Personeel Personeel Personeel Personeel Personen ervaren secretaresse parttime secretaresse gebak vanw^DD dam Sommige relaties zijn zo vanzelfsprekem Arenthals Chaudron 35 VCN3 ENTHOUSIASTE LEERKRACHTEN ZATERDAG 8 JULI 2000 Welke Of gaat u als (90-100%) (50%) CMC is een dienstverlenende organisatie op missionair terrein. Staande in de missionaire traditie van de religieuzen legt CMC een verbinding tussen religieuze inspiratie en maatschappelijk handelen. Dit gebeurt o.a. door: - bemiddelen bij de ondersteuning van vernieuwende vormen van kerk-zijn in het Zuiden; - bemiddelen bij de uitzending van (missionaire) ontwikkelingswer kers naar het Zuiden; - boeken- en abonnementenservice voor missionarissen en kerken de wil ons directiesecretariaat - samen met een parttime collega - op rolletjes laten lopen? Tot uw taken behoren o.a.: - correspondentie; - voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen; - administratieve ondersteuning van personeelszaken; - afhandeling van nalatenschappen. Uw profiel: - ervaring als (directie)secretaresse en bij voorkeur ook op het terrein van personeelszaken; - uitstekende kennis van Word; - ervaring met notuleren van uiteenlopende vergaderingen; - zelfstandig kunnen werken binnen een klein team; - stressbestendig en flexibel. CMC biedt goede arbeidsvoorwaarden, waaronder: - rechtspositieregeling gebaseerd op de CAO-Welzijn, met o.a. 36-urige werkweek, voorzieningen voor kinderopvang en mogelijkheden voor be- drijfssparen; - opname in pensioenregeling PGGM. - behartigen van de belangen van missionairssen en v actie voor de 'Week voor de Nederlandse Missionaris'; - mede-uitgeven en verkopen va de Missie-Zendingskalender. onze afdeling Personele Samenwerking ondersteunen? Deze afdeling bemiddelt bij de uitzending van (missionaire) ontwikkelingswerkers naar het Zuiden. Tot uw taken behoren o.a.: - ondersteunen van de correspondentie met uit gezonden ontwikkelingswerkers (via e-mail en brieven); - beheer van het geautomatiseerde bestand van ontwikkelingswerkers; - voorbereiding en verslaglegging van vergaderingen. Uw profiel: - een secretariële middelbare beroepsoplei ding; - ervaring met database en Word; - aantoonbare accurate en dienstverlenende instelling; - ervaring met notuleren van vergaderingen; - bereidheid om in teamverband te werken; - bij voorkeur kennis van Engels en Spaans. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae en o.v.v. de betreffende vacature kunnen vóór 1 augustus a.s. worden toegestuurd aan CMC, t.a.v. Manon Vanderkaa, Postbus 16442. 2500 BK Den Haag. De selectiegesprekken zijn gepland in de week van 14 augustus. Wij verzoeken u eventuele af- Salarisindicatie: het maximumsalaris voor beide functies bedraagt momen- wezigheid i.v.m. vakantie in uw reactie te ver- teel 4.735,- op fulltime basis. melden. Nadere informatie over beide functies kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Organisatie Diensten, Manon Vanderkaa, tel. 070-3136700. Gevraagd Voor onze Banketbakkerij/tearoom Een 1' of Z' bediende BANKETBAKKER VOOP 5 dagen per week Sleenstraat 47 Leiden Tel. 071-5142343 Na 18.00 uur 071-5322687 Serviceflat „HAESWYK", Pres. Kennedylaan 1412343 GM Oegstgeest medewerker voor lichte onderhouds- en tuinwerkzaamheden in en om het gebouw. Behulpzaamheid t.a.v. bewoners is vereist. De werkzaamheden houten tevens weekend-aanwezigheidsdiensten volgens rooster in. Voltijd- of deeltijdovereenkomst bespreekbaar. U kunt zich melden op bovenstaand adres bij de receptie (mevr. C. de Rooij) dagelijks tussen 8.00 en 16.30 uur. telefoon: 071-5170781. Haeswyk is geen verzorgingsflat, doch zuiver een ..serviceflat". De Stichting Medische Opvang Asielzoekers Zuid-Holland (MOA ZH) is een samen werkingsverband tussen de GGD's van de provincie Zuid- Holland. Deze organisatie zorgt voor de medische opvang van alle asielzoekers in de provincie Zuid- Holland. Daarbij gaat het om het verlenen van (preventieve) medische zorg aan asielzoekers die gedurende de afhandeling van hun asielaanvraag gehuisvest zijn in een Opvang en onderzoekscentrum, een asielzoekerscentrum, de Centrale Opvang Woningen en in de aanvullende opvang. Ook de medische opvang van asielzoekers die gebruik maken van een zogenaamd Zelf- Zorg- Arrangement valt hieronder. Er zijn onder andere vestigingen in Dordrecht, Rotterdam, Haag