Personeel Personeel Personeel Personeel Personee CMF MU WERKEN AAN JE TOEKOMST BIJ EEN TOONAANGEVEND BEDRIJF... DTP'er/Vormgevers Administratief medewerker M/V loodgieters/ badkamermonteurs m/v sanitair-/tegelverkoper m/v tegelzetters m/v leerling tegelzetters m/v werkvoorbereider-/calculator m/v handige schoolverlater m/v ■3I1IIEIIHIIIEB ZATERDAG 8 JULI 2000 Frank Bunck Assurantiën Verzekeringen Hypotheken Pensioenen Frank Bunck Assurantiën is een zelfstandig en onafhankelijk assurantiekantoor waar een jong team medewerkers zich bezighouden met schade- en levensverzekeringen, hypotheken, pensioenen en financiële planning. Door de snelle groei van ons kantoor zijn we nu toe aan een: Financieel Adviseur m/v Als financieel adviseur geef je aan bestaande klanten van Frank Bunck Assurantiën een financieel advies. Dit zijn be staande klanten waarvan wij het verzekeringspakket verzor gen. De klanten en medewerkers van Frank Bunck Assuran tiën zijn door het veelvuldig contact zeer bekend met elkaar. Daarnaast bouw je deze klantengroep uit door je bestaande klanten zeer goed te adviseren. Verder gebeurt dit door diverse acties en reclame activiteiten die wij verzorgen. Ook hebben wij een aantal samenwerkingsverbanden met grote zakelijke rela ties, waar veel nieuwe klanten uit voort komen. Naar aanleiding van goed geselecteerde mailingen in ons klan tenbestand, worden de afspraken grotendeels voor de adviseurs gemaakt. Wij vragen: - Positieve en enthousiaste instelling - Leeftijd minimaal 18 jaar - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Klantgerichte instelling - Bereid ook 's avonds te werken - In bezit van rijbewijs Wij bieden: - Intensieve begeleiding en opleiding tot financieel adviseur - Perfecte carrièremogelijkheden in ons snel groeiend bedrijf - Jonge en enthousiaste collega's - Uitstekend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden - Vrij in te delen werktijden Deze functie is zeer geschikt voor bijvoorbeeld schoolverlaters, assurantie-medewerkers die de buitendienst in willen of autoverkopers. Sollicitatie: Stuur je sollicitatiebrief met c.v. op naar Frank Bunck Assurantiën, t.a.v. Frank Bunck, Sweelinckplein 9-112517 GK Den Haag. IZS^i Voor meer informatie, bellen naar: Frank Bunck, Tel.: 070-356 3409, Mobiel: 06-53 179 446 van der Vaart Paper Recycling bv Van der Vaart Paper Recycling B.V. is een bedrijf dat zich bezighoudt met de inkoop en verkoop van grondstoffen voor de papierindustrie. In verband met de explosieve groei van ons bedrijf zoeken wij op korte termijn enthousiaste medewerkers ter versterking van ons team. Financieel Administrateur m/v De Financieel Administrateur is samen met een assistent(e) verantwoordelijk voor de uitvoering van de gehele financiële administratie: Het voeren van debiteuren-/crediteurenadministratie Het voorbereiden van financiële maand- en kwartaalrapportages Voor deze functie zoeken wij iemand die voldoet aan het volgende profiel: U heeft een opleiding op MBO- of HBO-niveau Ervaring met het beheren van financiële administraties U bent bekend met Exact voor Windows, Excel en Word Flexibiliteit, zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel zijn voor u ken merkende eigenschappen U werkt graag in een klein team U beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Arbeidsvoorwaarden Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Er wordt gewerkt in een goede sfeer in een klein team. Administratief medewerker m/v De administratief medewerker is verantwoordelijk voor het controleren en in boeken van inkoop- en verkoopfacturen en assisteert waar nodig de financiële administrateur en controller. Voor deze functie zoeken wij iemand die voldoet aan het volgende profiel: U heeft een opleiding op MEAO-niveau, aangevuld met twee jaar werkervaring Ervaring met Exact voor Windows is een pre U kunt omgaan met Excel en Word