Golfer Westwood verdedigt zijn titel erbrands blijft open op wonder Sport Mateja Kezman voor vijf jaar naar PSV Broers Van Eijk op verschillende podia SCOREbord Met Kompas goedkoop op reis IA0 11 JULI 2000 er [A wijst herstemming over WK af UC] U De wereldvoetbalbond FIFA heeft bevestigd dat er geen ^1 ëvan een herstemming kan zijn om de gastheer van het 2006 aan te wijzen. „Duitsland is gekozen en dat blijft 'erklaarde woordvoerder Andreas Herren. Na het incident Ie afgevaardigde van Oceanië, Charlie Dempsey, werd er meer druk uitgeoefend op de FIFA een herstemming te /egen. Dempsey besloot vorige week donderdag in tegen- ig tot instructies van het thuisfront zich in de derde ronde iv temming te onthouden in plaats van Zuid-Afrika te steu- Cul ,Ik had vooraf geen idee wat de uitslag van de verkiezing kun ijn", zei Dempsey. „Ik wist wel dat de lobby groot was. De Mi dere stemgerechtigden werken bijna allemaal in groepjes. elden zich prima op hun gemak. Ik stond alleen en kreeg elefoontjes, onder anderen van Nelson Mandela en Tony met Door al die aandacht voor mij leek het mij het beste om tijde aal te blijven." lliams-zussen winnen dubbelspel aant Ni Wimbledon 2000 is voor de Amerikaanse tennisfamilie hij i ims een groot succes geworden. Na de triomf van Venus dag in het enkelspel kwam ook de titel in het dubbelspel en haar zus Serena terecht. Het duo, achtste geplaatst, oeg gisteren in de uitgestelde vrouwenfinale het Frans-Ja- i koppel Julie Halard-Decugis/Ai Sugiyama in twee sets: 6- Dit dubbel was als vierde geplaatst. Voor de Amerikaan- ietekende de winst op Wimbledon de derde Grand Slam in ex ubbel. Vorig jaar zegevierde de Williams-zussen op Roland I )s en de US Open. y en tideren slachtoffer voetbaldrama tobe £Ei De paniek die zondag in het voetbalstadion van Harare ak tijdens de interland Zimbabwe - Zuid-Afrika, heeft voor- 1 \Xog aan dertien mensen het leven gekost. De Zimbabwaanse yisiezender ZBC meldde gisteren dat onder de slachtoffers d kinderen zijn, onder wie een jongen van acht. Er brak in de ise van het WK-kwalificatieduel paniek uit op de tribunes de politie traangas gebruikte om relschoppers te verjagen, ïedia meldden al snel een overspannen reactie van de poli- nogelijk door politieke provocaties vanaf de tribunes door ïangers van oppositiepartij MDC. uijff tekent voor één jaar de rbou yAi Jordi Cruijff heeft een contract voor één seizoen gete- bij het Spaanse Alaves, een subtopper in de Primera Divi- karaDe zoon van de legendarische nummer 14 mag transfervrij n rekken bij Manchester United. Verscheidene clubs uit Enge- O.OC l hadden serieuze belangstelling voor de Nederlander. Een nste ree in de Spaanse competitie had evenwel zijn voorkeur, mi res komt volgend seizoen uit in de UEFA-beker. en j'j n Gemerden naar tweede ronde leningen Melle van Gemerden heeft op de openingsdag het Siemens Open Challenger tennistoernooi in Schevenin- de tweede ronde bereikt. De 21-jarige Amsterdammer, die de organisatie een wildcard kreeg, won met 4-6 6-3 7-5 van ikocjostenrijker Werner Eschauer. Edwin Kempes was niet op- 1 ge assen tegen de Braziliaan Francisco Costa: 6-7 3-6. ïblif iderscheiding voor Jeu Sprengers iDWUKVoorzitter Jeu Sprengers van de KNVB mag zich ir B rtaan Officier in de Orde van Oranje-Nassau noemen, Vliegenthart van Sport reikte de koninklijke on- cheiding gisteravond uit in Noordwijk. De Limburger is on- de cheiden wegens zijn verdiensten voor het Nederlande voet- in zijn maatschappelijke en bestuurlijke verdiensten voor Aijbedrijfsleven. Hij