ass- Circus Rangers kleurt De Bijlen blauw .eiden wint strijd der vier districten Sport eiding OLK deelt ier wildcards uit Mols langer uit roulatie Ajax (L) en Jinnah in evenwicht CIRCUITin cijfers Handgemeen bij j eugdtennistoernooi EE0 UAM. IIUI.'IWOR* Iphians in diep dal ikbalï Het dal waarin Alphians de laatste weken verblijft, jónog dieper dan gedacht. De Alphense honkballers verlo- dit weekeinde, zonder startende werper Jeroen Hollander, Flying Petrels in de verlenging met 9-10. Ondanks een 9-5 irsprong in de zevende inning, werd de thuisploeg in de tste slagbeurt door de Petrels verrast. „Het is niet meer te daren", zei Alphians-speler Dennis Maat na afloop. „We ■|en behoorlijk honkbal, slaan goed, nemen een ruime voor- ong, maar telkens aan het slot van de partij kunnen we de U ik niet aan. Het is bijna voer voor psychologen." In de extra 1( ling scoorde Petrels het winnende punt. „Gezien het spel- tld hadden we niet mogen verliezen, want we waren gewoon er", vervolgt Maat. „Laten we volgende week tegen Trident i i maar zien dat we het wel kunnen." it Jver voor Drentl} op Open NK Mare Drenth is tweede geworden op het Open NK open ter in Scheerwolde. De 17-jarige Lissenaar legde de vijf kilo ter door het Steenwijker Diep af in 1.02.15. Kampioen werd arten van der Weijden in 59.42. Louis van Schaarenburg, net Drenth lid van LZ 1886, werd vijfde. Bij de vrouwen werd euwertje Vermeulen achtste. Irene van der Laan uit Roelof- ndsveen eindigde op de negende plaats. Bij de meisjes gebo- lin 1985 of 1986, greep Lenneke van Schaik net naast het jns. en Leidse woensdag van start iNossik en Charlotte Zand en bij de vrouwen, en Bart Delft en Marco Visser bij de inen, hebben van de wed- lleiding van de Open Leid- 'ennis Kampioenschappen wildcard gekregen. Nossik niet ingeschreven voor het terren A-toemooi op nburg en moest, net als male topper Lotty Seelen, gehonoreerd verzoek doen het vrije toegangsbewijs. vier gaat naar de in Ne- ind opgeleide Russische ■nia Ablovatchi. ;t de komst van Nossik en :n werd het met 9000 gul- gedoteerde veld bij de wen uitgebreid tot zeven lsters uit de top-twintig. er hen Hanneke Ketelaars eidse Stephanie Rottier. mannen werden naast enaars Ruben de Kleijn en er Smit ook Martijn van iteren Smit en Rene Lepp een wildcard verblijd. Het tet zal, net als Van Delft en ir, weinig kans hebben op lindzege van het evene- dat 15.000 gulden in de enpot heeft. Marcel Reuter, ijn Bok en Wouter Stan- zijn de belangrijkste kan ten voor de hoofdprijs, onie Mekel, Karolien Hoo- en, Raquel Evertsz en e Nabarro beginnen van met wildcards aan het ificatietoernooi. De OLK Roomburg, waarvan het hoofdtoernooi woensdag van start gaat, krijgt bij de 45ste edi tie toch een voor de spelers minder plezierig nieuwtje. Van het verdiende rondegeld moet van de fiscus direct 37 procent worden ingehouden. Frank van Leeuwen heeft het invitatie BI-toernooi van zijn eigen club Boskoop op zijn naam geschreven. Hij won de poule met vier