©PRINCESS Landal PRIJZENPO DILIM 8-daagse rond reis door Egypte! TT" ISROPA 10 x Midweek tw.vy600,- N Handycarn Uw mening is een prijs waard. Als trouwe lezer van deze krant ontvangt u dagelijks een berg aan informatie. Nieuwsfeiten, achtergronden, meningen en ook advertenties. Als makers van de krant zijn wij zeer geïnteresseerd in uw mening hierover. Daarom willen wij u graag een aantal vragen stellen. In ruil voor uw antwoorden maakt u kans op één van de vele prachtige prijzen. Wat moet u doen? Uw taak is simpel: zet een kruisje bij het juiste antwoord, vul de overige gegevens in, scheur of knip de pagina uit de krant en stuur deze vóór 31 juli aanstaande in een envelop naar het postbusnummer dat rechtsonderaan op de pagina vermeld staat. 1. Hoe bent u in het bezit gekomen van deze krant? (Proef-/deel-) abonnement G Los gekocht - Gekregen (bv. van de buren) G - Anders 2. Welk gedeelte van een nummer van uw krant bekijkt u zo gemiddeld? Helemaal Grotendeels Ongeveer de helft Een enkel stuk/artikel Nauwelijks antwoord) (meer a pp,„ g.d, A&P Albert Heijn Aldi Basismarkt C1000 Coop Dekamarkt Dirk v/d Broek Edah Garantmarkt Groenwoudt Jan Linders Jumbo Konmar udi Plusmarkt Spar Super de Boer Vomar Andere supermarkt/winkel, namelijk 5. Wat zijn voor u de belangrijkste redenen om bij deze supermarkt(en) te kopen? (meer antwoorden mogelijk). De eerste kolom gaat over de supermarkt waar het grootste gedeelte van de boodschappen wordt gedaan. De tweede kolom over de supermarkt waar ook wel eens boodschappen wordt gedaan. voor het grootste deel van vo or de boodscha de bood schappen bij... daarnaast bij het dichtbij is °"D er bijna nooit lange rijen voor de kassa's staan het goedkoop is deze een goede service biedt G er een ruime keuze is er veel parkeerruimte is de parkeerplaats dichtbij is ik daar in één keer al mijn boodschappen haal er behulpzaam personeel is het er meestal niet druk is er goede artikelen zijn ik er een spaarsysteem volg ik het huismerk/winkelmerk heel goed vind ik de indeling van de winkel heel prettig vind de boodschappen worden thuisbezorgd er ook andere winkels dichtbij zijn er aantrekkelijke aan biedingen zijn er artikelen te koop zijn die je niet in andere supermarkten kunt kopen andere redenen 6. Hoe vaak gaat u naar de supermarkt waar u meestal de dagelijkse boodschappen doet? - Dagelijks - 2 tot 5 x per week 1 x per week Minder dan 1 x per week G REIZEN 35 x de Shark Compact Vacuum Cleaner SONY GreenP 10 x Sony Handycam 21. In 2002 wordt de Euro ingevoerd als wettelijk betaal middel. Als voorbereiding hierop worden in super markten de prijzen van producten zowel in guldens als Euro's aangegeven. Wat vindt u hiervan? - Heel aantrekkelijk - Aantrekkelijk O - Noch aantrekkelijk, noch onaantrekkelijk O - Onaantrekkelijk - Zeer onaantrekkelijk 22. Tegenwoordig worden vaak de termen 'modaal inkomen', 'boven modaal' en 'beneden modaal' gebruikt waarbij 'modaal' staat voor 50.000,- bruto per jaar. Welke van deze drie termen is van toepassing op uw gezinsinkomen? - Boven modaal Modaal G - Beneden modaal 23. Wat is uw hoogst genoten afgeronde opleiding? 3. Kunt u aangeven hoe u uw krant meestal leest of inziet? - Lees ik bewust Blader ik alleen door G - Lees en blader ik door 4. Wilt u in de eerste kolom aanstrepen bij welke supermarkt het grootste gedeelte van de dagelijkse boodschappen in uw huishouden wordt gedaan? Wilt u in de tweede kolom aangeven bij welke super markten) u ook wel eens boodschappen doet? 7. Op welke dag van de week doet u doorgaans uw boodschappen? 14. Let u op reclame en aanbiedingen van supermarkten en winkels? Lager onderwijs Lager Beroepsonderwijs Mavo Maandag G - Ja G - Middelbaar Beroepsonderwijs Dinsdag G - Nee O (ga naar vraag 18) - HavoA/WO Woensdag G Hoger Beroepsonderwijs Donderdag G 15. Waarin kijkt u naar reclame en aanbiedingen van - Universiteit/Wetenschappelijk onderwijs Vrijdag G supermarkten? vooral (één jok wel (meer- Zaterdag G antwoord d ere antwoorden 24. Wat is de gezinsfase waarin u zich op dit moment Zondag mogelijk) mogelijk) bevindt? Wisselend G - In de krant - Tussen de 15 en 40 jaar en alleenstaand In huis-aan-huisbladen - Ouder dan 40 jaar en alleenstaand Op welk tijdstip bezoekt u meestal de supermarkt of - Op televisie - Jongere (15 t/m 39 jaar) tweepersoons winkel waar u uw dagelijkse boodschappen doet? In tijdschriften huishoudens zonder kinderen Tussen 08.00-12.00 uur G - In folders - Oudere (40+) tweepersoons huishoudens Tussen 12.00-15.00 uur - Op internet zonder kinderen Tussen 15.00-18.00 uur G - Anders - Meerpersoons huishoudens met jongere 9. Koopt u wel eens artikelen in de supermarkt die niet tot het