Personeel Personeel Personeel VERSTERCQING GEVRAAGD! de CLERCQ VERWACHT Cursussen topleidingen 4 SECRETARESSES ADMINISTRATIEF MEDEWERKER part-time Gezocht ""S"" ADMINISTRATEUR m/v i CITROËN DE JONG CREMER ZATERDAG 22 JULI 2000 verpleeghuis Leythenrode Leythenrode in leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met een capaciteit van 180 bedden (60 psychogeriutrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaatsen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één- en tweepersoonskamers. Op alle gedifferentieerde afde lingen staat de bewonersgerichte zorg centraal. In Leythenrode werken circa 400 mensen. Binnen onze afdeling Maatschappelijk Werk ontstaat per I september 2000 maatschappelijk werkende Functie-inhoud - regelen van opnames van de somatische afdelingen en de dagbehandeling, somatieR en psychogeriatrie; - ondersteunen bij het verzorgen van opnames van de psychogeriatrische afdelingen; - behandelen en begeleiden van de bezoekers van de dagbehandeling, somatiek en psychogeriatrie; - deel uitmaken van een multidisciplinair team, twee opnamecommissies, de somatische afdelingen en de dagbehandeling; - vervangen van collega's van de afdeling Maatschappelijk Werk tijdens vakantie en ziekte. - HBO-opleiding maatschappelijk werk; - relevante werkervaring in de gezondheidszorg; Inlichtingen Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer R. de Bruin, hoofd Behandeling en Begeleiding of de heer J. Yperlaan, maatschappelijk werkende, telefoon (071)589 92 42 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. - ervaring met Windows en Word; - beschikking over een auto. Profielschets - aantoonbare affiniteit met oudere mensen; - kunnen werken in team- en multidisciplinair verband; - beschikken over uitstekende sociale en communi catieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; - stressbestendig. Ons aanbod De aanstelling is voor de periode van één jaar. Bij gebleken geschiktheid volgt er mogelijk een aan stelling voor onbepaalde tijd. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO V&V. Sollicitatie Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar verpleeghuis Leythenrode, afdeling P&O, ter attentie van mevrouw M. van Kleef, staffunctionaris. Postbus 4210,2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 00.39. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 22 en 24 augustus. verpleeghuis Leythenrode, Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp Ons advocatenkantoor is onlangs sterk uitgebreid. Na samenvoeging met het notariaat van Erna Kortlang en het belastingadvieskantoor van Frans van der Deijl opereren we nu onder de naam: De Clercq. Onze nieuwe organisatie heeft versterking nodig. We zoeken zo spoedig mogelijk: voor ons Team Arbeidsrecht en Team Vennootschapsrecht full-time Functie Ie verleent organisatorische en administra tieve ondersteuning. Hierbij verzorg je de correspondentie, beheer je de agenda's en houd je de dossiers op orde. Verder heb je regelmatig contact met klanten. Profiel Enthousiaste werker, iemand met inlevings vermogen. Nauwkeurig en stressbestendig. Goede beheersing van het Nederlands, grote accuratesse en ervaring met Word en Outlook. Opleiding: HAVO/VWO gevolgd door een secretariële opleiding. Eerdere juridische werkervaring is een pre. Leeftijdsindicatie: vanaf 20 jaar. Functie Ie werkt mee aan een gesmeerd lopende financiële administratie. Uitbreiden van deze part-time functie naar full-time is bespreekbaar. Profiel Accurate collega en een teamplayer Administratieve ervaring, soepel met financiële automatisering. Opleiding: MAVO/HAVO/MEAO. Ervaring met Excel, Word en Exact is een pre. Leeftijdsindicatie: vanaf 20 jaar. Werkomgeving Wij bieden Een 150 jaar oud advocaten- Goede arbeidsvoorwaarden en een kantoor. \ong van hart. sterk in grote mate van zelfstandigheid, beweging. Gemiddelde