deelnemers en was in de finale de winnaar van de tweede poule, Rutger Baans, met 6-3 6-4 de baas. Bij de vrouwen werd voor het eerst een demonstratietoernooi ver speeld. Femke de Boer was de sterkste in de poule van drie deelneemsters en won van An- nemiek Elsholz. De Cl-titels werden een prooi voor Paul Baans en thuisspeelster Natha lie Drost. Bij het het Z&Z-toernooi van Botesa in Bodegraven pakte Ri chard Rommers de hoofdprijs in de Cl-categorie. Björn Abra hams, lijstaanvoerder in de Dl- afdeling van het LD Tennis Cir cuit, zegevierde in zowel zijn ei gen klasse, als in de groep erbo ven, de C2. Bij het Rob'Sport Open van Alkemade heeft het aantal deelnemende 'plussers' de overhand. Leontien Hins en Ger Seriier van De Merenwijk waren de sterksten bij de Cl- vrouwen. Barbara van Dullink en Hans Vinkesteyn reikten na hun tweede plaats op hun ei gen club Woubrugge, nu het verst in Oude Wetering. Circus Glasgow Rangers deed gisteren Alphen aan den Rijn aan. De ploeg van trainer Dick Advocaat is een weekje in Nederland en speelde vriendschappe lijk tegen de club van Kees Jansma: Alphense Boys. Zo'n 'profs tegen amateur potje' heeft doorgaans weinig om het lijf. De ware sterkte van de betaalde elf komt nauwelijks aan het licht, hoewel het doelpun ten regent. Gisteren wer den het er twaalf. ALPHEN AAN DEN RUN» LOMAN LEEFMANS Waar op sportpark De Bijlen wél veel kennis van kon worden opgedaan, waren de voetbal- gekte, de passie en het con sumptiepatroon van de Schotse voetballiefhebbers. Van de on geveer tweeduizend bezoekers kwam ongeveer de helft uit Schotland. Sommigen hadden zo'n duizend kilometer gereden voor een handtekening, een fo to en iets meer dan een glimp. Advocaat is al duidelijk ge wend aan de overmatige aan dacht en persoonsverheerlij king. Zelfs na een nietszeggend exhibitiepartijtje wordt hij door pakweg twaalf Schotse journa listen gedwongen een geïmpro viseerde persconferentie te ge ven. 'Haagse Dikkie' lukt het om zijn ogen droog te houden als een radioverslaggever na het demonstratiepotje bloedserieu ze vragen stelt over tactische omzettingen en spelsystemen. Tegelijkertijd verbazen buiten honderden Rangers-supporters - samen een wandelende tatoe agetentoonstelling - zich op sportpark De Bijlen over het ontbreken van stewards en po litie. Ze kunnen dichter bij hun idolen komen dan ooit. Spits frontatie op sportpark De Bijlen tussen 'de Boys' en een prof club is financieel een groter succes dan voorgaande edities tegen Benfica, De Graafschap, Vitesse of Espanyol. De 0-12 be tekent het zwaarste verlies in het 70-jarig bestaan van Al phense Boys, maar de bierom- zet moet door de Schotse in breng tot recordhoogte zijn ge stegen. En daar zal het een amateurclub het meest om te doen zijn. Alphense Boys - Glasgow Rangers 0- 12 (0-7). 