Personeel Personeel Personeel Personeel Persona |S| Vakantiekrachten w SAB CATERING Enthousiaste oproepkrach ten (m/v) Leiden Medewerker Werkproject 32 uur Rijnseest ALLROUND MONTEUR m/y ZATERDAG 15 JULI 2000 de Robijn Robijnhof 1 2332 KJ Leiden telefoon 071 576 93 33 fax 071 532 36 38 e-mail derobijn@wxs.nl Woon-, zorg- en dienstencentrum de Robijn zoekt Voor het verzorgen van onze bewoners hebben wij enkele verzorgende medewerkers nodig voor dag- en avonddiensten in de maanden juli en augustus. Woon,- zorg- en dienstencentrum de Robijn Robijnhof 1 2332 KJ Leiden tel. 071 5769333 SAB CATERING BV is een klantgerichte, naar grootte de vijfde contractcateraar in Nederland en exploiteert meer dan 280 bedrijfsrestaurants. Voor onze opdrachtgever de Politie Hollands Midden in Leiderdorp en Katwijk zoeken wij gemotiveerde cateringbeheerders en een cateringmedewerker v/m maandag t/m vrijdag variabel tussen de 20 en 40 uur per week - u verzorgt onder andere de voorbereiding en uitgifte - de cateringmedewerker vervangt bij de afwezigheid de beheerder, op deze momenten bent u de eindverant woordelijke en draagt u zorg voor de administratie en bestellingen. Wij zijn op zoek naar get rde en flexibele mede- Heeft u interesse voor een van bovengenoemde functies? Neem tijdens kantooruren contact op met Ellen, Debby of Joyce van de afdeling P&O op telefoonnummer (020) 407 92 00. SAB Catering BV biedt een arbeidsvoorwaardenpakket volgens de CAO Contractcatering, waaronder 25 vakantiedagen, 14 ATV-dagen, goede reiskostenregeling en de mogelijkheid van interne opleidingen. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Sc Informatie en Facilitair Bedrijf. Bij de sector Burger zijn wij op zoek naar twee I Functie telefoniste telefooncentrale Functie-inhoud: - het bedienen van de telefooncentrale; - het afhandelen van de inkomende telefoongesprekken en het verstrekken van algemene informatie over de gemeentelijke dienstverlening. II Functie receptioniste informatiebalie Stadhuis en Stadsbouwhuis/ telefoniste servicelijn Burgerzaken en Belastingen Functie-inhoud: - het verstrekken van standaardinformatie en voorlichting over de gemeentelijke dienstverlening en produkten; - Het beantwoorden van de standaard vragen over Burgerzaken en Belastingen. Na een inwerkperiode moeten de oproep krachten de vaste medewerkers kunnen vervangen. De oproepkracht moet bereid zijn zowel ochtend- als middag diensten te werken. Voor de tweede functie receptioniste/ telefoniste servicelijn geldt dat ook op donderdagavond van 17.30-20.00 uur gewerkt moet kunnen worden. Van kandidaten verwachten wij dat zij als oproepkracht: - goed bereikbaar zijn; - zich onverwacht op korte termijn vrij kunnen maken om in te vallen; - snel op het werk aanwezig kunnen zijn; - bereid zijn om voor langere tijd als oproepkracht beschikbaar te blijven; Bestuursdienst Daarnaast vragen wij voor de functie telefoniste telefooncentrale: - een opleiding op MAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur enige ervaring met een telefooncentrale; - een dienstverlenende instelling; - kennis van de sociale kaart van Leiden. Voor de functie receptioniste informa tiebalie Stadhuis en Stadsbouwhuis/ telefoniste servicelijn vragen wij: - een opleiding op HAVO-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - een dienstverlenende instelling; - kennis van de sociale kaart van Leiden; - enige ervaring met computers en informatiesystemen. Voor oproepkrachten geldt: - een uurloon dat afhankelijk van leef tijd en ervaring wordt bekeken; - het basissalaris (15 uur) wordt maan delijks uitbetaald, de overige uren wor den per kwartaal uitbetaald op decla ratiebasis; - de oproepkracht verbindt zich in beginsel de werkzaamheden, na daartoe opge roepen te zijn, te verrichten. Een oproep kan uiterlijk 12 uur voor de aanvang van de werkzaamheden worden afgezegd. Het salarisniveau is: Voor functie I: telefoniste telefoon centrale, salarisschaal 4 (max. 3.922,- bij een 36-urige werkweek). Voor functie II: receptioniste/service lijn Burgerzaken en Belastingen, salarisschaal 5 (max. 4.132,- bij een 36-urige werkweek). Nadere informatie kan ingewonnen worden bij mevrouw M.H. Hoeksema, projectcoördinator Loketdienstverlening van de afdeling Burgerzaken, telefoonnummer: 516 55 56. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrouwen en leden van etnische minderheden de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 21 dagen na verschijnen van dit blad, sturen naar de Gemeente Leiden, Bestuursdienst/stafafdeling PICOF, t.a.v. de P&O-assistent, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer BD 00/14 Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland. Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Dagbesteding is de geïntegreerde eenheid voor dagactiviteiten- en arbeidsprojecten van de Rijngeest Groep. Dagbesteding heeft als doel de activering en maatschappelijke integratie van cliënten van de geestelijke gezondheidszorg. Hiertoe wordt een gedifferentieerd aanbod ontwikkeld als onderdeel van een uitgebreid zorg- en rehabilitatiecircuit. Dagbesteding heeft vestigingen in Leiden, Oegstgeest, Noorwijkerhout, Katwijk en Alphen aan den Rijn. Voor drie landschapsonderhoudsprojecten van de eenheid Dagbesteding zoeken wij ter ondersteuning en vervanging van de vaste medewerkers bij vakantie en ziekte een De afdeling Het Landschapsonderhoudsproject (LOP) bestaat uit drie samen werkende werkploegen met deelnemers uit de geestelijke gezondheidszorg (GGZ) en andere vrijwilligers, die met noodzake lijke ondersteuning van een begeleider werk uitvoeren op het gebied van landschapsonderhoud. De uitvoering van de projecten gebeurt in nauwe samenwerking met Stichting Landschapsbeheer Zuid-Holland. De werkzaamheden vinden plaats op historische buitenplaatsen, waaronder kasteel Duivenvoorde in Voorschoten. Verder is er de verzorging van andere landschapselementen in duin. bos of pol dergebieden. Het regiogebied omvat de plaatsen Leimuiden, Lisse, Leidschendam, Voorschoten, Wassenaar en Noordwijk. Bij de uitvoering van de werkzaamheden wordt gebruikgemaakt van gemotoriseerd gereedschap, waaronder kettingzaagmachi nes, bosmaaiers en een eenassige maaibalk. Er wordt gewerkt volgens de methode van de arbeidsrehabilitatie. De functie De medewerker werkproject vervangt de vaste begeleider bij afwezigheid en begeleidt daarbij zelfstandig de cliënten in een van de projecten. Tot uw taken behoort het verzorgen van het vervoer van de medewerkers naar de werkplek met een personenbusje. Het profiel Voor deze fgnctie dient u te beschikken over een afgeronde oplei ding MBO-Activiteitenbegeleiding en een geldig rijbewijs B. Daarnaast bent u in staat om zelfstandig te werken, heeft u affiniteit met het werken in groen en bent u bereid tot het volgen van cursussen die betrekking hebben op de werkzaamheden. Het aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie in een boeiende en afwisselende werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 40. Daarnaast kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Ook is er sprake van een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheidsbevordering en verbreding van uw functie. Informatie en kennismaking Heeft u interesse? Maak dan nu een afspraak voor een oriën terend gesprek. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer Aad Opdam, afdelingshoofd, telefoon (0252) 342 418. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 1 augustus a.s. onder vermelding van de vacaturecode 050600/AP. U kunt uw brief richten aan: J s roep Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk Verwo Alphen B.V. te Alphen aan den Rijn is producent van betonbanden, -tegels en -speek te'iten. Bij Verwo Alphen B.V werken momenteel ongeveer 95 medewerkers. I.v.m. het binnenkort bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd v functionaris zijn wij voor de technische dienst van Verwo Alpher i de huidigt 3.V. op zoek De Struyk Verwo Groep is een landelijk opererende groep met vijftien werk maatschappijen. De Groep is onderdeel van CRH Plc, een internationale, beurs genoteerde onderneming met 28.000 medewerkers en een jaaromzet in 1999 van ruim fl. 10 miljard. Betontegels, betonbanden, betonstraatstenen, bedrijfsvloerplaten, betonnen leiding systemen, afwatersystemen en diverse vormen van straatmeubilair