leeftijd: 35 Meedenkers en doorgroeiers krij- jaar. De sfeer is informeel, gezellig, gen bij ons alle ruimte. In ons nieuwe kantoor werken straks zo'n 60 mensen. Reageren Richt je schriftelijke sollicitatie, voorzien van cv aan onze kantoor directeur Pieter Dekker. Voor meer informatie kun je met hem bellen. n. ADVOCATEN NOTARIS BELASTINGADVISEURS^ Postbus 11051, 2301 EB Leiden. Hoge Rijndijk 306, 2314 AM Leiden, i nfo@declereq.comwww.deelereqcom Binnenkort in deze krant IN DE KRANT OP HET INTERNET Op deze pagina vindt men een diversiteit aan informatie over nieuw te starten opleidingen of cursussen d publiek, dan bieden wij een groot aantal verschijningsdata aan r doorplaatsingsmogelijkheid op onze Internetsite www.Ieidschaagblad.nl. Op deze manier kan uw organisatie flexibel en effectief adverteren met een hoog bereik. De verschijningsdata zijn: 19 26 augustus, 2 9 september. Bel voor informatie: de advertentie-afdeling 071 - 53 56 230 gemeente leiderdorp compacte gemeente in een middel- Werken in een burgergerichte, grote dynamische organisatie met korte lijnen en gericht op de ontwikkeling van organisatie en individu. Dat is werken bij de gemeente Leiderdorp. Onze organisatiecultuur wordt gekenmerkt door een hoog ambitieniveau en een sterke samen- werkingsgerichtheid. De afdeling Onderwijs, Sport en Welzijn die tot doel heeft het zorgdragen voor de voorbereiding en uitvoering van onderwijs, sport- en welzijnsbeleid alsmede voor het beheer van openbare schoolgebouwen en sport- en welzijnsaccommodaties is op zoek naar een Administratief medewerker m/v voor 36 uur per week De functie: De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit het verrichten van financieel administratieve en secretariële werkzaamheden ten behoeve van de afdeling, zoals het regelen van afspraken en vergaderingen, het bijhouden van planningen en het bewaken van budgetten Daarnaast behandelt u aanvragen voor leerlingen vervoer. Uw profiel: U heeft een mbo-opleiding dan wel een gelijkwaardige opleiding afgerond en financieel inzicht. Ervaring met administratieve pro cessen en geautomatiseerde systemen is noodzakelijk. Kennis van leerlingenvervoer is niet nodig. Heeft u verder een flexibele, klantgerichte werkhouding, bent u praktisch en in staat om zelfstandig te werken, dan nodigen wij u van harte uit te solliciteren. Arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal f 4.194,-- bruto per maand bij een formele arbeidsduur van 36 uur per week (functieschaal 5). Voorts zijn de gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing zoals een uitstekende ziektekostenverzekering, collectieve verzekeringen en kinderopvang Inlichtingen en sollicitaties: Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij mevrouw E. Macpherson-van der Knaap, personeelsadviseur, telefoon (071) 54 58 784. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op dinsdag 1.5 augustus 2000. Uw sollicitatiebrief kunt u voor woensdag 2 augustus 2000 richten aan het College van burgemeester en wethouders van Leiderdorp o.v.v. vacature administratief medewerker OSW, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp. man/ man/vrouw die de uitdaging aangaat, te werken in een jong en dynamisch autobedrijf gespecialiseerd in klassieke Volkswagens... Ben je zelfstandig, leergierig, weet je van aanpakken en heb je affiniteit met oldtimers bel dan met Ingmar de Vos. KAAG KEVKRS BOU WERFOFFICIER Bouwer Officier Accountants is een middelgroot accountantskantoor met veel klanten in het midden- en kleinbedrijf. Wij zoeken op korte termijn loon- administrateurs (MA/) die het een uitdaging vinden om voor onze groeiende klantenkring een perfecte loonadmini stratie te voeren en ons tevens willen helpen de werkdruk te verminderen. De werkzaamheden kunnen worden uitgebreid met het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van