8. Johnston 0-1, 14. Johnston 0-2, 15. Johnston 0-3, 17. Ferguson 0- 4, 24. Johnston 0-5, 34. McCann 0-6, 41. Kanchelskis 0-7, 52. Porrini 0-8, 71 Miller 0-9, 73. Ferguson 0-10, 78. Fer guson 0-11, 79. Johnston 0-12. Alphense Boys: Van Koert, De Jeu, Feldmann, De Kon, De Kruyff, Van de Nieuwendijk, Goedegebuurc. Van Per son, Versloot, De Vries, Aksoy, Vlic geilde wissels: Allach, Bekker, Verheul, Van de Kolk en Wolters. Glasgow Rangers: Klos, Ricksen, Moore, Ritchie, Vidmar, Ferguson, Kanchelskis, Tugay, Johnston, Mc Cann, Albert/.. Vliegende wissels: Wil son, Porrini, Adamczuken Miller. De verdediging van Alphense Boys komt te laat om spits Allan Johnson van zijn vierde treffer af te houden. Allan Johnson, goed voor vijf treffers, krijgt direct na het laat ste fluitsignaal van Mario van der Ende een peuter in zijn handen gedrukt terwijl de vader zijn camera instelt. Johnson perst er een professioneel glim lachje uit, zet nog wat handte keningen voordat hij de dou ches kan opzoeken. Het vlieg tuig naar Glasgow vertrekt over een paar uur, dus veel langer mag het circus niet duren. Rangers is de onbetwiste nummer één in Schotland. Twaalf keer kampioen in de laatste elf jaar. Het moet het protestantse deel van Glasgow, de meest grijze stad op aarde, wat meer kleur in het grauwe leven geven. Veel Schotten zit ten er echter niet in het vreem delingenlegioen van Advocaat van wie gisteren slechts één Ne derlander in actie kwam: Fer nando Ricksen, deze zomer overgenomen van AZ. Mols en Numan zijn geblesseerd en de vakantie van Van Bronckhorst en Konterman duurt vanwege Euro 2000 nog even. „Ik be schik ook nog niet over een handvol andere internationals en over een paar weken spelen we al voorronde van de Cham pions League", aldus Advocaat die zegt blij te zijn als zijn elftal die eerste schifting overleeft. „Want zelfs het rijke Rangers kan de concurrentie uit landen als Spanje en Italië niet meer bijbenen." FOTO MARK LAMERS Tegenover de Europese subtopper staat tweedeklasser Alphense Boys dat nog niet met de voorbereidingen op het nieuwe seizoen is begonnen. Rangers speelt op halve kracht, heeft af en toe last van concen tratieverlies en dat leidt tot klei ne mogelijkheden voor de gast heren. Met name Ferry Ver schoor en Jurriaan de Vries hebben kans op een eretreffer, maar zij handelen te traag. Het deert niet. De jaarlijkse con- ALPHEN AAN DEN RUN* Michael Mols mist het begin van de Schotse competitie. De spits van Rangers heeft afgelopen weekeinde een kijkoperatie aan zijn knie on dergaan. Volgens Advocaat is hij zeker twee maanden uit geschakeld. Mols scheurde november vorig jaar de kruisbanden in zijn linker knie. De voormalige aanval ler van FC Utrecht hoopte fit aan het nieuwe seizoen te beginnen. Tijdens de oefen periode kreeg hij evenwel opnieuw last van zijn knie. CRICKET «JEROEN BAL Het dubbele treffen tussen de titelpre- tendenten Ajax en Jinnah heeft weinig duidelijkheid verschaft. Zaterdag wonnen de Amsterdammers, gisteren de Oegstgeestenaren. Daardoor blijft het ongemeen spannend in de over gangsklasse. De Ajax-aanval leek zaterdag geen vat te hebben op de Amsterdamse openers. Vooral Nadeem had