Personeel Personeel Personeel Hillegom Gemeente SASSENHEIM m MEDISIZE now) Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwalit ZATERDAG 8 JULI 2000 Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandsekerkgracht 32 2312 HV Leiden Tel.: 071-5123744 ciienbegcleid\(er voor haar project "Dagverzorging in de Activiteitenbegeleider De "Dagverzorging in de wijk" in Leiden Noord bestaat uit 6 dagen dagverzorging voor oudere dagopvang voor mensen mei een functiebeperking De vacature heeft betrekking op de dagopvu de cliëntgroep ouderen. Aan de dagverzorging nemen gemiddeld 14 mensen deel Dow onder meer "Dagverzorging in de wijk" aan te bieden wordt het cliënten mogelijk gemaak Wij zoeken iemand die: In hel bezit is van een relevante vakopleiding op MBO niveau Een open flexibele en creatieve instelling heeft Kan assisteren bij werkzaamheden van verzorgende aard Weet de overige teamleden bij de uitvoering van de activiteiter r van I jaar met de mogelijkheid tol een vaste aanstelling, ng kunt u zich wenden tol mevrouw M C C. M. Leune- v/d Poel. van de dagverzorgingsproject en. lel: 523 32 10 of 523 32 08 naties kunt u voor 24 juli richten aan de solicitatiecommissie dagverzorging Mw. M C C. M. Leune- v/d Poel Hooglandsekerkgracht 32-2312 HV Leidei licitaticgcsprekken vinden in de week van 7 augustus plaats >r de dl ordinal Bij de afdeling Sociale Zaken en Voorzieningen van de sector Gemeen telijke Dienstverlening bestaat een vacature voor een medewerk(st)er financiële administratie voor 22 uur per week vooralsnog tijdelijk voor de duur van een jaar Functie-inhoud: U voert de administratie van sociale uitkeringen en voorzieningen uit. U controleert de gegevens van cliënten en verwerkt de mutaties in het geautomatiseerde dientenbestand. Daarnaast behoort de debiteuren- en voorschotadministratie tot uw taak. Tenslotte onderhoudt u contacten met cliënten en diverse instellingen. Uw niveau en kwaliteiten: U heeft een relevante opleiding op mbo-niveau (bijvoorbeeld meao en de opleiding Bestuursambtenaar). Daarnaast heeft u cursussen gevolgd op het gebied van boekhouden en sociale verzekeringswetten en bent u op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op dit gebied. Ervaring met de administratie van Sociale Zaken is een pre. U bent accuraat en ook onder tijdsdruk presteert u goed. Wij verwach ten dat u flexibel inspeelt op toekomstige ontwikkelingen. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring kunnen wij u een salaris bieden van maximaal f 2.908,- bruto per maand (salarisschaal 7) bij een 22-urige werkweek. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Beneker, plaatsvervangend hoofd van de afdeling Sociale Zaken en Voorzienin gen, tel. (0252) 53 72 44. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van het personeel van de afdeling betrokken. De selectiegesprekken vinden plaats vanaf de week van 7 augustus a s. Sollicitaties graag binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad en gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het hoofd van de stafafdeling Personeel, Organisatie Informatie, Postbus 32, 2180 AA Hillegom. Prominent Inn HOTEL PROMINENT INN HOTEL, hét dynamische hotel aan de Noordwijkse boulevard, waar klasse, kwaliteit en gezelligheid de uitstraling bepaalt. Om ons huidige receptieteam te versterken zoeken wij zo spoedig mogelijk een enthousiaste, gastgerichte en zelfstandig werkende RECEPTIONIST M/V die in staat is door persoonlijke inzet en presentatie een visitekaartje van ons hotel af te geven. Een formele, correcte benadering naar onze zakelijke gasten, maar ook vriendelijk en informeel voor de vakantie vierende bezoekers. In het hotel wordt gehecht aan een goede onderlinge samenwerking en aan een informele sfeer. Er wordt gewerkt in wisseldiensten (7-15 en 15-23). Gevoel voor het vak Goede basisopleiding (HAVO/MEAO/MTRO) Kennis moderne tekstverwerkingsprogramma's Uitstekende beheersing Nederlandse taal Goede beheersing Duitse en Engelse taal Communicatief, representatief voorkomen Nog geen ervaring, maar wel gemotiveerd? Wellicht dat een gesprekje doet besluiten om deze kans te benutten en mee te groeien in deze dienstverlenende sector met uitdagingen voor de toekomst. Is uw interesse gewektBel dan voor een afspraak met de heer H. G. L. Hoogervorst, tel. 071-3612253. Schriftelijke sollicitaties naar: Prominent Inn Hotel Kon. Wilhelminaboulevard 4 2202 GR Noordwijk ers, .eiden Sassenheim is een gemeente met bijna 15.000 inwoners, centraal gelegen tussen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag. De gemeentelijke organisatie bestaat uit een stafbureau en vier afdelingen waaronder de afdeling Openbare Werken en Milieu. Deze afdeling bestaat uit vier onderdelen: Openbare werken. Milieu, Plantsoenen dienst en de Algemene Dienst. Binnen de Algemene Dienst werkt een enthousiast team aan een schonere leefomgeving. Wij zijn op zoek naar een