belastingaangiften. Vind je een pittige baan in een leuke en comfortabele werkomgeving belangrijk, kom dan snel kennismaken met je nieuwe collega's! Voor reacties en/of informatie kun je contact opnemen met: Bouwer Officier Accountants, dè heer C.j. de Waal, Rijndijk 139, 2394 ag Hazerswoude-Rijndijk. teldfoon: 071 - 34 19 000, E-mail: info@bouwer-officier.nl Citroen de Jong is een dochteronderneming van de Modern groep. Onder de Modern groep vallen de Citroën en Peugeot dealerschappen voor de duin- en bollenstreek, servicestations, schadeherstel, verhuur en taxicentrale. Bij de Modern groep zijn zo'n 100 mensen werkzaam. Met ingang van 1 augustus 2000 worden de Citroën activiteiten in Leiden aan de groep toegevoegd. Voor deze vestiging in Leiden zoeken wij op korte termijn een: De functie omvat o.a.: Het voeren van de financiële- en verkoopadministratie, het bijhouden van de debiteuren- en crediteurenadministratie, verwerken van kas, bank en giro, aanleveren van periodecijfers en assisteren bij het samenstellen, van de jaarrekeningen. Minimaal Moderne Bedrijfsadministratie (MBA) Kennis van automatisering Wij bieden: Een prima werksfeer en een ruime mate van zelfstandigheid. Deze functie heeft ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing binnen een organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. Goede arbeidsvoorwaarden en een beloning passend bij het niveau van de functie en getoonde kwaliteiten. Uw sollicitatie met CV kunt u binnen veertien dagen richten aan: Citroën de Jong t.a.v. de heer H.J.G. Dickhoff Postbus 42, 2220 AA Katwijk Email:info@citroen.dejong Alleen een Citroën rijdt als een Citroën ontwikkelt en fabriceert machines voor het tellen en verpakken van een groot aantal verschillende producten. Wij leveren wereldwijd aan bedrijven in onder andere de agrarische, farmaceutische en de zoetwaren- industrie. Onze systemen worden naar het eisen- en wensenpakket van onze afnemers gefabriceerd, waarbij de verschillende mogelijkheden door ons worden aangeven. Om aan de groeiende vraag naar onze machines te voldoen zijn wij voor de afdeling Verkoop op zoek naar: EEN ENTHOUSIASTE VERKOOPSECRETARESSE/COÖRDINATOR De functie: Na een gedegen inwerkperiode ga je aan de slag als verkoopsecretaresse/coördinator. Als spin in het web ben je verantwoordelijk voor een brede ondersteuning van de afdeling met veel afwisselende werkzaam heden. Je voert correspondentie (in opdracht en zelfstandig) en je verzorgt het maken en uitwerken van aanbiedingen. Verder houd je ons relatiebestand bij en boek je reizen en hotels. Je assisteert bij de organisatie van beurzen en andere marketingcommunicatie activiteiten. Tevens verzorg je de afstemming van transporten en beantwoord je in- en externe vragen over lopende activiteiten. Wij vragen: Een zelfstandige secretaresse/ coördinator met goede communi catieve eigenschappen, die flexibel en stressbestendig is. VWO of HAVO met VWO denk- en werkniveau, aangevuld met een secretariële opleiding. Een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in zowel woord als geschrift. Kennis van en ervaring in het werken met tekstverwerking-, spreadsheet- en presentatieprogramma's. Ervaring in een soortgelijke functie. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een sterk groeiende onderneming met een informele werksfeer. Volop ruimte voor eigen inbreng en de mogelijk heid om jezelf te ontplooien. Een 38-urige werkweek (vrijdagmiddag vrij) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur je reactie naar onderstaand adres t.a.v. Simone Turenhout. Voor meer informatie over ons bedrijf, kijk op www.cremer.com en voo r informatie over de functie kun je tijdens kantooruren bellen met Jan Koen Anthoni op onderstaand telefoonnummer. SPECIAALMACHINES B.V. Heereweg 5 2161 AB Lisse Tel. 0252 - 419038

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20