Flexibiliteit, zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel zijn voor u ken merkende eigenschappen U werkt graag in een klein team U beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden uitstekende doorgroeimogelijkheden en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw sollicitatie richten aan: Van der Vaart Paper Recycling bv Ter attentie van Mevrouw L. Effern Postbus 2 2100 AA Heemstede. Studio Wie zoeken we Voor onze studio zoeken we met spoed enthousiaste col lega's die bekend zijn met de pakketten Xpress Illustrator en Photoshop e.d. Multimedia belangstelling is een pre. Wat bieden we Een meer dan passende beloning Een contract voor onbepaalde tijd. Een uitgebreide professionele werkplek. Een stel fijne collega's Wie is GST GST staat voor Grafisch Scan Techniek bv. Dit is een breed full service grafisch prepress onderne ming en beschikt over: een eigen opmaak Studio/beeldbewerking een eigen digitale fotostudio een eigen pre press service afdeling volledig ingericht met scanners belichters kleurproefsystemen enz De Heyderweg 1, 2314 XZ Leiden. GST@euronet.nl FlorElite, marktleider op het gebied van normaal cultuur chrysanten, is een zeer sterk groeiend productie- en handelsbedrijf dat naast chrysanten een compleet sortiment uitgangsmateriaal voor de tuinbouw op de Europese markt afzet. Het uitgangsmateriaal wordt zowel in eigen beheer alswel onder contract bij vaste leveranciers in geheel Nederland geproduceerd. Door recent voltooide overnames en uitbreiding van de teelt- en handelsacti viteiten zijn wij voor onze nieuwe vestiging te Rijnsburg op zoek naar 4. enthousiaste en energieke fulltime en parttime medewerkers M/V voor de functies van: Medewerkers orderadministratie Taakomschrijving: Orderadministratie Inkoop- en verkoop en het administreren daarvan Logistiek en export planning Ondersteuning buitendienst medewerkers in binnen- en buitenland Medewerker productie en planning Taakomschrijving: Inkoop- en verkoop en het administreren daarvan. Productieplanning Administreren en controleren van de productie Functie-eisen: Middelbare opleiding Kennis van de Engelse en Duitse taal is een pre Enige affiniteit in het werken met computers Accuraat en goede contactuele eigenschappen Wij bieden u: Een zelfstandige functie in een dynamische en succesvolle onderneming met een passend en uitstekend salaris. Een veelzijdige baan met ruimte voor eigen inbreng en inventiviteit binnen een internationaal opererend bedrijf. Een prettige werksfeer in een team van jonge enthousiaste en gemotiveerde collegae. Goede secundaire voorwaarden zoals een bedrijfsspaarregeling en deelneming aan een pensioenfonds. Bent u de juiste persoon voor een van deze functies dan kunt u uw sollicita tie binnen 14 dagen schriftelijk richten aan: FlorElite B.V. t.a.v. dhr. P. J. Th. van der Geer Hoogeweg 12 2231 MS Rijnsburg Tel. 071-3315400 Fax. 071-3316185 e-mail: crysanths@florelite.com Kamsteeg Auto Plaza is één van de grootste Volkswagen e Audi dealers van Nederland. Naast Kamsteeg Auto Plaza bestaat de Kamsteeg Groep uit de volgende onderdelen: Kamsteeg Auto Lease, Kamsteeg Bedrijfswagens; Kamsteeg Auto Rental Kasco Autoschade Karisk Fin. Verz. De Kamsteeg Groep telt ruim 240 medewerkers, verdeeld over 5 vestigingen. Alphen o/d Rijn Curieweg 5, 0172 - 427 427 Katwijk Zeeweg 61, 071 -4 015141 Leiderdorp Lijnbaan 9, 071 -5 813 340 Voorscholen Hofweg 39, 071 - 5 794 794 www.kamsteeg.nl Verkopen is een vak! Het verkopen van één van de meest gewilde automerken is een feest. Kamsteeg Auto Plaza is één van Nederlands grootste dealers van Volkswagen en Audi. Voor de vestiging Katwijk, waarin een hecht team werkzaam is, zijn wij op zoek naar een relatiebeheerder die het overhandigen van de autosleutels als de bekroning op zijn relatie ziet. Solliciteer als je deze vragen positief kunt beantwoorden: Wil jij graag auto's verkopen van het merk dat marktleider is in