'ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Star Canon Managementassistente 0UWKUNDIG EDEWERKER OPZICHTER (m/v) VERKOPER m/v AKZO NOBEL tAO 15 JULI 2000 Een leuke baan voor iemand die van aanpakken weet... Star Dried flowers decorations is een dynamisch en toonaangevend productie-, im- en exportbe drijf van natuurlijke decoratiematerialen, decoratie artikelen en droogbloemen. De afzet is hoofdza kelijk gericht op de export en vindt wereldwijd naar 45 landen plaats. Om onze verkoop aktiviteiten in goede banen te leiden zijn wij op zoek naar ondersteuning van een persoon die het een uitdaging vindt op de afdeling verkoop binnendienst te werken. MEDEWERKER VERKOOP 1 BINNENDIENST (m I v) De funktie omvat o.a.: - opvolging en afwikkeling van binnen komende orders zowel per telefoon als fax - correspondentie en telefonische contacten in het nederlands, engels en duits - commerciële en administratieve ondersteu ning van de account managers buitendienst - onderhouden van contacten met klanten bij afwezigheid van de account managers - verzorgen van offertes en aanbiedingen voor klanten - rapportage aan account manager buitendienst Wij vragen: - opleiding op minimaal Havo/MBO-niveau - beheersing van Engelse en Duitse taal, kennis van Frans gewenst Wij zijn tevens op zoek naar een enthousiaste: MAGAZIJN MEDEWERKER (m v) De functie omvat o.a: Wij bieden: - commerciele/administratieve instelling - goede sociale vaardigheden - leeftijd tussen 22 en 30 jaar Wij bieden: - prima werksfeer en ruimte voor eigen initiatief - een afwisselende positie in een jong team van zeer gemotiveerde mensen - interessant werk door onze internationale activiteiten - goede arbeidsvoorwaarden - een honorering passend bij het niveau van de functie en de getoonde kwaliteiten rapen en klaarzetten van orders laden en lossen - prima werksfeer - leuke collega's het schoon en overzichtelijk houden van het - goede arbeidsvoorwaarden passende honorering een half jaarcontract met de wens te komen tot een vast dienstverband ►I magazijn Wij vragen: - leeftijd tussen 18 en 25 jaar - in bezit van vrachtwagenrijbewijs, aanhangerrijbewijs gewenst Stuur zo snel mogelijk een schriftelijke reactie naar: Star Dried flowers 8c decorations b.v.; t.a.v. Mevr. M.J.J. van Westerop, directie assistent Vinkenweg 50, 2231 NT Rijnsburg; telefoon 071-4092072, fax 071-4080351; E-mail tiny@star.nl lingbouwvereniging 'Brederode' te Bloemendaal is een zelfstandige woningcorporatie met bezit van ongeveer 1500 woningen in een aantrekkelijke woonomgeving in de gemeenten nendaal en Velsen. De corporatie stelt zich actief op in beide woningmarkten. De organisatie lat uit drie sectorente weten Verhuur- en BewonerszakenFinancieel-economische Zaken en 'er en Onderhoud en telt tien medewerkers. In verband met een ontstane vacature zijn wij op naar een enthousiaste en gemotiveerde Haf unctie ^rijkste laken van een opzichter zijn: trole en begeleiding van mutaties in het woningbestand lemen van reparatieverzoeken en zorgdragen voor de uitvoering hiervan idacht schenken aan het leefklimaat en de woonomgeving van een wijk ,n zicht houden op de uitvoering van bouwkundige projecten mede aandragen van gegevens voor de meerjarenplanning its in de organisatie ecfor beheer en onderhoud bestaat momenteel uit twee bouwkundige opzichters en een ewerker bedrijfsbureau. U bent rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan het hoofd van st. profiel t"° ïeft een bouwkundige opleiding op MBO-niveau met een goede administratieve basis. Bij keur heeft u enige jaren ervaring met bovengenoemde taken binnen een woningcorporatie »f onroerend-goedbeheerder. U-bent in het bezit van een auto en rijbewijs B. Bekendheid met CCW-ondernoudspakket is een pre. Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaar- eid ondersteunt het uitoefenen van uw taken. Wij verwachten van u een klantvriendelijke "ing. aanbod bieden u een functie met een grote mate van zelfstandigheid, waarbij u een bijdrage dient te en aan de verdere professionalisering van 'Brederode'. De organisatie kenmerkt zich door informele, collegiale werksfeer. bieden u een salaris, passend bij de zwaarte van de functie en arbeidsvoorwaarden conform •AO voor personeel in dienst bij woningcorporaties. aanstelling geschiedt voor de periode van één jaar, met daarna de mogelijkheid van een vaste stelling. ïrmatie over deze functie 'natie over o.a. de taakomschrijving kunt u inwinnen bij de heer L. J. G. Salman, hoofd van st bij de vereniging onder telefoonnummer 023-5259191. lelies 'agstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke reactie binnen 14 dagen na verschijning dit blad, voorzien van curriculum vitae, te richten aan het bestuur van Woningbouwvereni- 'Brederode', Postbus 44, 2060 AA BLOEMENDAAL. Uw enveloppe in de linkerbovenhoek 'zien van het woord 'sollicitatie'. SLAAP-SPECIALISTEN GEZOCHT!! Vestigingen in Beverwijk, Diemen, Den Haag, Leiderdorp, Nijmegen, Rotter dam, Sliedrecht, Son Breugel, Utrecht, Amsterdam (vanaf april 2001) Droomdomein is een organisatie die gespecialiseerd is in alles wat met slapen te maken heeft. Als specialist in slaapcomfort en slaaptechniek groeit de or ganisatie gestaag. Alle filialen zijn gevestigd op toplocaties in Nederland. Voor onze filialen te Den Haag en Leiderdorp zoeken wij kandidaten voor de functie van: Fulltime/parttime U bent 20 jaar of ouder Opgeleid op minimaal LBO-nivo Een slaapspecialist (of bereid dit te worden) Commercieel ingesteld Wij bieden Prima salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Organisatie met toekomstperspectief Zondags vrij Tevens vragen wij voor de gehele organisatie kandidaten voor de functie van: Shopmanager Verkoper FT/PT >- Leerling verkoper Oproepkrachten INTERESSE? Bel, schrijf of fax uw reactie binnen 3 weken na plaatsing naar: DROOiUlDOMEIN t.a.v. de heer G. Bloem, afdeling P&O, Postbus 230, 2160 AE Lisse Tel. 0252-438100 Fax 0252-412894 y De ideale combinatie tussen werk en vakantie... Als jij bij ons komt werkenkrijg je meer met vakantie te maken dan je lief is. Om te beginnen wordt de communicatie van reizen en vakantie je dagelijks werk. Maar bovendien zijn wij op zoek naar flexibele part-timers, die in de regel bijvoor beeld 50% werken, en indien nodig /neer. Op die manier hou je veel vrije tijd overvoor vakantie bijvoorbeeld. The Ad Agency is een reclamebureau, voornamelijk actief voor reiswereld. Voor tal van reisorganisaties 'iwordt de publiciteit en brochureproductie verzorgd, en worden websites gebouwd. Daarnaast worden boeken geproduceerd en deels zelf uitgegeven. Er is een continue samenwerking met een klein team aan freelancers op het gebied van tekst, fotografie en drukwerk. Gedreven DTP'er. Snel. Nauwkeurig en vakkundig. Kan keihard werken met intensieve pieken en onder tijdsdruk. Ziet uitdaging in fraai full colour drukwerk, maar ook in tweekleurige prijsbijlages, waar overzicht uitkomst moet bieden. Is gewend teksten te corrigeren of te redigeren. Thuis in QuarkXPress, Photoshop en Illustrator, maar ook in procedures rond lithografie en drukwerk. Je contract begint op full-time basis van 1 oktober tot en met 31 december. Daarna schakelen we bij wederzijdse The Ad Agency tevredenheid terug naar de flexibele vakantiestand. ■uw.nuH.i.Hc arbeidsvoorwaarden zijn goed. Dus, als je in een klein team wilt werken en denkt dat het geschetste profiel je past, schrijf ons dan voor 5 augustus een briefje met cv. Euromarkt 141 Postbus 757 2400 AT Alphen aan den Rijn Tel. 0172 - 495 845 info@theadagency.nl LOOKING FOR THE ULTIMATE CHALLENGE, DISCOVER IT AT CANON. Canon is een van de grote namen in de wereld als het gaat om copiers, printers, faxen, foto- en videoapparatuur. Die positie hebben we voor een groot deel te danken aan de 80.000 mensen die wereldwijd bij Canon werken. Met onze producten willen we informatie makkelijker toegankelijk maken en de communicatie tussen mensen verbeteren. Bij alles wat we doen, laten we ons lei den door onze filosofie' toon respect voor de natuur, het milieu, de gemeenschap en de cultuur. Die betrokkenheid vind je ook bij Canon Nederland, de sales, marketing &r services