medewerker algemene dienst m/v voor 36 uur per week Je functie: Je houdt je met alle bij de algemene dienst voorkomende werkzaam heden bezig. Deze werkzaamheden bestaan onder andere uit de inza meling van afval, straatreiniging en het verrichten van klein onderhoud aan wegen en rioleringen. Ook de gladheidbestrijding behoort tot het takenpakket. Je profiel: We zoeken een enthousiaste lts-er in het bezit va Ervaring op het terrein van bestrating, riolering t aanbeveling. Verder verwachten wij dat je flexibel inzetbaar bent en een klantgerichte werkhouding hebt. Het perspectief: Afhankelijk van je opleiding, ervaring en capaciteiten is een maximaal salaris bereikbaar van f 3.981,-. De gemeente Sassenheim past een flexibel beloningsbeleid toe. Heb je belangstelling? Dan nodigen wij je uit om te solliciteren. Als je eerst meer informatie wilt, dan kun je contact opnemen met de heer D.W. Diekhuis, hoofd van de afdeling Openbare Werken en Milieu of de heer P. de Wit, hoofd van de Algemene Dienst, telefoon (0252) 24 22 42. Je schriftelijke reactie kun je tot 28 juli a.s. en onder vermelding van "vacature IV/6 in de linkerbovenhoek van de envelop richten aan het college van burgemeestér en wethouders van Sassenheim, t.a.v. het stafbureau personeel en organisatie, Postbus 26, 2170 AA Sassenheim. Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet Reïntegratie arbeidsgeschikten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Wie behoort tot een van deze groepen en aan de functie-eisen voldoet, wordt nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. (acquisitie door derden wordt niet op prijs gesteld). 7' GLI Europe, de Europese vestiging van het Amerikaanse Gaming laboratories international, is een aantal jaar geleden in en vanuit Hillegom, Nederland begonnen om haar bedrijfsactiviteiten voor o.a. Europa verder uit te breiden. Door toenemende drukte is dit onafhandkelijke testlaboratorium voor speelautomaten (zoals fruitautomaten e.d.) op zoek naar uitbreiding. Er worden kansspelautomaten in Nederland getest en gecertificeerd voor Amerika, Europa en Afrika. Dit impliceert dat er af en toe naar deze landen zal moeten worden afgereisd om aldaar testen uit te voeren. Voor deze technische en avontuurlijke functie zijn wij op zoek naar een: MTS-er elektronica/computertechniek Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruitautomaten; vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd/ervanng). Gevraagd: Afgeronde MTS-opleiding elektronica of computertechmek; interesse in zowel hardware- als sofwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; bereidheid tot reizen; beheersing van de Engelse taal. Wie durft Wij nodigen avonturiers u GLI Europe BV De heer K. J. Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com a te reageren naar: Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland. Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proce van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Binnen de organisatie is een vacature ontstaan voor de functie van Commercieel medewerker Customer Service De functie: 0 Je geeft telefonisch advies en productinformatie aan afnemers 0 Je stelt offertes op in nauw overleg met de account managers 0 Je verzorgt de logistieke en administratieve afhandeling van ontvangen orders 0 Je onderhoudt contacten met een vaste groep klanten en optimaliseert de dienstverlening aan hen Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om jezelf verder te ontplooien 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig kan werken i flexibel is ingesteld 0 MBO/HBO werk- en denkniveau. 0 Goede beheersing van I Nederlands en kennis vi de Engelse taal 0 Ervaring binnen een commerciële omgeving een pré Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bert van Bakel (manager Customer Service) telefoon 0252-576 800. E-mail: bbakel@medisize.nl Heb je belangstelling Schrijf dan je sollicitatiebrief met cv aan Medisize bv, t.a.v. de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom Rijnland Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, kwart miljoen mensen wonen en werken, de zorg voor drie taken: de beveiliging tegen zee- en rivierwater (waterke ring), het op peil houden van het boezemwater (waterbeheersing) en de bestrijding van de verontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het hoogheemraadschap werken ca. 475 personen, waarvan 2/3 deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuiveringsinstallaties verspreid over het gehele gebied. De afdeling Financiën van Rijnland is met 16 fte verantwoordelijk voor de financiële administratie, de salarisadministratie, de verzekeringsportefeuillq de treasury, de financiële managementrapportages en de jaarrekening. Voor deze afdeling zoeken wij wegens FPU van de huidige collega een e rot in het vak voor de functie van waarnemend afdelings hoofd financiën m/v Het primaire aandachtsveld voor deze functie is de financiële admini stratie en de jaarrekening. Als u zich kunt vinden in het uitgangspunt dat informatiewaarde en snelheid van rapportering minstens net zo belangrijk zijn als rechtmatigheid, bent u wellicht onze nieuwe collega. U beschikt over het heao-be diplo ma; met uw ervaring bent u in staat coachend en stimulerend leiding te geven; u beschikt over goede monde linge en schriftelijke uitdrukkings- vaardigheden; u heeft overzicht en een pro-actieve houding. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal ca. f 100.000,-- bruto per jaar (max. schaal 11) op basis van een 38-urige werkweek. Een assessment zal deel uit maken van de selectieprocedure. Als secundaire arbeidsvoorwaardt kent Rijnland o.a een collectieve regeling voor ziektekosten bij het een financiële tegemoetkoming v kinderopvang en mogelijkheden q ouderschapsverlof en opleidinger Inlichtingen over de functie e procedure kunt u inwinnen bij he hoofd van de afdeling Financien, de heer J.H. Pennings, telefoon (0 516 83 50 (tijdens kantooruren). Benoeming vindt bij Rijnland plaa na het overleggen van een verkla omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 da na het verschijnen van dit blad rich aan het hoofd Personeel en Organi tie van Rijnland, mevrouw C.P. Jont Postbus 156, 2300 AD Leiden, onde vermelding (op brief en enveloppe 'van vacaturenummer 1-FIN-2000. Acquisitie naar aanleiding van de2 advertentie wordt niet op prijs gesteld. Aangeboden: prettige werkplaats voor een interieurverzorgster. Goed geld voor goed werk. Reiskosten vergoed. Tel. 071-3317505 te Nieuwe Wetering BOW Recruitment bv Industrieweg 4a b, 2102 LH HEEMSTEDE Tel 023-528 00 57 Fax: 023-528 41 50 E-mail: info® bow nl Recruitment bv Dankzij onze ruime ervaring worden wij doorlopend inge schakeld door een groot aantal kantoren en bedrijven. Zet u met ons de volgende stap in uw carrière? Wij komen graag in contact met o.a. Controllers/Hoofden Financiële Administratie Financieel/Administratief medewerk( st)ers Account Executives Managers Training Opleiding (Directie) Secretaresses Commercieel Medewerk(st)ers Binnendienst Telefonistes/Receptionistes Indien u geïnteresseerd bent in een verandering van werk kring of u wilt zich, op discrete wijze, in bredere zin oriënte ren op uw carrièremogelijkheden, bel ons dan voor een ken nismakingsgesprek of stuur een brief met cv en persoonlijke wensen naar het hierboven vermelde adres. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen v wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onder van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER LETTEREN Secretaresse (v/m) (22,8 uur per week) vacaturenummer: 0-153/1158 De opleiding Talen en Culturen van Latijns- Amerika (tcla) verzorgt onderwijs aan ruim tweehonderd studenten. De secretaresse verzorgt de administratief/organisatorische ondersteuning aan de afdeling en werkt samen met de medewerker studievoortgangsadministratie. Taak: ondersteunen van de werkzaamheden van de staf van de opleiding; organiseren en notuleren van vergaderingen en besprekingen: verzorgen van de behandeling van ingekomen en uitgaande post; fungeren als eerste aanspreekpunt van de opleiding voor medewerkers, studenten en derden: bijhouden van het afdelingsarchief; diverse werkzaamheden, zoals bijvoorbeeld beheren van de kleine kas, voorraadbeheer, verkoop van syllabi, etc; studievoortgangsadministratie (in piekperioden en bij afwezigheid van de betrokken medewerker). Vereist: diploma mavo/havo, gevolgd door een secretanele opleiding; ervaring met diverse secretariële en administratieve werkzaamheden; kennis van Windows en MS Office-pakketten; goede leesvaardigheid en redelijke schrijfvaardigheid Spaans en Engels; goede contactuele eigenschappen. Momenteel loopt binnen de Faculteit der Letteren een onderzoek naar de organisatie van de administratieve ondersteuning van het onderwijsproces. Het is niet ondenkbaar dat dit consequenties voor de zelfstandigheid van het onderhavige secretariaat heeft. Gevraagd wordt dan ook de bereidheid om eventueel secretariële werkzaamheden binnen een andere organisatorische context te verrichten. Salaris maximaal 4.245,- (schaal 6) bruto p maand op basis van een volledige dagtaak e afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voc periode van een jaar met uitzicht op een va; dienstverband. Inlichtingen bij: mw. prof.dr. L. Rodriguez, voorzitter van de opleiding, tel. 071-5272065 en mw. H.A.E. van der Steen, tel. 071-5272059- Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturt nummer op brief en envelop, binnen t\\ na het verschijnen van dit blad zenden a Faculteit der Letteren, Afdeling Personeelsza Cleveringaplaats 1, Postbus 9515, 2300 r eleid van de universiteit is erop gericht n ten aan te stellen in de functies wa vertegenwoordigd zijn. ven wordt dan ook nadrukkelijk verzoch

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20