{ersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Top ^0Yleo Carrières bij StarJet) nij^En -|^fr VERKOOPMEDEWERKER FOOD KANNER SCHOOL een invalkracht (m/v) Tekenaars 'Aankomend' tekenaars Tekenaar/Constructeurs De top groepsleerkracht middenbouw 2 groepsleerkrachten bovenbouw Leiden I. -P- AUTO-HOME voor? staat voor kwaliteit tol dat wl} ervoor zorgen flat onze ok nog lang na de reparatie met ons denken, jaat het bl) AUTO-HOME om wat In ■gon "aftersales" heet graag bi beleefde, vakkundige iet trots bi eigen kutmen en kennis, wij In een prettige werkplek IE heeft een kwaliteitsmanager en I volgens ISO-norm 9002. iorp staat een modem pand met tb.v. bet merk Mazda, kantoren plaatsen voor onderhoud en rstel fsuperhightechDaarnaast «rif thuis op het gebied van auto- utohasbig en verzekeringen. Onze f wordt regelmatig vernieuwd. J werken er bl) ons 50 vakmensen, vestiging In Leiderdorp aan de an beeft Auto-Home ook filialen aan baan te Leiderdorp en aan de sgracM te Lelden, waar het merk ffkocht en onderhouden wordt. behoort Multl Verzekeringen tp, specialist In m. zeer concurre- overzekerlngen, financieringen en m, tot de A uto-Nome-Groep. Ook *erk LPG, allround specialist op het auto-gas, maakt deel uit van de e-Groep. tersmeeIA Organisatie Bedrijfsleider Als bedrijfsleider draagI u de totale verantwoording voor de organisatie. Dit betekent naast het genereren van rendement, zorgdragen voor een prima werkomgeving en sfeer binnen de organisatie. U rapporteert rechtstreeks aan de directie van Auto-Home. Wij bieden: - een grote mate van zelfstandigheid; - prima werksfeer in een modern pand met een uitstekende outillage; - een enthousiast team van collega's met veel kennis en ervaring; - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals bijvoorbeeld een studiekosten- en spaarloonregeling en aantrekkelijke kortingen en voordelen bij het afsluiten van verzekeringen en hypotheken. Wij vragen: - een ervaren people-manager met technische achtergrond in de automotive branch; - commerciële kwaliteiten en het enthousiasme om dit naar het team over Ie brengen; - een organisator die binnen de totale organisatie een waardevolle inbreng heeft. Sollicitatie Uw soliicilatie kan gericht worden aan de directie van de Auto-Home-Groep. Meer informatie kan ingewonnen worden bij de heer Jacco Haarsma van de afdeling Personeel Organisatie 5410105/071-5414397 MAZDA HI-TECH SERVICE STATION ISO-9002-GECERTIFICEERD Heembouw Groep zoekt een rrein van de trijkt. Op dit vordt met 170 kers een jaar- realiseerd van irondernemin- ibouw ndsveen, Nieuwenhuis kerhout rich- ip nieuwbouw, ie. renovatie jw. Binnen de Imapro actief 'bied van pro- kkeling en en voor het van een breed projecten. turn-key basis. jw Groep is in chten een onderneming eert een duur- COMMERCIEEL PROJECTCOÖRDINATOR (MA) Functieomschrijving: Na een intensieve inwerkperiode ben je de spil in het voortraject van één of meerdere turn-key projecten binnen de hoofdvestiging in Roelofarendsveen. Samen met de commercieel projectleider verzorg je presentaties en aanbiedin gen met de bijbehorende investeringsanalyses, begrotingen en planningen. In zelfstandig overleg met opdrachtgever, eigen architect, constructeur en der den werk je het plan uit tot contractstukken. Een aantal keren ben je ook de werkvoorbereider van het'project in de uitvoeringsfase, zodat je van eerste schets tot na oplevering het aanspreekpunt bent. Wij vragen: een relatiegerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden; een creatieve, resultaatgerichte en kostenbewuste kandidaat; enthousiasme, accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel; kandidaten met MTS HTS (commerciële) bouwkunde en met enige jaren ervaring in een bouwfunctie. Wij bieden: een zelfstandige en afwisselende functie in een prettige werksfeer met jonge en enthousiaste collega's; intensieve coaching en begeleiding van een commercieel projectleider; volop ontplooiingskansen en opleidingsmogelijkheden in een groeiende organisatie; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Kies je voor een uitdaging bij Heembouw Groep 7 Stuur dan vóbr 15 augustus een sollicitatiebrief aan de heer S.J.M. van der Zwet, directeur Heembouw. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer C. van Till of berichten via E-mail: embouw Groep Heembouw Groep, De Lasso-Zuid 22, Postbus 30, 2370 AA Roelofarendsveen Telefoon 071 - 332 00 50. Kijk ook op onze internetsite: www.heembouwaroep.nl Voor ons verkoopteam in ons filiaal te Leiden, zoeken wij een horeca-professional in de functie van heer N.V. Is een nationaal opererende othandel voor alle foodprofèssionals. Via •professionals concentreert Sligro zich op tten richting "de etende mens". Dit doet Bt een totaalpakket goederen, dat bestaat uit od-en aan food gerelateerde non elen. jmenteert de markt in de binnen- lelijke markt en de buitenhuishoudelljke i blnnenhuishoudelijke markt wordt bewerkt ngen aan de kleinschalige levensmiddelen del, de buitenhuishoudelljke markt via istltutionele, bedrijfsrestauratieve en andere, iruikers. imbineert in haar strategie de efficiency en ssionalisme van een grote nationale tij met de klantgerichtheid, service en Ijke benadering van een regionale partner in De commerciële visie is dat de klant zich bij rancler kan voorzien van een totaalpakket gericht op bedrijfsmatig gebruik. Sligro over een fijnmazig net van 37 groothandels handelsnamen Sligro, Van Hoeckei brulk en Van der Velde en een landelijk ntoor met distributiecentrum te Veghel. Sligro de distributievormen zelfbediening en g en werkt conform HACCP-richtiijnen. e totale groei van de Nederlandse foodmarkt escheiden is, wordt een gedeelte van de omzetgroei gerealiseerd door middel van n les en uitbreldingslnvesteringen. lar een gemiddelde omzetgroei van aar en een daarmee tenminste vergelijkbare 1 van de gemiddelde nettowinst •8 is een omzet gerealiseerd van 1.489,6 net een nettowinst van 30,2 miljoen, ai personeelsleden op fulltime basis bedroeg U bent verantwoordelijk en draagt zorg voor de goederenbehandeling, verkoop en presentatie van de afdeling food. Door uw opleiding en vakkennis, aangevuld meteen grote dosis enthousiasme, bent u in staat klanten op een professionele wijze te adviseren. Vanuit deze positieve uitstraling draagt u bij aan de presentatie en verkoopresultaten van de vestiging. Functie-eisen: W Ervaring in soortgelijke werkzaamheden en/of binnen de horeca strekt tot aanbeveling. W Licht eigenwijs, stressbestendig en open communicerend. W De wil om te winnen. De mentaliteit van een ambitieuze werker met gevoel voor kwaliteit van werk en product. W Woonachtig in Leiden of nabije omgeving. Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van vacaturenummer 00-55, richten aan: Sligro bv, t.a.v. Toine van Beek, afdeling P&O, postbus 47,5460 AA Veghel. Voor meer informatie omtrent de functie kunt u ook met Dhr. A. de Jong, Vestigingmanager, bellen, tel. (0715721460. Het bestuur van de stichting Prof. Dr. Leo Kannerschool, bijzonder neutrale school voor speciaal onderwijs aan Z.M.O.K., vraagt per 1 augustus a.s.: WTF l.OOO. De school heeft een SO en VSO afdeling en is centrumschool voor autis tische leerlingen in het speciaal onderwijs. De aan te stellen leerkracht zal in eerste instantie werkzaam zijn in on- derbouwgroepen (leeftijd leerlingen 7-10 jaar). Bent u in het bezit van de vereiste bevoegdheden dan verzoeken wij u uw schriftelijke reactie te zenden aan de directie t.a.v. de heer P.C. Hooft, Assinkbos 64,2134 PB Hoofddorp. Tel. 023-5635256 (privé) 071-5150599 (school). Bij Oostingh Staalbouw BV werken Kómenteel 180 mensen aan tontwerpen, berekenen, coördineren, fabriceren en monteren van staalcontructies in zowel binnen- als buitenland. De leiding van onze onderneming heeft dringend behoefte aan doortastende en zelfstandig werkende Wat kun je verwachten? Oostingh Staalbouw BV kent een plezierige en collegiale werksfeer. Wij bieden een dynamische baan met veel eigen verantwoordelijkheden. In ruil voor je inzet ontvang je een prima salaris dat wordt aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Oostingh Staalbouw BV, t.a.v. de heer F. van Dam, hoofd afdeling engineering. Of bel voor meer informatie naar de heer F. van Dam, telefoon (071) 409 70 00, Kijk voor meer informatie op internet: wwNV.oostingh.nl OOSTINGH STAALBOUW BV Oostingh Staalbouw B.V. Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk Telefoon (071) 409 70 00-Fax (071) 403 25 57www.oostingh.nl junior Secretaresse - Aan pakker Een jong Europees kledingbedrijf zoekt een enthousiaste junior secretaresse voor de afdeling Public Relations, Marketing en Sales. |e werkt nauw samen met de huidige secretaresse op de afdeling. Samen verlenen jullie onder steuning bij alle voorkomende werkzaamheden. Tevens ondersteun je bij de organisatie van diverse trips. Voel je je aangesproken? Neem dan contact op met Starjob Leiden. Directiesecretaresse Organisatietalent Een importeur van geneesmiddelen in Leiden zoekt een zelfstandig organisatie talent. Een echte ad hoe functie waar een grote dosis flexibiliteit aan te pas komt. Omdat je regelmatig te piaken hebt met het hoofdkantoor in Parijs beheers je behalve de Nederlandse en Engelse ook de Franse taal uitstekend. Je bent representatief, discreet en je hebt affiniteit met organisatie en coördinatie. Herken je