Europa? Vind jij omgaan met mensen één van de leukste dingen in je vak? Zie jij een uitdaging in het aangaan van nieuwe relaties? Verplaats jij je graag in de wensen van je klant?. Wil jij samen met het Katwijkse team je klant nét dat beetje meer bieden? Heb je een MBO opleiding en ben je in bezit van een rijbewijs? Dan ben jij degene die wij zoeken. Kom met ons praten over je salaris, je auto van de zaak (en wat voor één) en nog veel meer. Stuur je brief voorzien van CV naar Kamsteeg Auto Plaza; t.a.v. André Vlaardingerbroek; Postbus 236; 2250 AE Voorschoten of een e-mail naar pz@kamsteeg.nl o.v.v. sollicitatie verkoper. Kamsteeg Auto Plaza Kbd VAN DEN KERKHOF BEDRIJFSDIENSTEN SCHOONMAAKONDERHOUD - GEVELONDERHOUD zoekt voor schoonmaakwerkzaamheden PART-TIMER voor Huize Emmaus te Zoeterwoude-dorp. Werkzaamheden op dinsdag en donderdag van 9 uur tot 12 uur. Voor informatie: 06-55308398 071-5802673 Q. v.d. Kerkhof CENTRALE VERWARMING EN GASINSTALLATIES WTrll V.O.F. v/d Geest en Zn. Wij zoeken op korte termijn een ONDERHOUDSMONTEUR en CV-MONTEUR V.o.f. v/d Geest en Zn. Vondelsingel 11 2371 HA Roelotarendsveen Tel.: 071-3313597 of 06 53639094 De Jong Internationaal transport- en containerbedrijf BV zoekt: part-time of full-time Uw functie: Het zelfstandig verrichten van allo administratieve en boekhoudkundige werkzaamheden van het bedrijf zoals debiteuren, crediteuren, bank, giro en loonadministratie. Wij bieden: Een zelfstandige functie met eigen verantwoorde lijkheid en goede arbeidsvoorwaarden. De Jong internationaal transport- en containerbedrijf BV T.a.v. de heer Y. A. de Jong Cruquiusweg 31 2102 LS Heemstede Voor nadere inlichtingen of voor het maken van een afspraak kan u zich wenden tot de heer Y. A. de Jong. Tel.nr.: 023-5285948 WAT VERDIEN JIJ AAN HET MILIEU?!: Central Mudplant and Fluid Services mjV\ op de Euro Base boorspoelingen voor di en gaswinning. Daarnaast verwerken W| de afvalstoffen, die bij het boren vrijkoi Wij zoeken Wasteplant Medewerkt voor onze groeiende sector afvalverwerkirl Heb je een opleiding op LTS-niveau, misschierj jaren ervaring in de procesindustrie en/of mej heftruck en ben je bereid de handen uit ij mouwen te steken, dan hebben wij een prims met een goed salaris voor je. Neem contact op met Paolo Fa (0251 229lt of richt je sollicitatiebrief aan CMF Services t.a.v. de heer J.W. van der Horst, Postbus 1950 AA Velsen-Noord. Central Mudplant and Fluid Services B.jdu Wegens uitbreiding van activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar vakmensen voor onze vestiging in Leiden. Wij zijn een verkoopbedrijf van luxe keukens, sanitair en tegels. De verkoop geschiedt zoivel aan de particulier als aan de tussenhandel. Functieomschrijving: Het installeren van luxe badkamers Functie-eisen: Ervaring vereist Leeftijd vanaf 20 jaar en in bezit van rijbewijs Functie-eisen: Ervaring vereist Leeftijd vanaf 25 jaar Functieomschrijving: Voor projecten en Burgerwerk Bekend met alle facetten van het vak Leeftijd vanaf 20 jaar Ervaring vereist Functie-eisen: LBO metselen/tegelen Leeftijd vanaf 18 jaar i tekeningen en bestek Functieomschrijving: Het maken van offertes aan de hand v Inkoop van tegels Planning tegelwerkzaamheden Contact met opdrachtgevers Functie-eisen: MBO-niveau Enige ervaring gewenst Goede contactuele eigenschappen Ervaring met Microsoft Excel Functieomschrijving: Wil worden opgeleid tot openhaardenbouwer Lts-niveau Leeftijd vanaf 16 jaar Voor alle functies gelden een goede salariëring, secundaire arbeidsvoorwaarden, vakantiebon volgens SFB en de mogelijkheid om opleidingen te volgen. Is dit de baan waarnaar u zoekt? Schrijf dan uw sollicitatiebrief waarin personalia, opleiding en/of ervaring staan vermeld, of bel naar: Dhr. N. Pikaar, tel. 06 - 55198680 Lestella Sani Plus D. Rijkersweg 15 2315 WC Leiden Telefoon 071 - 5223123

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 10