Personeel Personeel Personeel Personeel Personei H I Edah ts> //eflanden Activiteitenbegeleider UW FUNCTIE IS PROJECTLEIDp PROJECTLEIDER ZATERDAG 8 JULI 2000 EDAH ZOEKT EEN PROJECTLEIDER BOUW TECHNIEK VOOR WEST NEDERLAND m/v Opereren in een dynamische omgeving De Edah formule wordt voort durend gemoderniseerd en verbe terd. Er vinden continu verbouwin gen en nieuwbouw plaats. De afdeling Bouw Techniek van Edah te Helmond is hiervoor verantwoor delijk en draagt zorg voor het inko pen, onderhouden en organiseren van alle bouwkundige en technische faciliteiten. De medewerkers op deze afdeling verrichten deze werk zaamheden voor alle filialen, het hoofdkantoor, de centrale slagerijen en de distributiecentra. De functie Als projectleider Bouw Techniek bent u verantwoordelijk voor de voorbereiding, coördinatie, begeleiding, oplevering en afreke ning van alle Edah projecten in het westen van het land. U beoordeelt en bewaakt niet alleen projectbe grotingen en centrale overeenkom sten, maar draagt ook zorg voor het op tijd opleveren van alle onderde len van het project. Bouwkundig, in- stallatietechnisch en qua inrichting is het project onder uw supervisie tijdig gereed. U leidt de bouwverga- deringen en coördineert alle bouw(technische) activiteiten. Alle uitvoerende bedrijven worden door u zelfstandig aangestuurd. De bouwportefeuille van rayon West wordt door u beheerd en geoptima liseerd, waarbij u overleg voert met de vastgoed afdeling van het Laurus-concern, gemeentelijke in stanties, projectontwikkelaars en de verantwoordelijken voor de filiaal exploitatie. Gaat u voor deze uitdaging Voor de functie projectleider Bouw Techniek bent u de juiste persoon als u een opleiding HTS/MTS bouwkunde heeft afgerond (eventueel werktuigbouw kunde) en er enkele jaren relevante werkervaring op uw conto staat. Bent u tussen de 25 en 40 jaar en bovendien een zelfstandige werker, resultaatgericht, bewaakt u de kos ten en beschikt u over goede com municatieve vaardigheden, dan is deze functie u op het lijf geschre ven. Voor deze functie dient u woonachtig te zijn in West Nederland of bereid te zijn u daar te vestigen. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen richten aan de heer A. de Been. Het adres: Edah Supermarkten, Postbus 37, 5700 MB Helmond. Meer infor matie over de functie kunt u inwinnen bij Dhr. A. v.d. Burg, telnr. 0492-571246. 3 principes van Edah: Prettig winkelen. Compleet assortiment. Scherpe prijzen. topa verpakking bv IOp de afdeling inkoop assortiment worden alle operationele en commerciële contacten onderhouden met leveranciers voor c.a 2000 voorraadproducten Ter uitbreiding van on: inkoopteam zijn wij op zoek naar een INKOOP ASSISTENT (M/V) gevende leverancier van een complete lijn van verpakkingsmaterialen met afnemers in industriële- en handelsondernemingen. Topa Verpakking B V. is een onderdeel van de Topa- groep, die verder bestaat uit Dopak (productiebedrijf voor golfkartonnen verpak kingen) en het Topa Instituut (een centrum voor training, research en ontwikkeling op verpakkingsgebied). Een belangrijk specialisme is het 'just in time' leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staan bijna tachtig jaar ervaring plus een team gekwalificeer de specialisten. De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit: Het onderhouden van contact met binnenlandse en buitenlandse leveranciers Het beheren van de voorraad Het bewaken van de levertijden Het plannen van transport Het aanvragen en vergelijken van prijzen en voorwaarden Het ondersteunen van het hoofd inkoop Wij vragen: Havo/Meao-niveau Een goede uitdrukkingsvaardigheid in zowel