Personeel Personeel Personeel Personeel Personec OPROEP AAN ALLE Leiden de koning Wij zoeken ondernemende dienstverleners m/v UITZENDKRACHTEN DIE OP EEN BETER AANBOD WACHTEN ©ir« TT POSTMA SNACKS ft SALA administrateurs m/i ZATERDAG 8 JULI 2000 De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Sc Infor matie en Facilitair Bedrijf. De afdeling Belastingen maakt deel uit van de sector Burger. De belangrijkste werkzaamheden van de afdeling zijn: - uitvoering van de Wet WOZ; - heffen en innen van belasting aanslagen; - mede formuleren van het belasting beleid van de gemeente. Binnen de afdeling is een functie vacant WOZ database beheerder v/m r 34 uur per week) Wij zoeken een collega die gemotiveerd en enthousiast meewerkt aan de verdere verbetering van gegevens van de leveran cier Centric. De systeembeheerder en werking van de applicatie wordt uitgevoerd door een extern computercentrum. Functie-eisen: - opleiding op minimaal MBO niveau; - relevante informatieopleidingen; - enige jaren aantoonbare ervaring; - enige programmeer ervaring verdient de voorkeur; - goede contactuele en communicatieve vaardigheden; - klantgerichte en klantvriendelijke instelling; - flexibele attitude; - analytisch vermogen. Het salaris voor deze functie is afhanke lijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 5.751,67 bruto per maand (schaal 9) bij een 34-urige werkweek. Nader informatie kan worden inge wonnen bij mevr. A.M. van der Horst, telefoon 071 -516 27 02. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstel ling plaatsvinden in algemene dienst Bij benoeming kunnen, in onderling over leg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functiewisseling op termijn. Bij gelijke geschiktheid verdienen vrouwen en leden van etnische minder heden de voorkeur. Functie-inhoud: - ontwikkelt en onderhoudt standaard routines en hulpprogrammatuur; - onderhoudt contacten met verwerkend centrum en leverancier; - begeleiding van gebruikers en productie; - voert acceptatietesten uit van nieuwe releases van de programmatuur; - stelt richtlijnen op voor het gebruik van het systeem; a - zorgt voor systeemontwikkeling en systeemonderhoud; - verstrekt gegevens tb.v. management informatie; Bestuursdienst Uw schriftelijke sollicitatie kunt u bin nen 14 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan het stafbureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van de P&O-assistent, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vaca turenummer BD 99/30. Mailen kan natuurlijk ook: richt de mail aan: picof@xs4all.nl Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime. Bij De Koning kun je altijd terecht.* Secretaresse Voor een commercieel bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een ervaren secretaresse die de afdeling kantoorartikelen komt versterken. Ben jij op zoek naar een tijdelijke full-time baan en beheers je de Engelse taal goed, kom dan snel langs. Financieel Medewerker Voor een technisch bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een medewerker financiële administratie voor de afdeling Finance. Heb jij cijfermatig inzicht en ben jij op zoek naar een tijdelijke full-time baan, neem dan contact met ons op. Secretary Marketing Voor een pharmaceutisch bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een secretaresse voor de afdeling Marketing Europe. Zoek jij een leuke tijdelijke part-time baan, ben jij organisatorisch aangelegd en beheers je de Engelse taal, reageer dan snel. UITZEND U R E A U Randstad Gezondheidszorg is gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van gekwalificeerde medewerkers naar instellingen en organisaties in de gezondheidszorg en welzijnssector. Op dit moment zoeken wij voor onze vestiging in Leiden een talent volle dienstverlener die in de uitdagende baan van intercedent wil stappen. In deze functie staat jouw rol als peoplemanager en ondernemer centraal. Vanuit een grote betrokkenheid zorg je er als peoplemanager voor dat 'jouw' mensen zich thuisvoelen bij Randstad, je bent hun persoonlijke coach, adviseur en begeleider. Dit kan inhouden dat je mensen een contract aanbiedt, dat je zorgt voor opleidingen en bijscholing. Daarnaast ben je actief en creatief in het werven van flexwerkers. Als ondernemer zorg je ervoor dat klanten graag bij jou inlenen, dat je met instellingen en organisaties meedenkt en ze adviseert in de flexibilisering van hun personeel. Jij bent de schakel tussen mensen en instellingen en je bent zelf verantwoordelijk voor het maken van de beste combinaties. Je runt in feite je eigen uitzendbureau, maakt het marktplan, stelt doelen vast en realiseert deze ook zelf. Hiervoor heb je een flinke dosis mensenkennis, een ondernemend karakter en commercieel inzicht nodig. Natuurlijk kun je daarbij beschikken over de professionele kennis en ervaring die Randstad in huis heeft. Voor deze functie is een HBO- of academisch werk- en denkniveau van belang. Ervaring in de zakelijke dienstverlening is een pre. Vanzelfsprekend heb je affiniteit met de gezondheidszorg en welzijnssector. Wat kan Randstad Gezondheidszorg je bieden? Een veelzijdige functie waarin je een schat aan ervaring opdoet met volop mogelijkheden om je te ontplooien. Daar horen uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden bij. Met doorgroeimogelijkheden binnen de gehele Randstad organisatie. Verder stellen we samen met jou een persoonlijk opleidings- en