het op zijn heupen en sloeg in 28 ballen 45 runs bij elkaar. Na 7 overs stonden er al 65 runs op het bord. Nadat Ajax- coach Lanthra Fernando in korte tijd beide openers aan de kant kreeg, werd het rungemiddelde iets gedrukt en kregen de bowlers weer wat grip op de wedstrijd. Toch duurde het nog 14 overs voordat er weer een wicket viel. Bij een stand van 135 runs voor 3 na 25 overs leek nog steeds een mon sterscore in het vooruitzicht. De vol gende Amsterdamse batsmen bleken toch duidelijk van een mindere kwali teit. Daardoor kon Ajax Jinnah uitein delijk nog voor 207 runs all out krij gen. De Ajax-innings kende een dramati sche start. Binnen zeven overs zaten Adam Westman en Rick Verhaar al weer aan de kant. Door dit snelle ver lies zakte het rungemiddelde in waar door het te behalen totaal al snel te hoog leek. Aat van de Polder probeer de het tij te keren. Met een uitsteken de inning van 71 runs gaf hij de Aja- cieden nog hoop. Valse hoop, want nadat ook Van de Polder moest ver trekken, was het snel gedaan. De laat ste wickets vielen snel achter elkaar en Ajax was 169 all out. Gisteren moest gewonnen worden om het contact met Jinnah niet te ver liezen. Aanvankelijk leek de Ajax-in- ning dezelfde kant op te gaan als de dag ervoor. Na negen overs hadden de Oegstgeestenaren al twee wickets verloren. Westman (41 runs) en Fer nando (55) bleven geduldig wachten op slechte ballen. Het uitstekende partnership van 100 runs gaf een goed uitgangspunt voor een hoog totaal. Na het vertrek van Westman en Fer nando gaven hun opvolgers echter niet thuis. Op een score van 158 runs viel het laatste Ajax-wicket. Na het verlies van twee snelle wic kets gaf Nadeem de Amsterdammers wederom een vliegende start. Van de 57 runs die op het scorebord stonden toen zijn wicket viel, had Nadeem er 52 gemaakt. Aangezien het rungemid delde ver boven dat van Ajax lag, had Jinnah rustig kunnen afwachten. Dankzij het precieze bowlen van het Oegstgeester spin-duo Lanthra Fer nando en Thomas Milde en een goede veldbezetting werd er echter nauwe lijks wat weggegeven De Amsterdam mers moesten forceren en de wickets bleven vallen. Op een stand van 105 runs pakte Milde met zijn vierde en vijfde wicket van de dag de laatste twee Amsterdammers. Zo won Ajax toch nog ruim met 53 runs. Ajax-captain Clive Tyrer had een verklaring voor de opleving van giste ren. „Jinnah heeft vijf uitstekende batsmen waar we zaterdag geen raad mee wisten. Vandaag hadden we ons daarop ingesteld. Door een paar wijzi gingen in het veld vielen de ballen nu wel in de handen van de fielders. Te gen die jongens is 2 uit 2 geen slechte score. Ajax en Jinnah gaan uitmaken wie er kampioen wordt." GOM PETER KLEIN itrijd tussen vier districten iet Open Toernooi van de igomse Tennis Club is dui- n' jk in het voordeel van 'Lei- geëindigd. Mark Flei- ïuer was in het veld van 32 men oppermachtig. In de r regen ontsierde eindstrijd i Frank van den Heuvel met 6-2 6-0 afgedroogd. Bij de iwen bleef Linda