fersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Wie biedt je een baan én studie mogelijkheden? (Senior) Research nurse de koning (1.0 fte) AYamanouchi We zoeken een heel speciale uitzendconsulent(e). IJK SECRETARIS (m/v) gericht op resultaat Deloitte Touche (DAG 1 JULI 2000 Vomanouchi Europe B.V. is an Integral part of Yamanouchi cPharmaceutical Co., Ltd. We fcre o worldwide manufac- g^jurer of pharmaceutics and healthcare products. wiResearch is one of our core bctivities and has resulted in eeb number of well known drugs. Other promising and innovative products are in Alidevelopment. OOur success is also embodied our philosophy 'Creating jJand Caring... for Life' which ^essentially relates to Innova- Service and Concern for People. J^The European headquarters, jgthe Research Development te facilities and the Dutch Marketing and Sales organi sation are all based in """jLeiderdorp, the Netherlands. ren|The production facilities are located in Meppel, the yjr|Netherlands and Carugate, gailtaly. Our affiliates are spread the European continent we are also active in tee0 °- China, Australia, New id Zealand and the Middle East. telYamanouchi employs over 8,500 people worldwide; gje 1,600 work in the European lyj organisation of which 500 in (the Netherlands. Within the Clinical Pharmacology Unit (CPU), section of the Clinical Pharmacology Research Department (CPRD) a vacancy has arisen for the position of: (Senior) Research nurse 1.0 fte) These are your roles and responsibilities 1Primary responsibility (shared with other colleagues) for execution of clinical studies in Yamanouchi's CPU, ensuring compliance with GCP and other applicable regulations. 2. Performance of other roles assigned by Manager CPU to him/her on an ad hoc or permanent basis such as: administrative duties in CPU and contribution to quality and process improvement in CPU and/or CPRD. 3. Monitoring of external Clinical Pharmacology studies (Senior Research Nurse only) or performing the role of Assistant to the Lead Monitor of such studies (Research Nurses only) where required to do so by the Director CPRD, in consultation with the Manager CPU. 4. To perform other roles which may be assigned to him/her on an ad hoc or permanent basis such as contribution to quality improvement, etc. These are your specific skills/requirements A registrable nursing diploma is required. At least 5 years experience of working in a clinical research setting and/or intensive care unit. Appointment as Research Nurse or Senior Research Nurse will depend on qualification(s), experience and other personal attributes, e.g. managerial potential. - Advanced computer skills. Good command of Dutch and English, both written and oral. Knowledge of current GCP/ICH guidelines - theory and practice - is an advantage. A business-conscious nurse, capable of working without supervision and according to very precise procedures and guidelines. - A team player with good inter-personal and problem-solving skills. Ability to deal adequately with occasional stress situations. °p LH More information about -jgJYamanouchi and the CPU: www.yamanouchi-eu.com Challenging position in a truly international environment Interesting remunneration package and outstanding secondary benefits Employment on a permanent contract More information can be obtained from Mr. H. Huiskes, Research Nurse, tel. 071 5455509. Your written application, together with your CV, should be submitted within (2) weeks of the date of this advertisement. Send your letter to Yamanouchi Europe B.V., for the attention of Mr. A.S. de Wit, Human Resources Manager, RO. Box 108, 2350 AC Leiderdorp or by e-mail: wit.nl@yamanouchi-eu.com Uitzendbureau de Koning heejt in de regio een wel heel bijzondere reputatie als de meest gespecialiseerde organisatie in het "matchen" van tijdelijke en vaste krachten op administratief, secretarieel, financieel en commercieel gebied. De nieuwe collega in ons team onderhoudt nauwe contacten met onze beide doel groepen: én met de inleners én met de uitzendkrachten. Logisch dus, dat we niet veel minder zoeken dan een topper in uitzendland. Man, vrouw, jong of wat ouder, als je maar de nodige ervaring meebrengt. En een beetje persoonlijke ambitie is ook nooit weg. Je full-time baan De baan is het gevolg van onze nogal forse groei. Tegelijkertijd zegt dat iets over de werkambiance. Je staat zo nu en dan behoorlijk onder druk en wordt dan toch geacht kalm, stressbestendig en service- gericht te blijven. Daar staat veel tegenover, zoals een fantastisch team van zeven collega's, aardige klanten en een fascinerende job. Je hoofdtaak is in de inter mediaire rol tussen inlener en uitzendkracht. Je vertolkt de wensen van de opdrachtgever en termen van de meest geschikte kandidaat. Je verzorgt de werving en voert de selectiegesprekken. Je stelt de tarieven en salarissen vast. Je adviseert over arbeidsvoorwaarden, sociale zekerheid, cao's en belastingzaken. Je volgt en begeleidt het volledige uitzendtraject, bent verant woordelijk voor de na-service aan klanten en ziet dan ook toe op het reilen en zeilen van de uitzendkracht. De functie-eisen Het zal duidelijk zijn dat wij op zoek zijn naar een stevige kandidaat op hbo-niveau. Een