speelde een zeer actieve rol bij het bin- aalen en organiseren van Euro 2000. laja; l liser vervangt Neeskens ïbli] Oud-prof Ruud Kaiser fungeert als bondscoach van het 2 gf lerlands elftal voor spelers tot 18 jaar bij het komende EK in 15 in tsland (17-24 juli). Hij vervangt Johan Neeskens die eerder in e e maand bij NEC aan de slag ging. Peter van Amstel treedt iet EK als assistent-coach op. Noordwijker Marcel Aker- en Katwijker Cor Varkevisser maken deel uit van de selec- vafcan Kaiser. Sj jjjjj ïstralisch talent tekent bij Juventus H_i De 'wonderboy' van het Australische voetbal, de 19-jari- van Ergic, heeft een vierjarig contract getekend bij Juventus. veelbelovende middenvelder stapt over van Perth Glory, dat afkoopsom van 3,5 miljoen gulden ontvangt. Ergic, die vele tébiedingen had, wordt voorlopig uitgeleend aan FC Basel. erdam edwin alblas lag waarop het spel van het erlandse volleybalteam an r positieve elementen dan rtkomingen bevat is ogen- nlijk nog ver weg. Het eer- iptreden gisteravond in de :ld League-finale tegen Bra- (0-3) onderstreepte nog r eens de aanhoudende steling van Oranje in het irr ationale volleybal. Jap echts drie sets (21-25, 23- 21-25) had Brazilië nodig Nederland nog een stukje Ier naar de afgrond te du- Het dreigt in Rotterdam fysieke en mentale kwelling rorden voor de Nederlandse ct o eyballers, die vandaag op ook niet misselijke Joego- ië stuiten. at aan de vorm van het Ne- ands team nog moet wor- geschaafd is een excuus uit r bondscoach Toon Ger- ids zich tot aan de eerste van het olympische kwalifi- etoernooi in Frankrijk (25- ike1 uli) achter kan verschuilen, is vooral de kwetsbaarheid ploeg in nood, die in dJe weken tijd niet is weg te tsen. erbrands mogelijkheden nihil, als de wedstrijd Ne land uit de handen dreigt te pen. Gisteren 'strafte' Ger- nds de slecht spelende tnmerdor en Dieleman door van het veld te halen. Als in, e van de zes spelers verza- is het Nederlandse spel een ain n van ergernis. De wissels, eet It Schuil en de allesbehalve ich Istrijdfitte Richard Schuil, ijn en niet in staat om het team het moeras te trekken. Ri- Td Schuil speelde gister- Mateja Kezman speelt het ko mend seizoen voor PSV. De 21- jarige Joegoslavische interna tional tekende maandag een contract voor vijf jaar bij de club uit Eindhoven. Voor de aanvaller was veel belangstelling. Behalve PSV was Fiorentina de meest seri euze kandidaat. De Eindhoven- se leiding kwam overtuigend over op het talent van Partizan. Kezman voegt zich volgende week maandag bij de selectie. Kezman zei drie maanden geleden al eens met zijn ouders op bezoek te zijn geweest bij PSV. „Ik kreeg toen een zeer goede indruk van de club. Bo vendien zie ik PSV als een idea le opstap naar een nog grotere club in Europa. Kijk naar spe lers als Ronaldo, Zenden en Cocu." Kezman was vorig seizoen topscorer van de Joegoslavi sche competitie met 28 treffers. In de voorbereiding van Euro 2000 maakte hij zijn debuut in het nationale team. Tijdens het EK viel de jonge aanvaller op door een rode kaart in de groepswedstrijd te gen Noorwegen, 38 seconden nadat hij was ingevallen. Hij werd voor twee wedstrijden ge schorst, waardoor hij de kwart finale miste tegen Nederland. Kezman, die in Joegoslavië al voor vijf clubs speelde, maakte de serieuze interesse van PSV het afgelopen weekeinde zelf bekend. Op zijn website liet hij weten dat hij veel zaken rond zijn transfer heeft overgedra gen aan zijn ouders. Kezman is de vervanger van de langdurig geblesseerde spits Ruud van Nistelrooy, die