Personeel Personeel Personeel Personeel Rijnland m4 Woonzorgkundigen m/v Houweling Kars Doktersassistent v magazijnmedewerker Groepsleerkracht Vakantiekrachten de strijp RDAG 1 JULI 2000 ADVOCATEN zoeken voor hun vestiging te Voorschoten aan de Van Beethovenlaan nr. 69b, met onmiddelijke ingang een: TELEFONISTE/RECEPTIONISTE (M/V) voor een fulltime dienstverband. toeken een man of vrouw die: paal een MAVO/LEAO opleiding Tot de taken behoren: het beantwoorden van de telefoon het ontvangen van cliënten oede beheersing van de Nederlandse postverwerking eeft bestendig is naai is sentatief, spontaan en gezellig is ftelijke sollicitaties richten aan: Houweling Kars, kis 183, 2250 AD Voorschoten, jde heer mr. E. Kars. het bijhouden van wetboeken jisitie wordt niet op prijs gesteld. ziekenhuis minimaal 20 tot maximaal 36 uur per week De overeenkomst wordt aangegaan voor de duur van 1 jaar. Taken: - Bloedafname bij (poli)klinische patiënten; - invoeren van onderzoeksaanvragen in de ziekenhuiscomputer; - administratieve afhandeling van (vervolg)onderzoek. Functie-eisen: - Een middelbare schoolopleiding aangevuld met het diploma dokters assistente of vergelijkbaar; - ervaring met het werken met een beeldscherm of bereidheid dit te leren; - een klantvriendelijke en servicegerichte houding; - de bereidheid om op wisselende tijden en op beide locaties te werken. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Benard, laboratoriummanagèr of mevrouw A.' Slinger-land, teamleider afname en receptie, telefoon 0? 1- 545 42'48. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 109.ld Oegstgeesc is op zoek naar egn INIOR MEDEWERKER ONDERWIJS (m/v) or 24 tot 32 uur per week) De functie-inhoud: ILeerplichtambtenaar: Als leerplichtambtenaar er op toezien dat alle leerplichtige kinderen op een school staan ingeschreven en deze bezoe ken. De leerplichtambtenaar onderneemt actie indien de leerplichtige leerling de school niet bezoekt. 2. Leerlingenverv Uitvoering geven houdt hierbij de kinderen. 3. Administratieve werkzaamheden: Verrichten van diverse werkzaamheden m.b.t. de leerplicht- administratie; het leerlingenvervoer; opstellen van gymnastiek- en zwemroosters; vastlegging van vergaderingen; beantwoor ding telefoon. De functie-eisen: Gedacht wordt aan een medewerker op mbo-niveau met affiniteit c.q. ervaring met bovengenoemde.Verder dienen kandidaten helder te kunnen communiceren (zowel schrif telijk als mondeling). Wat wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een klein team van enthousiaste medewerkers. Het onlangs prachtig gereno veerde gemeentehuis, geeft ruimte aan een moderne werk plek voorzien van het modernste equipement. De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doel matig werken het uitgangspunt vormen.Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van minimaal f 3 224,--"en maximaal f 4.759.- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. De functie dient nog gewaar deerd te worden.Vooralsnog wordt uitgegaan van een schaal 7. De gemeente Oegstgeest kent een jaarlijks beoor delingssysteem met daaraan gekoppeld een beloning tot maximaal f 1.250.netto.Tevens kennen wij een direct beloningssysteem. Deze regelingen staan los van de einde jaarsuitkering. Het betreft een structurele functie. Reacties: Uw sollicitatie kunt u binnen 10 werkdagen sturen ta.v. de heer S.A. Karthaus medewerker afdeling Personeel en Organisatie, gemeente Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest. U kunt elektronisch reageren via karthaus@oegstgeest.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Gevraagd jonge enthousiaste vanaf 17 jaar voor het wijnmagazijn. ^Wijnhandel <1* «gouden 'Leeuw Veurseweg 214 2252 AH Voorschoten Tel.: 071-5613736 Hr. Kempers Research voor Beleid Holding is de moedermaatschappij van vijf dochterondernemingen- Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA Instituut voor strategisch consumentenonderzoek en Key Net marketing services. De holding telt ongeveer 150 medewerkers. Voor de afdeling receptie zijn wij op zoek naar een parttime Telefoniste/Receptioniste m/v De functie: - goed, snel en vriendelijk beantwoorden en doorverbinden van inkomende telefoonlijnen - ontvangen van bezoekers - reserveren van vergaderzalen en bedrijfsauto's - bijhouden van de centrale agenda - verwerken van de uitgaande post De werktijden: Twintig uur verdeeld over vier dagen per week van 08.00 uur tot 13.00 uur of van 13.00 uur tot 18.00 uur. Wij vragen: - MBO-niveau - ervaring met computer en receptiewerk - stressbestendig - representatief - dienstverlenende instelling - goede sociale en contactuele vaardigheden - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - enige kennis van de engelse taal Wij bieden: - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden - een professionele en informele werksfeer - een jong en enthousiast team Geïnteresseerd? Stuur dan een brief voorzien van CV binnen een week na het verschijnen van deze advertentie naar: Research Facilitair Bednjf. t.a.v. mevrouwj. Dubbeldam, Postbus 985. 