Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I RVS ZOEKT: Je toekomst begint vandaag. Bij Tetterode! BENT U DIE ERVAREN PROJECTOPZICHTER? Coach Winkels niujjiijmii nij^En 1 A' COMMERCIEEL MEDEWERKERS projectopzichter Zorg en Zekerheid VERKOOP ASSISTENTE ZATERDAG 22 JULI 2000 Tetterode-Nederland in Amsterdam is een zelf standige werkmaatschap pij van Buhrmann NV. Dit beursgenoteerde concern is wereldwijd de belangrijkste leverancier van kantoorproducten, papier en grafische systemen voor de zakelijke markt. Tetterode is in Nederland marktleider op het gebied van grafische systemen en vertegenwoordigt bekende A-merken, waaronder Heidelberg. We leveren niet alleen prepress- apparatuur, drukpersen, vouw-, snij- en bind- machines en verbruiks- artikelen, maar ook service en onderhoud. Om onze toonaangevende positie verder uit te bouwen, benaderen we de markt vanuit drie gespeciali seerde bedrijfsonder delen: Marketing, Sales en Customer Service Support. De uitdaging bij Tetterode Werken met eigen verantwoordelijkheden. Kansen grijpen zodra die zich aandienen. Je inzetten om marktleiderschap waar te maken, elke dag opnieuw. En investeren in jezelf. Die uitdaging tekent het profiel van de mensen waar Tetterode de toekomst mee in wil. Mensen die een carrière willen opbouwen en zich goed voelen in een platte organisatie met een open communicatiestructuur. Om het marktleiderschap voortdurend waar te blijven maken, zijn we voor de afdelingen Digital en Supplies van ons bedrijfsonderdeel Sales op zoek naar nieuwe, enthousiaste binnendienstmedewerkers in de functie van: mfv O Tetterode De functie bij de afdeling Digital In deze functie ondersteun je de in- en verkoopactiviteiten van prepressapparatuur. Je helpt de vertegenwoordigers bij het opstellen van offertes, bij het vastleggen van commerciële afspraken en de verwerking van orders. Je bent verantwoordelijk voor het gehele ordertraject, van offerte tot aflevering. Je hebt daarbij veel contacten, zowel intern als extern, met klanten en (meestal buitenlandse) leveranciers. De functie bij de afdeling Supplies Je bewaakt dagelijks de uitlevering van de producten naar onze klanten en draagt zorg voor een correcte administratieve afwikkeling van de transacties. Je onder steunt de vertegenwoordiger bij het opstellen van offertes en het definitief door voeren van wijzigingen in commerciële afspraken. Tevens voer je het operationele beheer over een deel van ons assortiment. Hierover heb je regelmatig overleg met het productinanagement en de leverancier en verstrekje op verzoek van de klant over dat deel van het assortiment ook technische informatie. Wie zoeken we? Doorzetters met veel initiatief en gevoel voor commerciële relaties in de business- to-business markt. Enthousiaste collega's die creatief om weten te gaan met voort durend wijzigende situaties. We verwachten een opleiding op MBO/HBO-niveau. Voor de functie Commercieel Medewerker Digital is affiniteit met techniek gewenst. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over en/of sollicitatie naar de functie bij de afdeling Digital kun je contact opnemen met Marieke de Vlieger, Adviseur Personeel Organisatie, telefoon (020) 58 68 194 of e-mail mvl@tetterode.nl. Voor meer informatie over en/of sollicitatie naar de functie bij de afdeling Supplies kun je contact opnemen met Marjan van Ketel, Adviseur Personeel Organisatie, telefoon (020) 58 68 386 of email mke@tetterode.nl. Alle sollicitaties kunnen gericht worden aan Tetterode-Nederland bv, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 61500, 1005 HM Amsterdam. Voor meer informatie over onze organisatie kun je ook terecht op onze website: www.tetterode.nl 'MM Wij zijn met ruim 9000 verhuureenheden en 80 medewer kers de grootste sociale verhuurder in Leiden. We zijn onder deel van Portaal Woonstichting met vestigingen in Arnhem, Nijmegen en Leiden. Deze organisatie beheert in totaal circa 27000 verhuureenheden. De organisatie kent een front-office en een back-office. De front-office bestaat uit de afdeling Wonen die verantwoordelijk is voor alle klantencontacten over verhuur, onderhoud en wijk beheer. De back-office bestaat uit de afdeling Vastgoed die verantwoordelijk is voor het strategisch en technisch beheer van het woningbezit en de afdeling Financieel-economische Zaken die verantwoordelijk is voor het bedrijfseconomisch beleid. Tenslotte zijn er twee stafafdelingen: P&O, verantwoor delijk voor het personeels- en organisatiebeleid en Algemene Zaken, verantwoordelijk voor de in- en