organisatie voor de Benelux. Een internationale werkomgeving voor de medewerker call dispatch en de secretaresse die we zoeken Je belangrijkste taak is het plannen en coördineren van alle service-activiteiten voor een of meerdere field service teams. Je geeft het uitstaande werk uit, stelt de werkzaamheden van een field serv ice team vast en informeert hen over de uitstaande workload. Verder neem je storingsmeldingen aan, verwerkt ze en houdt gegevens bestanden bij. Je hebt een opleiding op MBO-niveau en een aantal jaren ervaring met (commerciële) planning. Je gaal vlot om met Word en bij voorkeur ook met Excel, bent accuraat, stressbestendig en klantvriendelijk en je bezit goede communicatieve vaardigheden. SECRETARESSE (FULLTIME OF PARTTIME) Je ondersteunt de sales-afdeling FotcWideo op secretarieel, organisatorisch en commercieel gebied. Zo beheer je agenda's, verzorg je post en correspondentie, maak je diverse rapportages, organiseer en notuleer je vergaderingen. Verder houd je klanten bestanden up-to-date en bestel je demo-apparatuur Je hebt een opleiding op MBO-niveau en circa twee jaar ervaring in een secre tariële/commerciële functie. Je bent bekend met Excel, Word en Powerpoint, werkt zelfstandig, kunt goed organiseren en bezit goede communicatieve vaardigheden Stuur je schriftelijke sollicitatie met c v. naar Canon Nederland N.V., t.a.v. mevrouw B Boogaers, Postbus 1500, 2130 HA Hoofddorp Telefoon 023 - 567 01 11. Je kunt ook e-mailen: boogaerb@canon.nl Akzo Nobel Car Refinishes bv is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van autolakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van Akzo Nobel Car Refinishes bv bevindt zich op de locatie Sassenheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Ten behoeve van 2 leden van het Global Business team zoeken wij een managementassistente. Akzo Nobel, met de hoofdzetel in Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond heidszorg, verven en lakken en chemische producten. Momenteel telt de onderneming ongeveer 68.000 medewerkers in 75 landen. Over 1999 bedraagt de geconsolideerde omzet (exclusief Acordis) ca. EUR 12 Miljard (NLG 26 miljard). Acordis de voormalige vezelactiviteit van Akzo Nobel, is per eind 1999 overgedragen aan CVC Capital Partners. De Technology Manager en de Manager Finance zijn veel op reis. De managementassistente is voor hen het baken, waar zij op bouwen en die voor hen de communicatie verzorgt. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het onderhouden van contacten zowel telefonisch als per e-mail, het organiseren en bijhouden van de agenda, het distribueren en afhandelen van de post, het boeken van reizen en het 1 tot 2 maal per jaar organiseren van internationale bijeenkomsten. De managementassistente heeft contacten over de gehele wereld. De voertaal is Engels. In deze zelf standige functie binnen het secretariaat van het Bu siness Team secretariaat treedt zij, evenals haar col lega's, op als aanspreekpunt/vraagbaak voor de ge hele business unit. Functie-eisen U heeft een VWO diploma, aangevuld met secreta riële opleiding en 5-10 jaar werkervaring in interna tionale secretariële functies. Verder kunt u zowel zelfstandig als in teamverband werken en bezit u goede contactuele vaardigheden. U beheerst het Engels goed, zowel in woord en geschrift. U heeft een goede kennis van de MS Windows pak ketten, waaronder Word, Excel, Outlook en Powerpoint. Tenslotte laat u zich ondanks piekbelasting niet van de wijs brengen en ziet u nog ruimte om met initiatie ven te komen. Ons aanbod Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende func tie met goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mw. M. E. C. Welsink, telefoon 071-308 2091 Uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur binnen 10 dagen, kunt u richten aan: Akzo Nobel Car Refinishes bv Afdeling Personeel en Organisatie t.a.v. Mw. M. E. C. Welsink Postbus 3 2170 BA Sassenheim Reageren per e-mail kan ook: po.cr@akzonobel.com Creating the right chemistry

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 23