Personeel Personeel Haal eruit wat erin zit! BEPAAL ZELF JE SALARIS! Talent gezocht voor nationaal en internationaal vastgoedmanagement Randstad Transportdiensten ->r randstad transportdiensten Olympia naaisters of machinestikkers H.iiiDËitLELIE aSsraS ^Lichamelijke opvoeding Metaal (m/v) 8 lessen per week zoekt met spoed CHEF KOK Zelfstandig werkende KOK BEL 071 - 523 16 77 zaterdag ■i juli 2000 www.schiphol.nl Schiphol Group Schiphol Group staat voor een verzamelinc financieel sterke ondernemingen met een gemeenschappelijk doel. De kernactiviteit is het o celen e dynamische AirportCities. Schiphol Group beschikt over unieke kennis die ook internationaal gezocht is. Zij beperkt zich dan ook niet tot de thuishaven Schiphol, maar exporteert en exploiteert haar expertise ook naar grotere, groeiende luchthavens in het buitenland. Er werken circa 1800 mensen in verschillende bedrijfsonderdelen, die zich richten op het management van de thuishaven Schiphol, ontwikkeling van onroerend goed, winkels, horeca en IT-toepassingen en het aangaan van internationale allianties. AirportCity is'een nieuw begrip. Het staat luchthavens. Het uitgangspunt: een grote luchthaven is pas echt succesvol als deze niet alleen een uiterst efficiënt en internationaal concurrerend vervoers- knoopunt is, maar daarnaast reizigers en bezoekers de faciliteiten en mogelijkheden biedt die ook te vinden zijn in een grote Schiphol Real Estate BV Schiphol Real Estate BV is Schiphol Group en het aanspreekpunt voor alle commerciële vastgoedzaken op Schiphol. Zij levert producten en diensten op het gebied van ontwikkelen, beheren, exploiteren van en beleggen in vastgoed op Schiphol en op andere luchthavens. De afdeling Vastgoedmanagement voert het technische en commerciële beheer uit van de kantoor- en bedrijfspanden op het luchthaventerrein die eigendom zijn van Schiphol Real Estate, inclusief het WTC. De afdeling telt achttien personen; onder meer makelaars die voor bedrijven op zoek zijn'naar huisvesting of naar uitbreiding van bestaande ruimte. De functies Voor bovengenoemde afdeling zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's en wel in de volgende functies: Financieel Specialist Voor de financiële administratie zoeken wij een HEAO'er- BE. U weet van aanpakken en werkt graag in een dynamische omgeving met veel afwisseling. U kunt daardoor een optimale bijdrage leveren aan ons verhuurproduct. Het werken met nieuwe systemen kent voor u geen geheimen. Tot uw taken behoren onder meer: - optimale uitvoering huuradministratie; - afhandeling courtages en beheervergoedingen; - verzorgen facturering diverse activiteiten; - opstellen maandrapportages en jaaroverzichten. Secretaresse - Parttime Voor ons secretariaat zijn wij op zoek naar Creating AirportCities iemand die drie dagen in de week in een internationale omgeving onze klanten te woord wil staan. U verricht uw werk met een grote mate van zelfstandigheid, bent de smeerolie tussen huurder en afdeling en zorgt voor tevreden klanten. U heeft minimaal een MEAO-opleiding of beschikt over vergelijkbare ervaring. Bovendien heeft u een perfecte beheersing van het Engels. Voor beide functies geldt dat bekendheid met het vastgoedjargon een pré is, of dat u bereid bent - eventueel na nadere training - u dit eigen te maken. Uw collega's zijn in elk geval bereid daaraan een goede bijdrage te leveren. De beloning Schiphol Real Estate biedt een inkomen dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie naast goede secundaire arbeidsvoor waarden. De reactie Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun brief, inclusief curriculum vitae, per post dan wel per email, binnen twee weken te richten aan mw. L. Duwel, manager P&O Schiphol Real Estate. Postbus 7501, 1118 ZG Schiphol. E-mail: duwel@schiphol.nl Indien u.eerst meer informatie wenst kunt u contact opnemen met de heer M.C.J. Stok, manager Vastgoedmanagement, telefoonnummer: 020 - 601 4481 Schiphol Group [■iiillllll zoekt een salarisadministrateur (m/v) en een administratief medewerker (m/v) Randstad Transportdiensten is gespecialiseerd in het ter beschikking stellen van gekwalificeerde chauffeurs in de breedste zin van het woord, op basis van uitzending. Het personeelsbestand bestaat uit ervaren chauffeurs