jezelf in deze omschrijving? Neem dan contact op met de Starjob vestiging in Leiden. Senior Secretaresse - Eigen Wijs Een internationaal georiënteerde organisatie fn Leiden is op zoek naar jou! Je benteen ervaren secretaresse die graag meedenkt en op eigen wijze invulling geeft aan de werkzaamheden. Die problemen als een uitdaging ziet en daar ook naar handelt. Trefwoorden: flexibel, accuraat, communicatief sterk en kritisch. Dan Is dit een echte Starjob voor Jou! Secretaresse Marketing - Multi Secuur Een multi-technologie, multi-product en multi-markten onderneming te Leiden is op zoek naar een zelfstandige en ervaren secretaresse voor 4 maanden. Je bent vriendelijk, flexibel en secuur! Altijd bereid een helpende hand te bieden. Je beheerst de Engelse en Nederlandse taal uitstekend en je werkt graag samen met de Marketing Coördinator. Meer informatie? Bel dan even met Starjob-Leiden Vooralle functies geldt v/m Tijdelijk, vost ol gedetacheerd. Maar altijd flex Zeker. Naast deze banen hebben wij nog vele andere Storlobs openstaan. Bel voor een afspraak ook al ben je niet per direct beschikboar! Starjob-Leiden, Stille Mare 11-13, 2312 DH. Telefoon: (071) 514 05 91 Storjob Secretaresse hét gespecialiseerde het midden en hogere secretariële segment. Het Starjob bedrijfsprincipe; de beste banen zit bij StarJob Starjob heeft vestigingen In: Amen Dordrecht. Ede, Eindhoven. Hilvenu Postbus 284, 23S0 AC, Leiderdorp. 7 starjob 'il: into@starjob.nl. De Apolloschool is een openbare Montessorischool in Leiden zuidwest met ongeveer 300 leer lingen. Wij werken volgens de individualiserend-groepsgerichte aanpak van de Montessorimethode en zijn bewust bezig met vernieuwing en kwaliteitsverbetering van het onderwijs. Verder kenmerkt de school zich door een levendige schoolpopulatie en een hard wer kend team met actief participerende ouders. De openbare Montessorischool Apollo roept met spoed sollicitanten op voor de vol gende functies: fulltime (i.v.m. langdurige ziektevervanging) vacaturenummer AP 00.07 Diverse combinaties zijn mogelijk Tevens vragen wij invalleerkrachten voor alle bouwen Functie-eisen: Van de kandidaten verwachten wij dat ze - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden voor het basisonderwijs - zich willen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs - in het bezit zijn of de bereidheid hebben tot het behalen van het Montessoridiploma - actief samenwerken met alle geledingen van de school - breed inzetbaar zijn. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de directeur van de school, mevrouw W.H. Laar, tel. 071 - 576 54 39 en de heer Schrier van het Bureau Openbaar Onderwijs, tel. 071 - 5247674. In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappe lijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minder heidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groe pen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Bureau Openbaar Onderwijs /NT/1 WIJ zo«ken met spoed: TELEFONISTEN M/V Werkzaamheden: Het verstrekken van informatie omtrent studiemogelijkheden, betalingen en inschrijvingen van cursisten. Belangstelling voor deze leuke en uitdagende functie in een jong en dynamisch bedrijf? Wij zien je sollicitatiebrief met je curriculum vitae graag binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad tegemoet. Eurodidakt Holding t.a.v. Mw. B. Noordermeer Papelaan West 154 2254 AJ VOORSCHOTEN KOELING Nijssen Koeling is een ontwerp- en installatiebedrijf dat nationaal en internatio naal een uitstekende reputatie heeft opgebouwd op het gebied van koel- en kli maattechniek. Wij zoeken met spoed: ALLROUND KOELMONTEURS met praktijkervaring in het zelfstandig installeren van diverse grote en middelgro te installaties en in het verrichten van servicewerkzaamheden. Ervaring met microprocessors computerregelingen is een pre. AANKOMEND KOELMONTEURS met een minimaal opleiding op MTS niveau die in ons bedrijf verder opgeleid wil len worden. Elektrotechnische kennis is een must. SERVICEMONTEURS voor het verhelpen van storingen en het uitvoeren van periodiek onderhoud aan koelinstallaties. Wij bieden: Een zelfstandige functie binnen een innoverende onderneming waar veel waarde wordt gehecht aan optimale service en levering van kwaliteit; Prettige werksfeer binnen een jong en dynamisch team; Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; Interne en externe studiemogelijkheden; Na inwerkperiode een service-auto. Gaat u deze uitdaging aan? Stuur dan uw brief met CV en/of telefonische reactie naar: Nijssen Koeling B.V. T.a.v. afdeling Personeelzaken Einsteinweg 3 2333 CC LEIDEN tel.:071-5216214

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 21