en Leiden. MOA ZH is op zoek naar (parttime/fulltime): Sociaal verpleegkundigen JGZ; Het verrichten van preventieve begeleidende en coördinerende zorgverlening aan 0-19 jarigen. Het geven van individuele GVO. Sociaal verpleegkundigen AGZ; Het uitvoeren van taken op het gebied van hygienebegeleidmg, import- en infectieziektenbestrijding Uitvoeren van intakegesprekken bij volwassen asielzoekers Het geven van individuele GVO Het zorgdragen voor de toegeleiding naar GGZ Praktijkverpleegkundigen; Eerste aanspreekpunt voor de huisartsenzorg, begeleiden en adviseren bij specifieke problematieken. Het coördineren van alle activiteiten rond medische individuele opvang van asielzoekers conform zorgplan Het begeleiden van zwangeren. Het geven van individuele GVO. GVO-Verpleegkundigen; Voorbereiden, ontwikkelen en uitvoeren van GVO-beleid gericht op gedragsbeïnvloeding in relatie tot het voorkomen van gezondheidsproblemen, respectievelijk tot het stimuleren van gezonde leefgewoontes. Voor bovenstaande functies gelden de volgende eisen - HBO-V of A verpleegkunde aangevuld met MGZ opleiding of een relevante HBO-opleidmg sociaal verpleegkundige. - Ervaring in de extramurale gezondheidszorg gewenst - Beheersing van minimaal twee moderne talen Sociaal geneeskundigen JGZ Zorgdragen voor begeleiding, bewaking, voorlichting en advisering m.b.t. de algemene gezondheidszorg t b v 0-19 jarige asielzoekers. Sociaal geneeskundigen AGZ Zorgdragen voor begeleiding en bewaking van de intakeprocessen. Zorgdragen voor en advisering over infectieziektenbestrijding en -preventie. Zorgdragen voor de psychosociale toegeleiding. Voor bovenstaande functies gelden de volgende eisen - Basisarts met aanvullende opleidingen - Kennis van twee moderne talen. Administratief medewerk(st)ers; Uitvoeren van receptionele, secretariële en administratieve werkzaamheden t .b.v de preventieve zorg MBO werk- en denkniveau Voor alle functies geldt affiniteit met de doelgroep Wat hebben wij u te bieden: - Salariëring conform CAO Welzijn - Regeling kinderopvang - Leuke werksfeer in een dynamische werkomgeving - Brieven richten aan len v.d Bergh, clustermanager ad interim. Voor informatie John Mahboeb, personeels manager ad interim. Postbus 742 3200 AR Spijkenisse. Telefoon 0181-457 090 Welke Kantoor Leiden. Je kent die hechte, onverbrekelijke relaties wel. De kolibrie en haar specifie ke leefomgeving, het strand en de zee. Maar ook de schilder en zijn kwast of de onderneming en haar adviseur. En vooral: jij en jouw carrière! Over dit soort, door niets of niemand te verstoren één-tweetjes willen wij het eens met jou hebben. Waarom? Wij hebben grote plannen, zoals: verder groeien, uitbreiding van ons dien stenpakket, onze positie als adviesorganisatie in het midden- en kleinbedrijf versterken, ons lidmaatschap van Grant Thornton International verder uitbou wen. En de beste manier om dit te realiseren is door te investeren in je mensen, het creëren van kansen en mogelijkheden en de juiste teamspirit. Arenthals Chaudron wil graag in contact komen met een telefoniste/receptioniste m/v Als telefoniste/receptioniste ben je, als eerste aanspreekpunt voor onze cliënten, hét visitekaartje van onze organisatie. Maar deze afwisselende baan biedt meer; je verzorgt tevens de correspondentie, de post en alle overige administratieve werkzaamheden. Onze wensen Wij zijn op zoek naar een representatieve, enthousiaste, flexibele collega met minimaal een afgeronde MAVO-opleiding, ervaring met Word èn een typediploma. Het betreft een fulltime functie. Vertel watje wilt... dat is vast een mooi begin Je ziet deze advertentie en denkt: "Hé, daar wil ik iets meer van weten". Bel dan even met Annemieke Groeneweg op ons telefoonnummer 0172-416868. Zij is bereikbaar op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur. Natuurlijk kun je ook een schriftelijke reactie zenden aan Arenthals Chaudron, postbus 2259, 2400 CG in Alphen aan den Rijn of per email vliegnaar@acgt.nl. Voor meer informatie zie ook www.acgt.nl. accountants en adviseurs in ondernemerschap Lid van Grant Thornton International Vestigingsplaatsen: Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Boskoop, Gouda, Leiden, Woerden Samen bakken we er meer van Out Bakkerijen B.V. is een middelgrote brood: en banketbakker met tien winkelvestigingen in de regio