voor vrachtwagen en bus maar bijvoorbeeld ook directie chauffeurs. Randstad Transportdiensten heeft 30 vestigingen in het land. De salarisadministratie is gevestigd op ons hoofdkantoor op Schiphol. Voor deze dynamische afdeling zoeken wij; Een Salarisadministrateur (Hbo-niveau) Werkzaamheden Als salarisadministrateur ben je verantwoordelijk voor de tijdige en juiste verwerking van de salarissen van onze chauffeurs. Je zorgt voor de juiste toepassing c.q. interpretatie van de geldende regelgeving (CAO, fiscaal). Je onderhoudt contacten met de boekhouding en met instanties zoals het GAK en het bedrijfstakpensioenfonds. Je bent in staat om verbeteringen in de administratieve processen te onderkennen en te realiseren. Profiel Opleiding op Hbo-niveau, bij voorkeur in een administratieve en financiële richting zoals HEAO, het bezit van of studerend voor diploma PDL is een pré evenals relevante werkervaring in een vergelijkbare omgeving. Je beschikt over goede mondelinge en sociale vaardigheden en je bent in staat om onder druk te werken. In je werk ben je ordelijk en accuraat. Op het gebied van automatisering heb je bij voorkeur kennis van de pakketten MS/Access en/of (IBM/)ASAP c.q. Beaufort. Een Administratief Medewerker (Mbo-niveau) Werkzaamheden Ook als administratief medewerker ben je verantwoordelijk voor tijdige en juiste verwerking van de salarissen van onze chauffeurs. Alle inkomende en uitgaande post dient te worden afgehandeld en gearchiveerd. Andere taken liggen op het vlak van het verwerken van mutaties en kostendedaraties en het registreren van verzuim. Profiel Opleiding op Mbo-niveau, bij voorkeur in een administratieve richting zoals MEAO. Je beschikt over goede mondelinge en sociale vaardig heden en bent in staat om onder druk te goed te blijven functioneren. In je werk ben je ordelijk en accuraat. Op het gebied van automatisering beschik je over kennis van het pakket MS/Access. Kennis en ervaring met het pakket (IBM/)ASAP c.q. Beaufort strekt tot aanbeveling. Sollicitatie Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een brief met CV naar Randstad Transportdiensten, t.a.v. de heer P. van der Veen (controller). Postbus 75719, 1118 ZT Schiphol. Voor meer informatie kun je hem ook bellen: (020) 655 76 00. Grieks Restaurant Zoekt met SPOED medewerkers voor de Bediening Keukenhulpen Barmedewerker Part time en full time bel voor info of een afspraak 071 -513 19 29 Botermarkt 19 Leiden Gordijnenatelier H. van der Lelie is een groei ende onderneming die zich gespecialiseerd heeft in het maken van overgordijnen, vitrages, draperieën en vouwgordijnen voor de woningin richters in het westen van Nederland. Wij willen ons huidige personeelsbestand graag uitbreiden met enkele: Heb je ervaring of wil je 'het heel graag leren? Kom dan ons gevarieerde team van 75 mensen versterken. Interieurconfectie is een mooi vak en leuk werken. Wij bieden een goed salaris en een zeer goed jeugdloon. Na een begincontract van zes maan den is het onze gewoonte een vast contract te bieden. Bel voor een afspraak: 071-5320091 ma. t/m vrij. vanaf 8:30 tot 12:'15 uur of van 13:00 tot 17:00 uur. Industrieterrein „De Veiling" Inte rieu rkonfektie r.k. scholengemeenschap Teylingen College De sector KTS - Don Bosco: Technisch College, vmbo-school voor techniek (bouw, metaal, elektro) consumptief en mavo Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout De sector Duinzigt: IVO-mavo, havo-instroom Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest De sector Leeuwenhorst - Willibrord: mavo, havo, atheneum en gymnasium Locatie Leeuwenhorst: Langelaan 1, 2211 XT Noordwijkerhout Locatie Willibrord: Van Panhuysstraat 17, 2203 JN Noordwijk De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om c onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteit Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen prestaties, zonder van het Teylingen College een "leerfabriek" te makt Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperio waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's die onze doelstelling waar kunnen maken. Met ingang van het schooljaar 2000/200 De sector KTS-Don Bosco zoekt docenten: 1 2 lessen per week Meer informatie kunt u opvragen bij de sectordirecteur de heer A.C.M. de