externe communicatie en de facilitaire zaken. We zijn hard op weg om een markt- en klantgerichte organisatie te worden. De cultuur in de organisatie is informeel, open en betrokken. De werkdruk is behoorlijk, maar er is ook ruimte om samen te lachen. Personeelsbeleid en -management zijn gericht op het bevorderen en behouden van flexibiliteit, betrokkenheid, persoonlijke ontwikkeling en op het dragen van verantwoordelijkheid. De afdeling Vastgoed is een slagvaardige afdeling met 14 medewerkers die vorig jaar is begonnen aan een uitdagende opdracht. De komende jaren zullen er omvangrijke investeringen in de woningvoorraad plaatsvinden, zowel in het kader van het (groot-)onderhoud als kwaliteitsverbeteringen aan de woningen. Door het vertrek v 5 medewerkers zijn wij op zoek n Functie U houdt toezicht op de uitvoering van het planmatig onderhoud. U onderhoudt de contacten met de aannemers en werkt intern nauw samen met de projectleiders en de collega's van de afdeling Wonen. Bij kleinere projecten fungeert u als zelfstandig projectleider. U rapporteert aan de manager Vastgoed. Profiel U heeft een opleiding MBO bouwkunde en ruime bouwkundige werk ervaring, bij voorkeur in het woningonderhoud. U bent gericht op samenwerking met collega's en externe partijen en kunt zich verplaatsen in de schoenen van de klant, in- en extern. Verder verwachten we van al onze medewerkers dat zij in staat zijn om hun directe collega's te assisteren bij hun werkzaamheden of hen tijdelijk te vervangen. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris bedraagt maximaal 5.600,- bruto per maand, afhankelijk van kennis en ervaring. Een uitloop tot 6.000,- behoort op termijn tot de mogelijkheden. In het algemeen streven we ernaar zoveel mogelijk tegemoet te komen aan de individuele behoeften van medewerkers. Deeltijdwerk en flexibele of aangepaste werktijden zijn altijd bespreekbaar. Onze functies zijn breed, maar wie daarin is uitgegroeid wordt ondersteund bij zijn/haar ontwikkeling naar een volgende functie, in of buiten de organisatie. Opleiding, training en coaching vinden we erg belangrijk. We hebben een prima kinderopvangregeling. En we hanteren de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties, waarin ook al vele zaken geregeld zijn. Meer informatie: René Penning, manager Vastgoed, telefoon 071 - 525 57 70. Geïnteresseerd? Uw beknopte sollicitatiebrief met CV kunt u voor 12 augustus 2000 richten aan Mechtilde Schafer, P&O manager. Klik ook op f§jBanenland.nl Portaal Leiden, Postbus 697, 2300 AR Leiden, E-mail: portaal.leiden@worldmail.nl ADVISEUR RVS is in Nederland de grootste verzekeraar/ financiële dienstverlener met een eigen adviseursorganisatie. Een landeliik netwerk van ruim 1100 professionele RVS-adviseurs geeft advies en verleent service op het gebied van verzekeringen en financieringen aan ruim 1,4 miljoen particuliere klanten. Vanuit Ede dragen nog eens 1100 binnendienstmedewerkers bij aan het imago van een moderne en betrouw bare financiële dienstverlener. OVER DE FUNCTIE: Als adviseur van RVS bent u binnen een regio verantwoordelijk voor een door RVS toegewezen klantenkring Uw functie bestaat uit het adviseren van deze klantenkring over verzekeringen en financiële producten, de behandeling van schaden en het verlenen van optimale service Verder krijgt u de mogelijkheid om nieuwe klanten te werven. U werkt zowel overdag als 's avonds vanuit uw eigen woning. OVER DE FUNCTIE-EISEN: U bent toe aan een nieuwe uitdaging na uw eerste of tweede baan. Uw opleiding is minimaal op MBO/HBO-niveau en u bent in het bezit van rijbewijs B U beschikt over commercieel inzicht en goede sociale vaardigheden. Bovendien bent u in staat om de ingewikkelde materie van verze keringen en financiële producten in heldere en duidelijke woorden over te brengen op klanten. Ervaring is hierbij een pluspunt, maar geen vereiste. OVER HET AANBOD: Wij bieden u een veelzijdige en verantwoorde lijke functie in een professionele organisatie. U krijgt eerst een gedegen praktijkgerichte opleiding. U werkt met de modernste hulpmiddelen. U kunt rekenen op een vast salaris, een interessante provisieregeling, een premievrij pensioen, een gunstige hypotheek en een prima autoregeling. U wordt ondersteund door een regiomanager en een efficiënt werkende binnendienst. OVER HET REAGEREN: Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer R. Bakker, telefoon nummer: (0318) 66 23 64 of kijk voor algemene informatie op www.rvs.nl. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u binnen twee weken sturen naar RVS Personeels- RVS zaken Buitendienst, t.a.v. de heer R. Bakker, Postbus 225, 6710 DA Ede RVS MAAKT DEEL UIT VAN ING GROEP Onze opdrachtgever Zorg en Zekerheid is een regionaal opererende zorgverzekeraar, gespecialiseerd ii ziektekostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Daarnaast voert Zorg en Zekerheid verzekeringen op het gebied van schade, leven en varia. Op het hoofdkantoor in Leiden werken momenteel 520 mensen, georgani seerd in marktgerichte divisies. Om zich blijvend te kunnen onderscheiden van de concurrentie heeft Zorg en Zekerheid ir 1998 een transformatieproces in gang gezet met als doel om meer klant- en marktgericht te gaan werken. In dit veranderings proces is de divisie verzekeringen verantwoordelijk geworden voor het verlenen van service aan bestaande klanten en het verwerven van nieuwe klanten, zowel individueel als collectief. De divisie verzekeringen bestaat uit drie afdelingen: verkoop, klantenservice en back office. De afdeling klantenservice is gericht op het verlenen van service aan klanten. Dit gebeurt via een call-center en 9 winkels. Voor de winkels zijn wij op zoek naar een m/v een inspirerende manager met een uitstekend gevoel voor mensen De functie: - U bent verantwoordelijk voor het uitstekend reilen en zeilen van de ongeveer 3 aan u toegewezen winkels. - U bepaalt de gewenste richting, vertaalt dit naar concrete doel stellingen, professionaliseert de activiteiten en verhoogt de efficiency van de vestigingen. - U maakt planningen, zorgt voor een adequate personeelsbezetting, bewaakt de kwaliteit van de winkels en lost problemen op. - U geeft leiding aan de ongeveer 12 medewerkers, zorgt voor een goede teambuilding, motiveert en stimuleert de medewerkers en staat garant voor een gezamenlijk succes. U pikt signalen op en denkt nadruk kelijk mee over strategie en beleid, u overlegt regelmatig met de andere coaches en rapporteert aan het Hoofd Klantenservice. Uw profiel: - U bent een zelfstandige, enthousiaste en gedreven peoplemanager met het vermogen om vanuit visie en daad kracht een team aan te sturen. - U werkt planmatig, hebt inzicht in administratieve procedures en processen en bent in staat om veranderingen door te voeren. - U heeft een HBO werk- en denk niveau, heeft affiniteit met de branche en beschikt over aantoonbare leiding gevende ervaring/capaciteiten en commercieel gevoel. Het aanbod: - Een solide en professionele organisatie met een uitstekende reputatie en een sterk dienstenpakket. - Een baan waarin u zowel uw organi satorische als peoplemanagement- kwaliteiten kwijt kunt en waarin veel ruimte is voor eigen ideeën en initia tieven. - Een collegiale, informele werksfeer binnen een hecht en enthousiast team. - Een goed salaris en bijpassende arbeidsvoorwaarden en de mogelijk heid om 34 uur per week te werken. Is dit de baan die bij u past? Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv, onder vermelding van ref.nr. 173.02120Ha naar Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen/Amsterdam. E-mail: sol.adm@mercuriurval.nl Oriënterende gesprekken vinden plaats op donderdag 10 augustus. Voor meer informatie kunt u bellen met Anneke Geerts, tel. 020 - 314 45 00. KOELING Nijssen Koeling is een ontwerp- en installatiebedrijf dat nationaal en internationaal een uitstekende reputatie heeft opgebouwd op het gebied van koel- en klimaattechniek. Ter ondersteuning van onze verkoopafdeling zoeken wij een: Uw taken: - typen van offertes, opdrachtbevestigingen; - verzorgen overige correspondentie; - regelen afspraken en bijhouden agenda t.b.v. verkopers - assistentie bij het updaten van de web-site; - assistentie tijdens beurzen - zorgdragen voor een eenduidige routing; - ondersteuning commercieel directeur. Uw profiel: - opleiding HAVO/MEAO of gelijkwaardig; - teamplayer met verantwoordelijkheidsgevoel; - accuraat, klantgericht en stressbestendig; - goede contactuele eigenschappen en organisatorische vaardigheden; - ervaring met Excel, Word en Exact is een pré; - leeftijd vanaf 25 jaar. On Wij bieden: - een zelfstandige functie binnen een innoverende onderneming waar veel waarde wordt gehecht aah optimale service en levering van kwaliteit; - prettige werksfeer binnen een jong en dynamisch team; - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaardeLe Gaat u deze uitdaging aan? 07: Stuur dan uw brief met CV en/of telefonische reactjn naar: Nijssen Koeling B.V. Einsteinweg 3 2333 CC LEIDEN T.a.v. dhr. J. Hoek

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32