mo gelijk pas na de winterstop weer inzetbaar is. Met Arnold Bruggink moet de Joegoslaaf een nieuw aanvalsduo vormen. PSV dient voor Kezman nog wel een werkvergunning aan te vragen, omdat Joegoslavië niet tot de Europese Unie behoort. Het Eindhovense bestuur ver wacht daarbij geen problemen. RolfMuntz komt toch naar Noordwijk De zege in de TNT Dutch Open kwam vorig jaar voor Lee Westwood als een bevrijding. Met een indrukwek kende slotronde rekende de Engelse golfer af met een mindere periode. Een schouderblessure hinderde hem lange tijd in zijn spel, maar na de toernooiwinst in Hil versum voegde hij de Europese Open en Masters aan zijn palmares toe. Over twee weken komt de 27-jarige prof, die in 2000 al drie overwinningen behaalde, als een van de favorieten naar de Dutch Open. noordwijk peter van der hulst In de Noordwijkse duinen mag Westwood vooral tegenstand verwachten van Darren Clarke. De Noord-Ier - hij versloeg in februari op La Costa Tiger Woods in het matchplay - voert voor de als tweede geplaatste Westwood de internationale ranglijst 'Order of Merit' aan. De TNT Dutch Open is wat prijzengeld betreft niet meer te rug te vinden in de topvijf van de European Tour. Toch kan organisator Robbie van Erven Dorens tevreden zijn met de deelnemers die zich tot nu toe hebben aangemeld voor het grootste golftoenooi van Neder land. Naast Clarke en West wood doen nog vier toptien spelers uit de 'Order of Merit' mee. Michael Campbell (Nieuw-Zeeland), Miquel Angel Jiménez (Spanje), Philip Price (Wales) en Gary Orr (Schotland) spelen van 27 tot en met 30 juli op de Noordwijkse Golfclub, die voor het eerst sinds 1993 weer het prestigieuze toernooi mag organiseren. Daarnaast zijn ook Bernhard Langer, An drew Cokart, Constantino Roc- ca, Seve Ballesteros, Patrick Sjö- land - onlangs winnaar van de Ierse Open - en Rolf Muntz van de partij. Muntz, vorig jaar na drie ron den op de tweede plaats in de Dutch Open, kondigde eerder aan het toernooi in Noordwijk aan zich voorbij te laten gaan. Het zou niet passen in zijn wedstrijdschema. Gisteren maakte Van Erven Dorens als nog de deelname van de Bra bander bekend. De prachtige baan in de dui nen lijkt Muntz op het lijf ge schreven, vooral als het weer een beetje meewerkt. „We we ten dat hij bij harde wind be hoorlijk kan spelen", hoopte Van Erven Dorens al voorzich tig op een Nederlandse verras sing. Muntz moet daar ook toe in staat worden geacht. De spe ler, die vorig jaar in Hilversum achtste werd, maar zich vooraf gaande aan het toernooi nog druk moest maken om op nieuw een startkaart voor de Europese Tour te bemachtigen, lijkt sinds de jaarwisseling ont ketend. Achter Sjöland werd hij derde in Ierland en in maart schreef de Brabander met de Masters van Qatar zijn eerste grote toernooi op zijn naam. Dat José Maria Olazabal zich mengt in de strijd om de met 1.350.000 euro gevulde prijzen- pot is zeer twijfelachtig. Hij had de organisatie toegezegd te zul len komen, maar heeft zich nog niet ingeschreven. Van Erven Dorens gaat er niet meer van uit dat hij dat alsnog doet. „Hij schijnt weer last te hebben van een blessure aan zijn voet." wielrennen Ton en Hans van Eijk hebben zich in de kijker gereden. Op nieuw, want de nog altijd fana tieke broers uit Hillegom rijgen ook dit seizoen toptienklasse ringen aaneen. De twee renners van het Lissese RTV De Bollen streek finishten respectievelijk als eerste in Obdam en als der de in Schijndel. Leiderdorper Hans Egberts won afgelopen zondag de Ronde van Raalte, Suzanne de Goede (Zoeterwou- de-Dorp) zegevierde tijdens het Wielerweekend van Erp. Ton van Eijk moest vol aan de bak. Tijdens het criterium voor sportÉdasse B-renners en veteranen was hij één van de zes coureurs die met succes ontsnapten uit het peloton. Na 50 kilometer beslisten zij de strijd op de Dorpsstraat. Van Eijk klopte het sterke duo Smit- /Clowting in een felle eind sprint. Veteraan Johan Goes uit Noorden won - vlak voor zijn dorpsgenoot Gerard de Boer (negende) - de sprint van de achtervolgers. Hij kwam afgelo pen zaterdag ook al goed voor de dag met de zesde stek in de Ronde van Dodewaard. Astrid van Tol strandde in Obdam, waar Leontien Zij laard-van Moorsel weer eens toesloeg, in het zicht van de po diumplaatsen. De Nieuwveense drukte haar wiel tijdens de 60 kilometer lange wedstrijd voor dames en regio-dames als acht ste over de meet. Hans van Eijk kwam in Schijndel in het veld van sport- klasse A- en sportklasse B-ren ners net tekort voor de over winning. Johnny Broers uit Maartensdijk onderstreepte zijn reputatie als afmaker en ook Leon Mutsaars (Sint Michiels gestel) was rapper. Egberts, lid van de Leidse wielervereniging Swift, slaagde wel in zijn jacht op een zege. Hij was op de Almelosestraat sneller dan Freddy Keller uit Beekbergen (tweede) en Johan Hoekstra (Hardegarijp). Ook Ton van Duijvenbode liet een hoge klassering noteren. De ve teraan uit Noordwijk kwam als vijfde binnen tijdens de Ronde van Nieuwendijk voor sport klasse A, sportklasse B en vete ranen. Zijn regiogenoot Marijn Went (Noordwijkerhout) haalde met de achtste plaats een goede eindnotering in Giessenburg, waar dezelfde combinatie cate gorieën 60 kilometer reed. Swift-renster Suzanne de Goede boekte niet alleen winst. Haar zilveren podiumplaats, zondag in Delfzijl, moet zelfs hoger worden aangeslagen. Gingen in Erp alleen nieuwe ling-dames van start, daags la ter vetrokken tegelijkertijd de oudere junior-dames. Boven dien schreven alle sterke con currentes in Delfzijl in. De Goe de sprong daar solo naar twee vluchtsters: de tweedejaars ju nior-dames Saskia Kaagman (Zaandam) en Corrien van Haastert (Waddinxveen) uit de nationale werkgroep van Moni que Knol. Door het constante hoge tempo loste Van Haastert als eerste. De 16-jarige Zoeter- woudse moest daarna echter zelf het hoofd buigen. „Kaag man demarreerde én ik kreeg meteen kramp", aldus De Goe de. „Maar door die tweede plaats ben ik drie punten inge lopen op de aanvoerster van het Wieier Revue Klassement, waarin ik al tweede stond." Hillegommer André van de Reep eindigde als tweede in de Belgische klassieker Drie Zus tersteden over 155 kilometer. Na de laatste kasseienstrook, op dertig kilometer van de finish, sprong de renner van de Van Vliet/Weba/Gazelleploeg weg met de Belg Arno Daelmans. Een achtervolgende groep van ongeveer vijftien renners, met Leiderdorper Ewoud van der Kooij, bleef op ongeveer 25 se conden 'hangen'. Bij de eind streep bleek de Belgische ex- prof net iets sterker dan de Hil legommer. Zijn broer Gerben eindigde in deze wedstrijd als 61ste. Ewoud van der Kooij werd twaalfde. Door een vergissing stond gis teren een gedateerd wieier- overzicht in de krant. Vandaag het goede artikel, met in het Scorebord de resultaten die de regionale renners het afgelo pen weekeinde behaalden. odverbanden stoppen bloeden niet avond meer (driekwart set) dan in de eerste zes maanden van dit jaar. Hij wordt langzaam ge bracht. De vraag is of Schuil, die in Frankrijk een bepalende rol moet spelen, binnen veer tien dagen weer de oude is. „Alles