ontwikkelingsplan öp. Ben je geïnteresseerd in deze dynamische functie, stuur dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 22 juli 2000 aan Randstad Gezondheidszorg t.a.v. mevrouw E. Hendriks, Groen van Prinstererlaan 87, 1181 TR Amstelveen. ->r randstad gezondheidszorg Rijnlands Zechospitiwn bestaat uit 4 centra: de Mvtyl/Tyltylschool "De Vierbot". het Rijnlands Revalidatiecentrum, het Rijnlands Voorzieningencentrum en het Centru voor Hart- en Longrcvalidatic. Het Rijnlands Z< hospitium is toonaangevend op het gebied van zorg op maar en ontwikkelt zich tot een exjsertis centrum op het terrein van de revalidatie, dc gehandicaptenzorg en het myivl/tyltylonderwijs. M.i.v. 1 augustus maakt "De Vierbot" samen met Mytylschool Leiden deel uit Leiden. Mytyl/Tyltylschool De Vierbot zoekt voor komend schooljaar een Functie-eisen klasseassistent: - relevante opleiding op mbo-niveau; - werk- of stagebegeleiding met leerlingen in het Functie-eisen docent typevaardigheid: - lesbevoegdheid: - pedagogische kwaliteiten; - beschikbaarheid op dinsdag en donderdag. de Stichting Mytyl-Tyltylonderwijs klasseassistent voor de mg-afdeling (m/v) docent tekstverwerking (m/v) Algemene informatie: De Vierbot is een school voor lichamelijk en lichamelijk/verstandelijk gehandicapte leerlingen van 3 tot 20 jaar. De school telt ca. 140 leerlingen. Naast de onderwijsfunctie biedt de school ambulante begeleiding aan leerlingen op het reguliere basis en voortgezet onderwijs. Taken klasseassistent: - verzorging en begeleiding van meervoudig gehandicapte leerlingen (mg-afdeling); - pedagogische activiteiten; - activiteiten gericht op klasse- en schoolorganisatie (o.a. schoonmaken, voorbereiding projecten, toezicht leerlingen). Taken docent tekstverwerking: - verzorgen van lessen tekstverwerking en typevaardigheid t.b.v. mytyl en - verhogen van computervaardigheid van de leerlingen. Dienstverband: Bij beide functies gaat het om vervanging van langdurig zieke col kg Inlichtingen en sollicitaties: inlichtingen over deze functies kunnen worden ingewonnen bij A. Knijper, directeur "De Vierbot". telefoon (071) 40 60 2X0; schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae en met ve van de functie waarnaar u solliciteert, kunt u binnen 14 dagen n schijning van deze advertentie richten aan: Bestuur van "De Vierbot" Drieplassenweg 17 2225 JJ Katwijk De sollicitatiegesprekken zijn gepland op vrijdag 18 augustus en maandag 21 augustus. Kom eens praten bij Constructief, hét uitzendbureau voor de bouw. Constructief staat voor flexibel werken met alle zekerheden die u gewend bent. Voor diverse opdrachtgevers zijn wij met spoed op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Timmerlieden m/v Grondwerkers m/v Tel. 071 - 516 04 80 e CONSTRUCTIEF. DAAR KUN JE OP BOUWEN. Marsstraat 3 2172 CB Sassenheim Postma Snacks Salades BV is een onafhankelijke onderneming in de gemaksvoedingsindustrie. Door een externe verschuiving wordt een nieuwe collega (m/v) gezo voor de functie van: MANAGER KWALITEIT EN PRODUCTONTWIKKEL (Full-time) Functie inhoud: - Leiding geven aan 6 teamhoofden. - Optimaliseren en ontwikkelen van huidige en nieuwe producten - Verantwoordelijk voor chemische, microbiologische en organoleptic kwaliteitscontrole van snacks, salades en bijproducten. - Afhandelen van kwaliteitsklachten. - Eindverantwoordelijk voor het vrijgeven van eindproduct. - Optimaliseren en het onderhoud van het huidige kwaliteitszorgsyste - Verdere ontwikkeling van het H.A.C.C.P. systeem. - Externe audits. Profiel: - MBO opleiding levensmiddelentechnologie/kwaliteitszorg of gelijkwaardige opleiding. - Enige jaren ervaring in een laboratoriumomgeving in de levensmiddelenindustrie. - Zelfstandig, initiatiefrijk, goede communicatieve eigenschappen, team plaver. - Praktiscne vaardigheid met H.A.C.C.P. - Vaardigheid met MS Office, databases en geautomatiseerde receptuursystemen. - Leeftijdincficatie: 25-40 jaar. Uw schriftelijke reactie voorzien van c.v. t.a.v.: Dhr. F. Postma zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet. Brouwer Oudhof Brouwer Oudhof Administratieconsulenten is een dynamisch kantoor dat zich in toenemende mate heeft ontwikkeld op het gebied van de administratieve dienstverlening, automatisering en advisering van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf. Brouwer Oudhof bestaat uit een goed en ambitieus team van ruim 80 inspirerende en gekwalificeerde collega's verspreid over drie vestigingen in Alkmaar, Amsterdam en Haarlem. Wegens groei zoeken wij voor onze drie vestigingen In deze functie verwerkje zelfstandig administraties van onze cliënten, stel je jaarrekeningen op en verzorg je diverse belasting aangiften. De ideale kandidaat heeft een opleiding op MEAO niveau. Hij of zij beschikt over goede contactuele eigenschappen, een gezonde team geest en gedegen kennis van de automatisering. Gezien de omvang en de groei van het kantoor zijn ruime carrière mogelijkheden aanwezig en zijn het salaris en de overige arbeids voorwaarden daarmee in overeenstemming. Voor telefonische informatie of een oriënterende afspraak kun je bellen met Wilfred Castricum, telefoon 023 5 300 400. Een brief met curriculum vitae kun je richten aan de heer Drs. WJ.0. Castricum. Brouwer 8> Oudhof Postbus 5037 2000 CA Haarlem www.brouweroudhof.nl - applicatie- en parametersering van het heffingssysteem.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32