normale assortiment van de supermarkt behoren. U kunt hierbij bijvoorbeeld denken aan kleding, gereedschap of computers? - Vaak - Regelmatig - Zelden - Nooit 10. Stel dat uw supermarkt, naast het huidige aanbod van kruidenierswaren, het assortiment zou uitbreiden met andere artikelen en diensten. In welke artikelen of diensten zou u dan geïnteresseerd zijn? (meer antwoorden mogelijk) Kleding Gereedschap Audio/video apparatuur Speelgoed Boeken en cd's Verzekeringen/financiële zaken G Reizen/vakanties Computerartikelen Mobiele telefoons Alcoholische dranken Geneesmiddelen Sportartikelen Geen of andere Waar koopt u over het algemeen de volgende artikelen? supermarkt speciaalzaak anders Vlees en vleeswaren Brood en banket G Groenten en fruit Toiletartikelen G Wijn Bier G Vis G Kaas 16. Waarop let u het meest bij een advertentie van een supermarkt in de krant? (één antwoord) De naam van de supermarkt O De artikelen in de advertentie De prijzen van de artikelen Speciale acties/speciale aanbiedingen (Kortings)Bonnen Anders 17. In welke mate koopt u artikelen omdat ze in de aanbieding of in de reclame zijn? - Vaak - Regelmatig - Zelden - Nooit 18. Wilt u aangeven in hoeverre u het eens bent met elk van de onderstaande uitspraken? Bij het kopen van boodschappen let ik altijd sterk op de prijs - Bij het kopen van boodschappen houd ik mij altijd bij de vertrouwde merken G O O Ik koop vaak boodschappen van het huismerk van de supermarkt G D D kinderen (14 jaar of jonger) Meerpersoons huishoudens met oudere kinderen (15 jaar of ouder) 25. Wilt u hieronder aangeven in welke leeftijdscategorie u zich bevindt? Tot 24 jaar G 24-34 jaar 35-49 jaar 50-64 jaar 65+ G 26. Wilt u aangeven wat uw geslacht is? Man G - Vrouw Voor ik boodschappen ga doen vergelijk ik de aanbiedingen van de verschillende supermarkten Als ik in de krant een aantrekkelijke aanbieding zie, ga ik vaak tot aankoop over Ik zou graag willen dat mijn super markt ruimere openingstijden heeft (bv. langer open of op zondag open) Q 12. Doet u mee aan spaaracties voor producten of van bedrijven? Zo ja, aan welke spaaracties doet u mee? (meer antwoorden mogelijk) Nee, ik doe nergens aan mee G - Ja, ik spaar: - Koffie/thee waardepunten G - Koopzegels supermarkt G - Airmiles - Rocks - FreeBees - Ander spaarsysteem 13. Hoe vaak worden in uw huishouden de volgende artikelen als hoofdmaaltijd gebruikt? vekelijks 1 x per ITd Diepvries kant en klaarmaaltijden Verse kant en klaarmaaltijden G Maaltijdpakketten (vlees/groente toevoegen) Afhaal-/bezorgmaaltijden (bv. pizza, patat, chinees) - De advertentie van mijn favoriete supermarkt weet ik precies te vinden in de krant G G G - Ik maak vaak gebruik van kortings bonnen in de krant Q Q Q - In de krant staan advertenties van supermarkten waar ik echt wat aan heb Q G Q Door de krant weet ik wat er in de supermarkt te koop is 19. In de toekomst zal het mogelijk worden om via internet artikelen van supermarkten te bestellen. Denkt u dat u hier gebruik van zal maken? - Ja G (ga naar vraag 20) - Nee G (ga naar vraag 21 20. Bent u bereid om een kleine vergoeding (bijvoorbeeld Fl. 10,-) voor de bezorging te betalen? - Ja - Nee Om kans te maken op één van de bovenstaande prijzen, vragen wij u vriendelijk onderstaande zin af te maken. Uw adresgegevens hebben wij nodig indien u één van de gelukkige prijswinnaars bent. Een deskundige jury zal de inzendingen beoordelen en op basis hiervan de prijzen toekennen. Met de prijswinnaars wordt persoonlijk contact opgenomen vóór 1 september 2000. Ik vind enquêtes in mijn regionale dagblad Deze enquête is ingevuld door: Naam Adres Postcode/Woonplaats Telefoonnummer Uw krant dankt u hartelijk voor het invullen van deze enquête en verzoekt u deze pagina in een gefrankeerde envelop te sturen aan: De Nationale Regiopers C V. Postbus 64, 1180 AB Amstelveen Wij zullen uw gegevens vertrouwelijk behandelen. Wij verzekeren u dat, in overeenstemming met de gedragscode voor markt onderzoek, uw naam op geen enkele manier met uw antwoorden in verband zal worden gebracht. U zult niet door verkopers benaderd worden, noch reclame materiaal ontvangen als gevolg van deelname aan dit onderzoek. Medewerkers van De Nationale Regiopers C.V. en haar uitgeverijen zijn uitgesloten van deelname. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. Deze enquête is georganiseerd door uw krant in samenwerking met De Nationale Regiopers C.V. (NRp). De NRp is de centrale marketing- en verkooporganisatie voor vrijwel alle regionale dagbladen in Nederland en wil met deze enquête inzicht krijgen in het gedrag van haar lezers in het voedingssegment.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 8