moet goed zijn, 99,5 procent is niet genoeg om op dit niveau één set te winnen", concludeerde Gerbrands giste ren en dat oordeel kan toch moeilijk als een bemoedigend perspectief worden opgevat. Boos zijn helpt niet meer. Gerbrands: „Boos zijn we al lang geweest, ook deze week nog. Daarom moet er maar eer der een ander in, als iemand verzaakt. Daar wachten we niet een dag mee." Maar wie moet het dan doen? Toen Nummerdor gisteren door het ijs zakte, greep Ger brands naar het plankje met het nummer van Erik Schuil. Een groentje, die in de voorronden van de World League nog als diagonaaispeler had getraind en was ingezet. Nu diende de jongste Schuil, die voor het eerst in Oranje samenspeelde met broer Richard, passend de kar te trekken. Het zijn nood verbanden, die het bloeden niet tegenhouden. Gerbrands pareerde gisteren achteraf weer veel 'aanvallen'. Dat er geen vechtlust werd ge toond, kon hem niet verontrus ten. Als het straks wel gaat lo pen, komt dat vanzelf. „Dat kun je nu eenmaal niet oproepen als het niet goed gaat." De bondscoach houdt zich vast aan een simpel iets als plotseling succes. „Het moet een keertje deugen, een setje winnen, een wedstrijd." Hopen tegen beter weten in misschien. TENNIS Londen. Wimbledon, 29 miljoen gulden. Vrouwen, dubbelspel, fina le: Williams/Williams (VSt/8) - Ha- lard-Decugis/Sugiyama (Fra/Jap/4) 6-3 6-2. Scheveningen. Siemens Open, mannen, 230.000 gulden. Eerste ronde: Van Ge merden (Ned) - Eschauer (Oos) 4-6 6-3 7- 5, Costa (Bra) - Kempes (Ned) 7-6 6-3, Golovanov (Rus) - Szymanski (Ven) 6-2 6- 3, Garcia (Chl) - Gonzales (Chl) 6-2 6-3, 7-6. Newport (VSt). Mannen, 825.000 gulden. Eerste ronde: Arthurs (Aus/7) - Sekulov (Aus) 6-2 6-2, Petrovic (Aus) - Stoliarov (Rus) 6-3 6-3, Björkman (Zwe/4) - Pretzsch (Oos) 4-6 6-3 6-2, Tieleman (lta/8) - Manta (Zwi) 6-4 6-3, Vinck (Dui) - Morrison (VSt) 6-2 6-1. Bastad (Zwe). Mannen, 825.000 gulden. Eerste ronde: Vanek (Tsj) - Blanco (Spa) 6- 3 6-2, Ljubijic (Kro) - Chela (Arg/4) 6-2 6- 4. Hipfl (Oos) - Filippini (Uru) 6-7 6-3 6-4, Ulihrach (Tsj) - Fromberg (Aus/8) 6-2 6-2. SCHAKEN Peter Blangé praat met bondscoach Toon Gerbrands na de verloren wedstrijd tegen Brazilië. foto anp Een paar punten op rij en het zit het hier niet vol, het is de fi- gaat hij niet. Voor de Joegosla- publiek gaat er ook achter nale van de World League, jullie ven en Brazilianen is het duide- staan, zei hij nog. Welk publiek, zijn toch de olympisch kampi- lijk. Als ook het Nederlandse vroegen de Joegoslavische en oen", vroeg een Braziliaan. „Ik volk zijn kampioenen al laat Braziliaanse verslaggevers Ger- ben coach", mompelde Ger- vallen, is de volleybalploeg ten brands op de man. „Waarom brands. Over de kaartverkoop dode opgeschreven. (Rus) 1/2-1/2, Akopjan (Arm) - Hübner (Dui) 1/2-1/2, Piket (Ned) - Leko (Hon) 1/2-1/2, Barejev (Rus) - Anand (Ina) 1/2- Dodewaard. Ronde 1/2, Adams (Eng) - Kramnik (Rus) 1-0 VOLLEYBAL Rotterdam. World League finale mannen, eerste dag. Joegoslavië - Rusland 0-3 (23- 25 20-25 22-25), Italië - Verenigde Sta ten 3-1 (25-19 20-25 25-22 25-23), Ne derland - Brazilië 0-3 (21-25 23-25 21- WIELRENNEN Margraten. Omloop van Margraten: Eli- te/neo-amateurs (slotwedstrijd clubcompe titie Regio Zuid): 1. Hoeben (TWC Maas landster) 155 km in 4.10.33, 2, Klomp (RTC Groenewoud) op 0.56, 3. Van Bavel (RTC. Groenewoud) op 1.18, 12. Zonne veld (HSK Trias, Noordwijkerhout) op 2.09, 28. De Kok (HSK Trias, Burgerveen) 36. Wassenburg (HSK Trias, Nieuw-Ven- nep). Eindklassement (na zeven wedstrij den): 1. WV De Jonge Renner (Oosterhout) 413 pnt, 2. RTC Groenewoud (Nijmegen) 342, 3. WV De Maaskant (Cuijk) 263, 13. HSK Trias (Den Haag) 115 Obdam. 