Bollenstreek, Haarlemmermeer en Leiden. De bakkerijen bevinden zich in Hillegom en Roelofarendsveen. De produkten uit onze bakkerij zijn stuk voor stuk van de bovenste beste kwaliteit. Aan onze bakkenjprodukten stellen wij de allerhoogste eisen, maar ook aan ons zelf en aan onze medewerkers. Wie bij bakkerij Out wil werken, moet dus kwaliteit uitstralen. Of je onze produkten nu bakt of verkoopt, we willen ook dat je trots bent op ons bedrijf. Op korte termijn zijn wij op zoek naar collega's voor de volgende BROODBAKKER (m/v) voor Hillegom BANKETBAKKER (m/v) voor Roelofarendsveen Ben je in het bezit van vakdiploma's, hou je van aanpakken maar ook van gezelligheid, kom dan ons team versterken. Wij bieden een leuke werkplek, enthousiaste collega's in een informele organisatie. Onze beloning is op basis van de CAO voor het Bakkersbedrijf. Voor informatie kun je contact opnemen met dhr. G. F. Out tel. 0252-526726. Je schriftelijke reactie kun je sturen naar: Out Bakkerijen B V. Hoofdstraat 124.2181 EG Hillegom t.a.v. mw Y. D.E van den Brink P&O. Het protestants-christelijk onderwijs in Nieuw-Vennep is volop in beweging, met uitzicht op grote werkgelegenheid de komende jaren. Op 2 van onze scholen vraagt het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Wil je ontwikkelingsgericht werken? Heb je een protestants-christelijke levensovertuiging? Kun je een goede relatie opbouwen met kinderen, collega's en ouders? Ben je energiek en gemotiveerd? Reageer dan zo snel mogelijk! Op 4 september gaan onze scholen weer open en kun je bij onze Vereniging beginnen. Aan leerlingen zal het de komende jaren niet ontbreken. Wij zoeken voor: - de Joh. Weststeijnschool. tel 0252-672694 een full-time leerkracht voor groep 1-2 - basisschool De Polderrakkers, tel. 0252-674036 diverse leerkrachten voor onder-, midden- en bovenbouw, zowel vast als vervanging (WTF in nader overleg te bepalen). Voor nadere informatie kun je de school bellen of dhr. M. Koole (dir. Joh. Weststeijnschool) tel. 0252-674942 of dhr. G. van der Mark (wnd. dir. De Polderrakkers) tel. 0252-675430. Schriftelijke sollicitaties kun je tot uiterlijk 17 juli a.s. richten aan het bestuur van de VCNS, t.a.v. dhr. A C. Snaterse, Tetterode 34,2151 RD Nieuw-Vennep. Geef daarbij duidelijk aan naar welke vacature je belangstelling uitgaat. ÏBHEHH Projectleider m/v Voor de afdeling inkoop van Heineken Nederland zoeken projectleider die een belangrijke bijdrage gaat leveren behandeling van ongeveer 20 projecten die nu lopen. Jc neert een H80 werk- en denkniveau met projectervanm succesvol te zijn op deze hectische afdeling kan je goed werken met de andere afdelingen die betrokken zijn bij dt Projecten, zoals marketing, planning en brands design Das onderhoudt je extei meteen veel van je gevraagd maar als je organisatorisch stt en hands-on dan zul je met veel plezier aan deze uitdagi Senior medewerker m/v De senior medewerker financiële administratie is ee delijke en coördinerende functie voor het cluster Crediteur Voorraden bij Heineken. Je bentintermediair tussen de diw organisatie-onderdelen van Heineken Nederland enhet t« hebt een opleiding op HEAO-BE niveau of SPD en een pa; operationele ervaring. Het is belangrijk dat je helder kun niceren en dat je naast analytisch ook klantgericht bent Je sn operationele problemen zelfstandigoplossen, je durft h te nemen om verbeterpunten aan te brengen en je bent ei teamplayer. Deze uitdagende baan is per direct en v onbepaalde tijd Informatie bij Kees Leegte, tel. (071) 545 80 15, Leiden, Schuttersveld 9. «BgSEfflBE Senior analyst QC m/v Voor het R&D lab van Heineken waar de kwaliteitsei Heineken wereldwijd plaatsvindt zoeken wij een senior ans levert een bijdrage aan het ontwikkelen van de anaf en je voert specialistische analyses uit. De nadruk in deze fa ligt op het ontvangen en verwerken van monsters ei analyses. Je werkt mee aan de adeguate, efficiënte hoogwaardige kwaliteitscontrole binnen het Heineken conjl C je ondersteunt R&D projecten. Je hebt een HLO, analytisch chemische opleiding afgerond en twee jaat relevante ervan j Daarnaast is je Nederlands en Engels goed in woord en ge» kun je zelfstandig werken. Informatie bij Kees Leegte, tel. (071) 545 80 15, Leiden, Schuttersveld 9. ~ir randstad uitzendburf

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22