Groot, telefoon (0252) 21 46 14. Heeft u interesse? Dan verzoeken wij u zo spoedig mogelijk telefonisch te solliciteren bij de heer A.C.M. de Groot, telefoon (0252) 21 46 14. Teylingen College RESTAURANT 't KOMPAS en Bel snel! 06.55335434 vragen naar Mw. M. Specht JULIAN AL AAN 58 2159 ic KAAGDORP (pont vaart dag en nacht) Je weet alles van: INTERNET, COBOL/400, CICS, YOURDON, DELPHI, WINDOWS 95/98/NT/2000, IDMS, PROGRESS, ADS/O, DB2, C++, TCP/IP, SDM, RPG/400, NOVELL, etc. AUTOMATISERING info@fint.nl R.K. Woningbouwvereniging Leidschendamis onder andere bezig met de omzetting van vereniging naar stichting, fusieverkenningen, een nadere invulling van de rol in de regio Haaglanden, het opzetten van wijk teams, de ontwikkeling van de Vinexlocatie Leidscheveen, de omslag van huisbaas op afstand naar volkshuis- vester die de dialoog zoekt en de herstructurering van een groot complex. Niets ongewoons voor een woningcorporatie anno 2000, maar wel veel en belangrijk voor zowel onze klanten als medewerkers. Om dat allemaal zorgvuldig en toch in stevig t§pipo uit te kunnen voeren, zoekt R.K. Woningbggwvereniging 'Leidschendam', ter versterkingNvan de afdeling woondiensten, nieuwe enthousiaste collega's voor enkele uitdagende functies: RAYONCOORDINATOR M/V De functie: Als rayoncoördinator bent u verantwoordelijk voor de coördinatie van'activiteiten inzake het leveren van woondiensten aan woningzoekenden en huurders binnen het eigen rayon. U geeft leiding aan circa 5 medewerkers van het rayon. Tot uw dagelijkse werkzaamheden behoren het mede-uitvoeren en sturen van de processen op het gebied van verhuur, wijk- en complexbeheer. U rapporteert aan de manager woondiensten. Uw profiel: U heeft HBO werk/denk niveau. Enige jaren werkervaring in een soortgelijke functie is een pré. U bent klant- en servicegericht, innovatief, stressbestendig, communicatief, collegiaal en bent in staat nieuwe ontwikkelingen te signaleren en te vertalen in concrete voorstellen. BUURTBEHEERDER M/V De functie: Als buurtbeheerder bent u verantwoordelijk voor de leefbaarheid in de toegewezen complexen. Tot uw werkzaamheden behoren onder meer het signaleren van tekortkomingen in het gewenste woonklimaat, het nemen van maatregelen ter verbetering van de verhuurbaarheid, het aanspreken van bewoners op gedrag en naleving van huisregels en het afhandelen van sociale klachten. U rapporteert aan de rayoncoördinator. Uw profiel: U heeft een MBO werk/denk niveau. Werkervaring in een soortgelijke functie is een pré. U bent een goede bemiddelaar, communi catief, stressbestendig en u vindt het leuk om met mensen om te gaan. Daarnaast beschikt u over overtuigingskracht en denkt u in oplossingen. MEDEWERKER WOONDIENSTEN M/V De functie: Als medewerker woondiensten bent u verantwoordelijk voor de secretariële en administratieve ondersteuning van een rayonteam. Daarnaast verricht u balie- en receptiewerkzaamheden voor het ontvangen en doorverwijzen van klanten op ons kantoor. Tot uw werkzaamheden behoren onder meer het geven van voorlichting over verhuurzaken en het verzorgen van alle voorkomende admi nistratieve zaken en correspondentie die te maken hebben met het verhuren van woningen. U rapporteert aan de rayoncoördinator. Uw profiel: U heeft kennis van en ervaring met administratieve werkzaamheden op MBO- of HAVO niveau. U bent klantgericht en klantvrien delijk. Daarnaast bent u accuraat, collegiaal en stressbestendig. Arbeidsvoorwaarden: Het betreffen fulltime (36 uur) functies in een enthousiaste en vernieuwende organisatie. Voor de functie van medewerker woon diensten is een parttime dienstverband, indien gewenst, bespreekbaar. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor perso neel in dienst van woningcorporaties. De procedure: Consultancybureau Atrivé te Zeist begeleidt de procedure. Voor de functie van rayoncoördinator kan een assessmentonderzoek onderdeel uitmaken van de procedure. Belangstelling in één van de functies? Stuur dan uw cv met een korte toelichting binnen twee weken naar. Atrivé, t.a.v. mevrouw A.J. Mullink Postbus 136, 3700 AC Zeist Voor meer informatie over de functies en de organisatie kunt u contact met haar opnemen onder nummer 030 - 693 6000.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 26