22ste Ronde van Obdam. Eli- te/neo-amateurs (90 km): 1. Lust (Heerho- gowaard), 2. Pieterse (Hoorn), 3. Danny Degeling (Hoogkarspel). Sportklasse B/ve teranen (50 km): 1. Ton van Eijk (Hille gom), 2. Smit (Kortenhoef), 3. Clowting (Krommenie), 7. Goes (Noorden), 9. De Boer (Noorden), Dames/regio-dames (60 km): 1. Zijlaard-van Moorsel (Rotterdam), 2. Dijkstra (Joure), 3. Sijm (Wochnum), 8. Van Tol (Nieuwveen). Schijndel. Grote Prijs Broer Manders. Eli te/neo-amateurs (100 km): 1. Lohuis (01- denzaal), 2. Van Melis (Oss), 3. Luyten (Meerkerk) Sportklasse A/sportklasse B (80 km): 1. Broers (Maartensdijk), 2. Leon Mutsaars (Sint Michielsgestel), 3. Hans van Eijk (Hillegom). Veteranen (60 km): 1 De Haas (Tiel), 2. Verhagen (Woerden), 3. Paffen (Milsbeek). Raalte. Ronde van Raalte. Elite/neo-ama- teurs/sportklasse A (80 km): 1. Van Eg- mond (Nijverdal), 2. Erik van Leijen (Ewijk), 3. Ophof (Raalte). Sportklasse B/veteranen (50 km): 1 Egberts (Leider dorp), 2. Keiler (Beekbergen), 3. Hoekstra (Hardegarijp). Nieuwelingen (40 km): 1. Timmer (Gramsbergen), 2 Nagelhout (Doornspijk), 3. Stamsnijder (Enter). Nieuwendijk. 30ste Ronde van Nieuwen dijk. Elite/neo-amateurs (80 km). 1. Boe len (Drunen), 2. Roos (Zoetermeer), 3. Zijl mans (Roosendaal). Junioren (60 km): 1. Joost van Leijen (Ewijk), 2. Van Laar (Aalst), 3 Mol (Nibbixwoud) Nieuwelin gen (40 km): 1 Van Leijen (Ewijk), 2. Hol leman (Dordrecht), 3. Bongaard (De Lier). Sportklasse A/sportklasse B/veteranen (60 km): 1. Broers (Maartensdijk), 2. Schouten (Maassluis), 3. Brand (vlaardingen), 5. Van Duijvenbode (Noordwijk). Giessenburg. Ronde van Giessenburg. Eli te/neo-amateurs: 1. Van Gulik (Rotterdam) 90 km in 2.03.28, 2 Wallaard (Noorde loos), 3. Godert de Leeuw (Ermelo), 15. Van Vliet (Woubrugge). Sportklasse A/sportklasse B/veteranen (60 km): ge staakt wegens ongeval op parcours. Nieu welingen: 1. Nederlof (Woerden) 50 km in 1.14,08, 2. Zijlstra (Berghem), 3. Johns ton (Eng), 8. Went (Noordwijkerhout). 11. Langeveld (Lisse). i Dodewaard. Eli- te/neo-amateurs (80 km): 1. Alma (Harskamp), 2. Vrogten (Halle), 3. Van Dijken (Dodewaard). Vetera nen (40 km): 1. Voorn (Hilversum) 2. De Haas (Tiel), 3. Van Londen (Tiel), 6, Goes (Noorden), Delfzijl. 7de Rabo Stadsronde van Delfzijl. Elite/neo-amateurs/sportklasse A (80 km): 1. Ter Schure (Rheeze), 2. Van der Ploeg (Appingedam), 5. Sinnigen (Papenburg) Junior- en nieuweling-dames (50 km): 1. Kaagman (Zaandam), 2. De Goede (Zoeter woude-Dorp), 3. Van Haastert (Waddinx veen) Erp. Wielerweekend van Erp (Grote Prijs Amstel Bier). Elite/neo-amateurs (80 km) 1. Van Berlo (Beek en Donk), 2. Van Zand beek (Riemst), 3. Egelmeers (Oploo). Sportklasse A/sportklasse B/veteranen (60 km): 1. Leon Mutsaars (Sint Michielsge stel), 2. Graat (Overloon), 3. Van den Munckhof (Horst). Nieuwelingen (40 km): 1. Daling (Veghel), 2, Gerritsen (Huissen), 3. Paas (Munstergeleen). Regio-dames (50 km): 1. Bras (Helmond), 2. Meijer (Den Haag), 3. Van Dongen (Oosterhout). Nieu weling-dames (30 km): 1. De Goede (Zoe terwoude-Dorp), 2. Schurink (Borne), 3. De Veen (Woldendorp). PRIJSVRAGEN Lucky Day, maandag 10 juli. 2-7-13-14-26-28-33-40-44-46 - 50 - 58 - 59 - 62 - 63 - 67 - 69 - 71 - 74 - 79 (onder voorbehoud). Self inflating slaapmat Kompas vanf 169, VOOr f. 99," -M.SOcm van f 219. VOOf f1 39, - («cl ho«> KOMPAS

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 17