de Nederlandse, Engelse als Duitse taal Commerciële aanleg Rekentechnisch inzicht Analytisch vermogen Een teamplayer Goede communicatieve vaardigheden Wij bieden: Een afwisselende functie in een dynamische omgeving Prima secundaire arbeidsvoorwaarden Een salaris in overeenstemming met de belangrijkheid van de functie Duo-baan behoort tot de mogelijkheden Brief met C.V. graag binnen 14 dagen richten aan: Topa Verpakking B V. t.a.v. Bas Varkevisser Torenlaan 10, 2215 RW Voorhout Voor inlichtingen: telefoon: 0252 - 245220. SI ItH I I H G| STICHTING ZORGCENTRA RIENING Jf-"(thuiszorg Groot Rijnland Samenwerkingsverband tussen: Stichting Zorgcentra Vlietlanden Thuiszorg Groot Rijnland Stichting Dienstverlening Leiden Voor 16 uur per week (maandag en donderdag) Het project is gericht op mensen waarvoor bijzondere lichamelijke en geestelijke zorg wordt gevraagd. Door onder meer "Dagverzorging in de wijk" aan te bieden wordt de mogelijkheid gege ven om thuis te blijven wonen, ondanks hun handicap en zorg. Het project is gelokali seerd in een verzorgingshuis in de Mors. Tot de werkzaamheden behoren: Het voorbereiden en organiseren van individuele en groepsactiviteiten, daarbij inspe lend op de mogelijkheden en behoeften van de betrokken deelnemers. Het opstellen van een jaarplanning. Het aanschaffen en het beheren van het materiaal ten behoeve van de activiteiten. Wij zoeken iemand die: In het bezit is van een relevante vakopleiding op minimaal MBO niveau Een open flexibele en creatieve instelling heeft Werkzaamheden van licht verzorgende aard kan verrichten Een positieve bijdrage kan leveren aan het werkklimaat op de afdeling Kan observeren, signaleren èn rapporteren. De CAO-Welzijn is van toepassing. Het dienstverband wordt in eerste instantie aange gaan voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw A. M. van Mil, coördinator van het dagverzorgingsproject. tel.; 5128183. Sollicitaties kunt u voor 20 juli richten aan de sollicitatiecommissie dagverzorging t.a.v. Mw. A. M. van Mill, Hooglandsekerkgracht 32-2312 HV Leiden. De gerechtsdeurwaarderspraktijk kenmerkt zich door een sterke groei in de afgelopen jaren. Die groei werd veroorzaakt door uitbreiding van de gebieden waarop gerechtsdeur waarders actief zijn, zoals incasso en juridisch advies. Ook de voor de gerechtsdeurwaar derspraktijk kenmerkende werkzaamheden op het gebied van het beslag- en executie- recht zijn behoorlijk toegenomen. Onder invloed van nieuwe wetgeving zullen gerechtsdeurwaarders steeds meer als onder nemers gaan werken, waardoor de komende jaren een verdergaande groei wordt ver- Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik en Van der Horst te Leiden is een modern, zelfstandig, volledig geautomatiseerd kantoor in het centrum van Leiden, dat werkt in opdracht van verhuurders, het bedrijfsleven, (semi-)overheid, particulieren en avocatuur. Het maakt deel uit van een landelijk netwerk van gerechtsdeurwaarderskanto ren. De activiteiten richten zich o.a. op het incasseren van verkeers- en strafrechtboetes, geldvorderingen voor verhuurders en handelsvorderingen voor bedrijven op bedrijven. Ook het verstrekken van juridisch advies behoort tot de kerntaken. Daarnaast is er een grote praktijk op het gebied van het executie- en beslagrecht. Vanwege de groeiende praktijk vragen wij een jurist m/v voor de juridische adviespraktijk. De werkzaamheden bestaan uit het procederen, voorna melijk in kantongerechtszaken en het geven van adviezen over contracten en betalings- en leveringsvoorwaarden. Het onderhouden van contacten met klanten en betalingsplichti- gen behoort eveneens tot de