2300 AZ Leiden De stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten vraagt i.v.m. het vertrek van een van de leerkrachten met ingang van augustus 2000 voor R.K. Basisschool „De Regenboog" een wtf 1.0 het betreft een functie voor onbepaalde tijd. Van tie kandidaat verwachten wij dat hij/zij: creatief en enthousiast is een goed contact kan opbouwen met kinderen, ouders en collega's een goede leef- en werksfeer kan en wil creëren gestructureerd kan werken aan de ontwikkeling van kinderen in het bezit is van een akte van bekwaamheid breed inzetbaar is de katholieke identiteit onderschrijft Voor informatie kunt u contact opnemen met de directeur van „De Regenboog", mevrouw C. A. I. de Meijer-de Jong, Beetslaan 1, 2252 TV Voorschoten, telefoon 071-5615743. Spreekt het profiel u aan, stuur dan uw sollicitatie voor 10 juli a.s. aan: Stichting Katholiek Onderwijs Voorschoten Mw. M. Wevers, Narcisstraat 48, 2252 XG Voorschoten de Robijn f Robijnhof 1 2332 KJ Leiden telefoon 071 576 93 33 fax 071 532 36 38 e-mail derobijn@wxs.nl Woon-, zorg- en dienstencentrum de Robijn zoekt Voor het verzorgen van onze bewoners hebben wij enkele verzorgende medewerkers nodig voor dag- en avonddiensten in de maanden juli en augustus. Woon,- zorg- en dienstencentrum de Robijn Robijnhof 1 2332 KJ Leiden tel. 071 5769333 cremer ontwikkelt en fabriceert machines voor het tellen en verpakken van een groot aantal verschillende producten. Wij leveren wereldwijd aan bedrijven in onder andere de agrarische, farmaceutische en de zoetwarenindustrie. Onze systemen worden naar het eisen- en wensenpakket van onze afnemers gefabriceerd, waarbij de verschillende mogelijkheden door ons worden aangegeven. Om aan de groeiende vraag naar onze machines te voldoen zijn wij voor de afdeling Verkoop op zoek naar: EEN REPRESENTATIEVE SALES ENGINEER M/V De functie: Na een gedegen inwerkperiode ga je aan de slag als Sales Engineer, je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van het (deel) verkoopplan. Dit betekent dat je agenten aanstuurt en contacten legt en onderhoudt met (potentiële) klanten in zowel binnen- als buitenland. Verder maak je calculaties en offertes, voer je onderhandelingen en sluit je orders af. Wij vragen: Een doortastende Sales Engineer met goede communicatieve eigenschappen, die commercieel-technisch inzicht heeft. HTS-opleiding of MTS met HTS denk- en werkniveau. Enkele jaren relevante commercieel-technische ervaring. Een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in zowel woord als geschrift. Een derde vreemde taal strekt tot aanbeveling. Kennis van en ervaring in het werken met tekstverwerking-, spreadsheet- en presentatieprogramma's. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een sterk groeiende onderneming met een informele werksfeer. Volop ruimte voor eigen inbreng en de mogelijkheid om jezelf te ontplooien. Een 38-urige werkweek (vrijdagmiddag vrij) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur je reactie naar onderstaand adres t.a.v. Simone Turenhout. Voor meer informatie over ons bedrijf, kijk op www.cremer.com en voo meer informatie over de functie kun je tijdens kantooruren bellen met Jan Koen Anthoni op onderstaand telefoonnummer. Heereweg 5 2161 AB Lisse Tel. 0252 - 419038 Voor dementerende ouderen is herkenning en geborgenheid belangrijk. Om dit te realiseren wonen onze bewoners samen in kleine leefstijlgroepen met twaalf tot vijftien huisgenoten. Deze leefstijlgroepen zijn afgestemd op de leefwijze van de bewoner vóór de verhuizing naar ons verpleeghuis. De dagindeling, de activiteiten en de wooninrichting zijn hierop afgestemd. Deze leefstijl- benadering is uniek in de Haagse regio I Een voorbeeld is de leefstijl- groep Buitenhof gericht op de natuur en cultuur. De mensen in deze leefstijlgroep zijn echte levensgenieters en levens kunstenaars. In deze leefstijl is het belangrijk dat het dagelijk se leven voldoende culturele beleving biedt zoals muziek en kunst. Men houdt van de natuur. De inrichting is smaak vol en meestal staat er muziek aan, zowel klassiek als modern. Er wordt samen met de mede werkers veel gelezen en kunst en cultuurboeken bekeken. Kortom: de zorg wordt zoveel mogelijk aangepast aan onze bewoners. Onze visie op zorg maakt het bijzonder om bij ons te werken. Wij zijn enthousiast, betrokken, service-gericht en bieden belevingsgerichte zorg. Als woonzorgkundige ben je een professio nele begeleider in de leefwijze van de bewoner. Doelstelling is om te werken in zelfsturende teams, waar taken, bevoegdheden en verantwoordelijkheden zo laag mogelijk liggen. Ben je een pionier en geen traditionele ziekenverzorgende, bouw dan mee aan de ontwikkeling van je eigen zelfsturende team. Hierin word je gecoacht door een groepsmanager. Deze coaching is zowel gericht op jouw individuele ontwikkeling als de ontwikkeling van het team. Binnen het gestelde kader is er veel ruimte voor eigen initiatief en creativiteit. Als woonzorgkundige ben je een echte opbouwer! Voor diverse leefstijlgroepen zijn wij op zoek naar met lef en doorzettingsvermogen (16-32 uur) Wij verwachten van je een voltooide opleiding ZV, VIG of een daarmee vergelijkbare opleiding op MBO niveau; de volgende gedragscriteria: initiatief, klantgerichtheid, goede samenwerking in teamverband en goede communicatieve vaardigheden. Salaris salariëring conform CAO - Verpleeg- en Verzorgingshuizen; gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden (kinderopvang op locatie). Solliciteren Past leefstijlen bij jouw stijl, reageer dan en stuur jouw sollicitatiebrief naar: AHS Verpleeghuis De Strijp, afdeling Personeel. Strijpkade 32, 2548 AG Den Haag. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Carina Rosmolen, telefoon (070) 321 31 41.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33