Personeel Personeel Personeel Personeel Personeef Recruiter/ Medewerker Personeelszaken ^£nyV Human Capital Group tandartsassistente Nido BOUWKUNDIG MEDEWERKE ONDERHOUDSOPZICHTER Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwalite TERDAG 1 JULI 2000 910 Ë2 16-24 uur/week Onderlinge Levensverzekering-maatschappij 's Gravenhage U.A. levert al meer dan een eeuw producten op het gebied van levensverzekeringen. Vanuit een beleid dat gericht is op soliditeit is het verzekerd kapitaal inmiddels ruim 5 miljard gulden. Eigen kracht, verantwoordelijkheid en deskundig heid maken de Onderlinge 's Gravenhage tot één van de financieel sterkste maatschappijen van Nederland. Via het onafhankelijk intermediair en met ruim 2GO medewerkers op het hoofdkantoor in Den Haag worden de hechte cliëntenrelaties op persoonlijke wijze bestendigd. In uw functie van Recruiter/Medewerker Per soneelszaken heeft u als primaire verantwoorde lijkheid de coördinatie van alle werving selectie activiteiten. Denk hierbij aan het opstellen van functieprofielen, contacten met wervings- en uit zendbureaus, het voeren van selectiegesprekken en het opstellen van arbeidsovereenkomsten. Tevens zorgt u voor inzichtelijke management informatie en voor de administratieve afwikkeling van werving selectieprocessen. Tot slot wordt uw assistentie gevraagd bij enkele reguliere werk zaamheden met betrekking tot personeelszaken. U rapporteert aan het Hoofd Personeelszaken. Voor deze zelfstandige functie wordt een MBO of HBG-achtergrond en de nodige relevante werker varing gevraagd. Deze expertise zou u in een ver gelijkbare functie dan wel als intercedent bij een uitzendbureau kunnen hebben opgedaan. Als een dienstverlenende instelling, enthousiasme en flexibiliteit op u van toepassing zijn en u gewend bent zelfstandig te werken kan dit uw nieuwe functie zijn. Gevoel voor interpersoonlijke verhou dingen, flexibiliteit en veranderingsgezindheid zijn zeer welkom alsmede uw creativiteit bij het wer ven van personeel. Indien u belangstelling heeft, stuur dan uw sollicitatie naar: Human Capital Group/ Recruitment Selection, t.a.v. de heer F.A.H.M. ten Doeschate, Postbus 4433, 3006 AK Rotterdam. Telefoon: 010-272 15 30. E-mail: rS.srotterdam@deloitte.nl Menselijk kapitaal vraagt om een zorgvuldige manier van investeren. De Human Capital Group brengt daarom de kwaliteiten en eigenschappen van elke kandidaat nauwkeurig in kaart. Die individuele kwaliteiten zijn ons uitgangspunt bij het vinden van de beste aansluiting bij de wensen van onze opdrachtgevers. Menselijk kapitaal vraagt immers om maatwerk en persoonlijke aandacht. Kwaliteit is voor ons het enige dat telt. Voor meer informatie over Human Capital Group en bovenstaande functie: www.humancapitalgroup.nl Deloitte Touche A Recruitment Selection gericht op resultaat Wegens snelle groei van onze groepspraktijk zijn wij op korte termijn op zoek naar een extra parttime/fulltime Liefst met ervaring, maar interne opleiding is ook mogelijk. Schriftelijke reacties naar: Tandartsenpraktijk Rijnsburgertveg 48 2333 AB Leiden (tel. 071-5652919) Marketing Assistent m/v Ben jij geïnteresseerd in marketing? Beheers je de Engelse taal in woord en geschrift? Kun je werken met MS Office en ben je accuraat? Werk je resultaatgericht en beschik je ook nog over goede communicatieve vaardigheden? Dan ben jij de geschikte kandidaat voo de functie van marketing assistent bij een software bedrijf. De vestiging in Leiden van deze internationale organisatie is klein en heeft een informele sfeer. Tot je taken behoren onder meer het verzamelen van gegevens en rapportage over opvolgen en ontwikkelen van leads, coördinatie van internationale directmail campagnes, assistentie bij het organiseren van congressen, seminars e.d. Voel jij je door bovenstaande aange sproken? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Manon Moerland, tel. (071) 523 49 88, Leiden, Schuttersveld 9. Marketing assistent m/v Voor de hectische marketingafdeling van Heineken zoeken wij een assistent die de marketeers ondersteunt in hun werk voor de merken Heineken, Brand en de specialties. Je combineert een HBO werk- en denkniveau met organisatorisch sterke kwaliteiten. Het is ook belangrijk dat je prioriteiten weet te stellen in deze dynamische omgeving. Ben je daarnaast ook nog hands on en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit, dan is dit zeker een uitdagende functie Informat ~>r randstad uitzendbureau Nido in Holten verkoopt, ontwikkelt e produceert machines en systemen voor de besteding von gladheid op wegen gebied een koppositie werkploots in Leimuiden zoeken wij een onderhoudsmonteur Voor deze functie vragen wij: opleidingsniveau MTS Wfb of voertuigtechniek aanvullende opleidingen op het gebied van hydrauliek en elektrische schakeltechniek ervaring op het gebied von onderhoud en reparatie aan landbouwmachine! en/of grondverzetapparatuur of vergelijkbare machines z0< belangstelling voor moderne elektronica een klantgerichte instelling leerling monteur Tl Voor deze functie vragen wij: opleidingsniveau MTS Wtb of voertuigtechniek een klantgerichte instelling oef Nido biedt voor deze functie uitstekende arbeidsvoorwaarden. Wilt u meewerken in een dynamische onderneming waar uw prestaties in(V gewaardeerd worden, stuurt u dan binnen veertien dagen een sollicitatiebrie met curriculum vitae aan het volgende (e-mail)adres: Nido Universal Machines B.V. - Postbus 30 - 7450 AA H> e-mail: a.dokter@nido.nl Voor meer informatie u contact opnemen m Annemieke Dokter Iaa 77IT 770 woningbawNerenigir "Willibrard" Zoeter woudr Woningbouwvereniging Willibrord bezit en beheert 658 woningen in de gemeente Zoeterwoude. Met deze omvang is de vereniging in staat een direj band met de huurders te hebben. In totaal zijn er 6 medewerkers werkzaam een enthousiast team. Voor de komende jaren staan onderhouds-, verbeterinj en sloop-/nieuwbouwplannen op stapel. In verband met het vertrek van een medewerker zijn wij op zoek naar een: voor 36 uur in de week Uw functie: - opname van klachtenonderhoud - verrichten van woninginspectie bij mutatie ]L - aanvragen en beoordelen van offertes - ontwikkelen van een visie op planmatig onderhoud ff - opstellen van onderhoudsbegroting en meerjarenplanning - mede voeren van de onderhoudsadministratie - assisteren bij projecten op het gebied van woningbouwverbetering en nieuwbouw Uw proflei: - minimaal een bouwkundige opleiding op MBO-niveau, aangevuld met aantoonbare bouwtechnische kennis en ervaring. - Goede contactuele en sociale vaardigheden - in staat zelfstandig te werken. Wat wij u bieden - een salaris conform de CAO voor de woningcorporaties, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 6.085,- - werken in een klein, enthousiast team - een zelfstandige, afwisselende functie Aanstelling geschiedt voor de periode, van een jaar. Bij gebleken geschikthei volgt een vaste aanstelling. Voor meer informatie kunt u contact opnemen nj mevrouw A. de Koning, tel. 071-5802058 Uw sollicitatie met c.v.kunt u vóór 11 juli richten aan: Woningbouwvereniging Willibrord Postbus 103 2380 AC Zoeterwoude De sollicitatiegesprekken worden gehouden in week 29 Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER RECHTSGELEERDHEID De faculteit zoekt een Secretarieel medewerker (v/m) (zowel fulltime als parttime invulling is mogelijk) 0-139/5551 De Faculteit der Rechtsgeleerdheid verkeert in een dynamisch veranderingsproces waarbij gestreefd wordt naar een meer flexibele inzet van personeel. Administratief personeel ondersteunt de activiteiten op het gebied van onderwijs en onderzoek rondom de meer traditionele juridische opleidingen zowel Taak: De taken omvatten, naast de normale secretariële werkzaamheden, het verzorgen van correspondentie in de moderne talen (vooral Engels), het bijhouden van agenda's, het regelen van buitenlandse reizen en het notuleren van bijeenkomsten. Het werk brengt veel contact met studenten met zich mee, en kan ook