Verhoeve de tweede week op rij on- opt. Na de eindzege bij Fo- ate, haar eigen club, werd e finale van Hillegom Ingrid der Plas in drie sets versla- eischeuer werd bij het toer- i van Hillegom, dat op de 1 van de districten Leiden, riem en Amsterdam ligt, als le geplaatst. De gewezen A- er logenstrafte die te lage niet alleen door met sprekende cijfers de slot- ie te winnen tegen Van den vel, die bij het Beverwijkse terhout (het vierde district: rd Holland Noord) in de dklasse van de mannen- petitie uitkomt. Ook in de rt- en halve finale had Flei- uer - die met Zee Duin kampioen in de mannen- petitie werd - maar heel lig te stellen met zijn tegen- ders Michael Rusman Vennep) en Manook ib. De laatste had topfavo- en thuisspeler Marco van t in de kwartfinale na drie uit de strijd genomen. Van Heuvel was in zijn halve fi- met de hakken over de gekomen tegen Hans vartz van de tot het district riem behorende eersteklas- yeidschJDagb^ rVe.ïW'- O'Co/, TOSS |ni33 ser Merlenhove. Niet alleen de uiteindelijke winnares Verhoeve, maar ook finaliste Van der Plas had vorige week al een toernooi op haar naam geschreven. De Katwijkse won bij TEAN in Alphen aan den Rijn en wilde met het oog op haar aanvraag voor een wildcard bij het A-toernooi van de Open Leidse Tennis Kampi oenschappen bij Roomburg haar eerste seizoenstitel graag direct van een vervolg voorzien. Van der Plas, die in Alphen al van voormalige A-speelsters als Nancy Kloet van Victoria Rot terdam en Merenwijkse Bionda Zonderop had gewonnen, scha kelde in de halve finale ook Fe- •mke de Boer van Unicum uit. Ze won tegen Verhoeve via de tiebreak ook nog de eerste set, maar in de tweede en derde doorgang was de Forescate- speelster toch de betere, 6-2 6- 3. Het district Amsterdam was met' Mark Logger de sterkste in de B2-afdeling. De jeugdspeler stond in het hele toernooi (in clusief de halve finale tegen de Boekhorster Ewout Hinnen en de eindstrijd tegen Unicummer Fenno Petit) geen enkele set en nauwelijks games af. In de Cl-categorie hield Hin nen de race tot en met de laat ste ronde wel vol. In de finale Mark Fleischeuer. werd Rik Oostdam naar het tweede plan verwezen. Bij de Cl-vrouwen hielp Jorieke Am- merlaan haar tennisdistrict an dermaal aan een hoofdprijs. De jeugdspeelster van LTC Lisse voegde aan haar benauwde ze ge in de finale bij het Alphense ARCHIEFFOTO HENK BOUWMAN TEAN tegen Denise van Putten een tweede narrow escape toe. Na vijfentwintig games moest nationaal topveterane Els Veen- tjer bij een 3-2 achterstand in de derde set opgeven. Ammer- laan had toen precies één game meer veroverd: 13-12. H.T.C Open, Hillegom HEB1, kwartfinales: M. Fleischeuer - M Rusman 6-0 6-1; M. Zorab - M. van Trigt 3-6 6-2 6-3; H. Schwarz - M. Logger 6-3 6-1; F. v.d. Heuvel - W. Visser 6-0 6-1. Halve fina les: Fleischeuer - Zorab 6-3 6-3; V.d. Heuvel - Schwarz 6-2 5-7 6-4. Finale: Fleischeuer - V.d Heuvel 6-2 6-0. DEB1, kwartfinales: C. Losekoot - H. Boers w.o. wegens ziekte; L. Verhoeve - M. Verkerk 7-6 6-3; I, v.d. Plas- T. Nossik 6-2 7-6; F. de Boer - C. Veerkamp 7-5 6-0. Halve finales: Verhoeve - Losekooi 6-1 6-0; V.d. Plas - De Boer 6-1 4-6 6-4. Fi nale: Verhoeve - V.d Plas 6-7 6-2 6-3 HEB2, halve finales: F. Logger - E. Hinnen 6-3 6-0; F Petit - P. Stroo 6-4 4-6 6-4. Fi nale: Logger - Petit 6-1 6-1. HDB1, finale: P. Kortlever/C. Thoolen - B. Spee/G. Wester beek 6-4 7-6. DDB1, finale: C. Berkhout/B. van Overloop-Zonderop - S. Faas/Y. van Hensbergen 6-0 6-1GDB1, finale: C Berk- hout/M. Vink -1 v.d. Plas/N. Ravensbergen 6-2 6-3. HEC1, kwartfinales: R. Fehr - S. Wassenaar 3-6 6-4 7-5; E. Hinnen - F. Petit 4-6 6-1 7- 5; R. Oostdam -J. Visser 7-6 6-1; P. Swart- M van Overschot 6-4 6-0 Halve finales: Hinnen - Fehr 6-1 7-6; Oostdam - Swart 6-2 6-3. Finale: Hinnen - Oostdam 6-4 7-6. DEC1, kwartfinales: M. Krijger - Y. Doove 6- 2 6-3; E. Veentjer - D. Dolieslager 5-7 6-3 7- 5; J. Ammerlaan - K Wilbrink 6-4 6-3; M, Vink - C. Spierenburg 6-3 6-1Halve finales: Veentjer - Krijger 6-3 5-7 6-0; Ammerlaan - Vink b-3 6-4. Finale: Ammerlaan - Veentjer 6-4 4-6 3-2 opgave wegens blessure. HEC2, finale: S. Harmzen - J. Spoor 6-2 6-1. DEC2, finale: S. van Drift - M. Laros 6-4 6-1. HDC1, finale: A. Broekhof/J. Uittenboogaard - N, Couvreur/S. van Rijn 7-6 6-4 DDC1, fi nale: M. Duindam Warmerdam/A. Nibbering - A. Genzer/F. Schaap 6-4 6-2. GDC1, fina le: A. Nibbering/B. Dekker - M. Heems- kerk/M. Brandse 6-4 6-3. HED1, kwartfinales: E. Spruitenburg - H Huising 2-6 6-2 6-0; E. de Putter - M. Paats 6-2 6-1; J. Herweijer - C. Couzijn 6-1 4-6 7- 6; P. Scheurwater - R. Zijsling 6-4 7-5. Hal ve finales: De Putter - Spruijtenburg 6-4 6- 3; Scheurwater - Herweijer 7-5 6-1 Finale: Putter-Scheurwater w.o DED1, kwartfina les: G. van Rijn - Z. Jelikova 6-1 2-6 6-3; P Ehbel - M. Meddens 6-2 6-4, M. Laros - J. Verdoes 2-6 7-6 6-3; J. Tanis - J. Kniese 6-4 6-3. Halve finales: Van Rijn - Ehbel 6-4 6-1 Laros - Tanis 7-5 6 2. Finale: Van Rijn - La ros 1-6 6-2 6-2 HDD1, finale: D. Vintges/K. de Vries - N. Kors/H. v. Leeuwen 1-6 7-5 6- 4. DDD1, finale: T Bakker/P. Ehbel - C Vreugd/F. Wieringa 6-1 6-2. GDD1, finale: B. Verhaar/K. van Gerven - J. Dekker/C. Jong bloed 6-3 7-6. HDC1 35+, finale: J. Hoogkamer/J. Monta- nus - A. Koot/K. Vennik 6-4 6-2. DDC1 35+, finale: M. Rijnders/K. v.d. Zon - C. van Hou- ten/J. Kaaien 6-1 6-2. GDC1 35+, finale: A Langeveld/B. Eikendal - H. Kreft/G. v.d. Plas 6-3 6-2. HEC2 35+, finale: W Mooiekind - A. Hoesintalib 7-6 1-6 6-1. HED1 35+, fina le: N. Winkelaar - H. van Dijk 6-1 6-0. HDD1 35+, finale: T. Verhaar/H. Zenden - R. Mohl- mann/C. Smeenge 7-5 7-6 DDD1 35+, fina le: E. Noppe/C. van Schie - E. van Klavere- n/E. de Lange 6-1 7-6. GDD1 35+, finale: K. Magielse Holster/D. Magielse - H. F. Broekhof 6-4 4-6 6-3. Flora Toernooi, Boskoop HEB1 invitatietoernooi, twee poules van 4, finale: F. van Leeuwen - R Baans 6-3 6-4. DEB1 demonstratietoernooi, twee poules van 3, finale: F, de Boer - A. Elsholz 6-3 4-6 6-4. HDB, finale: M. Brand/M. v d. Bas - S. Moerman/E. Adrichem 6-4 7-5. HEC1, halve finales: P. Baans - J.J. Groos; R. Peeters - S. v. Olst 6-4 6-1. Finale: Baans - Peeters 6-7 6-1 6-0. DEC1, halve finales: N. Drost-J Lexmond 6-0 6-1D. van Putten - L. Barends4-6 6-3 6-2. Finale: Drost - Van Putten 6-4 6-4. HDC1, finale: A. de Leng/R Peeters - W. Brand/S. Hroese 6-4 6-1. DDC1, finale: M. Slagter/L. Weber - L. Stuijl zand/K. Tijssen 6-2 6-1 GDC1, finale: M. Slagter/R. van Eek - L. Stuijfzand/I. v.d. Hoorn 6-1 6-2 HED1, halve finales: J. van Bemmel M. van Wijk 6-3 6-1; T. Geers - S. Okker 4-6 6-4 6- 4 Finale: Bemmel - Geers 6-2 6-2. DED1, halve finales: L. Castel - L. Barends 4-6 6-1 6-3; C. Kruit - J. Lexmond 7-6 7-5. Finale: Castel - Kruit 6-0 6-3. HDD1, finale: M.v d. Bor/T. v. Zeist - J. van Bemmel/L. Kroeske 4- 6 6-3 6-3. DDD1, finale: C. v.d Holst/W. Stoop - M. Dijkstra/1. Tieman 6-3 6-2. GDD1, finale: L. Castel/N. Nobel - C Hack/M. Wessel 6-1 6-3. HDC1 35+, finale: W. Hoofdman/A. de Leng - J. Bakker/J. Janssen 6-1 1-6 6-1. DDC1 35 finale: T. Vuurens/R. v.d. Werf - I Bientjes/M. Hoogendoorn 6-4 1-6 6-0. GDC1 35+, finale: H. Soling/M. Kortenhoe- ven - H. Laan/V. Weber 6-4 6-2 HED1 35+, finale: P. Zevenhoven - J. Spel 6-1 0-6 6-4 DED1 35+, finale: I. Groeneveld - C. Frowein 6-2 6-1HDD1 35+, finale: T. van Veen/H. Verklei - E Meijer/H. Wensveen 6-0 6-1 DDD1 35+, finale: M. Elsholz/I. Brouwer - E. Rob' Sport, TV Alkemade Oude Wetering HEC1, finale: P. v.d. Marei - E. Steegers 6-1 6-7 6-3. HDC1, finale: R. v.d. Lin- den/D. v.d. Meer - C. v.d. Vaart/L. v.d. Voort 3-6 6-3 6-1. HED1, finale: S. Spillenaar - F. v. Hinsberg 6-1 3-6 6-1 DED1, finale: U. de Herdl - N. Castelijn 6-2 6-1 HDD1, finale: A Bak ker/S. Klein - G. v.d. Meer/R. v. Ruiten 6-4 6-4 DDD1, finale: M. +M. v. Leeuwen - H Rui|grok/M. Stap 6-1 6-2. GDD1, finale: I v. Scheppingen/R. de Bruijn - M. N. v. DDc7!5+,'finale: L. Hins/G. Seriier - V. Brands/L. Vreken 6-2 6-0. GDC1 35+, fina le: B. Dullink/H. Vinkesteijn - R. Aker- boom/D.J. Dekker 7-6 6-4, HDC1 35+, fi nale: A. Berends/A. v.d. Niet - H. Hammin- g/A Wesseling 7-6 6-4. HEC2 35+, finale: H. Schiphorst - A.v d.Berg 1-6 6-3 6-2. HDC2 35+, finale: M. Faber/R. Vermond - E. Zeemering/H. Schiphorst 6-3 6-4. GDC2 35+, finale: L. Driessen/A. v d. Berg - B. Holster/J. Vreken 6-4 6-4. HED1 35+, finale: R Vermond - L. de Klein 6-4 7-5 HDD1 35+, finale: A. v.d Geest/R. v. Raayen - P. Akerboom/0. Turk 3-6 7-6 6-3. DDD1 35+, finale: R. Run- nenberg/R. v.d. Wereld - H. Borst/M. v.d. Giessen 7-5 6-1. GDD1 35+, finale: H -♦ L. v.d. Hoeven - J. Volwater/L. v. Berkel 6-2 6-4. Z&Z-Open, BoTeSa Bodegraven HEC1, halve finales: R. Rommers - S. de Jong 6-3-6-3; M. Bouwens - H. den Adel 6-1 6-1Finale: Rommers - 8ouwens 6-3 6 1 HEC2, halve finales: B. Abrahams - E. Jas pers 6-1 6-0, M. Spall - P. van Velzen 8-4 proset. Finale: Abrahams - Spall 6-2 6-2. HDC1, finale: S. de Jong/A. Wille - W. Wes terhof/M. Rijnbeek 3-6 7-5 6 4 DDC1, pou le: 