zijn de belangrijkste producten. Relaties zijn onder andere overheden, aannemers, architecten en handelsondernemingen. Door het zeer brede productenpakket de ruime naambekendheid, het innovatieve karakter en de hoge servicegraad is de Groep erin geslaagd een prominente positie in de markt te bereiken. De technische dienst heeft als belangrijkste verantwoordelijkheid het bedrijfsgeree maken en -houden van de productiemiddelen, alsmede het onderhoud van de gebouwen. In deze functie rapporteert u aan de hoofd technische dienst. De functie U bent verantwoordelijk voor het (de)monteren, repareren en reviseren van de in het bedrijf aanwezige machines en apparatuur, zoals machines, onderdelen, vormkasten en stempels. Het ontwikkelen van nieuwe apparatuur en machineonderdelen op basis van schetsen en tekeningen. Het maken van plaatwerk, inclusief de uitslagen. Zelfstandig oplossen van storingen ten einde het productieverlies te minimalise- Het repareren v Onderhouden v personeel. storingen. t Hoofd TD, bedrijfsleiding en het productie- Wij vragen LTS/MTS niveau werktuigbouwkun de, of door kennis/ervaring verkre gen. Opleiding op het gebied van hydrau- liek/pneumatiek. Enthousiaste en praktische werkhou- Wij bieden Een zelfstandige baan i De procedure Schrijf, fax of e-mail uw korte motivatie met uitgebreid CV aan Saskia Donkersloot afdeling personeelszaken Struyk Verwo Groep B.V. Postbus 555,4900 AN te Oosterhout, faxnummer 0162-475499. E-mail personeelszaken@struykverwo.nl. Voor informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met" Ruud Sjardin, hooi TD of Toon Reijnders, bedrijfsleider Verwo Alphen, telefoonnummer 0172-444421Laai bij afwezigheid een boodschap achter, u wordt dan zo spoedig mogelijk teruggebeld Voor meer informatie omtrent Verwo Alphen bezoek onze internetsite www.struykverwo.n I Reacties tot uiterlijk 14 augustus 2000. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DE VOORSPRONG VAN EEN STERK TEAM VERWO ALPHEN ONDERSTEUNENDE DIENSTEN Kun jij een heel team bij elkaar houden? Afspraken regelen, agenda's afstemmen, vergaderingen inplannen. En op die manier een heel team bij elkaar houden. Dat zijn de kwaliteiten die we zoeken bij Ernst Young Interimmanagement. Onze activiteiten richten zich op het oplossen van tijdelijke management vraagstukken, management van projectén en het oplossen van specifieke operationele problemen. Met een centrale vestiging in Maarssen en 8 kernvestigingen in Nederland wordt een landelijke dekking gegarandeerd. Voor onze vestiging in Den Haag zijn wij per direct op zoek naar een fulltime Senior Secretaresse (m/v) In deze afwisselende functie werk je voor twee managers die regelmatig buiten de deur zijn. Dat betekent dat je niet alleen de gebruikelijke secretariële werkzaamheden verricht, maar dat je ook zaakwaarnemer moet zijn tijdens hun afwezigheid. Je houdt je onder meer bezig met het verzorgen van correspondentie en contracten, agendabeheer en het bewaken van kwaliteit. Daarnaast verzorg je de facilitaire ondersteuning en organiseer je bijeenkomsten. Ook verzorg je het personeelsbeheer van een aantal van onze interimmanagers. Je hebt bij voorkeur een afgeronde secretaresse-opleiding en minimaal 3 jaar relevante werkervaring. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist, evenals kennis van reguliere windows applicaties. Je werkt graag in een team, maar je neemt ook zelf initiatief en verantwoordelijkheid. Vanzelfsprekend werk je zelfstandig en georganiseerd. Je weet anderen tot actie aan te zetten. Wij weten dat we veel van je vragen! Maar je mag dan ook veel van ons verwachten: uitstekende arbeidsvoorwaarden en de ruimte om je verder te ontwikkelen door het volgen van cursussen en opleidingen. En bovenal een collegiale en prettige werksfeer. Stuur je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan Ernst Young Interimmanagement BV, t.a.v. Mariëlle Kuijsten, Personeelsfunctionaris, Postbus 1010, 3600 BA Maarssen. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Jaap Maan AA telefoon 070 - 328 67 17. INTERIMMANAGEMENT =L Ernst&Younc From thought to finisi\

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18