aantal jaren relevante werkervaring in de commerciële dienstver lening. Liefst enige achtergrond in personeelswerk en zeker goed inzicht in het bedrijfsleven, functie-eisen en opleidingen. Verder kun je overweg met Word for Windows en - na een korte training - ook met onze speciale software voor de uitzendwereld. Toch is een aantal andere kwalificaties zo mogelijk nog belangrijker. Zoals je contactuele en sociale vaardigheden. Zoals een stressbestendig karakter en een representatief optreden. Je bent snel en accuraat. En - bijna vanzelfsprekend - je beschikt over mensen kennis en inlevingsvermogen. Eigenlijk zoeken wij de perfecte uitzendconsulent(e). Natuurlijk word je daarvoor getraind en opgeleid. En ook een uitstekend salaris en prima arbeidsvoor waarden spreken voor zich. Spreekt deze functie je aan? Stuur dan op korte termijn je schriftelijke sollici tatie en curriculum vitae aan de directeur, mevrouw S. van den Broek. En als je nog vragen hebt, bel dan gerust even met Jeroen Mantel. UITZEND U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel. 071 5144143. E-mail: jmantel@uitzendbureaudekoning.nl Voor de Ondernemingsraad zoeken wij een FUNCTIE-INHOUD Als ambtelijk secretaris ondersteunt u onze Ondernemingsraad (OR). U registreert binnenkomende en uitgaande pqst en draagt zorg voor de behandeling van de post. U belegt en bereidt OR- en overlegvergaderingen voor, u notuleert deze vergaderin gen, stelt de bijbehorende actielijst op en bewaakt mede de voortgang van open staande acties. Tevens archiveert en beheert u de bibliotheek en het archief van de OR. U stelt conceptbrieven op en levert een bijdrage aan het opstellen van het OR- bulletin. U informeert de OR en bij uitzondering de Raad van Bestuur over op de OR van toepassing zijnde wettelijke kaders (WOR/ARBO) en u bent alert op de conse quenties van nieuw te voeren beleid. Tevens vertaalt u dit naar de OR. Voor interne en externe relaties van de OR bent u het aanspreekpunt. Ook het organiseren van dc OR-verkiezingen behoort tot uw takenpakket. FUNCTIE-EISEN U heeft een MBO-werk- en -denkniveau, kennis van de WOR en de doelstellingen en taken van een OR. Bij voorkeur heeft u ervaring met gevraagd en ongevraagd geven van advies over procedures en wettelijke aangelegenheden. Het zelfstandig opstellen en redigeren van agenda's, notulen, correspondentie en adviezen gaat u goed af, mede door uw goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. U bent in staat tactvol op te treden binnen een krachtenveld waarin veelal tegen gestelde belangen en verschillende doelstellingen, taken en opvattingen een rol spelen. U weet op de juiste wijze om te gaan met vertrouwelijke informatie. ARBEIDSVOORWAARDEN Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 2.929,- en maximaal 3.810,- bruto per maand op basis van een 34-urige werkweek conform schaal 6 (aanloopschaal) van de CAO voor de Zorgverzekeraars. Bij goed functioneren behoort schaal 7 (functionele schaal) met maximaal 4.244,- bruto per maand na 1 jaar tot de mogelijkheden. Tevens kent Zorg en Zekerheid 8% vakantiegeld, 8,33% eindejaarsuitkering en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zaken als een goede pensioen-, studiekosten- en ziektekostenregeling zijn bij ons vanzelfsprekend. INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw H.J. Pronk, Hoofd secretariaat Raad van Bestuur, telefoon (071) 535 74 45, of met de heer P. Nibbelink, voorzitter Ondernemingsraad, telefoon (071) 535 71 25. SOLLICITATIE Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk maandag 17 juli a.s. U kunt uw sollicitatie sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw A. Lacroix-Tuin, HR-adviseur, Postbus 400, 2300 AK Leiden. (ïorg en Zekerheid Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werken? Met je VWO-diploma kun je direct aan de slag bij een van de grootste financieel-zakelijke dienstverleners van ons land. Deloitte Touche is een organisatie, landelijk gespreid over meer dan 90 vestigingen, meer dan 6.GG0 medewerkers in Nederland, deel uitmakend van Oeloitte Touche Tohmatsu, internationaal werkend in meer dan 130 landen met meer dan 90.000 mensen. Je zet je samen met collega's in op een breed terrein van dienstverlening aan grote, kleine, internationale en publieke instellingen. Kortom, een inspirerende omge ving met ambiance en tal van kansen om je ambities volledig waar te maken. Studeren? Naast het werken blijf je een dag in de week studeren. Ook is het binnen onze organisatie mogelijk om ver schillende opleidingen en trainingen te volgen op het gebied van commerciële en sociale vaardigheden. Over deze mogelijkheiden kunnen we je bij een eerste gesprek al uitgebreid informeren. Werken en studeren? Waarom niet? De combinatie werken en studeren is ideaal om direct je capaciteiten te demonstreren, ter wijl |e tegelijk werkt aan je carrière als bijvoorbeeld accountant. Wil je geld verdienen en studeren? Bel dan met Karen Dijkstra voor informatie, telefoon 070 - 300 62 84 of schrijf haar een brief met cv Postbus 907212509 LS Den Haag. ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS CONSULTANTS Meer dan 90 vestigingen in Nederland. Internet: www.deloitte.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 43