1, M. R. Stikkelorum. GDC1, finale: R Stikkelorum/J. Mei|er - J. Burggraaff/S. Win kel 7-5 4-6 6-2. HED1, halve finales: B. Abrahams - M Meij er 6-0 6-2; T. Bakker - J. Peelen 8-5 proset. Finale: Abrahams - Bakker 6-2 6-4. DED1, halve finales: N. Jaspers O. Lindhout Klompien 8-0 proset; K. Groenen - S. van Bunningen 8-1 proset. Finale: Jaspers Groenen 4-6 6-2 6-1 HDD1, finale: B. van Vliet/R. Raaphorst - P. Streng/E. Devilee 7-5 7-6. GDD1, finale: S de Ronde/B. van Vliet - S. van Bunningen/R. Bakker 6-3 6-3. HEC1 35+, poule: John Philip. HDC1 35+, finale: J. Philip/R. Boxel - R. leterson/Que 6- 2 6-3. DDC1 35+, finale: J. Smits/C Coe bergh T. Ammerlaan/H. de Bruin 7 5 6-2. GDC1 35+, finale: J. Smits/Que A. Bak ker/J. Roest 6-2 6-0. HEC2 35+, finale: Adrichem - Wansidhar 6-3 6 3. HDC2 35+, poule: 1R. v.d. Giessen/R. Geerlol. HED1 35+, finale: A. v.d. Will P Batelaan 7-5 4- 6 6-1. DED1 35+, finale: J Timmersman W. Jongen Eel 6 2 6-1 HDD1 35+, finale: P. Tijsterman/J. Duits - R Pfanfh/A. Mei|dert 6-4 6-2. DDD1 35+, finale: A Bakker/T Teltenburg - K. Vink/A. de Ronde 6-4 7-5. GDD1 35+, finale: E. Jaspers/K. Jongen Eel -G. Renkers/H WolSWl|k6-l 6-3. K4- toernooi, De Munnlk Leiderdorp JE 16, halve finales: Gorden Frayehoven (Amsterdam)- Maurice van Leeuwen (Nijme gen) 6-3 6-2; Joachim J3gel (De Munnik) Danny van Dijk (Popeye) beiden gediskwali ficeerd wegens vechtpartij ME 16: i isettfi v.d. Broek (Nijmegen) w.v, Anke v.d. Broek (Nijmegen) in 3 sets. JE 14: Rik Janssen (Nijmegen) - Tim America (Venlo) 6-3 6-0. ME 14: Elsemiek v.d. Akker (Nijmegen) Daisy Jansen (Ni|megen) 6-4 6-1. JE 12: Nicky Sjaardema (Leiden) - Steven Bos (Lei den) 6 3 61 ME 12: .Uk-'huk Ar. linn Hettyey (Unicum) 6-4 7-5. JE 10: Bart Boelé (Leiden) - Ruben Ravensbergen (Lei den) 6-2 6-1ME 10: Lianne Rueb (OLTC) Desiree Buiten (Purmerend) 6-2 6-0. LEIDERDORP PETER KLEIN De halve finale bij het K4-jeugdtoernooi van De Munnik in de categorie tot en met 16 jaar tussen Joachim legel en Danny van Dijk eindigde in een handgemeen. De felle strijd om de punten voor de nationale jeugdranglijst ontaardde reeds vroeg in de partij in een reeks uitbarstingen van verbaal geweld. Wedstrijd- leidster Maryse Leunissen greep in toen de jonge kemphanen bij de zoveelste discussie elkaar bij het net naar de keel grepen. Zowel Jegel, lid van De Munnik, als Van Dijk uit Amsterdam werd gediskwalificeerd. Beiden kunnen disciplinaire maatrege len van de tennisbond tegemoet zien. De winnaar van de ande re halve finale, Gordon van Fraayehoven uit Amsterdam, werd tot winnaar van het hoofdnummer (de groep tot en met 16 jaar) uitgeroepen. Voor de verliezer, Maurice van Leeuwen uit Nij megen resteerde de derde plaats. Bij de meisjes was Liselte van der Broek in drie sets de meerdere van tweelingzusje Anke. I007DI?01TIQ1 Mcnccfe+itenz NOTAEUIAXTOOK Mr. H.ÉL Aujstrin MMiunl<sthi Irr crettleve communïcitle eonetpttn HoMKmtltt 1171 IA Cuanhta M(fM»CJl-JIVMI

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21