coördinatiewerkzaamheden bij de uitgave van boeken omvatten. Ook administratieve taken in de bibliotheek kunnen deel uitmaken van het takenpakket. minimaal een havo-/vwo-vooropleiding, een professionele secretariële opleiding of vergelijkbare ervaring; goede kennis van het Engels in woord en geschrift; goede beheersing van Microsoft Office voor Windows. Beheersing van Frans en Duits is een pre en het is prettig als je enige ervaring hebt met editing. Salaris maximaal 4.245,- voor een volledige werkweek (40 uur). Bij een fulltime baan hebt u ten minste 23 vakantiedagen en 19 ADv-dagen. Aanstelling geschiedt in eerste instantie in tijdelijke dienst voor maximaal een jaar. Daarna krijgt u, bij goed functioneren, een vast dienstverband. Inlichtingen bij de afdeling p&o, tel. 071-5267614. Bij de dienst Onderwijszaken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid zijn tevens twee vacatures Medewerker Onderwijsinformatie- centrum (v/m) (38 uur per week) 0-120/5551 Rechtsgeleerdheid, Dienst p 2300 ra Leiden. De faculteit zit in een vernieuwingsproces en daarbij wordt de nadruk gelegd op een hogere kwaliteit van dienstverlening aan de afdelingen cn de studenten dan voorheen mogelijk was. Een van de middelen daartoe is de invoer van een nieuw studenten informatiesysteem waardoor de professionaliteit en de gebruikersvriendelijkheid kan worden verhoogd. Taak: De desbetreffende medewerker zal werken in een team met zes collega's en daarbij breed worden ingezet, maar de volgende taken zullen de nadruk krijgen: het verstrekken van informatie aan de infobalie, per telefoon en per e-mail aan studenten over het onderwijs en de daarbij behorende procedures het verstrekken van informatie aan docenten en opleidingsbesturen; het voeren van de studievoortgangsregistratie (informatie over studievoortgang en invoeren van cijfers en andere relevante gegevens); het reserveren van onderwijs- en tentamenlocaties; het samenstellen van informatiemateriaal; het voeren van correspondentie op basis van bestaande formats; Vereist: Om bovenstaande taken goed te kunnen uitvoeren zoeken we een collega die: beschikt over een afgeronde HAVO-ZstBO-opleiding; bij voorkeur ervaring heeft met MicroSoft Office, of het zich graag eigen wil maken; geïnteresseerd is in administratieve en logistieke processen; goede contactuele eigenschappen heeft en houdt van teamwork. Bij een afdeling als deze kun je rekenen op afwisselend werk met de uitdaging in te moeten spelen op ad- hocsituaties en met meer pieken dan dalen in het werkaanbod. De functie zal in het licht van de wijzigingen in de taken van de afdeling opnieuw worden beschreven en gewaardeerd. Bij aanvang van de werkzaamheden vindt salariëring plaats op basis van schaal 6, minimaal 3.038,- en maximaal 4.245,- bruto per maand. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding, leeftijd en ervaring. Voorlopig wordt de vacature vrijgegeven voor een jaar, met de vooruitzichten van verlenging of een aanstelling voor onbepaalde tijd. Inlichtingen over de inhoud van de functie kunt u verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Onderwijs zaken, de heer H.C. Noordhuis, tel. 071-5277844, e-mail: H.C.Noordhuis@Law.LeidenUniv.nl Inlichtingen over arbeidsvoorwaarden, pensioen en dergelijke zijn te verkrijgen bij de afdeling Personeels zaken, tel. 071-5277662 of 5276714 en via de website van de universiteit: http://www.Leidenuniv.nl Sollicitaties voor de hiervoor genoemde vacatures, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der INTERFACULTAIR CENTRUM VOOR LERARENOPLEIDING, ONDERWIJSONTWIKKELING EN NASCHOLING Secretariaats medewerker (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 0-166/5551 Het Interfacultair Centrum voor Lerarenopleiding, Onderwijsontwikkeling en Nascholing (iclon) is een zelfstandig interfacultair centrum binnen de Universiteit Leiden. Het iclon verzorgt het pre- en postdoctorale deel van de universitaire lerarenopleiding, onderneemt nascholingsactiviteiten in en