewerkers Onze modern ingerichte winkels hebben allen een all-round reisassortiment van 'n weekendje weg tot wereldreis, met het accent op vakantie. Tevens verzorgen wij vanuit een 8-tal vestigingen zakenreizen op een maatgerlchte en persoonlijke wijze. Globe Reisburo. Een wereld van verschil. uto GLl Europe B V, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories international, is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegom. Nederland begonnen om baar bedrijfsactiviteiten voor o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onafhan kelijke testlaboratorium voor speelautomaten (zoals fruituutomaten e.dop zoek naar uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in Ne- gecertificeerd voor Amerika, Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe naar rden afgereisd om uldaar testen Voor deze technische en avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechniek Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit automaten; vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspclapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlggdsc klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische tunctie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervaring). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal. Wie durft Wij nodigen a GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 kcesjan@gli-eu.com Stichting Dienstverlening Leiden Hooglandse Keikgracht 32 2312 HV Leiden Voor de financiële administratie functie van it onze stichting zijn wij op zoek naar een collega in de voor 16 tot 24 uur per week De werkzaamheden betreffen de debiteuren- en crediteurenadministratie, de administratie van de maaltijdenvoorziening, het verstrekken van diverse overzichten en specificaties en verdere boekhoudkundige werkzaamheden. De werkzaamheden worden verricht met behulp van sofwarepakketten van Grote Beer en Microsoft. Wij zoeken een enthousiast en accuraat iemand die in het bezit is van het Praktijkdiplo ma Boekhouden en ervaring heeft in een financieel-administratieve functie. De collega die wij zoeken dient verder ruime ervaring te hebben met automatiseringspak- ketten op financieel-administratief gebied, bij voorkeur met het softwarepakket van Grote Beer, Excel, Access en Word van Microsoft. Wij bieden een afwisselende baan in een klein team waarin zelfstandig gewerkt wordt maar ook in teamverband. De aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de priode van een jaar (met uitzicht op een vaste aanstelling), op basis van de CAO-Welzijnswerk en de Salarisregeling Admini stratieve Functies in de functie Ac. salariëring bedraagt thans fl. 4.441,- per maand op fulltime basis. Voor inlichtingen kunt u zich op werkdagen, met uitzondering van woensdag, wenden tot de administrateur, de heer A. Janson, telefoon 071-512 37 44. Sollicitaties kunt u vóór 11 augustus aanstaande richten aan bovengenoemd adres. In verband met vakanties zullen de sollicitatiegesprekken plaatsvinden vanaf half augustus aanstaande.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33