taken. Verder is er plaats voor een ondernemende medewerker met een HBO-werk- en denkniveau m/v liefst met enige juridische ervaring, voor de incassopraktijk. De werkzaamheden zullen bestaan uit het voeren van gesprekken en corresponderen met betalingsplichtigen en het onderhouden van de contacten met klanten, zowel mondeling als schriftelijk. Tevens vragen wij een enthousiaste medewerker m/v voor het verrichten van ondersteunende werkzaamheden. Deze werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de afdeling boekhouding, archief en postkamer. Daarvoor wordt vari u veel accuratesse en zelfstandigheid verwacht. Gedacht wordt aan een opleiding op VMBO-niveau. Wij bieden een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden, studiefaciliteiten en een stimulerende werkomgeving. Sollicitaties, vergezeld van een c.v., kunt u richten aan: Gerechtsdeurwaarderskantoor Buik Van der Horst, t.a.v. mw. W. van der Horst of A. Buik Postbus 11122, 2301 EC Leiden. De ontmoetingsplek hij uitstek. HEXPON B.V. exploiteert 8 verkooppunten, waaronder een aantal toonaange vende horecaformules, op het STATION LEIDEN CENTRAAL en is op zoek naar een: OPERATIONEEL MANAGER Voor Cést du pain, Smullers en Swirl's De functie: Een uitdagende, verantwoordelijke functie in een dynamische omgeving. U hebt een typische voorbeeldfunctie voor een multi-cultureel team van bijna 40 personen verdeeld over drie formules. Operationeel en financieel bent u eindverantwoordelijk. U maakt deel uit van het managementteam. Functie-eisen: U bent in het bezit van een diploma op Middelbare Hotelschool niveau of het vak diploma brood en banket. U beschikt over leidinggevende capaciteiten en een flexibele instelling, kortom u bent een teambuilder. U bent representatief en u heeft goede contactuele eigenschappen. U bent gewend om met computers om te gaan. Geboden wordt: Een enerverende baan in een dynamische omgeving, salaris volgens de Horeca CAO, reiskostenvergoeding, bedrijfsspaarregeling en bedrijfskleding. Spreekt u dit aan schrijf dan snel naar Hexpon B.V.. t.a.v. de heer J. Ponsioen, postbus 726, 2300 AS LEIDEN I smullers Rijnland Het hoogheemraadschap vari Rijnland heeft in een gebied van ruim duizend vierkante kilometers, waarin ruim één en een kwart miljoen mensen wonen en werken, de zorg voor drie taken: de beveiliging tegen zee- en rivierwater (water kering), het op peil houden van het boezem water (waterbeheersing) en de bestrijding van de verontreiniging van het oppervlaktewater (waterkwaliteit). Bij het hoogheemraadschap werken ca. 475 personen, waarvan 2/3 deel werkt op het kantoor in Leiden. Het overige deel werkt op 45 gemalen en zuiveringsinstallaties verspreid over het gehele gebied. Bij de afdeling Registratuur, Dossiervorming en Documentatie, van de hoi afdeling Post- en Archiefbeheer, is een vacature ontstaan voor een Dossiervormer m De afdeling is belast met registratuur/ postbehandelingswerkzaamheden en archiefbeheer bestaande uit dossier vorming en het beheer van een dyna misch archief en informatieverstrek king. De documentaire informatie voorziening, inclusief een centrale bibliotheek, behoort eveneens tot de afdelingstaak. Daarnaast verzorgt de afdeling de coördinatie van het plaatsen van advertenties, inkoop van kantoorbenodigdheden, beheer van kopieer- en faxapparatuur. Tevens behandelt de afdeling in- en extern drukwerk. De afdeling bestaat uit 17 medewerkers. U vormt en ordent zelfstandig dossiers van een deel van het dyna misch archief. U verstrekt informatie uit dossiers of leent dossiers uit. U houdt zich bezig met de voorberei ding van de voor vernietiging in aan