buiten de regio, onder steunt de kwaliteitshandhaving van het onderwijs aan de Universiteit Leiden, voert projecten uit voor derden en verricht eigen onderzoek. De onderdelen van het iclon worden ondersteund door het Ondersteunend Bureau. In de bestuursraad van het iclon zijn onder andere alle faculteiten van de Universiteit Leiden vertegenwoordigd. De circa honderd medewerkers van het iclon zijn verdeeld over drie secties: de sectie Nascholing, dc sectie Onderwijsontwikkeling en de sectie Lerarenopleiding. Voor het Ondersteunend Bureau vraagt'het iclon ten behoeve van het Aansluitingsproject vwo-wo per 1 juli 2000 een secretariaatsmedewerker. Het Aansluitingsproject vwo-wo is een project met een looptijd tot 1 januari 2002 dat door het College van Bestuur van de Universiteit Leiden wordt gefinancierd. Per 1 juli 2001 wordt door het college een besluit genomen over de voortzetting van taken na 1 januari 2002. Het project ressorteert onder het iclon. Bij het project werken momenteel drie mede werkers: een coördinator, een ontwikkelaar en de managementassistente. Het project werkt samen met alle faculteiten en diensten van de Leidse universiteit en 55 scholen voor voortgezet onderwijs. Taak: het uitvoeren van de dagelijkse secretariaats werkzaamheden; het beheren van de projectagenda (het maken van afspraken voor de projectmedewerkers); het voeren van de dagelijkse projectcorres- pondentie; postverzorging, telefoonbediening en archivering van projectstukken; het verzorgen van de financiële administratie (het verwerken van rekeningen); het invoeren van administratieve gegevens (zoals namen van leerlingen die deelnemen aan activiteiten in een geautomatiseerde systeem (database-administratie); de voorbereiding en verslaglegging van diverse overleggen in verband met het project; het. regelen van afspraken voor schoolbezoeken en gastlessen; het regelen van afspraken voor schoolbezoeken in het kader van het oriënteringsprogramma voor leerlingen en het voeren van de bijbehorende correspondentie; het regelen van afspraken voor het geven van gastlessen op scholen door docenten van de universiteit en het voeren van de bijbehorende correspondentie; het regelen van de schoolbezoeken door studenten in samenwerking met de afdeling Internationali sering, Communicatie en Studentenzaken. Het gaat hier om een functie waarin hoge eisen worden gesteld aan de sociale en communicatieve vaardigheden van de medewerker. Het project doet zaken met zeer veel verschillende factoren waardoor de medewerker stressbestendig en klantgericht moet zijn. De functionaris moet kunnen organiseren, plannen en eigen initiatief durven te tonen. Uiteraard wordt ook op het vërantwoordelijkh gevoel en de accuratesse een beroep gedaan. De secretariaatsmedewerker wordt aangestuur door een beleidsondersteunend medewerker. administratieve opleiding op MDO-niveau; minimaal twee jaar relevante werkervaring; uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden; stressbestendigheid; goede beheersing van bijvoorbeeld ms Word e, vertrouwd met software zoals Access, Excel e.i zelfstandig kunnen werken, flexibele, klantger en initiatiefrijke attitude; prettige telefoonstem; verantwoordelijkheidsgevoel, planningsvaardi heden en samenwerkingsgerichtheid. Inzicht in universitaire verhoudingen is eer Salaris maximaal 4.245,- bruto per maand (scha op basis van een volledige dagtaak en afhankel van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 jan Inlichtingen bij: mw. drs. J.J.M. Hoornweg-Bos mw. drs. T.J. Gijsman, tel. 071-5273478. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturi nummer op brief en envelop, binnen twee wek na het verschijnen van dit blad zenden aa Hoofd Personeelszaken iclon, Wassenaarsewej Postbus 9555, 2300 rb Leiden. Het fyeleid van de universiteit is erop gericht vrouwen aan te stellen in de functies waarin ztj ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht solliciteren.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32