Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Filevrij 45 Inkoper mJv WNDUEWUN naar je nieuwe baan corus P&O ADVISEUR v/m HOBAHO HORTI GROEP O MANPOWER ZATERDAG 1 JULI 2000 40-R o Horti Groep B.V., gevestigd te Li; eiling- en bemiddelingsdiensten, I De sierceeltsector is sterk in beweging. Er spelen vele ontwikkelingen die voor Hobaho nieuwe (commerc kansen en uitdagingen bieden. Daar spelen wij dan ook graag op in! Een verdere professionalisering van i organisatie en het leveren van nieuwe en gedifferentieerde diensten aan onze klanten zijn belangrijke spet punten in ons beleid. De ontwikkelingen binnen de sierteeltbranche die van invloed zijn op onze organisatie en onze collega's om een slagvaardig personeelsbeleid. Tegen deze achtergrond zijn wij op zoek naar een parttime: die een visie op het vakgebied praktisch weet vorm te geven Als P&O adviseur ben je sterk betrokken bij de business en de mensen van Hobaho. De interne klanten wor den door jou professioneel begeleid en ondersteund op het brede terrein van in-, door- en uitstroom vraag stukken. Je fungeert voor hen als een volwaardige sparringpartner. Je zoekt een afwisselende en boeiende baan waarbij je naast de verantwoordelijkheid voor een goede uitvoering van de P&O activiteiten ook een bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling van het P&O beleid. Samen met de huidige P&O-adviseur en je collega's van het managementteam zet je de lijnen uit, mede vanuit een duidelijke en heldere visie op de inzet van Je beschikt over cci hands-on mentaliteit weet je vraags Je staat stevig in je schoenen en je contactert met jouw klanten. Je hebt een pro-actieve instelling er een directe en open cultuur. De Hobaho biedt een inspirerende v Voor meer informatie kun je contai Je schriftelijke sollicitatie kun je sa directeur, Postbus 6, 2160 AA Lis: opleiding op HBO-niveau. Je hebt ervaring m i'raagstukken te vertalen naar praktische oploss :n je weet jouw c het vakgebied. Met een gk" d d je voelt je thuis in een w erkomgeving waar veel ruit t opnemen met Ron Axt. ren naar Hobaho Intcrmcdi e. Mailen mag ;rkomgeving waar slagvaardig wordt gewerkt ii ik sippel@hobaho.nl. p Priis Goed voor de groei Hobaho Horti Groep bv Haven 10, 2161 HK Lisse, Postbus 6, 2160 AA Lisse Bakkerij Hendriks Nieuwenhuizenweg 5 2314 XP LEIDEN tel. 071-5416941 fax 071-5411066 OP ZOEK NAAR IETS NIEUWS??? Solliciteer dan bij Bakkerij Hendriks. Wij bakken voor 2 eigen winkels en een aantal supermark ten en instellingen. Dit doen wij met een gezellig, enthou siast team bakkers dat uit 7 personen bestaat. In verband met het vertrek van één van onze collega's zijn wij op zoek naar een enthousiaste gemotiveerde collega die zowel in de brood- als in de banketbakkerij inzetbaar is. Het betreft een fulltime functie. Interesse? Bel dan 's morgens 071-5416941 en vraag naar Ruud Hendriks. Tevens zoeken wij een enthousiaste parttime VERKOPER(STER) voor 28 uur per week waarbij ook op zaterdag gewerkt wordt. Deze functie is eventueel ook op te splitsen in 2 banen van bijv. 14 uur. Lijkt het je wel wat om in een klein, ambachtelijk familiebedrijf te werken, bel dan 071-5410855 of stuur een briefje naar: Mevr. C. Hendriks, Klerkenhof 38, 2353 WC LEIDERDORP. In verband met de groei van ons bedrijf zoeken wij een flexibele CHAUFFEUR voor ca. 8 uur per week van maandag t/m donderdag van 8.00 tot ongeveer 10.00 uur 's morgens om bestellingen bij particulieren en bedrijven te bezorgen. Bel hiervoor 's morgens naar Ruud Hendriks, tel. 071-5416941. afdeling Inkoop zijn wij op Profiel van de functie: U bent verantwoordelijk voor tie inkoop van een deel van onze handelsgoederen. Een en ander afgestemd met de afdelingen Verkoop en Voorraadbeheer. Het jaarlijks inkoopvolume bedraagt enkele miljoenen guldens.U onderhandelt met leveranciers, waarbij u scherp let op leveringsbetrouwbaarheid en een optimale verhouding tussen prijs en kwaliteit. Profiel van de kandidaat: H beschikt minimaal overeen MBO-opleiding, aangevuld met fakdiploma s.U heeft een meerjarige inkoopervaring in een ïandelsonderneming, branche-ervaring is een pre. J bent een scberp onderhandelaar, gewend onderhandelingen te oeren in binnen- en buitenland; de moderne talen beheerst u lerhalve goed.U beschikt over uitstekende communicatieve en irganisatorische eigenschappen; n bent gewend zelfstandig te ken en een flexibele opstelling ten aanzien van werktijden, .ent een zakelijke, doortastende persoonlijkheid. U woont in :ieer, eventueel bent u bereid U I ving v moderne, goed geoutilleerde werkomgeving en een legiaal werkklimaat. De mogelijkheid uw eigen ideeen talie te geven ter bevordering van een efficient inkoop- >r de juiste kandidaat een salai het belang van de functie en goed, voorwaarden. Als u voldoet aan de gestelde ichriftelijke sollicitatie, voorzi detailleerde beschrijving vai v werkervaring, te lichte Jac. van Dillewijn Verpakkingen b.v.. t.a.v. de Directie. Postbus 179, 1430 AD Aalsmeer, Tel. 0297-354111. Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Medewerker Facturatie m/v Je werkt bij een uitgeverij van educatieve boeken in Leiden waar je telefonisch klachten behandelt, de klantenservice onder steunt, bestellingen codeert, facturen uitprint en nakijkt en retouren checkt. Wat vraagt Manpower? Je hebt Havo/MBO met relevante werkervaring, daarnaast ben je accuraat en heb je kennis van computers. Wat biedt Manpower? op twee gratis kaarten Interesse? Neem contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, (071) 512 04 34. vraag naar Suzanne Appelman, of email naar: suzanne.appelman@manpower.nl. Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. Manager Financieel Advies Gelegen in het Groene Hart - in het centrum van de Randstad. Alphen aan den Rijn, een stad met 70.000 inwoners. Het is hier prettig wonen en werken. En voor bedrijven een gunstig vestigingsgebied. Rabobank Alphen aan den Rijn profiteert van deze factoren en zal in de komende jaren een aanzienlijke groei doormaken. Wij vervullen een voortrekkersrol in ons werkgebied. Onze aanpak is slagvaardig en innovatief. Dat combineren we met een informele sfeer, een jong team en een gezonde dosis humor. Zo weten we steeds meer mensen en bedrijven aan ons te binden. Als manager Financieel Advies leidt u het team dat financieel maatwerk levert aan de top van de particuliere markt. Aan de ene kant bent u de stuwende kracht achter alle commerciële activiteiten. Aan de andere kant bent u de coach voor uw medewerkers. U staat voor dienstverlening van topniveau aan de klanten. Dat vraagt natuurlijk om een gedegen marktbewerkingsplan en een scherp oog voor het evenwicht tussen afzetdoelen en risico's. Maar ook om een grondige kennis van ons werkgebied. Als lid van het managementteam heeft u een belang rijke stem in de koers van de bank. U heeft een HBO- of academische opleiding in een financiële of bedrijfskundige richting, plus ervaring als manager, bij voorkeur in de financiële dienstverlening. Interesse? Bel voor meer informatie met de afdeling Personeelszaken, telefoon (0172) 48 55 23. Uw brief met c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Alphen aan den Rijn, ter attentie van de afdeling Personeelszaken, Postbus 55, 2400 AB Alphen aan den Rijn. Meer informatie over de Rabobank Groep: www.rabobankgroep.nl/werken Geef je ambitie toekomst Rabobank Alphen aan den Rijn Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributie-apparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke product-marktcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14,7 miljard Euro en telt 66.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. Op de Automatiseringsafdeling van Corus Staal IJmuiden is plaats voor twee nieuwe medewerkers. Voor de groep Applicatie en Communicatie van de afdeling Telecommunicatie Systemen (TES) zijn wij op korte termijn op zoek naar professionele PROGRAMMEURS EN SYSTEEMANALISTEN (M/V) Functies De functies van Programmeur en Systeemanalist spelen zich af binnen de groep Netwerk Software en Applicatie Integratie. De werkweek is flexibel en parttime werken Bij de automatisering van het 7 "24 uurs bedrijf ben je mede verantwoordelijk voor beheer en de verdere ontwikkelingen van - de Distributed Computing Environment (DCE) infrastructuur - middleware op basis van DCE client server - process computers (Windows NT en VMS), SAP (HP-Unix) en IBM mainframes -MOSI - zelf ontwikkelde software Hoogovens Data Netwerk (HDN) en support bij migratie naar DCE Ondersteuning en consultancy van de gebruikers behoren tevens tot de werkzaamheden. Profiel Je bent een kanjer in je vakgebied, automatiseren is je lust en je leven en je beschikt over - opleiding HBO of academisch niveau met informatica - uitgebreide kennis van C op diverse platforms - bekendheid met operating systemen Windows NT, DEC-VMS en UNIX - ervaring met PASCAL, VB en Delphi - bereidheid om gedegen kennis op te bouwen van alle programmatuur rond HDN en DCE Carrière Kies je voor Corus Staal, dan kies je tevens voor goede start- en groeimogelijkheden in een modern industrieel staalbedrijf. En een vaste baan op een filevrije locatie. De beide functies bieden tevens zeer goede opleidingsmogelijkheden en - een zeer aantrekkelijk salaris, in overeen stemming met de functie - flexibele werkweek van gemiddeld 37 uur - minimaal 23 vakantiedagen en 11.5 ADV dagen - de mogelijkheid tot parttime werk Informatie Voor nadere informatie kan je tijdens kantooruren contact opnemen met Kees-Jan Verstraten, telefoon 0251 494138. Belangstelling? Spreekt een van deze functies je aan? En ben jij de Programmeur of Systeemanalist die wij zoeken? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV onder vermelding van T 10.000 naar Corus Afdeling Recruitment Talent Development t.a.v. de heer drs. Kees-Jan Verstraten Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden E-mail: recruitment@corusgroup.nl Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40