merking komende dossiers en het, in overleg, daadwerkelijk vernietigen van dossiers aan de hand van de vernietigingslijst. Tevens verricht u overige, binnen de afdeling voor komende werkzaamheden, waar onder postbehandeling. Voor deze functie zoeken wij een medewerk(st)er op mavo/havo niveau. U bent in het bezit van het diploma sod-l en sod-ll, module B, of bereid deze studie te gaan volgen. j, Wij verwachten van u dat u een dienstverlenende, klantvriendelijke instelling heeft en een flexibele werkhouding. U bent accuraat en kunt zowel zelfstandig als in team verband werken. Ervaring met de genoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. U verdient in deze functie afha en i leeftijd, opleiding en er/0' ring, maximaal 4.415,- bruto maand (max. schaal 6) op basis een 38-urige werkweek. 7C Als secundaire arbeidsvoorwaar kent Rijnland o.a. een collectiev regeling voor ziektekosten bij financiële tegemoetko jj kinderopvang en mogelijkl .b.t. ouderschapsverlof en opl Inlichtingen over de functie en procedure kunt u inwinnen bijl hoofd van de afdeling Registrat Le Dossiervorming en Documental heer A.N. Peters, telefoon (071) 516 84 00 (tijdens kantooruren) pij Benoeming vindt bij Rijnland pl na het overleggen van een verk omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van di jjj richten aan het hoofd Personee at Organisatie van Rijnland, mevro 'er C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op bi en enveloppe) van vacaturenum t 2-RDD-2000. Eerdere reflectanten behoeven opnieuw te reageren. Acquisitie naar aanleiding van i advertentie wordt niet op prijs gesteld. MAAR EIGENLIJK BENT U VEEL MEER BIJ LIEFTINK RAMENFABRI Lieftink Ramenfabriek is een vooraanstaand fabrikant en leverancier van een uitgebreid pakket ramen, kozijnen, deuren en serres in aluminium en kunststof. Onze producten wo vervaardigd uit kwalitatief hoogwaardige profielen van het topmerk Schüco. Afnemers zi) onder meer aannemingsbedrijven, woningbouwverenigingen, eigenaars van utiliteits gebouwen en particulieren. Productie en montage van de producten vereisen een optimale voorbereiding. Hiervoor zoeken wij op korte termijn een ervaren (m/v) of zeg maar liever: een projectleider/werkvoorbereider/CAD-tekenaar/constructeur Waaruit bestaan uw werkzaamheden? Als projectleider, etc. krijgt u de leiding over verschillende projecten en zorgt u voor een goede werkvoorberei ding. Daarnaast gaat u zich in overleg met de afdeling Verkoop bezighouden met het ontwerpen van bouw kundige aansluitingen en puien, het berekenen van statistische normgegevens en het maken van werk tekeningen met behulp van geavanceerde software programma's. Wat heeft u hiervoor nodig? In ieder geval een opleiding op MTS- of HTS- Bouwkunde niveau, breed technisch inzicht en ruime vakervaring. Verder bent u bekend met: bouwproducten, zoals wij die fabriceren computer applicaties kwaliteitsbeheersing volgens NEN/ISO normen Bij uw werkzaamheden kunt u rekenen op een solide ondersteuning. U bent contactueel sterk, werkt systematisch en beschikt over eigentijdse leidinggevende kwaliteiten. Wat stellen wij daar tegenover? Vanzelfsprekend kunt u rekenen op een uitstekend salaris en aantrekkelijke secundaire voorzieningen. De sfeer in ons bedrijf is modern, dynamisch, ongedwongen en collf Bent u in de markt? jt Richt dan uw sollicitat tzj met CV binnen 10 dat ,n aan de de heer Aad je 35 jaar vakmanschap Lieftink Ramenfabrie Produktieweg 15-17, Postbus 135, 2400 AC Alphen a/d f Telefoon 0172 43 26 2 Fax 0172 44 01 39 Website: www.lieftink. E-mail: info@lieftink.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 12